Legendarne osiągnięcie dla legionu archanioła, japońskie trzęsienie ziemi, coś do przemyślenia

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie wysłania porannej bramy o godzinie 8:08, w dniu 3D 6720, następnego 3: PM rozpocznie się ten nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞079∞-∞S1A6S1A7A8∞-∞H5F5F5F5F5F5∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski German

Русская Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200607_0756541256128674767127075.jpg

– Tak, Gaia wciąż jest w duchu, ale wyraźnie zastanawia się nad ruchem, a kiedy wykonuje sprint, zawsze przynosi to drastyczne rezultaty. Oznacza to, że jeśli następnie pójdzie do „Ognia”, nastąpi ciężka transmutacja, a jeśli „Powietrze” nastąpi wielka zmiana. Naprawdę nie ma sposobu, aby przewidzieć jej nastroje, więc musimy czekać w zaufaniu i reagować w razie potrzeby.

– Legion Archanioł wykonał niesamowitą zmianę osi czasu. Ich ruchy okazały się bardzo pożądaną osią czasu i wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że stało się to naszą rzeczywistością. Nie zamierzam ich w tym wzywać, ale to, co właśnie osiągnięto, było legendarne. To złagodzi napięcia i zapewni nam wszystkim wygodniejszy klimat do życia, rozwoju i opracowywania szczegółowych informacji. Gęsta ziemia 3D wkrótce spadnie, ale nie będzie tak tragiczna, jak wcześniej sądzono, i możesz wyłącznie podziękować Legionowi Archaniołowi za to.

– Wszędzie, gdzie dziś spojrzysz, jest mnóstwo anomalii, ponieważ przeskoczyliśmy bardzo daleko podczas ostatniego przesunięcia makro na osi czasu. Efekty mandeli, dezorientacja i objawy fizyczne będą bardzo powszechne. Może się wydawać, że obudziłeś się w nowym świecie, ponieważ tak właśnie się stało i oczywiście nie będzie to pozbawione intensywnych doznań. Najbardziej zauważalnym efektem Mandeli na tej osi czasu jest wejście do miasta pod Sfinksem, które znajduje się w głowie, gdy zawsze znajdowało się za jego lewą łapą.

– GIANT EARTHQUAKE przybywa do Azji, a dokładniej Japonii. Ta jest koordynowana przez Gaię, która wprowadza zmiany w swoim położeniu.

– Najwyraźniej nie mogę powiedzieć tego wystarczająco: dobro i zło istnieją we wszystkich grupach, we wszystkich ludziach i we wszystkich rzeczach. Traktuj ludzi jak osoby, a nie grupy osób reprezentowane w jednym ciele. Jeśli ktoś stoi przed tobą, nie osądzaj go, dopóki nie przeczytasz zawartości jego serc. Różnorodność jest podstawą życia, musimy nauczyć się tego świętować.

– Potrzebujemy wszystkich, aby przetrawić rzeczywistość, w której raz na zawsze będziesz musiał pożegnać się ze wszystkimi. Wszystko się zmienia i jak mówi George Harrison: „Wszystko musi przejść”. Bądźcie pokorni wobec innych, nie wiecie, kiedy będzie ten ostatni raz. To, co naprawdę się liczy, to ludzie w twoim życiu, ponieważ to oni sprawiają, że twoje dni są święte. Nawet ci, którzy mieli szczęście żyć długo, będą musieli pewnego dnia się pożegnać, zawsze będą mili.

– Tęczowa aura na Księżycu jest pewnym znakiem naszego ogromnego sukcesu w inżynierii Luny. To, co kiedyś było źródłem negatywnej energii, stało się latarnią nadziei i symbolem tego, co możemy osiągnąć poprzez metamorfozę.

– Nawet największe ryby nie są większe niż ocean. To, co robimy, zawsze jest przyćmione świadomą wolą „Nieskończenie rozwijającego się Źródła Stwórcy” i wszystko to nadpisze. Nigdy nie wolno nam zapominać, że suma wszystkich rzeczy idzie z nami, iść naprzód z wielką pewnością siebie.

20200607_0756331168497942976635334.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)

Drużyna Fioletowego Płomienia ma 6 lat i dzięki temu będzie dużo transmutacji.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel i Archanioł Adonai.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200607_0757239222926211137425392.jpg

Dzisiejsze zadania:

Nadal pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Wydaje się, że w podziemnych tunelach w USA znów pojawia się ruch. Pozostał tylko duży, złośliwy „Dracos”. Fioletowy płomień tuneli o najwyższym poziomie intensywności, jaki kiedykolwiek wdrożyłeś, a następnie wejdź z bohaterskim mieczem i tarczą.

Przechodząca asteroida to kryształ kwarcu i obiekt na bazie metalu. Może wysadzić nas bardzo potężną energią krystaliczną, którą można porównać jedynie do zelektryfikowanego kwarcu. Możemy dość łatwo nasycić tę asteroidę ze względu na jej wyjątkowy makijaż. Możesz albo udać się na tył asteroidy i wysłać miłość przez jej strukturę lub odbić ją od niej i pochłonąć ziemię w ten sposób. Możesz używać dowolnych kolorów, na które masz ochotę, ale pamiętaj, aby uwzględnić światło tęczy co najmniej 72.

Jak wspomniano, niedługo zobaczymy wielką aktywność sejsmiczną w Japonii, prosimy o przesłanie czystych serc obszaru osłony tęczy. Łatwo jest zobaczyć czyste serce z powodu ich lekkiej aury, prosimy o pilne wypełnianie tego zadania.

Oto niektóre pytania, które wy (jako część legionów) musicie przemyśleć, ponieważ boskość będzie uważnie słuchała. Zapewniam cię, że wnioski, które wymyślisz, będą częścią rozwiązania makro. Uznaj to za swój super głosowanie bezpośrednio do uszu boskości.

– Czy uważasz, że konieczne jest „Praca”?

– * W odniesieniu do Twojej pracy – Czy podobało Ci się to, co robisz na co dzień?

– Czy uważasz, że mamy współczujące społeczeństwo?

– Jak wyglądałaby dla ciebie jedność?

– Bez obecnych granic, jakie powinno być Twoje codzienne życie?

– Czy zdałeś sobie sprawę, że myśli „Wyobraź sobie komórki” są oparte na „Nieskończenie rozwijającym się źródle twórcy”?

home_by_plainoasis_ddyw8fy-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply