Nie widzisz trzech słońc, Archanioł Metatron, Zwierzęta w pokoju

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

Czas uruchomienia tego postu to poranna brama o 8:08, w dniu 3D 71920, godzina piętnasta rozpocznie się w ten nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞08A∞-∞U9B1U9B1B1∞-∞K6I6I6I6I6I6∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200718_1137371520008538602413268.jpg

– Gaia jest w „ustawieniu opartym na powietrzu”, co wskazuje na zmiany w ruchu. Obserwowanie tych wydarzeń i próba ich strawienia będzie trudnym zadaniem. Mamy nadzieję przedstawić mechanikę, która pomoże świadomemu umysłowi je wchłonąć.

W tej chwili nasza rzeczywistość 5D staje się nierozpoznawalna z perspektywy 3D. Ułamek sekundy na naszej osi czasu 5D zaczął mijać z dnia na dzień w niższych królestwach, ale wiadomo również, że nagle zatrzymuje się i odwraca kurs. Przejawi się to jako zanik niektórych aspektów naszego codziennego życia. Mimo to, logistycznie rzecz biorąc, odsuwamy się od tych rzeczy, a one będą żyły i miały się dobrze na swoich liniach czasowych.

Ludzie zgłaszają, że widzą trzy Słońca, a jeśli tak, to nie widzisz trzech „Słońc”, widzisz to samo słońce w trzech różnych liniach czasu biegnących jednocześnie. Ta wiedza sprawiłaby, że niebo spada z eteru dla mas ogólnych, ale nie będą w stanie go zrozumieć, więc naszym zadaniem jest „wyobrażenie sobie komórek” (jednostek, które wpływają na wiele innych).

– Ten ruch archaniołowy nie szuka wierzących, wyznawców ani pozytywnej opinii publicznej. Szukamy wojowników, którzy wypełnią misję (proroctwo), którą przybyli tutaj, aby wypełnić. Możemy długo rozmawiać o naszych pierwotnych zamiarach wcielenia, ale czas na refleksję już dawno minął. Nie powinniśmy przejmować się przeszłością, tylko tym, co jest teraz prezentowane. Zdecydowaliśmy się przyjechać i pomóc wyzwolić ziemię, nigdy nie powinniśmy tego tracić z oczu.

Archanioły są w różnych kształtach, rozmiarach i osobowościach. Nie wszyscy mają cierpliwość; nie wszystkie z nich pozwolą ci wypowiedzieć negatywne słowo, zanim miecz przejmie rozmowę. Nie należy zakładać, że coś wiedzą, ponieważ ta grupa jest tak eklektyczna, jak to tylko możliwe, i jest liczna.

Głową legionów jest Archanioł Metatron, który nie jest znany ze swego nocnego zachowania. Zastąpił surowego, ale łagodnego Archanioła Rafała, ponieważ potrzeba nieco więcej siły, aby wyzwolić ludzkość. „Kolektyw” Metatrona składa się z wielu istotnych aspektów, jego przeszłych i przyszłych wcieleń, smoków, bóstw i zbyt wielu innych, aby je zauważyć. Był człowiekiem i ma osobistą obsesję na punkcie tego, co dzieje się tutaj na Ziemi, a ponieważ jest on odpowiedzialny, oznacza to, że cierpliwość się skończyła.

– Ludzkość wybrała zerową autorytatywną postawę, samo istnienie KPCh i ich „trzech literowych odpowiedników zagranicznych agentów” jest sprzeczne z boskim prawem. Można powiedzieć, że po raz pierwszy światowy konflikt nie jest podtrzymywany przez te same interesy. Można jednak powiedzieć, że ta bitwa nie ma bezpośrednich granic ani wyraźnych przeciwnych stron, o których można mówić, a zatem nie może być w ogóle odpowiednio obliczona.

Słoń w pokoju jest taki lojalny wobec „KPCh” w obcych krajach. Nosorożec w pokoju polega na tym, że KPCh posiada znaczną część własności międzynarodowej, a dinozaur w pokoju jest taki, że KPCh jest całkowicie finansowana z klonowania, handlu ludźmi i pobierania organów.

„Darkness ‘Digital Soldiers” rozpoczęli kampanię przeciwko „lightworkers” w bezpośrednim połączeniu z planowanymi atakami psychicznymi „Darkness”. Zapraszamy nasze legiony do zmiażdżenia ich metafizyką i nauczenia ich, aby nie grały w warcaby na szachownicy. Dla jasności nic nie powstrzymuje cię przed obroną w tej sprawie.

– Tylko dlatego, że wiesz, tylko dlatego, że jesteś sławny, to nie znaczy, że ludzie będą cię automatycznie słuchać. Inteligencja ludzkości została poważnie niedoceniona. „KPCh” ma dużą różnorodność „szóstek stron” dla personelu i wszyscy myślą, że są na poziomie inteligencji, która powinna dowodzić autorytetem.

– Do pokonania jest wiele znaczących skrzyżowań, naszym ulubionym jest ten, w którym USA otwierają się bez ograniczeń (nic obowiązkowego). Musimy jeszcze ustalić harmonogram, w którym całkowita absurdalność wyborów w USA nie spowoduje ogromnych niepokojów społecznych, to może się zmienić, ale zdecydowanie potrzebujemy więcej działań na szczeblu państwowym, aby to zrobić.

Nie twierdzimy, że przepowiednia „Baron Trump” się spełni, ale nie jest to niemożliwe. Biorąc pod uwagę, że co najmniej jedna z osi czasu makr ma dokładnie taki scenariusz, istnieje duża szansa, że zobaczymy przynajmniej niektóre elementy tajemniczego manifestu książki.

20200718_1129571543544257413681711.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = zamiar Potrzebny do użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy przez znaczące zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, wskazane poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

W dziale fioletowych płomieni nastąpił taki ruch, że można było całkowicie oszołomić. Gdybyśmy dzisiaj zgłaszali wszystkie wejścia i wyjścia, zajęłoby nam to cały sezon, ale jest to obecny skład. Wiele razy przesuwał się w ciągu poprzedniego dnia i może ulec zmianie.

„The Violet Flame Team” jest w zestawie 3 i nie ma określonej kolejności: Archanioł Emanuel, Archanioł Ansiel, Archanioł Tubiel, Archanioł Kerkiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel, Archanioł Germaine, Archanioł Zadekiel, Archanioł Abraxos, Archanioł Briathos, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Omiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel, Archanioł Raguel, Archanioł Adonai Archanioł Archanioł Machdiel, Archanioł Archanioł Bazazath, Archanioł Uzziel i Archanioł Cerviel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. Jest także fantastyczną bronią przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo jest biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj w ogóle władać, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala zasmakować pozytywnego uczucia lub myśli. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także osobom w twoim sercu również na ochronę.

(Pasywne i aktywne)
Wzmocniona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy waszej duszy stały się głośniejsze; pozwala sędziom ducha być bardziej widocznym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Bierny)
Napierśnik Archanioła Ariela przywołuje każdą możliwą potrzebę. Jest to piękne i pocieszające narzędzie, gdy jest wyposażone, i przyniesie tylko niezbędne rzeczy i boskie dary.

(Bierny)
Nakrycie głowy Archanioła Camaela daje wgląd w twoje wewnętrzne talenty i umiejętności. Ustaw intencję i użyj jej tuż przed Medytacją, nie pożałujesz.

(Bierny)
Uniwersalny klucz archanioła Raziela umożliwia dostęp do wszelkiej mądrości, wiedzy i królestw. To piękna i dzika jazda, która zabierze Cię wszędzie. Proponuję Studium Archanioła Rafała i Kryształową Piramidę Archanioła Michała.

UWAGA: następujące 3 narzędzia to sposoby leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promieniste promienie zdrowia Archanioła Kaleziela mogą odeprzeć wszystkie choroby i dolegliwości. Może również pomóc w przywróceniu już zadanych warunków, może być wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest posługiwać się tym ze spokojnym nastawieniem.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją władasz. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200718_1134072561586118629546351.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonywaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

* „KPCh” chce wysłać Tornada, sprawić, by obróciły się w przeciwnym kierunku, niemal natychmiast wystrzelą.

* Cyberataki będą szybkie i wściekłe i będą wymagały stałego nadzoru. Będziemy proaktywni i nie będziemy czekać na powstrzymanie cyberataków na cywilów na Ziemi. Wyślij „Jasnoniebieski płomień” do wszystkich zakątków globu. Ten płomień jest specjalnym płomieniem Archanioła Michała, który jest ekspertem w dziedzinie elektroniki. Będzie działać rezydualnie i wyjątkowo skutecznie, wyśle „Jasnoniebieski płomień” na Ziemię co najmniej 72 razy.

* Dano nam zielone światło, aby zachęcić do wielkiego ujawnienia, a to umożliwi ujawnienie w znacznie szybszym tempie. Wyślij Ziemi 72 jasne białe błyski i upewnij się, że błyski są wystarczająco jasne, aby nic więcej nie było widać.

* Wykonaliśmy znakomitą robotę z pierścieniem ognia, chociaż widzimy trzęsienia ziemi w 7, jest znacznie lepsze niż wstrząsy 8,5, które miały zniszczyć pierścień ognia i usunąć Kalifornię z Turtle Island. Nie jesteśmy jeszcze całkowicie poza lasem, a wstrząsy wtórne wciąż dzwonią, więc musimy utrzymywać stały strumień różowej plazmy (za 72 punkty) na pierścieniu ognia, aby uniknąć dalszego postępu. Następnie z północnej Kalifornii wyślij fioletowy płomień za 72 zliczenia z wielu powodów.

* Legion zwierząt i roślin wymaga pewnej opieki i należy pamiętać, że legion ten, choć obecnie zaangażowany w masową transmutację, składa się głównie z istot łagodnych. Wyślij zwierzęta i rośliny z tej Ziemi: „Różowy”, „Szmaragdowy zielony” i „Rainbow Light” tak długo, jak to możliwe.

Widzimy wrogie portale otwierane przez „Zorganizowaną ciemność” za kulisami protestów. Zamknij te portale za pomocą „Fioletowego płomienia”, miecza i tarczy (jeśli to konieczne), a następnie zszyj je za pomocą „Metalicznej tęczowej nici”.

Nie jest tajemnicą, że prowadzimy naszą rzeczywistość przez niesamowicie duży portal, pochłaniamy Ziemię za pomocą „Electric Platinum Plasma”, aby pomóc jej efektywniej prześlizgnąć się przez portal.

Aby wydać protokół, wyślij „Gaia”, „Galaktyka” i „Wszechświat”: „Rainbow Light” za 72 zliczenia.

01_the_seraphim_by_dark_wayfarer_de1ks3h-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply