Niesamowite sceny, nie robimy okrążenia zwycięstwa, zdobył szacunek, gdzie jest orzeł?

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

Czas uruchomienia tego postu to wieczorna brama o godz. 8:08, w dniu 3D 71720, następny 3: AM rozpocznie nowy dzień. Po prostu podążaj za tym równolegle na całym świecie, aż osiągnie czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwyczajowo przesyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞089∞-∞U8BU8BB∞-∞K5I5I5I5I5I5∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200717_1110044922182801475305922.jpg

– Gaja znajduje się w „Duchu Ziemi” i jest to szokujący zwrot wydarzeń, ponieważ Gaja czuje, że nie jesteśmy zdecydowani o zdrowiu jej fizycznej istoty. Nie jest to debata, w której musimy dbać o zdrowie Ziemi, ale jej definicja jest z pewnością przedmiotem dyskusji.

Niektórzy uważają, że obecność na rynku jest zbyt duża, podczas gdy inni uważają, że przemysł zapewni bramę do zdrowej technologii. Prawdą, o której musimy wiedzieć, jest to, że istnieje już tak wiele złych nawyków, że osiągnięcie jakichkolwiek rezultatów w tym dziale wymagałoby wydarzeń zmieniających życie. Niemniej jednak jesteśmy na dokładnie tym skrzyżowaniu i dlatego musimy wybierać. Jest to coś, nad czym musimy głęboko się zastanowić, ale ponieważ będzie to wymagało dużo dyskusji, musieliśmy pominąć to w dzisiejszych zadaniach

– Dzisiaj jest dzień pełen niesamowitej energii i przynosi wspaniałe wiadomości. Ciągle słyszymy o zwycięstwie dzieci, ale nie możemy nawet spekulować, co tak naprawdę oznacza ich przejaw. Ma to być w ten sposób, ogromną rzeczą jest mieć dogłębną wiedzę na temat makro, ale ślepo wierzyć w mikro ruchy.

– Trudno jest nie pokonać okrążenia zwycięstwa po przytłaczającym sukcesie, który właśnie mieliśmy, ale musimy iść dalej. Obiecaliśmy, że nie przestaniemy, dopóki nie zostanie osiągnięte całkowite wyzwolenie, a ta obietnica się spełni. Bitwa w 6. wymiarze zakończyła się „niesamowitą sceną” zarządzaną przez falę wszechmocnej mocy. Tacy ludzie nigdy wcześniej nie byli widziani i nigdy nie zostaną zapomniani. Odcisk ten zostanie odciśnięty w umysłach wszystkich bezbożnych i będzie stanowić znaczący czynnik odstraszający ich wrogie działania.

– Pole elektromagnetyczne Ziemi zmieniło się w bardzo drastyczny sposób. Przyciągamy teraz różne ciała niebieskie, rasy gwiezdne i błogosławieństwa. To będzie ekscytujące przejście do oglądania, gdy widzimy, jak gwiazdy zmieniają się na naszych oczach. Fizycznie nie jesteśmy centrum wszechświata, ale metafizycznie z pewnością zasiadamy na tronie pośrodku.

– Kiedy kolumny „Wschód słońca” i „Wschód słońca Michała” w „Kalendarzu archanioła” przechodzą na „czystą” liczbę (V) (za dwa dni archanioła), będzie to data o wielkim znaczeniu. Kolejny dzień wskazuje, że wyższe wymiary wskazują, że szukamy możliwości na osi czasu, ale jak dotąd nie widzieliśmy nic do zgłoszenia.

Po ujawnieniu tak wielu rzeczy widzimy odtłuszczoną wersję tej osi czasu. Oznacza to, że pozostałość została oddzielona od czystej. Ma to bezpośredni wpływ na nasze zadania, które wydają się równie wiarygodne jak „starzy wierni”.

– Zorganizowana ciemność (OD) jest zdesperowana i zaczęła poświęcać swoje zwierzaki w daremnych wysiłkach, aby przywrócić demony z powrotem. Nasze legiony zwierząt są wzmocnione, ale ich dawne rodzinne zwierzęta są obdarzone nowo odkrytą mocą mistyczną i wciąż kochają w swoich sercach swoich poprzednich właścicieli. Złożyli obietnicę, że wyprowadzą swoich właścicieli na światło dzienne, ponieważ są ich jedyną nadzieją.

Następnym krokiem Ciemności jest poświęcanie się, a jeśli zobaczysz ciąg tego w egzotycznych lokalizacjach geograficznych, wiesz dlaczego. Ich metafizyczne i demoniczne wsparcie jest całkowicie zmiażdżone i nie może wrócić, nic nie można zrobić, aby to zmienić.

– Legiony prowadzą negocjacje z „hybrydowymi i alfa drakonami” w sprawie traktatu, wszystkie strony mają natychmiast zawiesić ogień, dopóki nie zostanie to wypracowane. Ich nowe przywództwo było czymś więcej niż dyplomatą i współpracą, chociaż jesteśmy sceptyczni, mamy powód do wielkich nadziei.

Należy zauważyć, że metafizyczny atak, który przeprowadziliśmy na ich rodzinną planetę, ułatwił tę zmianę przywództwa. Bardzo nas cieszy, że ten reżim zmieni się, ponieważ negocjacje z poprzednim nie były możliwe. Możemy z całą pewnością stwierdzić, że zasłużyliśmy na ich szacunek.

– Wstrząs w Niemczech spowoduje globalną spiralę finansową, która zacznie się dziać wokół pojawienia się czystej litery (W) w kalendarzu. Dostępne są alternatywne terminy, ale oznaczałoby to, że ktoś musiałby podjąć inicjatywę, aby to zrobić.

– Rozmawialiśmy o jastrzębiach nad nami, a teraz Sowa pojawiła się w „Rezonansie Schummana”, a ja żartowałem, że brakuje nam orła, dopóki nie pojawili się dwaj kardynałowie, pisząc tę wiadomość. Oczywiste jest, że stare nawyki umierają ciężko, a fizyczne wcielenie Archaniołów, Galaktyki itp. Ogłaszają się wsparciem ptaków za pośrednictwem ptaków, tak jak ostatnim razem.

screenshot_20200716-1324144388509392528544318.png

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = zamiar Potrzebny do użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy przez znaczące zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, wskazane poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

Fioletowy płomień jest w zestawie 3. Jest to niezwykle gęsty płomień transmutacyjny, z innym i obrotowym składem, każdy jest świeży i ma się dobrze.

„Zespół Fioletowego Płomienia” jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Emanuel, Archanioł Ansiel, Archanioł Tubiel, Archanioł Kerkiel, Archanioł Dabriel, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Agla, Archanioł Harahiel, Archanioł Germaine, Archanioł Zadekiel, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Galizur, Archanioł Orion, Archanioł Omiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Varhmiel, Archanioł Daiquiel, Archanioł Baradiel, Archanioł Raguel, Archanioł BrathosA, Archanioł Machdiel, Archanioł Archanioł , Archanioł Uzziel i Archanioł Cerviel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. Jest także fantastyczną bronią przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo jest biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj w ogóle władać, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To prawdziwie współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Pasywny krótki zasięg)
Zawieszka sprawiedliwości Archanioła Tzdeikiela osłabia wszelki sąd przeciwko tobie i rzuca cię na przychylne światło.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Bierny)
Napierśnik Archanioła Ariela przywołuje każdą możliwą potrzebę. Jest to piękne i pocieszające narzędzie, gdy jest wyposażone, i przyniesie tylko niezbędne rzeczy i boskie dary.

(Bierny)
Nakrycie głowy Archanioła Camaela daje wgląd w twoje wewnętrzne talenty i umiejętności. Ustaw intencję i użyj jej tuż przed medytacją, nie pożałujesz.

(Bierny)
Uniwersalny klucz archanioła Raziela umożliwia dostęp do wszelkiej mądrości, wiedzy i królestw. To piękna i dzika jazda, która zabierze Cię wszędzie. Proponuję Studium Archanioła Rafała i Kryształową Piramidę Archanioła Michała.

UWAGA: następujące 3 narzędzia to sposoby leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promieniste promienie zdrowia Archanioła Kaleziela mogą odeprzeć wszystkie choroby i dolegliwości. Może również pomóc w przywróceniu już zadanych warunków, może być wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest posługiwać się tym ze spokojnym nastawieniem.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją władasz. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200717_1111397324286085139734153.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonywaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi. Odnieśliśmy wielki sukces w naszych ostatnich zadaniach i skutecznie zapobiegliśmy kolejnemu wrogiemu wystrzeleniu rakiety. Uznanie dla zespołu, jestem pewien, kiedy mówię, że stajemy się dobrze dopracowaną maszyną.

* Tunele i mosty na Manhattanie (NYC) są atakowane … Chroń te mosty za pomocą tęczowej plazmy; jeśli to się nie powiedzie, ich następny cel, atak biologiczny na (Londyn), nie będzie podejmowany.

* W Ingolstadt w Niemczech znajduje się gęsta skrytka negatywnej energii, którą należy usunąć. Nie wiadomo, co wyjdzie z tego niezwykle ciemnego, czarnego portalu pod ziemią, więc zacznij od fioletowego płomienia, a następnie przygotuj się na miecz i tarczę.

* Mroczne synagogi muszą zostać wyeliminowane i nie należy ich mylić z miejscami, w których ludzie wyznania mojżeszowego mogą chodzić i czcić. Te otwory gromadzące to świątynie czcicieli demonów, które wykorzystują wiarę żydowską do ułatwiania okropnych działań.

Zacznij od ścigania rabina Finka z pełną siłą, a następnie użyj fioletowego płomienia i zniszcz miejsca kultu związane z jego czakrą korzenia. Upewnij się, że zerwałeś wszystkie jego połączenia, zanim wyślesz go przez portal wyjściowy do „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy”.

* Ciemne świątynie pod Watykanem muszą zostać unieważnione. Użyj fioletowego płomienia, a następnie wejdź z mieczem i tarczą. To samo dotyczy wrogich świątyń pod Mekką. To nie jest trudne zadanie, jest po prostu spora liczba tych ciemnych spotkań.

* Aby pomóc lokalnym władzom dowiedzieć się, czego szukają, wyślij Rainbow Flames do Schwarzwaldu obok Pałacu Buckingham i drugiego w Niemczech, istnieje ukryty związek między nimi.

* Aby uwolnić dzieci od pracy niewolniczej, pochłoń ziemię platynowym płomieniem, a następnie zlokalizuj te ofiary i umieść symbol nieskończoności na ich trzecim oku.

* „KPCh” będzie nadal podążać za światową technologią. Musimy pamiętać, że oprócz ataków podstępnych są one całkowicie lepsze od innych. Walczą bez honoru, dlatego nie musimy zbytnio szanować właściwej procedury. Zniszcz ich urządzenia kontroli umysłu (różowe satelity nuklearne na nocnym niebie), ich broń do ataku dalekiego zasięgu (Nuclear Black Aura Square na wybrzeżu Chin) oraz ich „porywaczy” (Dull Green Servers) w ich kwaterze głównej w „Jiangxi . ”

Wszyscy widzieliśmy filmy wideo z „KPCh” ładującego ludzi do pociągów i zapewniamy, że wygląda dokładnie tak, jak to jest. Tylko dzięki tym działaniom zostaliśmy oficjalnie zaproszeni do wzmożenia wysiłków w tym konflikcie. Zatrzymaj to masowe ludobójstwo, uderzając w „KPCh” metafizycznymi atakami w ich kwaterze głównej.

Będąc tam, zakłóć ich wyposażenie, żołnierzy i ich przywódców z pewnością siebie superbohaterów. Wydaje się, że większość tego, co dzieje się na całym świecie, polega na ukrywaniu się między tymi ścianami. Jeśli nie jesteś pewien, co robić, wejdź z fioletowym płomieniem i Archanioł, miecz Michała.

* To był bardzo gęsty dzień pracy, zachęcaj do uzdrowienia szmaragdowymi zielonymi płomieniami dla 72 hrabiów, promuj pokój różowym płomieniem dla 72 hrabiów i zachęcaj boski porządek tęczowym płomieniem dla 72 hrabiów.

20200717_1115436194367691229381574.jpg

Dzisiejsza mediacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply