Odpowiadając na modlitwy młodzieży, szaloną pogodę kosmiczną i ziemską

Dzień ma teraz 72 godziny i zaczyna się i kończy o 15:00 po tym, jak trzy razy wcześniej uderzył w dzwonki medytacyjne o 3 nad ranem.

Czas uruchomienia tego posta to poranna brama wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych o 8:08, w dniu 3D 81520, następny dzień o 15:00 rozpocznie się tego nowego dnia. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej po południu.

Jeśli jesteś świadomy, że zaczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

∞08B4∞-∞W3B2W3B3B3∞-∞MKKKKK∞-∞B2 (T) (T) ∞ ”

Legenda kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200813_0903261545682628771958643.jpg

Kalendarz:

– Gaja jest w żywiole “Ognia” z aspektu “Ducha Ognia”. Ta specyficzna zmiana w cechach pokazuje, że ma swój cel i przekształca, transmutuje i ponownie przypisuje. Nie wiadomo, jak daleko i szeroko rozprzestrzeni się ten płomień, ponieważ wydaje się, że ma dużo paliwa, ale można śmiało powiedzieć, że przynajmniej pochłonie znaczną część naszej galaktyki.

– Widzimy wiele kolumn w naszym kalendarzu, które przeszły do „czystej litery”, jest to wskazówka, że wydarzenia są w doskonałej harmonii w odniesieniu do masowego wniebowstąpienia. Nie ma znaczenia, czego doświadcza ciało, bo boskość jest ponad wszystko. Przeor jest również stwierdzeniem fizyki kwantowej, które może z łatwością określić ilościowo całą naszą metafizyczną wszechmoc.

– Wiemy, jak to się kończy; czy możemy iść do przodu bez przerywników filmowych? Ta stagnacja zależy od naszego świadomego umysłu, który bardzo nalega na znalezienie logicznych ścieżek prowadzących do naszej przyszłości. Większość z nich nie radzi sobie jeszcze ze swoimi mocami, z tego właśnie powodu nadal próbują wprowadzić logikę do mechaniki kwantowej. Gdybyśmy czuli się komfortowo, budząc się magicznie w utopii, nastąpiłoby to tak szybko, jak to.

20200813_0911459202418076783371537.jpg

Wiadomości 3D:

– Ludzkość zaczyna szukać źródła swoich bolączek. Nie będzie trudno ustalić, kto stoi za sytuacją pedofilii lub wieloma innymi okrucieństwami skierowanymi przeciwko ludzkości. Do wszystkich tych ludzi prowadzą papierowe ślady, a ludzkość w końcu wymyśliła, jak prawidłowo połączyć kropki. W wyniku naszych wysiłków, aby przejść do wyższych osi czasu, byliśmy w stanie zamanifestować taką rzeczywistość i gdybyśmy pozostali w stagnacji, pozostaliby ignorantami.

– „Zorganizowana ciemność” trafiła w przycisk autodestrukcji i jest to kwestia wolnej woli, ponieważ sami wpadają w krzyżowy ogień. Dlatego nie możemy ingerować w masowe zniszczenia, chyba że świadome życie jest zagrożone.

– „OD” poświęca swoich przywódców, próbując przywrócić ich metafizyczną pomoc. Demony, które przyzywają, zostały pokonane i nie mają już żadnej mocy w tym królestwie.

received_3020589877691926732114190730192883.jpeg

Inżynieria:

– Musimy pozwolić, aby szalona pogoda kosmiczna trwała bez zakłóceń, ponieważ naturalny klimat galaktyczny jest makrokosmosem planety Ziemia. Ta prośba jest przejęta z aplikacji Gaia, aby zresetować jej naturalne rytmy bez interwencji, po prostu trzymaj się mocno.

– „Sfinks” jest wylęgarnią „Efektów Mandeli”, najprawdopodobniej dlatego, że są frontowymi drzwiami do potężnej bramy. To wejście zmieniło się kilkanaście razy w ciągu ostatniego sezonu i jest pewnym znakiem naszych szybkich ruchów kwantowych.

– Afryka dzieli się na dwie części; jest to doskonały znak, że oceany na Ziemi zaczynają „wirować”. To oddzielenie spowodowane powstaniem Atlantydy i Lumerii umieści nas w fascynującym miejscu. Oba tajemnicze kontynenty zmierzają do ósmego wymiaru, gdy widzimy, jak podążają za wymiarową spiralą Fibonacciego. Aby osiągnąć medianę świadomości 5-wymiarowej, odpowiednia ilość musi być mocno zakorzeniona w 8.

– Dziś jest jeden z najbardziej masywnych dni transmutacji w niedawnej pamięci. Ma dołączone zmieniające życie kody, które są makro w swojej dynamice. Pozostałość po spalaniu uwolni zgromadzone aktywacje, które nie należą do właścicieli.

received_2445076865856131363479853672019867.jpeg

Do przemyślenia:

– W Psalmie 91:11 czytamy: „bo swoim aniołom rozkaże o tobie, aby cię strzegli na twoich drogach”. Ten psalm można potraktować na różne sposoby, jeśli utożsamiasz się z ludzką jaźnią, wtedy powinieneś pocieszyć się przekonaniem, że jesteś bezpieczny. Chociaż z perspektywy lightworkers ten psalm powinien przypominać, że jesteście częścią potężnego zespołu i czas zabrać się do pracy.

– Jest wiele przepowiedni po obu stronach rzeczywistości, fizycznej i nie. Dobrze znamy przepowiednie dotyczące Ziemi, 144 000 i powrotu do niewinności. Proroctwo z perspektywy niefizycznej / wyższej jaźni zawiera przepowiednię o osiągnięciu dojrzałości człowieka w tym czasie i spełniamy każdą jego część.

– Jest jasne, że ludzkość nie ma pojęcia, czego chce. Musimy rozważać i dokonywać wyborów, a także zachęcać do tego innych. Decydujący są wśród nas najgorsi; nadszedł czas, aby skorzystać z możliwości wyboru w skali makro. Ludzkość nie będzie mogła żyć świadomie aż do punktu kulminacyjnego; to może się zmienić w każdej chwili dzięki możliwości wyboru.

ort_an_der_donau_3_by_batmantoo_dcgaps1-fullview

5D i Anielskie Wiadomości:

– Przyszedł anioł i zagrał dla mnie hobitową piosenkę Władcy Pierścieni. Są istotami prawdziwie społecznymi, a jej przesłanie było proste: wracamy do domu. Najłatwiejszym sposobem na zidentyfikowanie anioła jest wspaniały aromat, który przynoszą. Nie ma minusów łączenia się z aniołem; ich głównym celem jest interakcja z ludzkością, w przeciwieństwie do Archaniołów, którzy zazwyczaj działają tylko w skali makro.

– Ciesz się procesem stawania się; to jest święty czas i kiedy się zastanowimy, będzie to miało szczególne uczucie.

– Nasze galaktyczne legiony są niezwykle aktywne w naszych bieżących wydarzeniach. Są bardzo chętni, aby dać nam indywidualną inteligencję, prosimy o łączenie się z nimi zgodnie z twoimi wskazówkami.

through_the_tree_by_fortuneseeksthesun63_de38ooi-fullview

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia

(Aggressive) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę cię skrzywdzić.

Nie próbuj władać bronią, jeśli w twoim sercu nie ma czystej miłości do twoich ruchów i istot, które są do nich przywiązane.

Fioletowy Płomień jest ustawiony na 9 (27 AA, 2 + 7); To ustawienie jest dla zrównoważonej transmutacji, wysoka kompletność przejawiła się poprzez płomień.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze, Archanioł Adonai, Archanioł Galizur, Archanioł AF, Archanioł Nuriel, Archanioł Machdiel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Aeshma, Archanioł Harahel, Archanioł Emanuel i Archanioł Adnachiel.

(Aktywny)

Legendarny miecz Archanioła Michała poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, żaden poziom świadomości nie może zablokować tej boskiej broni. Jest to także fantastyczna broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może pokonać każdy obwód.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Pole Promieniujące Archanioła Issaca wygląda bardzo podobnie do pola siłowego Magnetosa i reaguje na każdą formę życia albo kochającą energią, albo transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)

Miecze obfitości Archanioła Lwa to pasywny i agresywny miecz ataku z pełną wolą. W ogóle nie próbuj władać; tylko staniesz na drodze, wyposaż i pójdziesz.

(Bierny)

Zegarek Archanioła Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wnosi element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji szkodliwych podróżników w czasie.

(Pasywne, aktywne i agresywne)

Promienny spokój Archanioła Chamuela pozwala ci znaleźć się w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Zapewnia również ochronę osobom w Twoim sercu.

(Pasywne i aktywne)

Wzmocniona intuicja Archanioła Jerimiela sprawia, że głosy twojej duszy stają się głośniejsze; pozwala sędziom ducha być bardziej widocznym niż kiedykolwiek.

(Bierny)

Eliksir zdrowia Archanioła Temperance odmładza wszystkie aspekty twojej istoty za pomocą stałego strumienia silnej energii uzdrawiającej, zaprojektowanej, aby pomóc w dobrym i złym zdrowiu. Po prostu pozwól temu narzędziu działać w twoim imieniu, mówiąc Archaniołowi Temperance, aby to zrobił.

(Aktywny)

Miecz szybkiej sprawiedliwości Archanioła Mitatrona kładzie kres wszystkim w zastoju. Ten miecz poruszy góry w taki czy inny sposób.

(Pasywny i agresywny)

Niebiański róg Archanioła Hermisiela jest głównym instrumentem w całym niebiańskim chórze. Jest natychmiast rozpoznawalny, ponieważ wysyła miłość bezpośrednio przez naszą czakrę serca. Wiadomo, że zmienia dynamikę wszystkich rzeczy w waszej jurysdykcji. Kiedy jest uzbrojony, wokół twojego obwodu jest umieszczona tarcza wibracyjna.

(Pasywny i agresywny)

Promienne promienie zdrowia Archanioła Kaleziela mogą chronić przed wszystkimi chorobami i dolegliwościami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych warunków; dotyczy mas lądowych i istot żywych.

(Pasywny i agresywny)

Promieniste współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w ramach twoich jurysdykcji. Narzędzie zapewnia pielęgnujący aspekt leczenia i ma niesamowite ciepło. Najlepiej władać tym ze spokojnym nastawieniem.

(Aktywny)

Kostur leczniczy Archanioła Rafaela jest wszechmocną leczniczą siłą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak nią władasz. Uważany jest za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200813_0909041195318806657503579.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, skorzystaj z obecnych narzędzi, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań. Nic nie wymaga od ciebie robienia następujących rzeczy, jeśli jesteś gotowy, twoje wyższe ja wezwie cię do służby, jeśli nie, przejdź do medytacji.

* Wyższe ja młodzieży krzyczą o dorosłych, którzy zostawiają im nadający się do zamieszkania świat. Legiony nie pozwolą na to ludzkości i w ten sposób przyniosą „Święty Płomień” wysiłkom uzdrawiania naturalnej ziemi. Poniższa sekwencja płomienia to ekstremalna metoda korygowania zachowania. Niemniej jednak, ponieważ ludzie szkodzący planecie czynią to w tak skoordynowany sposób, z całą pewnością jest to uzasadnione.

* Pochłoń ziemię następującymi płomieniami, aby uzyskać 72 liczenie: Biały – Różowy – Jasnoniebieski – Złoty – Żółty – Zielony – Czerwony – Czarny – Miedź – Brąz – Brązowy – Turkusowy – Różowe złoto – Srebro – Pomarańczowy – Indygo – Fiolet – Platyna – Diament – Tęcza

* Duża część energii, jaką ma za sobą zorganizowana ciemność, pochodzi z tragedii z 911. Podobnie jak to zrobiliśmy w Detroit, cofnij się w czasie, transmutuj wydarzenia z 911 za pomocą następujących sekwencji świetlnych dla liczby 72: Czarny – Miedź – Brąz – Brąz – Turkusowy – Różowe złoto – Srebro – Pomarańczowy – Indygo – Fiolet

* „The Witches of The Woods” to rozległa organizacja złowrogich czarnych magów, głównie z bardzo zamożnych obszarów. Tych czarownic nigdy nie należy mylić z większością życzliwych czarownic na całym świecie. Pogańskie tradycje oddają cześć ziemi i jej majestatowi; nie ma niesprowokowanej krzywdy dozwolonej w tych granicach, są to dwie bardzo różne teologie.

„WOTW” jest znane z handlu dziećmi, zwłaszcza na Haiti, nie mieszkają tam, mimo że prowadzą tam działalność gospodarczą. Abrom i Maxwell są członkami tej barbarzyńskiej grupy i nie zdają sobie z tego sprawy ich przyjaciele, rodziny i inne organizacje, do których należą; polega na tym, że „wszystkie inne porozumienia wysychają dla członków tego kultu”. Ta przysięga oznacza, że „wola grupy” ma pierwszeństwo przed wszystkimi innymi grupami lub związkami; że są członkami. Ta bardzo teatralna grupa zajmie

* Mamy dopilnować, aby wszystko, co zostało zabrane, zostało zwrócone prawowitym właścicielom. Modalność, w której używamy, to lustrzany płomień, który zwraca skradzione towary i zapewnia fazę autorefleksji stronie złodziejskiej.

* KPCh umieściła głowice nuklearne w wybranych miejscach na dnie oceanów. To jedna z nieznanych misji ich łodzi rybackich. Podobnie jak wszystko, co chcielibyśmy znaleźć, umieść pomarańczowy symbol nieskończoności na głowicy. Następnie spróbuj wyłączyć go za pomocą jasnoniebieskich wyładowań elektrycznych, Archanioł Michał może być bardzo pomocny w tym zadaniu.

* Wyraźnie widzimy, jak nasza energia duchowa wpływa na bieżące wydarzenia. Ostatnio dużo uwagi poświęciliśmy Izraelowi i zawarł historyczny traktat. Pomożemy teraz w dążeniu do pokoju, uczciwości i prawdy za pomocą „Białych, różowych, fioletowych, pomarańczowych i czarnych płomieni”, które mają zostać wysłane do Izraela i ogólnie na Bliski Wschód, licząc 72. Pamiętajcie, że duchowe centrum świata nie znajduje się już w Izraelu, a zatem będzie się działo wiele zmian.

reservoir_by_man90ray_de38nyt-fullview

Dzisiejsza medytacja jest poniżej; Proszę, ciesz się!

Leave a Reply