Ostatnia pieczęć została otwarta, To nie jest wiertło, Plejadan przejmij kontrolę, Archanioł Sablo

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0M2AM5AA∞-∞B999999∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje o kalendarzu ~ Wersja YouTube ~中文版Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español Ελληνικά ~ English Version

Gaja dominuje duch z odrobiną wody i płomieniem. Oznacza to, że ona ma na myśli interesy, a naturalne porządki rzeczy będą się tasować i przesuwać z anomaliami inspirowanymi matką naturą. Gaia wciąż mówi nam, że świt będzie ważny, nie sądzę, aby odnosiła się do wschodu słońca tak bardzo, jak jest początkiem równonocy wiosennej, w której obecnie jesteśmy.

Siódma i ostatnia pieczęć została otwarta, a ta oś czasu dodaje wyższe aspekty nas samych, aby odgrywać bardziej aktywną rolę w naszym życiu fizycznym. Każda pieczęć otworzyła nas na nową, lepszą oś czasu, ale ta naprawdę zasługuje na wielki finał. Nie mówię o rzeczach i okolicznościach, mówię o przekraczaniu granic tego, co uważaliśmy za możliwe. To nie zagina praw tego, co wiemy o fizyce, rozbija je nie do poznania.

Możemy wyraźnie zobaczyć, że nie jest to wiertło i że ta planeta stała się zamieszkała dla wszystkich niższych częstotliwości wibracyjnych dzięki istnieniu wyższych częstotliwości wibracyjnych. Wielu nie będzie mogło istnieć w intensywnie wysokiej wibracyjnej rzeczywistości, która wchodzi przez czakrę korony. Będzie to bardzo bolesne dla tych, którzy jeszcze nie przeszli procesu wznoszenia.

Gwiezdne rasy, które stały za naszym rządem, zmieniły się drastycznie. Plejadanie mają pełną kontrolę nad tajnymi sektorami operacji rządowych, które były kiedyś kontrolowane przez niektóre naprawdę szkodliwe istoty gwiezdne. Plejadanie są głęboko zainteresowani ludzkością, ponieważ będziemy bezpośrednio ewoluować w Plejadan. Stanowczo zapewniają wszystkich rządzących rad, że mają mocne dowództwo w tej sytuacji i że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Zawsze istnieje wiele punktów celu, ale zwykle nie dochodzi to do skutku natychmiast, ponieważ zwykle jest to proces stopniowy, który staje się bardziej widoczny w miarę upływu czasu. To powiedziawszy, tak bardzo koncentrujemy się na wynikach makro, że zapominamy o uznaniu mikro. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że takie obserwowanie czasu pomogłoby nam na stałe przejść do 5D, ale kiedy przyjrzymy się bliżej mikro celom tej alternatywy względem czasu liniowego, widzimy, że pomaga ona ludziom zniszczyć depresję związaną z nieunikniona izolacja.

Nadal obserwujemy niższe terminy, mimo że ich bezpośrednio nie doświadczamy. To znaczący znak, że w pewnym momencie naszej kariery będziemy wspinać się na inną planetę. Ponownie utrzymując temat wielu punktów celu, ujawnia to kolejny pozytywny wynik globalnej kwarantanny. Nie chcemy wchodzić w interakcje dłużej niż to konieczne z tym, co dzieje się w niższych terminach.

To idealny czas, aby podkreślić Archanioła Sablo, który jest Archaniołem odpowiedzialnym za Łaskę i Ochronę. Jego obecność jest tak pocieszająca, że pomaga ludziom zasnąć. Jest doskonałym Archaniołem, który może być blisko w czasach depresji i niepokoju. Jego osobowość odróżnia go od innych Archaniołów, ponieważ zawsze jest spokojny, nawet podczas bitwy. Jest także wielkim Archaniołem, do którego można się powoływać.

20200320_1214573971731439016301199.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następny dzień), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Zadekiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Cerviel, Archanioł Nuriel Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma i Archanioł Adonai.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo jest biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto prowadzi jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośredniej publiczności z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela, chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją wydacie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200320_12142579175744714533439.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż, aby zapewnić dokładność, upewnij się, że używasz dzisiejszej obecnej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Ukryte wulkany ziemi wkrótce wybuchną i może to być katastrofalna eksplozja lub niewielki wyciek lawy. Najprawdopodobniej zobaczymy połączenie obu, ponieważ jest kilka miejsc, w których Gaia bardzo nalega na remont. Jest to wykonywane przez wiele rzeczy, a następujące należy uznać za bardzo krótką listę przyczyn, Atlantis, Lumeria, The Pole Shift, Timeline Jumps i nagły wzrost świadomości.

Proszę wysłać uspokajającą różową plazmę na wszystkie lawy lawy na co najmniej 72 zliczenia.

2) Zorganizowana ciemność próbuje zawrzeć układ. Nie będzie negocjacji, dopóki każda ostatnia ofiara handlu ludźmi nie będzie pod opieką, jeśli ktoś, kto naprawdę ją kocha, wtedy i tylko wtedy będziemy mogli negocjować. Pamiętaj, że przebaczenie nie może się rozpocząć, dopóki wspomniane przestępstwo wciąż występuje. To powiedziawszy, musimy rozpocząć ogólne polowanie na pozostałe ofiary handlu ludźmi, których liczba jak dotąd nie spadła poniżej 7 osób.

Strategia jest taka sama, którą zawsze wdrażamy dla tego rodzaju zadań. Umieść symbol nieskończoności na czole wszystkich znalezionych ofiar, a to pomoże naszym galaktycznym i anielskim legionom w przeprowadzeniu akcji ratunkowej.

3) Zadanie Rainbow przyniosło wielki sukces. Nadszedł czas, aby stworzyć kolejny symbol tęczy na niebie, aby wykrzyknąć wolę boskości.

Wyślij tęczówki w kształcie symbolu nieskończoności do nieba. Bądźcie z nimi bardzo liberalni, im więcej z tych, które możemy postawić, tym skuteczniej będziemy usuwać podstawowe problemy, które utrudniały ludzkość.

This slideshow requires JavaScript.

Dzisiejsza medytacja koncentruje się na budowaniu pokojowo zaawansowanego świata pokoju, harmonii i obfitości, dołącz do nas.

Leave a Reply