Porozmawiaj z małą pomocą, spójrz jeszcze raz, Archanioł Azrael zgłasza przychodzące wiadomości

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0N6A1N9A1A1∞-∞C9A9A9A9A9A9∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje o kalendarzu ~ Wersja YouTube ~ 中文版Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ Ελληνικά ~ English Version

20200403_1915415407965364470282174.jpg

– Gaja dominuje w ogniu i nie spodziewamy się, że to się skończy w najbliższym czasie. W tej chwili dzieje się tak wiele i wszystko to bezpośrednio wpływa na nią i jej wyborców. To najbardziej emocjonalna jak dotąd Gaia, a przesłania jej serc są widoczne wszędzie, gdzie spojrzysz.

– Wiele się mówi o kontrolowanym sprzeciwie, najlepszym przykładem, jaki możemy ci dać, jest toksyczna pozytywność. Nie ma sposobu, aby zamknąć oczy na to, co dzieje się tutaj na ziemi i pozytywnie to przemyśleć. Jest to błędnie zinterpretowane pojęcie i jeśli spojrzysz na bieg historii ludzkości, najbardziej czyści myśliciele najbardziej ucierpieli. Jest to dokładne przeciwieństwo tego, co musimy robić, ponieważ potrzebujemy więcej praktyki w sztukach mistycznych, a na pewno nie mniej.

– Nie ma części wieloświata, która jest w stagnacji, wszystko jest w ruchu nawet (Ty), obserwator jest w ruchu. Idea, że obserwator przyciąga do siebie rzeczy, opiera się na dogmacie religijnym, podobnie jak w starożytności Ziemia była centrum wszechświata. Te nieporozumienia powodują dalsze opóźnienia w ewolucji człowieka, gdy w rzeczywistości jest to zawiły taniec energii, który idealnie pasuje do tańca boskiego, a nie w formie prostego magnesu. Podróżujemy do tych krajobrazów, a nie na odwrót, było to ogromne ugięcie, w które wielu wierzyło zbyt długo.

– Jest wielu „zdolnych widzących”, którzy twierdzą, że nie widzą masowego handlu ludźmi na naszej planecie. Był świetny mechanizm maskowania, który był aktywny, ale już go nie ma, więc spójrz jeszcze raz.

– Płacz ofiar handlu ludźmi nie zaczął się od ruchu. Archaniołowie słyszeli płacz tych dzieci od dziesięcioleci i w końcu zgromadzili wystarczające wsparcie, aby coś z tym zrobić. Jeśli nie wierzysz, że tak się dzieje, pozwól tym, którzy są na otwartej przestrzeni, naprawić sytuację. Nie ma debaty o zaginięciu dzieci na planecie, możemy spierać się o semantykę tego, jak osiągnęli tę pozycję po ich znalezieniu. To jest nasz główny priorytet i powinien być priorytetem wszystkich, którzy są w stanie coś z tym zrobić.

– Istnieją podziemne tunele w Ohio, które są pełne ofiar, ale są też wypełnione pułapkami i materiałami wybuchowymi. W Ohio nie ma bezpiecznego wejścia, ale możesz uzyskać bezpieczne wejście z najbardziej wysuniętego na północ punktu tuż za nim. Zajmiemy się tym bezpośrednio w naszych zadaniach za kilka dni, kiedy wszystkie nasze legiony będą gotowe do działania w tym obszarze.

– Obiecujemy naszym legionom, że Archaniołowie są zawsze z nami. Nie będzie ani jednego buta bez anioła obok niego, ani jednego źdźbła trawy bez anioła tam również.

– Istnieje znacznie wyższy poziom zniszczenia głębokiego stanu, który ma się odbyć na poziomie galaktycznym. Nie będę się dalej rozwijał, ale powiem, że ma to wiele wspólnego z zadaniem trzecim.

– Istnieje wiele fałszywych profili w mediach społecznościowych, które rozpowszechniają fałszywe informacje. Ostrzegaliśmy was już przed wojną propagandową, po prostu wam przypominamy. Są ludzie, których znasz od lat i spałeś w zaufaniu, które pokażą swoje oszustwo w bardzo bezpośredni sposób po latach oczekiwania.

– Aktualizacje energii słonecznej będą kontynuowane, ale nie będą niepokojone, ponieważ przejawiają się również w intensywnych objawach fizycznych. Istnieją pewne określone sposoby radzenia sobie z tym, ponieważ jest to ulepszenie elektryczne, a przewodność będzie czynnikiem determinującym, jak dobrze poradzisz sobie z tym przychodzącym. Pomyśl o tym w taki sam sposób, jakbyś miał postrzępiony obwód elektryczny. Aby upewnić się, że Twoje obwody są w porządku, statek musi być utrzymywany w czystości, jak to możliwe. W ciele obserwuj, co jesz, pamiętaj o tym, w co się angażujesz, i w duchu upewnij się, że jesteś uziemiony do ziemi i nieba.

Aktywujemy miliony lightworkers i ulepszamy innych, proszę, abyś jak najszybciej dotarł do nowo przybyłych i pomógł im nauczyć się podstaw. Wszyscy możecie przypomnieć sobie swoje początkowe lata, a teraz miliony wkrótce tam będą. Ponownie, jest to bardzo silna fala nadchodząca, która nadchodzi z galaktyki przez twoje słońce.

– Każdy odnoszący sukcesy lider wie, że nie ma fizycznego zwycięstwa bez wsparcia metafizycznego. Od króla Salomona, króla Artura, Aleksandra Wielkiego, po Huguesa de Payensa, Magia zawsze była ich największym sprzymierzeńcem.

– Nie korzeni nieszczęścia tylko dlatego, że jesteście zmęczeni społeczeństwem i cierpieniem, które ono wywołuje. Istnieje wiele sposobów na wyzwolenie ziemi, na której nie byłoby podziału w ludzkości. Najlepsze scenariusze w odniesieniu do tej osi czasu makro nie powodują już zakłóceń na naszej ziemi. Oznaczałoby to, że zwycięstwo byłoby czyste, gdybyśmy dobrze rozegrali nasze karty.

– Jutro Archanioł Michał przekaże nam pełny raport z tego, co widzimy, nie może się doczekać, aby przekazać nam swoje dane wywiadowcze.

– Chociaż media głównego nurtu nie zostały jeszcze poinformowane, Archanioł Azrael zaczął przyjmować głośne dusze, które opuściły ziemię własnymi rękami.

– Zgodnie z prawem do ujawniania informacji prosimy ambasadora Galaktycznej Federacji Światła, który nie należy do naszych legionów, o wzięcie udziału w najbliższym spotkaniu na temat ostatnich wydarzeń na osi czasu. Musimy nalegać na spotkanie twarzą w twarz.

20200403_1917552407111378943508760.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Aby zapewnić nam odpowiednią ochronę, będziesz mógł wybrać 3 narzędzia, które nie wygasną, o ile będziesz je nosić z czystym sercem. Sugerowałbym użycie Narzędzi Archaniołów, które znasz najlepiej, jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej opcji. Zawsze pamiętaj, że wolimy korzystać z własnych narzędzi i umiejętności, ale możesz skorzystać z poniższych narzędzi.

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, z wyjątkiem trzech, które chcesz wyposażyć w dłuższej perspektywie, pamiętaj, że możesz mieć tylko 3 aktywne do długoterminowego użytku na raz, ale możesz korzystać ze wszystkich codziennych narzędzi w tym dniu jest opublikowany, więc zachęcamy do powrotu i przeglądania narzędzi z poprzedniego dnia.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej korzystać z wymienionych broni.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest ustawiony na 9 punktów, co oznacza, że osiągnięto całkowitą kontrolę i pozostaniemy w ten sposób, ponieważ konieczność nakazuje inaczej. To mądry płomień, który uzdrowi to, czego potrzebuje i przekształci to, czego nie potrzebuje.

Kiedy widzisz, że zespół fioletowego płomienia jest dokładnie taki sam jak poprzedniego dnia, dzieje się tak, ponieważ jesteśmy obecnie zaangażowani w palącą kwestię. Zmienianie pozycji w trakcie bitwy jest sprzeczne z naszą ogólną polityką, chyba że jest to absolutnie konieczna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Adonichel, Archanioł Adonai, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel i Archanioł Cerviel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200403_1916277166909101567826718.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólnym wysiłkiem bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej obecnej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

wochit_20200403_kennedy_v2_305550_1280x720_17202652835801) Jest dwóch przyjaciół Ludzkości, którzy posiadają zorganizowaną ciemność. Wspominaliśmy kilka dni wcześniej, że OD rozpaczliwie pragnie odzyskać swoją metafizyczną energię i starają się zrobić wszystko, co w ich mocy. W tej akcji naruszyli dwie główne umowy magiczne, wiarę w twoją metafizykę, która mówi, że możesz nie zaszkodzić innym fizycznie, oraz drugą, w której naruszono uzgodnione warunki konfliktu, co jest w zasadzie pisemnym zaproszeniem do nowych i bardziej ekstremalne metody samoobrony.

Sprawdzając terminy, wiemy, że nasi przyjaciele będą publicznie patrzeć na oszusta Archanioła Michała, a także przez złośliwie nazwane tunele Salomona, które znajdują się w pobliżu miejsca zaginięcia. Spróbują z nimi odprawić rytuał i sprawią, że będzie to wyglądało na przypadkową sytuację. Nasi przyjaciele zostali zdradzeni przez kogoś trzy drzwi dalej, a ta osoba jest prawdziwym zdrajcą zarówno jego kraju, jak i jego sąsiadów.

Po uderzeniu z dystansem z dystansu zostali zdezorientowani i potknęli się w ciemnych ramionach, ponieważ zaburzacz pozwala innemu przejąć kontrolę nad działaniami danej osoby, a następnie zastosowano inną technologię do przeniesienia ich na brzeg. Są to oba przedmioty dostarczone im w ramach umowy handlowej, która wymaga od nich dostarczania ofiar w zamian za technologię. Jest to podobna sztuczka do tej, która została zastosowana w Amelii Earhart. Jeśli chcesz zapoznać się z tym stwierdzeniem, istnieje link do obu wydarzeń, ale nie ma to związku z obecną sytuacją. Odzyskane dane satelitarne będą obsługiwały powyższe stwierdzenie i dostarczą więcej wskazówek na temat ich miejsca pobytu.

Umieść symbol nieskończoności na czołach Mauve i Gideons, a będzie on działał z taką samą dokładnością, jak podczas Superbowl i Oscarów. Nawet jeśli nie interesujesz się nimi jako ludźmi, będą oni mieli istotne informacje, które pomogą wyzwolić wielu na wielu.

Pamiętaj, że są otoczeni złem ze wszystkich stron, ma to na celu zablokowanie nam widoku ich miejsca przetrzymywania, spróbuj przemienić ich otoczenie za pomocą Fioletowego Płomienia. Pamiętaj tylko, że są to dobrze ukryte wejścia, które zwykle znajdują się za fałszywymi ścianami lub innymi fałszywymi konstrukcjami i wydają się dziwne w eterze.

Możliwe daty, kiedy zostaną wyniesione na pełną widoczność, to 7. (szczyt księżyca w pełni) lub w Wigilię Świętego Marka, jest też więcej niż jedna oś czasu, w której są bezpiecznie przywracani przedtem, prosimy o staranność w tej sprawie zadanie i zobaczmy, jak to się dzieje.

2) Wszystkie warstwy rzeczywistości mają podobieństwa, na przykład, jeśli wysyłamy najwyższe światła do 6. wymiaru, zwiększamy naszą intuicję, 7. daje nam dodatkową fizyczną manipulację, a 8. wymiar daje nam władzę nad okolicznościami. Terminy te nie są dokładnie dokładne, ponieważ te warstwy wymiarowe nie są w rzeczywistości ponumerowane i są zbyt liczne, aby i tak miały postać jednocyfrową, ale jest to sposób, w jaki się je powszechnie określa, więc użyjemy ich w tych terminach dla wspólnego zrozumienia.

Wyślij następujące światła do każdego z wyżej wymienionych wymiarów,

Biały – Różowy – Jasnoniebieski – Złoty – Żółty – Zielony – Czerwony – Czarny – Brązowy – Turkusowy – Różowe Złoto – Srebrny – Pomarańczowy – Indygo – Fioletowy – Platyna – Diament – Tęcza

3) Przygotuj miejsce do leczenia we wszystkich szpitalach i prowizoryczne szpitale na całym świecie, niezależnie od twoich przekonań, jest to miejsce uzdrowienia i jako współczująca istota powinieneś być gotów pobłogosławić każde miejsce, w którym potrzebujący udają się w trudnych chwilach .

Wyślij 72 sekundy szmaragdowej plazmy i jasnoróżowego światła do wszystkich szpitali i prowizorycznych szpitali na całym świecie.

yggdrasil_by_tavenerscholar_ddtz1p1-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply