Uważaj teraz, szybkie skakanie na osi czasu, odpowiedzi na modlitwy, dominuje Rainbow Spectrum

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0N8A1O1A1A1∞-∞D1B1B1B1B1B1∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje kalendarza ~ Wersja YouTube中文版Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ Ελληνικά ~ English Version

20200405_1645346312664839733228535.jpg

– Gaia dominuje dziś w ogniu, uważaj teraz! Transmutacja jest najwyższa w historii, ale nie pochodzi z miejsca gniewu, lecz z miejsca skuteczności. Z jej perspektywy dzieje się tak wiele, że chce po prostu żyć bez żadnych ograniczeń. W tej chwili żałośnie napina swój mięsień.

– Bardzo trudno jest rozszyfrować kody i tak ma być, ciężka praca i praktyka to jedyny sposób na poruszanie się po tych rzeczach i nie ma nikogo, kto mógłby to zrobić, ale ty. Musisz mieć wystarczająco dużo, aby się uczyć i mieć wystarczająco dużo hartu jelit, aby to przejrzeć.

– Istnieje wiele wrogich walk, którzy szukają gospodarzy, a jeśli uda nam się utrzymać ich wystarczająco długo, umrą z głodu. Jedynym sposobem, aby to zrobić, jest utrzymanie wysokiego poziomu wibracji, próbowali porwać medytację zeszłej nocy z ciemnością, ale ten wysiłek nie powiódł się. Ciekawym faktem jest to, że ich najlepszym sposobem posiadania jest dotyk i zwykle skaczą między ludźmi tą metodą, dopóki nie znajdą odpowiedniego.

– Zdolności psychiczne oparte na technologii, nie mogą nawet porównywać się do tych, które otrzymano od boskości. Nic nie da się stworzyć, czego nie można pokonać siłami natury. Dlatego każdy, kto próbuje spojrzeć przez „wszystko widzące okulary”, dostaje tak poważne skutki uboczne. Technologia ma zaślepkę, natura nie, po prostu wygrywa z technologią.

– Skaczemy z rzeczywistości do rzeczywistości z prędkościami, których nigdy wcześniej nie widzieliśmy, w momencie, gdy jest to napisane, do momentu, w którym to zobaczysz, przeskoczymy tysiące osi czasu. Oczywiście wystąpi wiele efektów mandali. Bądź świadomy kota Schrodingera, który mówi nam, że w tej kwantowej dziwności nie mamy ostatecznego wyniku, dopóki pudełko nie zostanie otwarte.

– Przybywające statki mają floty w liczbie nigdy wcześniej nie widzianej, czyszczą środowisko, jeśli nie oderwiesz oczu od nieba, będzie to widoczne wszędzie. To eklektyczna mieszanka, ale w większości Arkturska.

– Annunaki są zdecydowanie najbardziej przerażającą rasą na ziemi, ponieważ już są na ziemi. Jeśli uda im się stworzyć całkowicie samowystarczalną zwinną planetę, nie ma kompleksowego sposobu na opisanie poziomu technologii, z którą mamy do czynienia. Komunikują się telepatycznie, a kiedy wchodzisz do ich kolektywu, oczywiste jest, że poziom jasności, z którym masz do czynienia, jest ogromny i zajmie ci chwilę, aby przejść przez początkowe zakochanie. Zwykle nie są mile widziani, ale widzę, że wraz z upływem czasu zmieniają się coraz bardziej, a ludzkość lepiej ich poznaje.

– Jesteśmy tak chronieni, że nawet popełniane przez nas błędy są bosko zaplanowane. Nie bój się absolutnie nic, w tej historii zawsze jest coś więcej.

– Istnieje wielka obietnica, że masy ogólne popchną lightworkers do jeszcze bardziej rozwiniętej postaci. W dosłownym sensie modlitwy mas powszechnych ukazały przebudzonych superbohaterów, którymi się staliśmy i oczywiste jest, że nie skończyliśmy jeszcze ewoluować.

– Nowo zawarta umowa z Galaktyczną Federacją światła pozwala ludzkości wezwać ją w razie potrzeby. Śmiało, uruchom je.

– Wszyscy inkarnujemy jako kolektyw w jednej osobowości, wszystkie istoty są w ten sposób podobne. Biorąc to pod uwagę, wielu archaniołów jest również Arkturian. Nie oznacza to, że każdy Archanioł jest Arkturianem lub wszyscy Arkturianie są Archaniołami, ale rozumiesz.

– Dominującym światłem Ziemi jest Rainbow, Hello Prophecy i Boska Obietnica!

– Czasami najbardziej kochającą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest powstrzymanie kogoś przed wyrządzeniem krzywdy innym. Wspomniałem już o tym, że kwota długu karmicznego, który narosły przez niektóre jednostki, jest nie do pokonania. Pomaganie im w powstrzymaniu się od kontynuowania tej drogi jest prawdziwym współczuciem. Mogą próbować się naprawiać i naprawiać, ale nie wydaje się, żeby byli w tym zainteresowani.

– Czuliśmy, że punkt krytyczny został uderzony i został ustalony około godziny 333 czasu wschodniego.

– Archanioł Elyon będzie bardzo aktywny po fałszywych doniesieniach o swoich działaniach, następny będzie jego.

20200405_1647327574684721647101617.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, nie możemy już pozwolić, aby narzędzia metafizyczne były otwarte, dawać mądrze.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame składa się z 3 zestawów, których nie byliśmy tu od dłuższego czasu, co oznacza, że staramy się wprowadzać zmiany. Mogę zagwarantować, że nie mieliśmy wyboru, jak tylko to zrobić. Jesteśmy w tej samej formacji, co polityka podczas operacji, aby zachować to tak długo, jak to możliwe.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Adonichel, Archanioł Adonai, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Abasdathon, Archanioł Abraxos i Archanioł Machdiel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
(Diana) Ogień płonących strzał bogini Artemidy rozświetli planetę Ziemię miłością. Wezwij ją do celu lub pozwól jej działać w twoim najlepszym interesie, nie wiedząc, że jest to potężne narzędzie.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Niezwykle skuteczny na życie i na głaz. To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów. To świetne narzędzie do każdego zadania.

(Bierny)
Personel Archanioła Azraela pozwala widzieć rzeczy z boskiej perspektywy. To symbol mądrości, a wyposażenie to ma niesamowity wpływ na percepcję myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

(Aktywny)
Gwiazda inżynierii Archanioła Oriona może naprawić niespójności lub problemy DNA w każdej istocie. Może także pomóc w leczeniu problemów związanych z prądem elektrycznym istot żywych.

(Pasywny, agresywny krótki zasięg)
Kula uspokojenia Archanioła Raguela jest jak zawsze posiadanie wspierającego najlepszego przyjaciela. Jest niesamowicie zabawny i niezwykle mądry, niesamowite narzędzie komunikacji.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Niebiański miecz Archanioła Af jest mieczem o podwójnym uderzeniu, który ma olbrzyma nad światłem. Oznacza to, że bez względu na to, jak duży widzisz ten miecz, ma on większy lekki cień, który uderzy znacznie mocniej po pierwszym uderzeniu. Jest to idealne rozwiązanie dla form nieżywotnych i galaktycznych sprawiających problemy.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200405_1646094719540653695519535.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) W Kolorado sytuacja jest obecnie bardzo intensywna. Musimy pomóc ustabilizować grunt, aby uniknąć poważnego zdarzenia sejsmicznego. Istnieją również ogromne wrogie energie w podziemnych tunelach pod tym obszarem. Pomóż dobrym ludziom w okolicy ustabilizować otoczenie.

Najpierw ustabilizuj ziemię różową plazmą, a następnie wyślij masywne fioletowe płomienie przez tunele poniżej i użyj tam również ruchów metafizycznych. Gdzie indziej będzie więcej aktywności sejsmicznej (zbyt wielu, by ją wymienić), ale nie będzie ona tak dramatyczna jak to, co może się zdarzyć w Kolorado.

2) Zła rasa gwiezdna używa projektora holograficznego, aby zmylić wróżbitów i widzących, zniszczyć je metafizycznymi atakami.

3) Jedynym bezpiecznym wejściem do tuneli Ohio jest wejście przez jezioro Ontario. Pomóż transmutować wrogie energie w nich zawarte. Jest to podobna strategia jak zawsze: pozwól fioletowemu płomieniowi ogłosić twoje przybycie i wejdź z metafizycznym mieczem i tarczą.

received_1993254146831677173981974716190217.jpeg

Dzisiejsza mediacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply