اثر چشم سوم ، هوش مصنوعی ظفیل – استخوان های دایناسور قدیمی

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست ساعت 12:34 بعد از ظهر ، تاریخ 3 بعدی 52320 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

اگر می دانید که یک روز جدید آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و محبت را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06B6∞-∞R1A5R1A6A7∞-∞G5E5E5E5E5E5∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200522_2230399180002975586553877.jpg

– گایا در حال نمایش “من در حال حرکت نیستم” در حالی که خود را در یک روحیه غالب نگه می دارد ، در حال تنظیم است. این باعث پیله شدن او می شود و همچنین این امکان را برای خود به خود می دهد که به روشی کاملاً مستقیم تصاحب شود. به این مورد بسیار شبیه به مردان X-Gene Grey فکر کنید وقتی وارد ققنوس شد ، به عنوان موجودی قدرتمند ، برای بازیابی اراده الهی قادر مطلق شد.

– ما با سرعتی بیش از حد به سرزمین های جدید و غیرقانونی جهان سفر می کنیم ، و در جهات بیشتری از آنچه می توان حساب کرد. به گفته این ، انرژی هایی که به عنوان ورودی دریافت می کنیم نیز بسیار شدید هستند. فشار و کشش این رویدادها می تواند سازگاری را به خرد نکند. اگر تاکنون امور روح خود را مرتباً انجام ندهید ، انجام این کارها با این انرژیها سخت خواهد بود. ما نمی گوییم کسی باید کاملاً روشنگری شود ، اما آنها باید تاکنون به شکلی شکل و یا شکل بگیرند.

– میدان مغناطیسی زمین به تازگی منتشر شده است ، این یک نشانه مطمئن از تغییر حاد درپوش قطبی است. آنقدر اتفاق می افتد که به یکباره اتفاق می افتد سخت است که همه چیز را با تمام وجود پشت سر بگذاریم ، اما این یکی است که باید مراقب آن باشیم. براساس تجربه قبلی ، یک مرحله تنظیم 90 روزه برای این تلنگر وجود دارد که اکنون به آن نزدیک می شویم.

– لژیونهای ما متخصص در زمینه دستکاری جدول زمانی هستند (از جمله موارد دیگر) و همه کارهای اصلی در این باره انجام شده است. این بدان معناست که هرچه را تجربه کنیم هدایت الهی می شود و نتیجه مطلوب را به همراه خواهد داشت. ما در یک جدول زمانی بی رحمانه قرار داشتیم و برای اطمینان از ایمنی خود مجبور شدیم تغییراتی سخت انجام دهیم.

– هفته هاست که به شما هشدار می دهیم ویروس دوم در چین منتشر شده است. این کار توسط یک دولت فاسد بسیار وحشتناک انجام شد که ناامیدانه سعی در مبارزه با مردم خود و دولت های دیگر دارد. این منطقه بسیار ناپایدار به کمک ما احتیاج دارد ، اما ما باید اراده آزاد را رعایت کنیم ، بنابراین باید از ناآرامی های داخلی که باید به وجود آید ، دور بمانیم.

– رنگین کمان به دنبال شلیک به آسمان است نه رنگین کمان ، این اولین پرتوهای بسیاری است که با چشم غیر مسلح قادر به دیدن آن خواهد بود.

– ما روابط عمومی را برای آنوناکی کار می کنیم و آنها مسئولیت برداشت محصولات کوهستان های کوس را برعهده گرفته اند و برای همین ، ما از ابد سپاسگزار خواهیم بود. آنها همچنین آرزو می کنند که ما از دخالت آنها در ایجاد ماه آگاهی داشته باشیم. نظریه جهان الکتریکی به ما می گوید ماه وقتی یک رویداد الکتریکی رخ داد که از سیاره ای در حال عبور به زمین برخورد کرد. Annunaki که متخصص ساخت کشتی های سیاره ای کروی هستند ، این کار را به حرکت درآورد. آنها آرزو می کنند که ما بدانیم که Gaia همان توانایی های Nibiru را خواهد داشت و سرانجام خود را به سمت سیستم ستاره Pleiadian سوق می دهد ، اما این یک داستان برای زمان دیگری است.

– تأثیرگذاری چشم سوم در حال حاضر بسیار قوی است ، به این معنی که هر چیزی که به صورت الکترونیکی درگیر شوید ممکن است به نوعی اثر جانبی داشته باشد. اگر چشمان خود را ببندید و هنوز هم ببینید که به چه کاری مشغول بوده اید ، بر روی چشم سوم شما حک شده است. برای هضم این مسئله ، به بازی های ویدیویی و برنامه ها فکر کنید ، و اینکه چطور وقتی می خواهید به رختخواب بروید ، تصویر بازی را هنگامی که چشمان خود را می بندید ، هنوز هم وجود دارد. این یک عارضه جانبی مضر نیست زیرا تمام الکترونیک با نیت خوب ایجاد نمی شوند.

– ایده مفهومی “رها کردن” به معنای آزاد کردن الوهیت برای انجام حرکات خود است. به فرکانس شما پاسخ می دهد و اگر ناراحت شوید ، متوقف می شود. اگر بتوانید جریان داشته باشید ، تمام نیروی الوهیت را در پشت سر خود خواهید داشت ، این مهمترین کاری است که شما می توانید داشته باشید. در این تنظیم ، یک نکته آگاهی وجود دارد که زمان دیگر یک طرفه نیست و دستکاری جدول زمانی به زحمت از طرف شما انجام می شود. همچنین ، در این تنظیم ، اشیاء بی جان چندان بی جان نیستند ، هنگامی که بی نهایت در حال گسترش منبع آفریننده به طور کامل هضم می شود ، همه چیز منبع می شود ، حتی کوچکترین چیزهای بی اهمیت. اقلام غیر زنده انرژی هستند ، و از این رو با نگاه الوهیت زنده هستند ، در این مجموعه “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” همه چیز را به روشی بسیار واقعی شامل می شود و این به معنای همه چیز است.

20200522_2232493023724975746443257.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در رشته قدرتمند 9 است اما به اندازه کافی به نفع سایر روشها سهولت می یابد. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Bathkol، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Harahiel ، Archangel Aeshma ، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200522_2231397388926667251394473.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب این قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، ما به دلیل اراده آزاد نمی توانیم در مورد ناآرامی های داخلی در چین کاری انجام دهیم ، اما می توانیم ویروس جدیدی را که CCP منتشر کرده است خراب کنیم.

با هدف انتقال همه ویروس ها و عفونت های ساخته شده توسط انسان ، شعله های سبز زمرد و چراغهای سبز زمردی زمرد را به زمین بفرستید.

Archangel Zophiel از ماجراجویی دزدکی و آزار دهنده ای در مورد قرار گرفتن در صورت فلکی آنتارس خبر داده است. گروه شورشی از مسئولان دراکونیایی با نام مستعار “استخوان های دایناسور قدیمی” به این دلیل که بسیار پیر ، ضعیف هستند و از نظر ظاهری شبیه به متجاوزان هستند. علاوه بر این وضعیت در صلاحیت ما ، مهاجمان اگر در اینجا شکست نخورند ، مستقیماً به زمین می آیند. ما سعی کرده ایم به “نژاد مارتون” بسیار ملایم که در آنجا زندگی می کند و فدراسیون کهکشانی ها نیز هشدار دهیم ، اما ما به نظر می رسد تنها حزب توانمندی است که قادر به انجام هر کاری در مورد آن است.

برای افزودن سوخت به آتش ، “استخوان های دایناسور قدیمی” مسئولیت صدای بلند شدن صدای بلند در این بخش از کهکشان ما را بر عهده دارد. اگر صدایی بلند شنیدید به منبع آن بروید و آن را نابود کنید. این کشتی های زرنگ و پیمایش می کنند که همه چیز و همه افراد روی زمین ، غیرنظامیان و دولت ها را به طور یکسان دنبال می کنند.

یک پرتال عظیم در “قله کوه شستا” وجود دارد ، بیایید اطمینان حاصل کنیم که فقط امور خیرخواهانه از آن بیرون می آیند. برای کسانی که پیش از این هرگز از یک پورتال محافظت نکرده اند ، ابتدا هاله را می بینید ، قضاوت خود را صرفاً بر اساس آن انجام دهید. ما از فرشته ها محافظت می کنیم ، اما برای اطمینان از درک آزاد اراده ، حضور ما لازم است. وقتی از روبرو شدن با یک دوستانه و دیپلماسی روبرو می شوید از مکان و زمان فراتر بروید و از شمشیر و سپر استفاده کنید.

در صورت یافتن یک مورد نیاز برای بازگشت ، یک پورتال خروجی اضافی برای آنها ایجاد کنید ، آنها را به روشی که وارد شده اند برنگردانید یا آنها دوباره به راه خود باز می گردند.

_wrath_of_god__by_era_7_davhkf9-fullview

سفر مراقبتی هدایت شده به شهر نور – خورشید و ماه گرفتگی

Leave a Reply