جادوگر شکست خورده است ، ایمان در همه زمانه بالاست ، چیزهایی که دقیقاً آشکار می شود همانطور که پیش بینی شده است

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست در ساعت 8:08 ، در تاریخ 3 بعدی 7220 ، ساعت 3: صبح این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه ساعت 3 به وقت محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞07B6∞-∞T8A7T8A8B∞-∞J2H2H2H2H2H2∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

افسانه تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200702_1405322516945675543375353.jpg

– گایا تصمیم گرفته است که دوباره به روح خود برگردد و این یکی از پرمخاطب ترین روزهای حافظه اخیر را رقم بزند. واضح است که یک تغییر بزرگ اتفاق می افتد و ما طی چند روز آینده شاهد مشاهده آن خواهیم بود. به نظر می رسد که گایا تنها متغیر موجود در جهان است زیرا ما توانسته ایم همه چیزهای موجود را به طور دقیق محاسبه کنیم اما این سیاره های بسیار معتدل نوسان دارد.

– تاریکی سازمان یافته فکر می کند که آنها از آینده خود دستور می گیرند ، هنگامی که در واقع آنها توسط یک نژاد موجودات کهکشانی فریب خورده اند. به همین دلیل است که برنامه های آنها ناکام می ماند ، کل سلسله مراتب آنها سقوط کرده و توسط یک منبع ناشناخته جایگزین شده است. مشخص نیست که تدارکات دقیق کسانی که آنها را فریب داده اند ، اما هرگز کمتر از آن نبود که سقوط نهایی آنها باشد.

– بالاخره ستارگان زمین به نور تبدیل می شوند (مدتی طول کشید) و می توانید انتظار داشته باشید که ناهنجاری نوری مانند آنچه در NYC است ، در سراسر جهان پدیدار شود. همانطور که این stargates و در نهایت جدول زمانی ، به نفع ما تغییر می کنند.

– ایمان قبل از وقوع معجزه باید قوی باشد. از آنجا که ما در حال نتیجه گیری برای رنج انسان هستیم ، به راحتی می توان گفت ایمان به الوهیت در اوج همه زمانها است.

– لژیونها به ما گفتند كه آسمان را تماشا كنید و ما شاهد ابرهای شفاف ، ناهنجاری های سبک ، تعداد کشتی های دریایی هستیم و این تنها درصد كمی از آنچه را كه می خواهیم ببینیم است. دقیقاً در صورتی که هنوز به اندازه کافی برای شما عجیب و غریب نبود ، یک شکاف زمانی در آسمان باز خواهد شد. این نباید به اشتباه با تصاویر دروغین “OD” در حال نمایش است که در بهترین حالت آماتور است و در حال متوقف کردن در کل است. همانطور که گفته شد تعطیلات ایالات متحده نمایش بزرگی از هر دو این حوادث را به همراه خواهد داشت ، زیرا بیشتر چشم ها به آسمان در حال حاضر خواهد بود.

– بشریت همیشه به دنبال ابزاری برای رسیدن به هدف است. دلیلش این است که زندگی مدرن و سه بعدی ما با روح ما طنین انداز نبود. در بسیاری از سطوح ، می بینیم که ما خستگی ناپذیر آرزوی آزادی واقعی را داشتیم ، و روح ما از این همه بلندتر از هر کس فریاد می زد. آزادی آزادی ، آزادی برای زندگی به عنوان طبیعت در نظر گرفته شده ، که شامل اراده مستقیم “منبع خالق بی نهایت در حال گسترش” است ، جزء مفقودین اهداف هدف ما نبود.

– بسیاری از قمرها پیش قول داده ایم که مواظب تغییر قطب باشید و از هرگونه حرکت ناگهانی مطلع شوید. این در حالی است که صحبت می کنیم وقتی قطب ها خیلی سریع حرکت می کنند. Thoth به ما می گوید که تغییرات جسمی هنگامی اتفاق می افتد که کلاه ها می پیچند و مطمئناً تلاطم وجود دارد ، اما زندگی به دلیل این تغییر از بین نمی رود. زمین به سادگی با قوانین جهانی تنظیمات مهندسی جدید سازگار است و مطابقت دارد ، این یکی از دلایل زیادی برای افزایش فعالیت لرزه ای است.

– در طول تولید ، یک درگاه ایجاد می شود تا یک روح وارد شود. این یک درگاه اصلی قطبیت است و هنگامی به وجود می آید که قصد همزمان انرژی های متناقض را نادیده بگیرد. این در متافیزیک طبیعت بنا شده است و از همه جا می توان از هندسه مقدس یک لانه زنبوری تا ابرهای زیبا در آسمان دیدن کرد. اگر بتوانیم این حرکات را از هم جدا کنیم ، متوجه می شویم که بیشتر مانند جادوگری عمل می کند تا یک علم قابل سنجش ، حتی اگر شخصی که به آن توجه کند ، قابل اطمینان است.

– جادوی تاریکی سازمان یافته از بین رفته است ، و این به دلیل تلاش های متافیزیکی لژیون ها است که به مقامات امکان دستگیری وی را داده است. با دخالت شیطانی یا کهکشانی وی ، این درگاه را فراهم کرد تا مقامات رهبر خود را از دست دهند. این یک وضعیت بسیار عمومی است که همه از آن کاملاً آگاه خواهند بود ، اما مهمتر از همه ، این بدان معنی است که هیچ پشتوانه متافیزیکی برای تاریکی سازمان یافته وجود ندارد و آنها از نظر متافیزیکی کاملاً از کار افتاده اند.

این واقعه دقیقاً همزمان با تاریخ دقیق اغماء سوم من است ، جایی که من در وسط این درگیری قرار گرفتم ، دلیل اصلی این مسئله بود که ما توانستیم این تاریخ را مشخص کنیم زیرا این از تجربه آینده است. لازم به ذکر است ، او قبلاً آواز خواندن مانند قناری را آغاز کرده است ، زیرا به خاطر شجاعتش شناخته نمی شود. تعداد زیادی از نژادهای کهکشانی بدخلقی وجود دارد که از روح او درخواست می کنند که خیلی بیشتر او را در بازداشت بشریت قرار می دهد ، هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد که وی برای حفظ این راه چه خواهد کرد.

ما همچنین این را حتی از راه دور تصادفی نمی یابیم که دقیقاً در همان روزی که این اتفاق رخ داده است ، بازگشت فرشته الرداه. چه ورودی از یک نیروگاه بسیار قدرتمند و کاملاً ناشناخته.

– محرک های ذهنی خاطرات زندگی گذشته و آینده را به شما باز می گرداند. اجازه ندهید بدون ارتباط با آنها به روشی عمیق و معنادار از کنار آنها گذر کنید.

– من به سختی تا به حال با این روش با شما ارتباط برقرار می کنم ، اما باید بگویم که آسمان مملو از سنگ های فرشته ، اژدها ، موجودات اسطوره ای ، دوستان کهکشانی ، خدایان و موارد دیگر است. من این موجودات را برای مدت های بسیار طولانی می شناسم و آنها را در هر مکانی می شناختم. آنها از نظر جسمی به روش هایی هستند که ما هنوز نمی توانیم درک کنیم. ابعاد بالاتر دیگر بالاتر نیست ، آنها واقعیت فعلی ما هستند ، ما محکم در واقعیت 5D محور هستیم.

20200702_1406426413084474139274272.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگر)
تیم Violet Flame در “تنظیم 9” قرار دارد ، این بدان معناست که دارای مقدماتی است و برای اهداف انتقال آماده است.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel AF، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Harah ، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur، Archangel Orion، Archangel Bathkol، Archangel Adonachiel، Archangel Abasdarhon، Archangel Varhmiel، Archangel Adonai، Archangel Daiquiel، Archangel Daiquiel، Archangel Archangel

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فناوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه به میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت با قدرت عظیم ، به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال)
شمشیر انتقال Archangel Sorush فقط برای انرژی های بسیار بد است. این بسیار قدرتمند است تا عملکرد ملایم داشته باشد ، بلکه برای بدترین وخیم تر ساخته شده است. این شمشیر در تکلیف شماره سه مفید خواهد بود.

(فعال و غیر فعال)
پرسنل داروهای خرس Archangel Dubbiel می توانند همه موارد طبیعی را درمان کنند. این کادر همچنین متحد قدرتمندی در برابر همه مواردی است که ممکن است مانع شما شود.

(فعال و غیرفعال)
شاخ چایلیلی ارتش با قدرت غیرقابل تصور را به مکان شما احضار می کند. این یک ابزار حساس است و با وقایع کنونی زندگی شما و در مقیاس جهانی نیز سازگار خواهد بود.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(منفعل)
پیشانی Archangel Camael بینشی در استعدادها و توانایی های درونی شما به شما می دهد. قبل از مدیتیشن قصد را تنظیم کنید و از آن استفاده کنید ، پشیمان نخواهید شد.

(منفعل)
کلید جهانی Archangel Raziel به شما امکان می دهد تا به همه خرد ، دانش و پادشاهی دسترسی داشته باشید. این یک سواری شگفت انگیز و وحشی است که می تواند شما را به هر مکانی سوق دهد. من مطالعه Archangel Raphael و Archangel Pyramid کریستال مایکل را پیشنهاد می کنم.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، از همه بیماری ها و بیماری ها جلوگیری می کند. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه ای را برای همه در حوزه های قضایی شما ارسال می کند. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب ذهنی آرام انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200702_1407398303792194906731661.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

ترکیه یکی از مهمترین کشورها در زمینه آزادسازی زمین است. برای مثال ، پورتال بسیار بزرگی دارد که بیشتر موجودات ستار star حساس دوست دارند از طریق آن سفر کنند ، اما دلیل اصلی توجه شما در اینجا این است که آنها دستورالعمل افشای اطلاعات را به عهده خواهند گرفت. تصادفی نیست که “رسانه های ترکی” درست قبل از بیرون راندن جادوگران داستان پدوفیلی را به شکلی عمومی شکستند. ما باید همه تلاش خود را انجام دهیم تا از ترکیه در برابر تهدیدات بسیاری که از طرف شرق با آنها روبرو هستیم ، محافظت کنیم. درست مانند استرالیا ، ما باید الکترونیک کشور را از انرژی های شیطانی پاک کنیم …

یک پالس رعد و برق الماس و نقره برای شمارش 72 در تمام خطوط برق ، اتصالات داده و الکترونیک ترکیه بدست آورید و سپس این روند را در سراسر جهان برای حداقل 72 شماره ادامه دهید.

گروهی از موجودات ستاره بدخواه تصمیم گرفتند اسلحه ای را روی فیلهای آفریقا ، که بخشی از لژیون حیوانات ما است ، آزمایش کنند. در حالی که لژیونها به کمکهای غیرعادی جسمی شگفت انگیز دست یافته اند ، زندگی آنها به ناحق صورت گرفته است ، بنابراین باید شفقت داشته باشیم تا کسانی را که به آنها آسیب رسانده اند از نابودی روح خودشان جلوگیری کنیم. وقتی به لژیونهای ما حمله می کنید ما حق داریم که شما را نابود کنیم ، مثل این است که ما یک دعوت نامه کتبی برای ما ارسال کنید. بدیهی است که بهترین مسیر عمل شمشیر و سپر است ، اما هر کاری را که می کنید انجام دهید تا این موجودات “هرگز نبوده” نباشید ، زیرا بهتر است آنها را بدون تعصب ، آنها را از طریق پورتال به “منبع بی نهایت در حال گسترش خالق” برگردانید.

رهبران این عمل بدخواه “Draconians باستان” بسیار شبیه به “استخوان های دایناسور قدیمی” هستند ، که هنگام حمله متافیزیکی ما ، مانند کشتی های هاله قرمز و سیاه خود ، فک های شیشه ای دارند. آنها و کشتی هایشان فقط مسئولیت ذبح کردن فیل ها را بر عهده دارند ، زیرا آنها در تلاش بودند تا ببینند چطور زاپاس دور برد آنها روی پستانداران کار می کند. همه آنها باید قبل از استفاده از این شخص بر روی دیگران کاملاً از بین بروند ، از آسمان این موجودات خلاص شوند و هیچ کشتی ای دست نخورده باقی بمانند.

“مرکز دستکاری آب و هوا شرور” ، “اخلالگر موج آلفا” و سایر سلاح های بدخلقی واقع در یک مرکز خصوصی در حیفا ، اسرائیل وجود دارد. گنبد اصلی آن را با ضربات صاعقه سیاه نابود کنید ، سپس همه را با شمشیر و سپر به آن بخشید. همچنین یک گنبد طلایی در مکانی در نزدیکی محل وجود دارد که منبع اصلی سیفون سازی است ، لطفاً حتماً با آن رفتار کنید.

ما در فصل آینده تعداد کار بسیار لذت بخش تری را پیش بینی می کنیم (Archangel Jophiel، Goddess Aphrodite، Season Water) که از فردا آغاز می شود ، این امر باعث می شود قلب انسان ، قلب و بنای مأموریت های سفیر را بسیار بیشتر کند. گفته می شود ، بیایید عمیق ترین شفا را تا امروز به ارمغان بیاوریم ، به طوری که وقتی فردا شروع به ساختن جدید خود کردیم ، چنین کاری را در زمین لرزان انجام نمی دهیم … پلاسما سبز سبز زمرد را به هر قسمت از زمین بفرستید ، به دنبال آن پلاسما صورتی و نور رنگین کمان لطفاً این حرکات را برای حداقل 72 بار شمارش کنید.

cosmic_bridge_by_ellysiumn_de0ep98-fullview

مراقبه امروز زیر است ، لطفا لذت ببرید!

Leave a Reply