جمعی از جنگ ، مکان جدید کیهانی ، پیام Annunaki ، چکش Archangel Metatron

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان ارسال این پست 12: 34،51120 ، ساعت 3: PM این روز جدید آغاز می شود. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞06A8∞-∞Q3A4Q3A4A4∞-∞F7D7D7D7D7D7∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200510_1916144452548864988627534.jpg

– گایا دوباره در یکی از حالات خود قرار دارد و بار دیگر خودش را محکم در محیط روح خود کاشته است. اگر به یاد بیاورید که او برای 6 روز مستقیم حاکم بر روح بود و می خواست به “آتش” و “روح آتش” تبدیل شود و سپس مسیر خود را به روح خود برگرداند جایی که او در طی دو روز گذشته بوده است. هیچ کس هم نمی داند و وقتی از او می پرسید که جواب گرفتن چیست اساساً “من کاری را که می خواهم انجام خواهم داد!”

– در جمعی “یک ضرب و شتم جنگ” وجود دارد و به همین دلیل ، جهان ما نمی تواند به همان روشی که قبلاً بود برگردد. ما باید به جلو حرکت کنیم و به عقب نگاه نکنیم ، زیرا این تنها گزینه ما در این زمینه است. جدول زمانی کلان ، ما را با سرعت رعد و برق در یکسان با رقص های کوانتومی شخصی ما به جلو سوق می دهد. ما شاهد گذار سیاره ای در حال گذار هستیم و بخش اعظم این هنوز مسئله ای برای انتخاب شخصی است ، آنوقت گزینه های شخصی در جمع جمع می شوند و در واقعیت کوانتومی ما آشکار می شوند.

– زندگی زندگی است و لژیون ها تفاوت بین حشرات ، حیوانات و کارگران سبک را نمی بینند. دلیل این امر این است که تمام زندگی حساس هستند و ما باید به این واقعیت و انتخاب های آنها در آن احترام کامل داشته باشیم. گفته می شود ، ملخ ها هرگز احضار نمی شوند ، از آنها خواسته می شود که یک کار را انجام دهند و به دلیل ارتباطی که با شخص درخواست کننده دارند ، احساس نیاز به تعهد دارند یا خیر.

– ما در بخش جدیدی از کیهان قرار داریم که سرزی (کهکشان ما) تاکنون هرگز به آن سفر نکرده است ، و این در ارتباط با قسمت جدید کهکشان است که منظومه شمسی ما تاکنون هرگز به آن سفر نکرده است. این امر باعث شده است که حجاب به قطعات کوچک ریز خرد شود ، این نیز بر قطبیت مغناطیسی ما و همچنین مهندسی عمومی کهکشان ما تأثیر می گذارد.

– ما ذکر کردیم که یک اجتماع عالی برگزار خواهد شد که از یک مهمانی بدنی به یک جلسه در آسترال تغییر یافته است. این واقعیت که این امر از نظر جسمی اتفاق نیفتاده است ، خودمان را بالاتر از همه برانگیخته است ، و حمله انرژی که در اینجا آورده می شود ، بیشتر توسط مقاومت روحی که در این موضوع و بطور کلی نیز رخ داده ، تقویت می شود.

– Annunaki آرزو می کند که ما بدانیم که بله ، آنها بدون دستکاری DNA ما همه کارها را انجام می دهند ، اما کاملاً هیچ ارتباطی با بردگی انسانیت ندارند. آنها خود را به توده ها می شناسند و ابراز خرسند می كنند كه ما پیش از آن ركورد را تنظیم می كنیم.

– من واقعاً نمی خواهم این حرف را به طور نادرست منتقل كنم ، بنابراین این سخن را با گفتن اینكه مردم چین را دوست داریم ، دوست داریم و قدردانی می كنیم ، دوباره مقدم می کنم. فیل امروز در اتاق این است که تمام جاده های تاریکی سازمان یافته به C-C-P منتهی می شود.

– زلزله غول پیکر متافیزیکی و فیزیکی توسط Archangel Metatron با یک چکش بسیار خاص آغاز شد ، برای تجلی چند طلوع خورشید طول می کشد.

– طلوع خورشید و طلوع خورشید از مایکل “با” Q “مشخص شده است تا کنون ناامید نشده است.

– پرتوی زرد / نارنجی / طلای Archangel Jophiel آغاز شده است. این امر به نوعی بسیار حاد باعث تغییر دلپذیر می شود.

20200510_1919308283872725587474685.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در قویترین ست 9 نفره در تاریخ قرار دارد. این یک نیروی کلان مانند هیچ کس دیگری نیست ، و می توان گفت حداقل توانایی آنها برای ایجاد تغییر بسیار جالب است. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine ، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel AF، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Bathkol، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Orion ، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Aeshma، Archangel Sablo، Archangel Uzziel، Archangel Abraxos، Archangel Vahrmiel، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Adanchiel، Archangel Galizur، Archangel Uzziel، Archangel Dabriel، Archangel Dabriel، Archangel Dable

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(محدوده کوتاه منفعل ، فعال و تهاجمی)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در فضای قلب شما هستند ، مزایای مشابهی را می دهد.

(فعال و غیر فعال)
ناوشکن گاهشمار واهو مانا یک سازنده واقعیت عالی است. این می تواند به شما کمک کند بطور فعال جدول زمانی کمتری را که مایل به تجربه آن نیستید نابود کنید. به عنوان مثال ، اگر فکر تراژدی بی دلیل وارد مغز شما می شود ، از این شمشیر برای نابود کردن آن جدول زمانی استفاده کنید تا نتواند تجلی یابد.

(منفعل)
boutonniere Archangel Lofiel زیبایی خود و هر آنچه را که مورد بررسی قرار می دهید ، تقویت می کند. این مانند همه ابزارهای منفعل باید به شما اجازه کار از طرف شما داده شود.

(منفعل)
صداهای تابناک Archangel Jeduthun شگفت انگیزترین افراد را به زندگی شما جذب می کند و همچنین محیط های اطراف شما را با صداهای کیهانی زیبا تقویت می کند. در اصل یک تقویت کننده خوشحال است.

(منفعل)
دستبند جوی Archangel Jefisca یک عنصر جالب را برای شبهای شما به ارمغان می آورد. Jefisca فرشته است که مسئولیت گردهمایی ها را برعهده دارد ، در صورت تمایل به برگزاری آن ، وی به عنوان یک برنامه ریز حزب توصیه می شود.

(فعال و غیر فعال)
پرسنل داروهای خرس Archangel Dubbiel می توانند همه موارد طبیعی را درمان کنند. این کادر همچنین متحد قدرتمندی در برابر همه مواردی است که ممکن است مانع شما شود.

(فعال و غیرفعال)
شاخ چایلیلی ارتش با قدرت غیرقابل تصور را به مکان شما احضار می کند. این یک ابزار حساس است و با وقایع کنونی زندگی شما و در مقیاس جهانی نیز سازگار خواهد بود.

(منفعل)
جذابیت الهی Archangel اوفامیل اجازه می دهد تا دست الهی از منبع بیکران در حال گسترش به طور مستقیم در زندگی شما دخالت کند.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200510_191712888079544496193995.jpg

تکالیف امروز:

ما هنوز در سطح کلان کار می کنیم ، و به این ترتیب قالب ثابت خواهد ماند ، لطفاً در صورت نیاز به کمک به انجام وظایف زیر ، از ابزارهای فعلی استفاده کنید.

معبد Annunaki کمی شناخته شده در آفریقای جنوبی تقریبا 90 مایل با Maputo وجود دارد. این معبد بیش از 200000 سال زمین فعال نبوده است و ما امروز درهای پرانرژی آن را باز خواهیم کرد.

با فعال کردن این معبد ، DNA بیش فعالی طبیعت را فعال می کنیم. این مظهر تمام طبیعتی است که بشریت در آن گنجانده شده است ، و به روزرسانی های دی ان ای را اضافه می کند تا تغییرات جوی آینده را تحمل کند.

تونل هایی در تنسی ، در ایالات متحده وجود دارد که در ابتدا توسط آنوناکی مورد استفاده قرار می گرفتند ، و به دلیل فعال شدن این معابد در معرض خطر سقوط قرار می گیرند. این تونل ها زیر بسیاری از مناطق مسکونی قرار دارند و با فعال شدن معبد ، بالاترین اولویت ما خواهد بود.

این تونل ها را با شعله بنفش جارو بریزید و سپس از پلاسما بنفش برای ثابت نگه داشتن تونل ها استفاده کنید. همیشه پیشنهاد می شود که در صورت امکان این ابزارها را برای حداقل 72 یا مدت طولانی نگه دارید.

با بهره گیری از بعد 6 ، می توانیم احساس زمان را با سهولت بیشتر از آنچه در بعد 4 می توانستیم تنظیم کنیم. با روشن کردن بعد 6 با نور رنگین کمان ، ما یک سطح خلوص را به درک بعدی بعدی خود می رسانیم و بدین ترتیب واقعیت فضا / زمان فعلی خود را تطهیر می کنیم. باز هم توصیه می شود این کار را برای یک شماره 72 انجام دهید.

constellation_by_vv_ave_ddsyvil-fullview

مراقبه امروز با عنوان “سریع روند صعود خود را دنبال کنید”

روشن کردن آن برای ذهن آگاهانه و ناخودآگاه شما کاملاً مهم برای روند صعود است. گفته می شود ، این مراقبه راهنما دقیقاً همین کار را انجام می دهد و دارای چندین کد شفابخش ، بارگیری و ارتقاء در آن است. لطفا لذت ببر!

* به انجمن FaceBook ما بپیوندید *

https://www.facebook.com/groups/574543206465202/

Leave a Reply