ناآرامی های مدنی برای ما جای تعجب ندارد ، منتظر لحظه اصلی ، یک مشکل ساز مشهور هستید

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد.

در زمان این ارسال 12:34 Early Morning Gate ، در تاریخ 331 53120 ، ذیل ساعت 3: AM این روز جدید را شروع می کند. به سادگی این موازی را در سراسر جهان دنبال کنید تا اینکه به زمان محلی شما برسد.

اگر می دانید که روز جدیدی آغاز شده است ، مرسوم است که عشق و مهربانی را به کسی بفرستید.

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است:
∞074∞-∞R6A5R6A6A7∞-FFHFFFFF∞-∞B1 (T) (T) ∞ “

اطلاعات تقویم

 English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200529_2131598774523741437969427.jpg

– گایا هنوز هم در روح است و در مرحله رسیدن به پخت و پز خود به نقط محوری ضربه می زند. گایا ، مانند همه ما در حال اضافه کاری در حالات مراقبه و خواب او هستیم. ما در آنچه که وعده داده می شود روزهای پرمخاطره ای باشد ، در یک نقطه مهم قرار داریم و حتی از راه دور هم اتفاقی نمی یابیم که اتفاقات فعلی ما همزمان با وضعیت گایا باشد.

– دستگیری های پدوفیلی بین ظاهر نامه “T” و “U” در “ستون های طلوع آفتاب” از تقویم Archangelic اتفاق می افتد. ما به توجه به مواردی که یک سال یا دو سال پیش تا به امروز رخ داده ، اشاره کرده بودیم ، این یک نمونه برجسته از آن خواهد بود. دو سال پیش ، این سومین اغماء من بود که زندگی و مرگ را پشت سر گذاشتم و بخش اعظمی از علت این امر در این وضعیت دقیق به وجود آمد. اگر کمی اوقات فراغت داشتیم می توانستیم به واقعیت های موجود در آن بپردازیم ، اما من باید برای مشکلات بیشتر فشار بیاورم زیرا هیچ چیزی که من در اختیار داشته باشم به نتیجه مربوط نمی شود.

– برای پیشبرد مسائل ادراک زمان کلان ، می بینیم موارد خرد نیز ظاهر می شوند. این یک چیز جالب است زیرا می بینیم افرادی که درک درستی از زمان دارند. این خیلی خوب می تواند به معنای این باشد که شخصی می تواند هزار روز در یک روز سن کند و دیگری در یک روز در هزار سال سن ندارد. مهندسی کوانتومی این بسیار پیچیده اکنون چیزی نیست که ما به آن عادت نکرده باشیم ، اما با گذشت زمان ، دیدن چنین قطبیت شدید در ادراک راحت تر می شود.

– آیا کسی از ناآرامی های مدنی غافلگیر شده است؟ لژیون های ما می دانند زیرا ما در بسیاری از فصل ها در مورد این موضوع صحبت کرده ایم و راهنمایی های ما در مورد این موضوع کلان بسیار دقیق بوده است. ما همچنان می خواهیم با گفتن اینکه همه باید از این اعتراضات دور باشند ، زیرا آنها از همه طرف بسته شده اند ، همچنان با مشاوره خوب سازگار خواهیم بود. ایمن بمانید ، این روشی برای تغییر نیست که نتایج بهینه به دست می آورد. استفاده از سلاح هنوز در محدوده اراده آزاد است و با توجه به اینکه در پس همه اینها مبادله پولی وجود دارد ، با صدور اراده آزاد واقعاً تحکیم می یابد. این خشونت توسط “پالیندروم مورد علاقه شما به نام دراکو تغییر شکل” تأمین می شود و هر دو طرف در لیست حقوق وی قرار دارند.

– یک لحظه مهم وجود خواهد داشت که به ما اجازه می دهد وارد این درگیری داخلی شود اما هنوز این اتفاق نیفتاده است. وقتی این اتفاق بیفتد به نظر نمی رسد که یک طرف را انتخاب کنیم زیرا هر دو طرف یک طرف هستند ، بلکه ما باید روی انرژی های آن تأثیر بگذاریم. گفته می شود افرادی که این کار را برای منافع شخصی خود شروع کرده اند ، بازی عادلانه اما به دلایل دیگر هستند. نامحرم تنها موجوداتی هستند که مایل به نابودی همه چیزها و همه مردم هستند ، این همان چیزی است که بشریت باید در خاطر داشته باشد. شما فقط با افراد بسیار معینی و قطعاً با گروه های بزرگی از مردم سر و کار ندارید. سریعترین روش تغییر ، مقابله با اقلیت افراد تاریک است که به طور مستقیم در این جهان وجود دارند و آنها را به عدالت می کشانند

موجودات این امر به ویژه “لژیون ها” و “فرشته ارشاد مایکل” مشهور است ، زیرا قبلاً در بسیاری از سیارات دیگر با آنها سر و کار داشته اند. تنها تفاوت این است که این بار ، این در ابعاد بالاتر نیست و شاهد زیادی نیز شاهد خواهیم بود.

– خورشید از طریق آخرین انفجار خود کدهای جالب را برای ما ارسال می کند. به نظر می رسد که اطلاعات بیشتری در سوابق آکاسیک نیز منتشر کرده است ، توصیه می کنم هر وقت فرصتی پیدا کردید ، این موارد را بررسی کنید.

– بشریت در حال آشنایی بسیار با اسبان است. این امر مکان واقعی شگفت انگیز به نام تخیل را به واقعیت می رساند.

20200529_2133405274892888576607195.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارها تا پست بعدی فعال خواهند بود.

از افسانه زیر برای کمک به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروز استفاده کنید.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)

تیم Violet Flame در رشته قدرتمند 9 است اما به اندازه کافی به نفع سایر روشها سهولت می یابد. هنگام بیرون کشیدن شعله بنفش ، همیشه توصیه می شود که آن را برای حداقل 72 عدد نگه دارید.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به ترتیب خاصی نیست: Archangel Germaine، Archangel Ansiel، Archangel Briathos، Archangel Emanuel، Archangel Raguel، Archangel Zadekiel، Archangel Dabriel، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Tatrasiel، Archangel Agla، Archangel Archangel ، Archangel Aeshma ، Archangel Sablo، Archangel Abraxos، Archangel Harahel، Archangel Nuriel، Archangel Galizur.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به انرژی و انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت و قدرت عظیم به هر شکل از زندگی واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(فعال)
ستاد ستاره مهندسی Archangel Orion می تواند ناسازگاری ها یا مسائل DNA را در هر موجودیتی اصلاح کند. همچنین می تواند در بهبود مسائل جاری الکتریکی موجودات زنده کمک کند.

(فعال)
محور قدرت Archangel Uzziel توانایی کسانی را که تجهیزات آن را می پذیرند افزایش می دهد. می توان از آن به روش های مختلفی استفاده کرد ، بسیار عالی برای سیستم های شلوغی ، از بین بردن استبداد یا از بین بردن دیو.

(منفعل)
ستاد نبوت Archangel Bathkol به شما کمک می کند تا چشم اندازها و رویاهای خود را حس کنید. همچنین می تواند با استفاده از شیر روی زمین ، تمام انرژی های منفی را از بین ببرد. این در زمان بندی فعلی که اکنون در آن هستیم ، بسیار مفید خواهد بود.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند.

(فعال)
کمال آسایش Archangel Ariel ، به شما کمک می کند تا هر ضروری را که ممکن است در شما احضار کند. این وسیله ای فوق العاده و راحت در هنگام تجهیز است.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Israfil می تواند شما را در برابر همه مواردی که در مقیاس کلان یا خرد به شما رهنمون می شوند ، محافظت کند. همچنین می تواند زمان تحقق بخشیدن به چیزی را که شما مایل به تجدید آن هستید ، سرعت ببخشد.

(دامنه بلند و کوتاه فعال ، تهاجمی و منفعل)
شمشیر شعله ور Archangel Nasaragiel می تواند هر انرژی منفی را به زانو درآورد. همچنین می تواند همه موانع را در راه چیزی که می خواهید تجلی کنید از بین ببرد.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه را به همگی در حوزه قضایی شما می فرستد. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200529_2134547512885664244180722.jpg

تکالیف:

در حالی که ما منتظر دلیل غول برای درگیری هستیم. ما باید آماده باشیم تا شعله بنفشه ای را که دوم ظاهر می شود استفاده کنیم و در مورد آن هیچ اشتباهی نکنیم. ما مدتی در مورد این موضوع هشدار داده ایم ، شما باید کاملاً برای رویدادهای جدول زمانی سه بعدی آماده باشید که کنترل کامل در جلوگیری از آن دارید.

برای کسانی از ما که به یاد داریم که در زمان آتلانتیس شهاب سنگ به زمین برخورد می کنند ، این احساس خیلی آشنا است. ما دوباره تماشای آن هستیم که ضربه خورده است ، اما این بار نتیجه مثبت خواهد بود. اگر این کار را متوقف کنیم ، برای همیشه در اسارت گیر خواهیم افتاد ، هنگام گشت و گذار در این آبها باید محتاط باشیم. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید با شمشیر و سپر روبرو شوید تا با “پالیندروم مورد علاقه شما به نام دراکو تغییر شکل دهیم” ، بلکه فقط به این دلیل که او مرتکب جنایات بیشتری شده است جز این

کهکشان (سرزی) گفت که این پایان راه است و ما باید این نمایش را تماشا کنیم. تنها کاری که ما می توانیم بکنیم این است که “محافظ” بی گناهان را انجام دهیم.

ما در اطراف این حادثه کف را پهن خواهیم کرد و با محافظت از همه “قلبهای خالص” در کهکشان ، عبور ایمن را برای کسانی که ما را صدا کرده اند فراهم خواهیم کرد. ارسال تمام زندگی کهکشانی “12th Rainbow Shields Rainbow” ، با پیش بینی پلاسمای رنگین کمان چسبنده به همه ساکنان ، لطفاً حداقل برای 72 مورد نگه دارید.

توده ها باید بدانند که دستکاری شده اند ، و ما با قرار دادن یک چراغ سفید معلق در برابر همه موجودات زمین ، همه موجودات را ترغیب می کنیم تا به آگاهی بالاتر برسند. به سادگی آنها را به یک مدار پلاسمائی غلیظ شده سفید بفرستید و به آن سفارش دهید تا تا اطلاع بعدی در بالای چاکرای تاج خود پارک شود. با پیش بینی اینکه منشأ آن از Ra است ، می توانید از خورشید استفاده کنید.

“راه پله ها به بهشت” (پورتال های خروج برای روحانی که از دنیا رفته اند) بسیار مهم شده اند زیرا آخرین چیزی که ما به آن احتیاج داشتیم ، فرایند تناسخ مجدد است که حتی بیشتر موارد را اشتباه می گیرد. با پیش بینی قیف رنگین کمان در نقطه مورد نظر حداقل 9 “راه پله به بهشت” ایجاد کنید.

یک پلاسمای آبی خنک کننده با آب خنک کننده به کل زمین ارسال کنید ، شاید با کمی تسکین در مقیاس کلان بتواند لبه چیزها را از بین ببرد.

light_portal_by_isischneider_ddyeeob-fullview

مراقبه امروز با فرکانسهای دو گوشه ای که باعث افزایش شهود می شود ، مراقبه ایجاد می شود ، لطفاً لذت ببرید!

Leave a Reply