„1873 Crew”, zabranie „Squidwortha”, „praca z„ Neowise ”

Dzień ma teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy o 3:00 lub 15:00 naprzemiennie.

Czas uruchomienia tego posta to popołudniowa brama 1:11 i wieczorna bramka 8:08, w dniu 72320 w 3D, następny dzień o 3:00 rozpocznie się. Po prostu podążaj tą równoległością na całym świecie, aż osiągnie twój czas lokalny o trzeciej.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że rozpoczął się nowy dzień, zwykle wysyłasz komuś miłość i życzliwość.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞08A3∞-∞V2B1V2B1B1∞-∞K9I9I9I9I9I9∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ German

Русская ~ Italiano ~ Français ~ 한국어 ~ Portuguesa

Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200723_1143072081557748319398889.jpg

– Gaia znajduje się w otoczeniu wodnym, co zwykle oznacza, że zainicjowała długoterminową zmianę. Nie widzimy jej ruchów, które wskazują na coś takiego, ale możemy tylko przypuszczać, że jest to związane z dużym portalem, który stworzyliśmy w ramach wczorajszych zadań. Choć może to być dokładne, będziemy wstrzymywać się z osądem, dopóki nie zobaczymy konkretnych znaków, których szukamy.

– Jeśli wszystko jest niewyraźne, to dlatego, że czas płynie szybciej niż percepcja. Jest to konsekwencja nie przebywania już na tej samej ziemi. Jedynym powodem, dla którego odgrywamy ten holograficzny dramat, jest unikanie masowych epizodów maniakalnych związanych z ostrą zmianą. Dlatego jako kolektyw zdecydowaliśmy się stopniowo wkraczać w ten paradygmat i nie nurkować głową naprzód.

– Niektóre istoty mają problem z przystosowaniem się do 36-godzinnego dnia, ponieważ dzień i noc kontrolują ich percepcję. Gdybyś mieszkał w pobliżu biegunów magnetycznych, światło dnia nie dyktowałoby twoich przypływów i odpływów. Byłbyś ograniczony jedynie tym, jak zdecydujesz się postrzegać swoją rzeczywistość. Trzeba przyznać, że ci, którzy mają ten problem, nie mają pojęcia, że Kalendarz Archanioła w ogóle istnieje, a zatem nie mają tej wyraźnej przewagi.

– „Zorganizowana ciemność” mocno spadła i stała się bardzo zdesperowana. To tak, jakby wiedzieli, że statek tonie, i naciskają każdy przycisk na mostku, mając nadzieję, że ktoś ich uratuje.

Broń KPCh nie działa poprawnie, a zatem jej zdolności dalekiego zasięgu są w najlepszym razie niedokładne, ale nadal działa lokalnie. Ataki pogodowe na ich sąsiadów to prawie wszystko, co mogą zrobić, to lokalni pracownicy światła muszą powstrzymać te ataki pogodowe. Należy to do kategorii, dlaczego potrzebujemy silnej obecności lokalnej w połączeniu z silną obecnością w skali makro. Technika powstrzymania tych ekstremalnych wzorców pogodowych pochodzi bezpośrednio z czakry (portali, stref) w dłoniach.

Po raz pierwszy z powodzeniem użyłem czakr dłoni, aby to osiągnąć, kiedy zniechęciłem do burzy, ponieważ zauważyłem, że dżentelmen na wózku inwalidzkim jest przemoczony i nie mogłem mu pomóc w żaden inny sposób. Byłem bardzo młody i zrozpaczony we wszechświecie, w którym to się wydarzyło, co następnie zdecydowanie zakończyło burzę. Lekcja, którą z tego wyciągnąłem, jest taka, że kiedy twoje emocje są bardzo wysokie, stajesz się najsilniejszy; musisz naprawdę mieć na myśli to, co robisz, aby być skutecznym. Samo celowanie w nich z zamiarem nie wystarczy, musi zostać wezwane z głębi twojej emocjonalnej duszy.

– Pamiętaj, że te pisma są wysiłkiem grupowym i są tutaj tylko po to, aby utrzymać nas na tej samej stronie. Po prostu organizujemy naszą energię, ponownie łączymy się z wyższymi częściami nas samych i uczymy się, jak używać naszych zdolności w zorganizowany sposób. Powodem, dla którego rezonuje to tak mocno, jest to, że konkretny aspekt ciebie jest bezpośrednio odpowiedzialny za przedstawione tutaj informacje.

– Zjednoczenie wszystkich ludzi nie jest tak daleko od nas, jak mogłoby się wydawać. Masy byłyby więcej niż chętne do zaakceptowania tego, gdyby okoliczności i przywództwo były właściwe. Mają jedną konkretną osobę, którą mają na myśli na to stanowisko, a ta osoba jest więcej niż chętna, aby to zrobić. Nie jest powszechnie wiadome, że jest to nawet opcja, ale dość szybko się ujawni.

– Musisz bardzo uważnie wsłuchać się w ciszę, jest tło komunikacji, zacznij zawsze dostrajać się do tej sieci.

– Otrzymywałem mnóstwo pytań dotyczących osobistej ścieżki i rozumiem ciekawość, ale proszę nie sprawdzaj mojej prawdy, ponieważ może to odciągnąć nas od naszego celu. Najwyraźniej nie chcę być twoim nauczycielem, chcę, żebyś znalazł jedynego w sobie. Nie chcę, żeby cokolwiek odbierało ci twoje osobiste osiągnięcia. Jeśli kiedykolwiek się zgubisz, moim zadaniem jest skierowanie cię z powrotem do środka, a nie wsadzenie cię pod moje skrzydła i zabranie w bezpieczne miejsce. Życie jest całkowicie perspektywiczne, dlatego musisz z pierwszej ręki rysować własne metody, nawet jeśli jest to trudne. Potwierdzenie, którego szukasz, znajduje się między tobą a twoim połączeniem z „nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórcy”, nikt inny nie może zakładać, że jest tak wielkim mentorem.

– Nie wykorzystuj swojego życia najlepiej, jak najlepiej. „Cel” jest siłą napędową naszego życia, możemy dokonać niesamowitych rzeczy, jeśli na niego zwrócimy uwagę.

20200723_1145204744326655803774291.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego wpisu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby rozszyfrować, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.

(Pasywny) = Brak zamiaru użycia lub uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, gdy zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = zamiar potrzebny do użycia

(Aggressive) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę, poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy przez znaczące zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni wskazane poniżej można umieścić w ziemi, aby wywołać pobieranie.

„Fioletowy Płomień” ma 9 idealnych ustawień. Oznacza to, że jesteśmy w idealnym miejscu do transmutacji gęstych energii.

Zespół Fioletowego Płomienia jest następujący i nie ma określonej kolejności: Archanioł Germaine, Archanioł Zadeikiel, Archanioł Ansiel, Archanioł Raguel, Archanioł Orion, Archanioł Bathkol, Archanioł Daiquiri, Archanioł Sablo, Archanioł Briathos, Archanioł Agla, Archanioł Abraxos, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel, Archanioł Bazazath, Archanioł Saniel, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Sizouze i Archanioł Adonai.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda to obecność boskości, która pozwala każdemu, kto jest zaangażowany, na jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To prawdziwie współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiańska laska Archanioła ZagZagela zrzuca na wskazany obszar duże masy kryształów. Świetny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest używać na poziomie makro i może pomóc w poruszaniu się po rzeczach, które są w zastoju. Może również przywoływać i utrzymywać pola siłowe w celach ochronnych.

(Bierny)
Nakrycie głowy Archanioła Camaela daje ci wgląd w twoje wewnętrzne talenty i zdolności. Ustaw intencję i użyj jej tuż przed Medytacją, nie pożałujesz.

(Bierny)
Uniwersalny klucz Archanioła Raziela zapewnia dostęp do całej mądrości, wiedzy i królestw. To piękna i szalona przejażdżka, która zabierze Cię wszędzie. Proponuję Gabinet Archanioła Rafaela i Kryształową Piramidę Archanioła Michała.

(Pasywny i agresywny)
Kamienny miecz Archanioła Muriel to dynamiczna broń, która może okiełznać moc ziemi. Ten miecz może przyzywać i uciszać trzęsienia ziemi, a także przynosić spokój aktywnemu wulkanowi.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Jest niesamowicie przydatny w życiu i na głazie (nie żyje). Jest to fantastyczna broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może pokonać każdy obwód.

(Bierny)
Hopper osi czasu Archanioła Asteroath przenosi cię na wyższą linię czasu, niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze zaprowadzi Cię to na drogę lub wyżej. To zasadniczo sprawia, że wszystko jest lepsze we wszystkich aspektach.

(Bierny)
Laska Archanioła Azraela pozwala ci widzieć rzeczy z boskiej perspektywy. To symbol mądrości, a jego wyposażenie ma niesamowity wpływ na postrzeganie myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, że następne 3 narzędzia mają być używane w połączeniu. Są wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

(Aktywny)
Różdżka pocieszenia Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą potrzebę. Jest to piękne i wygodne narzędzie, gdy jest wyposażone.

(Aktywny, agresywny i pasywny daleki i krótki zasięg)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może cię chronić przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w skali makro lub mikro. Może również przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, przyniesie skutek.

(Aktywny, agresywny i pasywny daleki i krótki zasięg)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana każdą negatywną energię. Może również usunąć wszelkie przeszkody na drodze czegoś, co chcesz zamanifestować.

20200723_1148151481222022642179911.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makro, dzięki czemu format pozostanie spójny, skorzystaj z obecnych narzędzi, jeśli potrzebujesz pomocy w wykonaniu poniższych zadań.

* Po bitwach z tym iz powrotem, KPCh wysadziła ich tamy. Powodem, dla którego była to taka debata, jest to, że jest to „Przycisk samozniszczenia zorganizowanej ciemności” i sygnał dla pozostałych żołnierzy, aby aktywowali plan samozniszczenia. Należy zauważyć, że nie zwracali uwagi na tysiące straconych istnień.

W skali globalnej bardzo mądrze byłoby powstrzymać tę złowrogą frakcję, zanim uderzą w kolejne przyciski autodestrukcji. Zamierzamy pochłonąć całą Azję „Pomarańczowym płomieniem ujawnienia” za 72 punkty. Jeśli sąsiednie kraje nie potraktują poważniej tego zagrożenia, poziom sabotażu planetarnego tylko wzrośnie.

Podążaj za „pomarańczowym płomieniem” Azji, z taką samą intensywnością dla całej planety. Następnie rozświetl ziemię za pomocą „Rainbow Light”, a wynik wynosi 72.

* Dzieci ziemi są w znacznie lepszej sytuacji niż kilka miesięcy temu, ale jeszcze nie uwolniliśmy ich wszystkich z niewoli. Istnieje ciemnoszary łańcuch łączący „Katakumby Watykańskie” z różnymi miejscami na ziemi, podążaj za nimi i uwalniaj dusze przywiązane do tej złowrogiej świątyni. Zostało to stworzone w roku 3D 1236 AD przez bardzo kłopotliwą załogę podróżującą w czasie z 1873 roku, która jest skamieniała w naszych legionach. Jeśli napotkasz oddział 1873, najlepiej odesłać ich z powrotem do „źródła” za pomocą tak zaadresowanego portalu. Jeśli dadzą ci jakiś problem, idź na nich z mieczem i tarczą, ale powinni po prostu wpaść do bramy, gdy na nich krzyczysz.

* Miej oko na Polskę, ponieważ w tej chwili jest więcej niż jedno zagrożenie. Najważniejsze jest to, że jest to źródło złowrogich portali, którymi jesteśmy atakowani. Ta energia jest znana w wyższym wymiarze i dała każdemu szansę na zdobycie pieniędzy. W naszym przypadku tak się nie stanie i bez problemu poradzimy sobie z tą kałamarnicą wyglądającą jak kałamarnica i kanałem portalu, którego strzeże.

Powodem, dla którego jesteśmy o wiele silniejsi niż niefizyczni w tych scenariuszach, jest nasze mocne poznanie w fizycznej rzeczywistości. To stanowi podstawę naszych wysiłków w gęstym materialnym świecie, w przeciwieństwie do bardzo pośrednich wysiłków tego, co niefizyczne. To sprawia, że wszystkie inne wymiary są podatne na nasze metafizyczne wysiłki i doskonale zdają sobie z tego sprawę.

Wyjmij “Squidwortha” mieczem i tarczą, gdy zostanie pokonany, zamknij portal grubą tęczową nicią, a następnie zaspaw go intensywnym platynowym płomieniem. Wypatrujcie siebie nawzajem, wykonując to zadanie.

* „Kometa Neowise” znajduje się najbliżej Ziemi, w jakim ma się znajdować, i jest to wyjątkowa okazja do wzmocnienia naszego światła. Wystrzel piękną kometę tęczowym światłem z ludzkiej perspektywy, co najmniej 72 razy. To odbije i wzmocni to światło; możesz używać dowolnych kombinacji światła, ale jeśli masz ograniczony czas, „Rainbow Light” obejmuje wszystkie widma.

* Krótkie podsumowanie;

– Odnieśliśmy pełny sukces w usuwaniu złowrogich istot z szóstego i czwartego wymiaru.

– Wchodzimy na portal, który stworzyliśmy, gdy mówimy.

– Archanioł Elyon wciąż się popisuje.

warmth_of_the_morning_suns_by_uxmal750ad_dbqdfr3-pre

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply