Konstelacja Łabędzia, Sytuacja w Gürcütepe, Świątynia ognia ewoluowała, Ogromne zmiany na planecie i kalendarzu, Zgłaszanie się do 4. grupy

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0K99L299∞-∞B116666∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda kalendarza – tutaj transkrybowane – Versión en españolVersão PotrugesEnglish Version – 中文 版

20200216_0643315797167433106218931.jpg

Wszystko ewoluuje, a kalendarz archaniołowy nie jest wyjątkiem od tej reguły. Nasza natura ma charakter ciągłych zmian, a kalendarz odzwierciedla tę naturę. Musimy przyjmować zmiany na każdym rogu, ponieważ to naprawdę nasza jedyna konsekwencja. Świątynia ognia ewoluowała, co doprowadziło ją do zera, zdarzyło się to wcześniej i wskazuje na ogromną zmianę, która nastąpiła tam, gdzie podmiot kategorii nie jest już rozpoznawalny. To powiedziawszy kategoria świątyni ognia, jest teraz kategorią świątyni żywiołów i udało nam się ją zbudować, dlatego właśnie w kalendarzu jest ona oznaczona jako jedna zamiast zera.

Świątynia ognia jest dokładnie tak, jak brzmi, jest ogniem zapalonym i nasyconym, aby stać się promieniującym światłem, z drugiej strony świątynia żywiołów musi zawierać wszystkie elementy, a ofiara musi być złożona w czystym sercu, ponieważ musi zostać przyjęta przez Gaię , jeśli ma być oficjalnie zaznaczony w kalendarzu. Chociaż zasadniczo obaj robią to samo, kapliczka żywiołów jest znacznie silniejsza.

Jednym z głównych powodów tej zmiany jest to, że Gaia ewoluowała poza 5 elementów i ma do rozważenia zupełnie nowy zestaw ustawień. Są to głównie hybrydowe adaptacje oryginalnych elementów, ale mogą mieć różne kombinacje, które są nieco przewidywalne. Dziś dominujemy w ogniu i gdy siedzimy w domu ognia.

cygnus_by_aramisdream_dbu0vq0-fullview

Konstelacja Łabędzia przypomina swego rodzaju wielką centralną stację reinkarnacji. To jest brama wcielenia i reinkarnacji. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, skąd pochodzą dusze, byłoby to miejsce. Łabędź lub bocian jest symbolem i imieniem konstelacji Łabędzia, a to dlatego, że kiedy starożytni widzowie widzieli nowe dusze wchodzące przez tę bramę, widzieli, jak pomagają im anioły i archaniołowie, i tak to opisali do innych.

Zorganizowana ciemność wpada w absolutną panikę, ponieważ każda kropla Intela ze wszystkich stron tej sytuacji ma ich przy matach. Aby podwoić to stwierdzenie, nie widzimy wymiaru ani osi czasu, które mogłyby różnić się od tej rzeczywistości. Oczywiście, każdy scenariusz istnieje w naszym multiwersie, ale te ramy czasowe są tak dalekie od tych, których obecnie doświadczamy, że nie mogą się manifestować bez ogromnej zmiany pędu oraz ogromnej ilości czasu i wysiłku.

Wiele mrocznych celebrytów wkrótce się ukryje, ponieważ wszyscy zwracają się do siebie i chcą wiedzieć, dlaczego ich mroczne rytuały nie działają. Patton Oswalt będzie głównym punktem zainteresowania tą sytuacją i zaalarmuje swoich kolegów z drużyny. Początek tych wydarzeń jest różny, od intensywnych kłótni na ulicach, po incydent zakończony rozlewem krwi, ale niezależnie od tego, że wszystkie kończą się ukrywaniem się tych pasożytów.

Czwarta partia chce otrzymywać raporty archaniołowe za pomocą kryształów biegunowości i jest otrzymywana dokładnie w taki sam sposób, w jaki przedstawiam wam ją tutaj codziennie przez pismo klinowe, z wyjątkiem komunikacji krystalicznej. Ta grupa badawcza zbiera tylko te dane do celów historycznych, ale bez względu na przyczynę, muszę się do tego dostosować, ponieważ ufają mi wszystkie strony i planuję zachować je w ten sposób. Kryształ polaryzacji to kryształ, który przekazuje informacje do wszystkich innych jego wersji, i dlatego może być używany jako natychmiastowy komunikator międzygalaktyczny lub wymiarowy. Te ruchy są wymuszane przez wiele traktatów, rad i poziomu boskości, którego większość jeszcze nie rozumie.

Jest tak wiele oburzających rzeczy, które mają się wydarzyć. Musimy zaufać temu procesowi i postępować zgodnie z tym, co nadejdzie. Pamiętaj, że możemy albo pływać z tymi falami z wdziękiem i łatwością, albo pozwolić, aby zaciągnęły nas na brzeg. Bez względu na wszystko, dotrzemy tam w boskiej esencji i czasie, stopień trudności jest jedyną zmienną.

20200216_1212377313798358375487867.jpg

Wszystko będzie dobrze, proszę, nie zachowuj się, jakbyś nigdy wcześniej nie wstąpił na całą planetę. Nikt nie wstąpił do roli lightworkera, nie jest amatorem, nigdy o tym nie zapominaj.

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach). Wyobraź sobie, używając wspomnianych narzędzi z czystym sercem i intencjami. Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame zmienił się, ale utrzymuje równowagę 9. Oznacza to, że boskość ma pełną kontrolę i działa z najwyższymi aspektami naszej rzeczywistości.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Raguel, Archanioł Briathos, Archanioł Sablo, Archanioł Emmanuel, Archanioł Aeshma, Archanioł Adonai, Archanioł Bathkol, Archanioł Haraheil, Archanioł Zadeikiel , Archanioł Galizur, Archanioł Abraxos, Archanioł Machdiel, Archanioł Cerviel, Archanioł AF, Archanioł Agla i Archanioł Adnachiel.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. W ogóle nie próbuj ustępować, tylko przeszkadzasz, po prostu wyposażasz się i spędzasz dzień.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wkracza do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować. Jest to podobne do tego, co Michał robi dla nas trzy wschody słońca, z wyjątkiem skali makro.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela sprawia, że w waszych jurysdykcjach odczuwa się serdeczną miłość. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

Zadania:

1) Gaia żąda ogromnych ilości uzdrowienia w postaci wiatru lub powietrza. Są one administrowane w ten sam sposób, w jaki administrujemy czymkolwiek innym, z równymi częściami wyobraźni, emocji i skupienia. Kolor

Biały – różowy, lekki niebieski – złoty – żółty – zielony – czerwony – różowe złoto, srebro, turkusowy, czarny – brązowy, pomarańczowy, indygo, fioletowy, platynowy, diamentowy i tęczowy.

2) Gürcütepe to ruiny, które znajdują się niedaleko Gobekli Tempi. Ta strona ma ogromną ilość gęstej energii, którą należy oczyścić, a także wadliwy scenariusz na osi czasu, w który dusze utknęły. Jest wiele dusz, które z miłością powracają do nieskończenie rozszerzającego się źródła twórców z tego powodu. Pamiętaj tylko, że dusze, które napotykasz, są po prostu zagubione i skręciły gdzieś.

Najpierw oczyść gęstość fioletowymi płomieniami, a następnie utwórz spiralny portal światła, który łączy się bezpośrednio z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórcy. Te istoty mogą zadawać ci wiele pytań, ale po prostu skieruj je do lekkiego portalu, który stworzyłeś i nie zajmuj się tymi pytaniami. Przypomniałoby to wytłumaczenie lisowi sposobów orła i najlepiej jest go pominąć.

20200216_1211555284657860014240814.jpg

3) Przeprowadziliśmy wiele przemiatań na szkodliwych wieżach 5G z różnym powodzeniem. Musimy naprawdę dawać z siebie wszystko przez cały czas, ponieważ TERAZ wiemy, do czego jesteśmy zdolni i jako grupa mamy większą pewność siebie niż ostatnio.

Wieże 5G są usuwane przez przeciążenie ich wyładowaniami elektrycznymi (Błyskawica) i jednoczesne uderzenie ich atakami metafizycznymi. Należy zauważyć, że te urządzenia są znacznie trudniejsze do wyjęcia niż roboty, które zabiliśmy poprzedniego dnia. POŁĄCZYĆ

*** ¬ ^ ¬ ~~ Archanioł Barakiel jest Archaniołem Błyskawicy i jest zawsze dostępny, aby pomóc, gdy zostanie wezwany. *** ¬ ^ ¬ ~~

Dziękujemy za pomoc, polub, skomentuj i udostępnij

20200216_0837125467860561056106889.jpg

5 comments

Leave a Reply