Czy pamiętasz, dlaczego przybyłeś na Ziemię ?, Archanioł Cadykiel i Archanioł Zadekiel

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0L19L499∞-∞B116666∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda kalendarzatutaj transkrybowaneVersión en españolVersão Potruges中文 版English Version

20200218_1617563895017417831732689.jpg

Gaja dominuje w „prawdziwym powietrzu”, ale siedzi w domu ziemi, a to oznacza, że nadchodzą prawdziwe zmiany fizyczne, a kiedy będziesz czytać dalej, zobaczysz, że wszyscy są „przygotowani” na BIEŻĄCE WYDARZENIE.

Muszę pamiętać, że pierwotny powód, dla którego wcieliłeś się na Ziemi w tym czasie, miał być częścią zespołu, który wstąpił na całą planetę, co kiedyś uważano za beznadziejne. Nie doszedłeś do tego wszystkiego, by rozbić się na linii mety, przyszedłeś z wielką pomocą, kiedy Ziemia najbardziej tego potrzebuje i ten czas jest teraz. Rozumiem, że odziedziczyliśmy okoliczności łagodzące, a nasze wspomnienia zostały wymazane po przybyciu, ale w miarę powracania wspomnień z poprzednich wcieleń odzyskasz coraz większą pewność siebie i umiejętności. Właśnie to ma na myśli, gdy mówi się, że musimy mieć wiarę, wiemy tylko, że odniesiesz sukces, ale nie jak, kiedy i dlaczego.

Oprócz powracających wspomnień istnieje wiele wskazówek, które pozostawiłeś sobie, które zaczynają mieć sens. Jeśli potraficie być świadomi faktu, że wszechświat jest zorganizowany w boskiej doskonałości i że boskie aspekty nas samych wybierają okoliczności naszych wcieleń, możemy zacząć interpretować bułkę tartą, którą pozostawiliśmy na naszej własnej ścieżce.

To jest właśnie powód, dla którego uporządkowaną ciemnością jest priorytetem, aby usunąć naszą historię. W przeszłości jest tak wiele wskazówek, które pozwoliłyby nam ustalić, kim naprawdę jesteśmy. Taki jest cel ludobójstwa kulturowego, które nie zawsze polega na inwazji na wioskę i niszczeniu sztuki, ponieważ może objawiać się zmuszeniem do zmiany nazwiska lub wstydem z powodu bycia „etnicznym” w hrabstwie uważanym za tygiel. Ponownie sprowadza się to do celebrowania różnorodności i znaczenia jej istnienia, ponieważ ma ona zasadnicze znaczenie dla boskiego celu.

Zapewniam cię, że jeśli czytasz te słowa, jesteś jednym z 144 000 wolontariuszy, którzy bezinteresownie odpowiedzieli na wezwanie Gai. Oznacza to, że wasze wewnętrzne wezwanie do służby jest znacznie głośniejsze niż słowa, które wam tu dzisiaj przedstawiam.

Jestem pewien, że wielu z was zauważyło, że budzisz się ze siniakami, dziwnymi śladami i niewyjaśnionymi bólami. Jest tak, ponieważ królestwo, nad którym pracujemy, może zamanifestować się w naszym królestwie fizycznym. Pomoże ci to przetrawić, myśląc o tym tak, jak przedstawiają to filmy matrycowe, nawet jeśli nie dzieje się to z twoim ciałem fizycznym, twój umysł tworzy wydarzenie, a zatem wystąpią objawy fizyczne. Istniejemy w wielu różnych wymiarach jednocześnie, a kiedy coś się dzieje na jednym, to dzieje się na nich wszystkich, to wyjaśnia wiele rzeczy w skali Makro i Mikro, kiedy poświęcamy chwilę na w ten sposób wycięcie naszej rzeczywistości. To wiąże się bezpośrednio z trzecim zadaniem, ponieważ wielu z was przeżywa to konkretne zdarzenie już w stanie snu, jeśli to jest, zignorujecie część zadania trzeciego, ponieważ jest to opcjonalne, ponieważ tak czy inaczej bierzesz udział.

Archanioł Tzadeikiel jest Archaniołem Sprawiedliwości i nie należy go mylić z Archaniołem Zadeikielem Aniołem, który rządzi Wyższymi Wymiarami. Jest tyle sprzecznych informacji na ten temat, ale mogę poręczyć, mówiąc, że są to dwa zupełnie różne anioły, które robią dwie różne rzeczy i mają również dwa różne podpisy kolorów. Zachęcam do współpracy z OBIMI z nich.

Archanioł Zadeikiel pojawia się głównie w Violet, ale nie wyłącznie, jest prawdziwym inżynierem i obsługuje większość prac w sieci, tras portalowych i wszelkich innych zadań inżynierii kwantowej. Jest także oryginalnym członkiem „The Wonderful 6” i jest światłem 7th Ray, które uziemia energię niefizyczną do niższych, bardziej fizycznych wymiarów.

zadquiel_by_feig_art_db54tv3-fullview

Archanioł Tzadeikiel jest zawsze niebieski i zajmuje się sprawiedliwością i niesprawiedliwością w skali makro i mikro. Cadyk może zawsze czynić cuda, gdy wydaje się, że wszystko jest beznadziejne i jest bardzo pocieszające w sytuacjach stresowych. Potrafi rozjaśnić ukrytą prawdę i chroni ofiary konfliktu sądowego.

d6gvs98-d7415142-8833-40b9-b034-4045547c5fdd

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, używając wspomnianych narzędzi z czystym sercem i intencjami. Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame zmienił pozycję, ale pozostaje w równowadze z liczbą 9 przez trzeci dzień. Oznacza to, że boskość sprawuje całkowitą kontrolę i wkrótce dokona gruntownej zmiany.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: Archanio Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Raguel, Archanioł Briathos, Archanioł Sablo, Archanioł Emmanuel i Archanioł Bathkol. Interesujące jest to, że jest to ten sam zespół, co dzień wcześniej, który mówi nam, że jesteśmy w trybie operacyjnym. Jeśli zobaczymy to samo jutro, wiesz, że jesteśmy w pełni w gęstości.

Oprócz Violet Flame, mamy także Violet Flame Shielding, który ks jest całkowicie pasywny. Zespół Violet Flame Shielding jest następujący: Archanioł AF, Archanioł Harahel, Archanioł Adonai, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel i Archanioł Adnachiel. To również pozostało takie samo jak wczoraj, ponieważ wyraźnie przygotowujemy się do następnej fazy przejściowej.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. W ogóle nie próbuj ustępować, tylko przeszkadzasz, po prostu wyposażasz się i spędzasz dzień.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Jest niezwykle skuteczny w życiu i na głazie (nie żyje). To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów.

(Pasywny i agresywny, długi i krótki zasięg)
(Diana) Ogień płonących strzał bogini Artemidy rozświetli planetę Ziemię miłością. Wezwij ją do celu lub pozwól jej działać w twoim najlepszym interesie bez twojej wiedzy, w obu przypadkach jest to potężne narzędzie.

(Pasywny krótki zasięg)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Różdżka Woli Archanioła Ouriela, to różdżka, która może zamienić całą negatywną energię w narzędzia boskiej woli. Może sprawić, że demon zatańczy zjeżdżalnię elektryczną, a polityk pokorny, wykorzystaj to mądrze. Gdy zostanie wyposażony w umiejętność pasywną, będzie on koordynowany przez samego Archanioła Ouriela.

(Aktywny)
Różdżka prawdy Archanioła Naya’illa zapewni testy z różnych powodów, jeśli nie zostanie ustalony żaden powód, przetestuje intencję i chęć wyrządzenia krzywdy.

(Aktywny)
Miecz Archanioła Remiela nie tylko transmutuje, ale po pokonaniu wysyła cel, bezpośrednio do nieskończenie powiększającej się poczekalni twórcy źródła. To bardzo przypomina miecz Michaela z automatycznym mechanizmem portalu. Działa również świetnie w połączeniu z Mieczem Archanioła Issaca.

(Aktywny)
Archanioł Rahab; wyrównuje, równoważy, błogosławi i kieruje bez problemu duże zbiorniki wodne. Może również przynieść powód odprężenia energii również na celu.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

Zadania:
Są ważne każdego dnia. Upewnij się, że używasz dzisiejszej broni, jeśli widzisz to 28 godzin po opublikowaniu.

1) Shields Up! Invision, tarcza opisująca twoją aurę, kolorowe sygnatury tego konkretnego wydarzenia powinny być invision dokładnie w tej kolejności.

Biało – różowy – jasnoniebieski – złoty

Następnie opróżnij swój umysł i wybierz trzy kolejne kolory do ochrony.

2) Uziemienie będzie bardzo ważne, ponieważ wszystko, co nie jest przywiązane do ziemi, zostanie zdmuchnięte przez wielkie wiatry.

Korzenie Invision wychodzące z czakry korzeniowej w dół twoich nóg i kontynuujące szmaragdowe zielone serce gaia, trzymaj się i medytuj.

3) Zanim zaczniemy, wiedz, że wokół ciebie jest cała hierarchia i że jesteś częścią najsilniejszej armii, jaka istnieje.

Biorąc to pod uwagę…

Jeśli nie chcesz brać udziału w tym zadaniu, jest to całkowicie zrozumiałe, pamiętaj tylko o wzięciu udziału w pierwszych dwóch.

Zanim zaczniemy …

Musisz wiedzieć, że potrwa to kilka słonecznych dni i ta bitwa wpłynie na ciebie, niezależnie od tego, czy weźmiesz w niej udział, czy nie. Jest to próba powstrzymania wkraczającego wymiaru w wejście na płaszczyznę ziemi z zamiarem zabrania wielu ciał w ciemność. To wydarzenie miało miejsce tysiące lat temu, ale skąd fizycznie siedzą, jest w obecnej chwili i mamy moc, aby je wywołać.

Udaj się na płaszczyznę 11 wymiaru, gdzie znajdują się niezwykle duże czarne drzewa podobne do lawy, które wyglądają trochę jak lawa, są obserwatorami, a kiedy je znajdziesz, zobaczysz przed sobą pole bitwy. Wyraźnie będziesz mógł zobaczyć, gdzie stacjonują legiony, pamiętaj tylko, że do tego czasu zobaczysz jałowy samolot.

Uzbrojenie w dzisiejszych narzędziach bardzo ci pomoże, ale fioletowy płomień ma inną funkcję w 11. wymiarze, ponieważ działa bardziej jak tarcza niż modalność transmutacji. Celem jest zepchnięcie ich z powrotem do portalu, a następnie zamknięcie go intensywnym oświetleniem w formie ściegu.

Ciemność, przed którą stoimy, nie należy do nas i musi wrócić do swojego naturalnego położenia. Oczywiście nie jest to ta sama bitwa, w której uczestniczyłem w drugiej śpiączce z Archaniołem Rafaelem, ale wydaje się bardzo podobny. Oznacza to, że istnieje plan awaryjny, jeśli wszystko inne zawiedzie, więc w najlepszym interesie ludzkości jest dać z siebie wszystko. Kto chce do mnie dołączyć?

20200218_1619133170344645410508895.jpg

4 comments

Leave a Reply