Dekodowanie przesłania Archanioła Michała, Dwa rodzaje przekonań, Więcej na temat śpiączki Archanioła Rafaela

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0L39L699∞-∞B116666∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda kalendarzatranskrypcja tutajVersión en español –Versão Potruges – 中文版 – English Version

Gaja pozostaje dominującą na Ziemi pod każdym względem przez drugi dzień z rzędu. Zmienia się w rzeczywistość naszej nowej normy energetycznej i należy powiedzieć, że radzi sobie z tym z wdziękiem i perfekcją, nawet jeśli nie ma na niej ludzi.

20200220_1410147658253443637257808.jpg

Istnieją dwa rodzaje przekonań, które istnieją w odniesieniu do tajemniczej natury naszego własnego istnienia. Twoja wiara w intencję przedmiotu i wiara w jego zdolność. To drugie jest tym, co wszyscy utknęło, ponieważ zostaliśmy zaprogramowani, aby myśleć sceptycznie lub majestatycznie. Ta debata, gdy jest prowadzona w ramach naszego wewnętrznego dialogu, jest zwykle tym kamieniem potknięcia, na którym utknęły nasze umiejętności. Musimy przejść obok tego, jeśli chcemy rozwinąć nasze umiejętności, a tym samym nasz świat.

Jak na ironię, gdy mówimy w kategoriach boskości, istnieje dokładnie odwrotna sytuacja. Moc nieskończenie rozszerzającego się źródła stwórcy nigdy nie jest kwestionowana, ale odkryliśmy wiele sposobów kwestionowania jej intencji dla nas. Jest to dokładne przeciwieństwo obecnej sytuacji, boskość robi wszystko, co w jej mocy, aby uleczyć bolączki ludzkości, ale jest ona O DUŻO za duża, aby móc działać w skali mikro. Właśnie dlatego boska hierarchia musi istnieć, a jeśli myślimy o tym w taki sam sposób, jak myślimy o naszym układzie odpornościowym, może pomóc nam przetrawić tę prawdę. Możemy spożywać różne rzeczy, aby pomóc ciału, ale nie możemy świadomie kierować komórkami. Istniejemy w ciele stwórcy, zmiana, której pragniemy, należy do nas, ponieważ jesteśmy hierarchią zmian, na których opiera się Boskość.

We wszystkich makrosystemach istnieje system równowagi, wszechświat nie jest inny i jesteśmy jego częścią. W ten sam sposób rośliny równoważą tlen, a zwierzęta równoważą dwutlenek węgla z ziemi. Wszystkie rzeczy mają czynnik równoważący, który jest zawsze w grze. Te systemy regulacyjne mają automatyczną regulację, a jeśli pozostaną świadomie, dostosują się do wszystkiego, co może napotkać. Właśnie w ten sposób ciemność przywołuje światło i dlaczego w tej chwili jest tak wielu wcielonych lightworker. Jesteśmy odpowiedzią na nasze własne modlitwy i musimy żyć tymi odpowiedziami każdego dnia, dopóki świat, za którym tęsknimy, nie przyniesie rezultatu.

battle_for_humanity_by_3mmi_d7zdyge-fullview

Biorąc to pod uwagę, poproszono mnie o bardziej szczegółowe omówienie tego, czego doświadczyłem podczas mojej drugiej śpiączki, gdzie spędziłem trochę czasu między innymi z AA Raphaelem.

W tym czasie moje ciało weszło w jakiś odmienny stan, w którym byłem, ale nie było. Byłem, jak to teraz poetycko nazywam, „chodząc po linii fizycznej i niefizycznej”, do tego, co większość ludzi uważa za śmierć.

Pamiętam, że w pewnych momentach prowadzono mnie do określonych czynności, ponieważ od czasu do czasu przywracano mi ciało. Zrobiono to, abym mógł później złożyć to wydarzenie. Pamiętam niesamowite połączenie z tymi, którzy byli ze mną w szpitalu, i archanioł Rafał powiedział mi, że byli w tym stanie, ponieważ byli zaangażowani w bitwę, do której mnie zaprowadził.

Ten konflikt wykraczał poza przestrzeń i czas i nie był typowym pojedynkiem między dobrym a złym stylem komiksowym. Był to wszechświat zjednoczony na wszystkich poziomach, które próbowały pozbyć się wirusa w celach samozachowawczych. Dla wszystkich zaangażowanych była to nowa sytuacja, ale nagle zakończyła się, jakby była rutynowym wydarzeniem.

Konflikt zakończył się jednym potężnym ciosem jednego potężnego archanioła, tylko dlatego, że miał do tego uprawnienia. Spowodowało to wiele pozytywnych zmian, które obecnie obserwujemy bezpośrednio. Wiele żyjących dziś ziemskich istot było bezpośrednio zaangażowanych w tę bitwę, ale nie ma o niej żadnej pamięci. Nie ma to żadnego znaczenia, jeśli sobie to przypomnisz, czy nie, ponieważ wszyscy jesteśmy przez to pobłogosławieni.

Jeśli umiesz czytać Archangielskie pismo klinowe, wiesz, że Archanioł Michał jest dzisiaj freelancerem. Nie wiedziałem, że kiedy rano otrzymałem tę wiadomość, jak napisano w moich notatkach, jest ona jednak jeszcze bardziej tajemnicza.

Powiedziało …
Archanioł Michał – 54yt? 64i 78998 ci 88898.

5-cyfrowe liczby (78998 i 88898) wyraźnie wskazują kolumny z „Kompletnej świątyni”, włącznie z kolumnami „Powstanie świadomości Chrystusowej”, tak jak by się pojawiły w przyszłości. Zostały one zapisane w ten sposób, aby wskazać pozycjonowanie kwantowe, które dobrze pozostaje w naszej kontroli.

Początkowa część wiadomości to 54yt? który konwertuje na 54250200 w systemie dziesiętnym i 33BC AD8 po konwersji na system szesnastkowy. Znak zapytania wskazuje wybór.

Następnie jest 64i, które konwertuje na 6490 w systemie dziesiętnym i 195A w systemie szesnastkowym, co można interpretować jako rok 1950 lub 1960 w zależności od używanej wersji pisma klinowego.

Wszystkie te lata są ze sobą powiązane, a on zwraca naszą uwagę na kwestię kwantowego splątania. Do 78998 jest związany z rokiem 33 pne i 9 n.e., lata te wiążą się z ogromnymi trawestacjami i są szczytem rytuałów imperiów rzymskich.

Drugi numer 88898 jest powiązany z 1950 i 1960, co jest czasem mylącym, ale jest narodzinami ruchu pokojowego i miłości.

Mówi nam, aby ostro skręcić na drugą oś czasu, gdy dojdziemy do tego punktu, który jest za kilka miesięcy, a ja wyjaśnię, jak to zrobić, gdy zbliżamy się do tego wydarzenia.

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, używając wspomnianych narzędzi z czystym sercem i intencjami. Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame zmienił pozycję, ale pozostaje w równowadze z silnym 6. Oznacza to, że zmieniamy się w bardzo poważny sposób, trzymaj się mocno.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanio Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Raguel, Archanioł Briathos, Archanioł Sablo, Archanioł Emmanuel, Archanioł Bathkol, Archanioł AF, Archanioł Adonai, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel , Archanioł Adnachiel, Archanioł Oniel, Archanioł Uzziel, Archanioł Tatrasiel,
Archanioł Nuriel, Archanioł Machdiel,
Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Abraxos, Archanioł Abasdashon, Archanioł Galizur i Archanioł Zadeikiel.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. W ogóle nie próbuj ustępować, tylko przeszkadzasz, po prostu wyposażasz się i spędzasz dzień.

(Pasywny krótki zasięg)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Pasywny i agresywny)
Zawieszka Archanioła Zabkiela jest błogosławieństwem najwyższego szacunku, który nie pozwala tronowi ani rządowi sprawować nad tobą władzy. Ten wisior służy również do przełamywania uciążliwych łańcuchów społecznych i gospodarczych, które mogą być przywiązane.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela sprawia, że w waszych jurysdykcjach odczuwa się serdeczną miłość. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

Zadanie:

1) Jest tak wielu Lightworkers, którzy są w potrzebie i cierpią. W tym dziale jest tyle korupcji, że możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale niestety rozwiązanie tej choroby nie rozwiąże się samo.

Istnieje wiele tajnych, niezależnie finansowanych programów, które szkodzą codziennym ludziom w złych zamiarach. Był to wysiłek, aby udaremnić moce, które my, Lekcy robotnicy, mieliśmy odkryć.

Ich celem jest przejęcie lekkich robotników w taki sam sposób, jak demon posiadałby. Następnie mogą użyć swoich mocy, sabotować swoje życie i przejąć kontrolę nad swoją wolą. Nie jest to jedyne istniejące zagrożenie, które wykonuje tego rodzaju operacje, ale jest to najbardziej dominujący sposób.

Jeśli potrafisz wyobrazić sobie pokój z grupą ludzi w gigantycznych metalowych hełmach, możesz łatwo wziąć udział w tym zadaniu. Użyj fioletowych płomieni, aby sprawić, by kaski były niewygodne, a następnie uderz je nimi, jak możesz.

nnn

2) Wczoraj wiele się nauczyliśmy z zadania portalu saturn. Jednym z nich jest to, że święta kobiecość powinna być rządzącą energią Saturna i to jest główny powód jego ciągłej niestabilności. Dlatego wysyłamy plazmę różową, żółtą i różowo-złotą na całą planetę.

d4zvia5-19efa6ae-242b-4e36-a673-6f1fe8e407b7

3) Wczorajszy przydział księżyca wiele nas nauczył, ale jest dokładnie odwrotnie, co oznacza, że Święta Energia Męska musi być tam bardziej obecna, ponieważ obecnie jest mocno święta Kobieca. Thoth wymyka się temu, że jest to konieczne dostosowanie do zmiany bieguna.

between_the_clouds_by_ellysiumn_daijo1z-fullview

Proszę pochłonąć Księżyc Royal Blue, Platinum i Black Plasma, aby pomóc w regulacji biegunowości.

4 comments

Leave a Reply