Napływ energii, przybyły posiłki, co to jest smok ?, Konfucjusz i Lao Tzu, Archanioł w centrum uwagi Azrael

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0L49L799∞-∞B116666∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda kalendarzatranskrypcja tutajVersión en españolVersão Potruges中文版English Version

20200221_1534107217227145236508624.jpg

Gaja jest dominującą ziemią i wodą, która tworzy glinę, jest to alchemiczna podstawa mas fizycznych i dlatego może być formowana. Ziemia będzie bardzo reagować na wasze myśli, słowa i czyny, więc bądźcie ostrożni w sposobie, w jaki z nich korzystacie, jest to również boskie w istocie i wyczucie czasu w nowiu.

Istnieje napływ energii, którą nazwaliśmy „Dotacjami na dostęp kwantowy”. Jest to potężna uniwersalna energia, która zanurza się w naszym życiu w bardzo osobisty sposób i jest związana z obwodem boskości w przeciwieństwie do poprzednich napływów, które miały określony punkt początkowy. Ten napływ energii jest również bardzo różny od poprzednich, ponieważ spowoduje uspokojenie lub spadek ciśnienia, zanim zacznie się pełnia.

Energia ta jest wyraźną drogą do umożliwienia wielu lightworkers uzyskania ulgi w życiu osobistym. Było to uzasadnione z wielu powodów, z których najważniejszym jest to, że jako kolektywnie dokonaliśmy tak wielu osobistych poświęceń, aby osiągnąć ten punkt ewolucji, nie powodzenie, nie jest opcją. W ten sposób wszechświat pomaga nam w makroskali i jest mikrokosmosem tego, co szczegółowo opisałem we wczorajszym poście.

Aby temu towarzyszyć, zauważysz zwiększoną aktywność nieba za pośrednictwem naszej rodziny gwiazd. Jest całkowicie jasne, że bezpośrednia interwencja gwiezdnych ras już się rozpoczęła. Z politycznego punktu widzenia to „Sojusz Sirian, Pleadian, Arturian” zmusił wszystkie inne organy zarządzające do odegrania bardziej bezpośredniej roli w sprawach Ziemi.

Zorganizowana ciemność odwołała poważny atak na ludzkość, ponieważ nie mogli znaleźć osi czasu, w której się udało, i dlatego zrezygnowali z planu. W tym momencie jesteśmy poza matą i oczekujemy szybkiego zakończenia zepsucia, które ludzkość została zniewolona, aby rozpocząć się na chwilę.

dragon__my_best_friend_by_ryky_dcafmm7-pre

Smoki to niesamowita energetyczna anomalia, która działa według własnego harmonogramu i działa jako system regulacyjny o bardzo specyficznej funkcji. Są świadomymi, ale nieobiektywnymi regulatorami energii, które przyjmują bardzo duże formy, gdy nasz umysł obserwuje ich ruchy. Podobnie jak wszystkie rzeczy, umysł musi pobierać dane, które otrzymuje, i układać je w jakąś formę logicznej masy. Forma, jaką ta energia przyjmuje, jest subiektywna, ale biorąc pod uwagę naturę elektryczności, można łatwo zobaczyć, jak umysł może próbować skompilować te dane w postaci smoka.

Najlepszym sposobem, w jaki mogę opisać wam, czym jest smok, jest przedstawienie na końcu historii Lao Tzu i spotkania Konfucjusza.

6dcf15aaeb (1)

Kiedy Konfucjusz wrócił ze spotkania z Lao Tzu, nie odezwał się przez trzy dni. Jego uczniowie zaczęli się martwić i zapytali go, co się stało. Konfucjusz powiedział: „Wiem, jak ptak może latać. Wiem, jak ryba może pływać. Ale nie wiem, jak Lao Tzu mógł powstać i latać jak wysublimowany smok jeżdżący na chmurach na niebie. ”

Lao Tzu rozerwał nauki Konfucjusza na strzępy, oświecił go w taki sposób, że go złamał i zmusił do ponownej oceny jego podejścia. Pomimo tak mocnego uderzenia w twarz Konfucjusz był wystarczająco mądry, aby się zastanowić. Ta historia przedstawia prawdę smoków, które poruszają energię do przodu bez względu na to, w jakim są wymiarze.

Archanioł Azrael jest bardzo interesującą istotą, jest wyjątkowo mądry i potrafi znaleźć rozwiązanie najbardziej niemożliwych rzeczy. Wiele osób myli go z Archaniołem zniszczenia Azriel, ponieważ wyglądają podobnie i wyraźnie mają podobieństwa fonetyczne. Może z łatwością zorganizować miliardy dusz i pomaga całej naszej populacji w procesie wcielenia.

Przydomek „Anioł Śmierci”, ponieważ pomaga ludziom znaleźć drogę do domu po opuszczeniu ciała, ale dla jasności nie funkcjonuje w sposób, w jaki przedstawia się stereotypową postać „ponurego żniwiarza”. Jest aniołem z niebieskim kołnierzem, który bardzo ciężko pracuje, aby pomóc wszystkim istotom z wielką miłością i współczuciem. Rada jest jego specjalnością, chociaż nie jest z niej znany i może być bardzo głośny, gdy zostaniesz o to poproszony. Nie wahaj się wezwać tego specjalnego Archanioła, jest niesamowitym Sprzymierzeńcem na wszystkich poziomach.

20200221_1535598407703537328958783.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła(oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, używając wspomnianych narzędzi z czystym sercem i intencjami. Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame zmienił pozycję, ale pozostaje w równowadze z silnym 6. Oznacza to, że zmieniamy się w bardzo poważny sposób, trzymaj się mocno, to jest drugi dzień tego zespołu.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanio Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Raguel, Archanioł Briathos, Archanioł Sablo, Archanioł Emmanuel, Archanioł Bathkol, Archanioł AF, Archanioł Adonai, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel , Archanioł Adnachiel, Archanioł Oniel, Archanioł Uzziel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Nuriel, Archanioł Machdiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Abraxos, Archanioł Abasdashon, Archanioł Galizur i Archanioł Zadeikiel.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. W ogóle nie próbuj ustępować, tylko przeszkadzasz, po prostu wyposażasz się i spędzasz dzień.

(Aktywny)
Różdżka prawdy Archanioła Naya’illa zapewni testy z różnych powodów, jeśli nie zostanie ustalony żaden powód, przetestuje intencję i gotowość do wyrządzenia krzywdy.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Omaha Archanioła Pesngiyah to wielki miecz objawienia, który działa bardzo agresywnie w twoim imieniu. Zrobi również wszystko, co w jego mocy, aby wyczyścić niższe terminy i sprawić, że wszystkie sytuacje pójdą bardziej pozytywnie.

(Pasywny krótki zasięg)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Pasywny i aktywny dowolny zakres)
Medal blasku Archanioła Ezechiela pozwala promieniować uzdrawiającą i ochronną energię dla siebie i wszystkiego, do czego chcesz to wysłać.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Kula promienistego wybuchu Archanioła Haruta uderza niczym metafizyczna bomba neutronowa dla każdego, kto chce wyrządzić ci krzywdę. To powstrzymuje każdego, kto da ci złe oko, od wyrządzenia ci krzywdy również energetycznie.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto prowadzi jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośredniej publiczności z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

Zadania:

1) Zostaliśmy powiadomieni o sytuacji pod mostem Golden Gate, kiedy badamy, że odkryliśmy splątaną grupę osi czasu. Oznacza to, że wiele niestabilnych linii czasu zbiegło się w tym obszarze przez pomyłkę.

Chociaż zbyt wiele, by je wymienić, wszystkie z tych osi czasu kończą się poważnie niepełnosprawnym mostem Golden Gate i wieloma niepotrzebnymi ofiarami.

Możemy pomóc w rozwiązaniu tego problemu, zwijając niższe ramy czasowe związane z tym katastrofalnym wydarzeniem, aby uniknąć jak największej liczby ofiar śmiertelnego życia.

Użyj białego światła promienia, aby podświetlić osie czasu związane z tą katastrofą na moście. Jeśli zobaczysz ciemne sznury dymne, odetnij je. Jeśli zobaczysz kolorowe, pomóż je mocniej zakotwiczyć. Im więcej osób wykona to ćwiczenie, tym lepsze zmiany będziemy mieli dla pozytywnego wyniku.

d6pjsiw-f417769b-c7e9-489d-a116-3f9ae1f6ad08

2) Saturn przeszedł 2 dni terapii rekalibracyjnej i robi się niesamowicie dobrze. Pozostaje tylko zestalić naszą pracę. Zostanie to osiągnięte przez koc z plazmy diamentowej do portalu na słupie wraz ze złotymi płomieniami otaczającymi resztę planety.

3) Musimy aktywnie nalegać, aby prawda została natychmiast podana ludzkości. To, co ukryte, musi zostać ujawnione, tam gdzie jest ciemność, zapalimy ją. Czas to kontynuować.

Istnieje szczególny rodzaj światła, które można zastosować w takich sytuacjach, jest to wiązane światło wiążące, ponieważ jest ono własnym źródłem światła i może rozprzestrzeniać się niezależnie, podobnie jak ciecz. To płynne światło świeci i samo z siebie. Przynieś to płynne światło do każdego otworu ludzkości i pamiętaj o uwzględnieniu wszystkich poziomów hierarchii społecznej i mediów.

inktober_day_19__pottery___milk_in_the_water_by_oddeum_dbr3ql1-fullview

4 comments

Leave a Reply