Czas znów jest niestabilny, Star Family Reunion, Zadanie: Zatrzymanie mrocznego święta

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0L6AL9AA∞-∞B126677∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda kalendarzatranskrypcja tutaj (YouTube)transkrypcja tutaj (YouTube)Versión en español  – 中文版  Русская версия – Versione Italiana – Versão PortuguesaEnglish Version

20200223_1222597911805259414908101.jpg

Gaja jest prawdziwym dominującym duchem, ale niewątpliwie ma na nią wpływ woda. Luna wciąż brzęczy, podobnie jak wody Gai. Ma tendencję do robienia dziwnych rzeczy, kiedy dominuje duch, więc jestem pewien, że nie będzie inaczej. Ma na ramieniu kwantowy układ scalony i naprawdę poprawiła swoją pracę w portalu i sieci na nowe i kreatywne sposoby.

W rezultacie czas naszej perspektywy znów jest niestabilny i wydaje się, że waha się od przeszłości do przyszłości bez żadnych obaw i konsekwencji. Aby dać ci wyobrażenie o tym, o czym mówię, gdybyśmy mogli pomyśleć o czasie jako telewizji na żywo, a ty cofnąłeś program, byłbyś kilka sekund za tym, co się naprawdę działo, dotyczy to również przyszłości. Najlepszym przykładem, jaki mogę podać w tym scenariuszu w przyszłości, jest to, że Archanioł Michał jest o trzy dni przed nami, aby zwinąć wszystkie niższe terminy. Chciałbym też to powiedzieć, ponieważ powiedziałem, że słowo TV nie oznacza, że akceptuję takie zachowanie.

Nieco wcześniej mieliśmy ogromny napływ zwiadowców z różnych gwiezdnych ras. Od tego czasu wysłali wiadomość do swoich rodzin, a stażysta sprawił, że Ziemię nazwano „Intergalaktycznym Centrum Konwergencji”, ponieważ Ziemia zaczyna coraz bardziej przypominać zjazd rodzinny niż cokolwiek innego.

Od czasu bardzo udanych zadań Oscarów, przewidujemy wydarzenia w dniu 3D 25 lutego, ponieważ jest to dzień, w którym zorganizowana ciemność celebruje Świętą Walpurgę rytuałami krwi. Walpurga bezlitośnie zabił więcej ludzi niż jakakolwiek inna zakonnica w historii i jest kolejnym przykładem świętego, który został zdegradowany. To jest rocznica jej śmierci i zawsze przywołuje się ją w tym dniu poprzez rytuały krwi (poświęcenie).

Była bezwzględnym misjonarzem i każdy, kogo uważała za „szkodnik”, był eksterminowany przez jej rozkaz. Lista tego, co uważała za „szkodniki”, obejmowała między innymi; każdy, kto był niepełnosprawny, zbyt ładny, niekatolicki lub był wolnym myślicielem. Jej metody były bardzo podobne do hiszpańskiej inkwizycji i były bardzo skuteczne, podobnie jak większość metod tortur.

Otrzymała dwa bardzo mroczne klasztory (Heidenheim am Hahnenkamm) w celu koordynowania swoich mrocznych operacji, które do dziś działają zgodnie z jej filozofią. Została wypielęgnowana przez wuja Saint Bonifacego do tego stopnia, że w wieku 11 lat była gotowa i zdolna do podjęcia mrocznych sztuk. Zajmiemy się tą sytuacją w bardzo bezpośredni sposób w dzisiejszym zadaniu, ale muszę dygresję ze względu na dzisiejsze narzędzia metafizyczne i ponownie zwołam się na ten temat później.

20200223_122701(1)4533658319633469839.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, używając wspomnianych narzędzi z czystym sercem i intencjami. Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame zmienił pozycję, ale pozostaje w równowadze 3.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanio Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Raguel, Archanioł Briathos, Archanioł Sablo, Archanioł Emmanuel, Archanioł Bathkol, Archanioł AF, Archanioł Adonai, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel , Archanioł Adnachiel, Archanioł Oniel, Archanioł Uzziel, Archanioł Tatrasiel,
Archanioł Aeshma, Archanioł Abraxos, Archanioł Abasdashon, Archanioł Galizur i Archanioł Zadeikiel.

(Aktywny – długi lub krótki zasięg)
Różdżka energetycznego przepływu Archanioła Nahaliela może uświęcić wodę, a także pomóc ci płynąć w boskiej przestrzeni i czasie. Jest to różdżka kosmicznej symfonii i może z łatwością tworzyć magiczne struktury i magiczne chwile tańczyć na gwiazdach. Jest to idealne narzędzie do uspokojenia wód w zadaniu numer dwa.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda kroczy czystą drogą do przebaczenia i zrozumienia. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej organizacji, które może rozproszyć gniew, strach lub nienawiść. Używaj swobodnie, każdy może z tego skorzystać.

(Aktywny)
Kostur Archanioła ZagZagela o niebiańskiej mocy, pada duże masy kryształów na docelowy obszar. Idealny do dużych celów, działa również na fizyczne i niefizyczne.

(Bierny)
Eliksir zdrowia Archanioła Temperance odmładza wszystkie aspekty twojego bytu dzięki ciągłemu strumieniowi potężnej energii uzdrawiającej zaprojektowanej, aby pomóc w dobrym zdrowiu i złym stanie.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wpadnie do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować. Jest to podobne do tego, co Michał robi dla nas trzy wschody słońca, z wyjątkiem skali makro.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej. Usłyszysz swój system prowadzenia na wiele nowych i niesamowitych sposobów.

(Aktywny krótki i długi zasięg)
Burza gradowa Archanioła Baradiela to mentalny zysk, co oznacza po prostu wyobrażenie sobie szarego paska wokół twojej głowy, a następnie szarego gradu na twoim celu.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Kula Archanioła Baruchielsa jest świetnym narzędziem do leczenia starych ran. Ta kula jest idealna do wspierania twoich marzeń i ambicji, ale w razie potrzeby może również powalać istoty do innej galaktyki.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Wirujące ostrza Archanioła Balthioula mogą pokonać wszelkie cierpienia, które możesz spotkać, a także powstrzymać wszystkich wrogów. Obracające się ostrza są wyjątkowo aktywne, a po założeniu mogą radykalnie zmienić nasze codzienne życie dzięki manipulacjom na osi czasu.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela sprawia, że w waszych jurysdykcjach odczuwa się serdeczną miłość. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny długi lub krótki zasięg)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

Zadania:

1) Ciemne msze dnia Świętego Walpurgi już się rozpoczęły. Dwa klasztory poniżej są lokalizacjami głównych mas. Chociaż rozgrywają się na całym świecie, po wyciągnięciu głowy reszta spadnie jak domino.

Zacznij od przyniesienia fioletowego płomienia do swoich celów. Następnie otwórz portal, który może pomóc dowolnej uwięzionej energii w ponownym połączeniu z Nieskończenie rozwijającym się źródłem twórcy.

Zapal biały płomień przez 36 sekund, następnie płomień tęczy przez 72 sekundy, a następnie dodatkowy fioletowy płomień przez 144 sekundy.

2) W ramach zorganizowanej uroczystości ciemności ciemnych wakacji, inżynieria geologiczna Tsunami / Typhoon ma trafić jutro na ląd. Nie dopuścimy do tego, osiągnęliśmy ten cel z wielkim sukcesem i zrobimy to ponownie. To wydarzenie będzie miało miejsce na Karaibach, ponieważ tam właśnie znajduje się urządzenie wytwarzające tsunami.

Musimy wyłączyć to urządzenie za pomocą srebrnej i niebieskiej błyskawicy, a następnie kontynuować ataki z bliskiego zasięgu.

Następnie przynieś różową plazmę do każdego oceanu ziemi.

3) Jak już kilkakrotnie wspominałem, wirus korony został wypuszczony, aby zahamować każdą szansę obalenia rządu przez Hongkong. Nie oznacza to, że ludzie nie chorują, ale oznacza to, że nie jest to akt natury.

Najlepszą obroną przed wirusami są rośliny Gaia, ponieważ mogą filtrować i analizować takie drobnoustroje i są aktywną częścią, jeśli Intel Gaia w takich sprawach.

Wyślij szmaragdowo zieloną plazmę do wszystkich roślin na Ziemi.

Wyślij światło pomarańczowego promienia do wszystkich mas lądowych, aby pomóc opanować wirusa.

Wyślij Fioletowy Płomień na całą planetę na 72 sekundy, aby utrwalić całą pracę, którą wykonaliśmy dzisiaj.

7 comments

Leave a Reply