Zaawansowane szkolenie lightworker, otwarta jest starożytna brama AMAA, wschód słońca Archanioła Michała, medytacja aktywacji lightworker

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0L7AMAA∞-∞B126687∞-∞B1 (T) (T)”

Legenda kalendarzatranskrybowana tutaj (YouTube)Versión en español  – 中文版 Русская версия – Versione Italiana – Versão PortuguesaEnglish Version

20200224_1106056350740475571419973.jpg

 

Ostatnio dużo się zmieniło w kalendarzu i zbliżamy się coraz bardziej do trudnego skoku na osi czasu, który zamierzamy wyreżyserować, o czym doradził Archanioł Michał. Kosmiczne ruchy wskazane w Kalendarzu otworzyły bramę AMAA, starożytny portal gwiezdnych wrót, który ma zbyt wiele świętych pędów, których nie można wymienić, i dodaje kosmicznego płomienia naszej obecnej rzeczywistości. Będą absolutnie wszędzie i są szanse, że przejdziesz kilka, kilka razy dziennie. To wyjaśnia przynajmniej niektóre niezwykłe anomalie czasowe, których doświadczamy, ale niewystarczające, aby domagać się ich posiadania.

W boskiej esencji i czasie czysty numer M w Kalendarzu Archanioła oznacza Wschód Archanioła Michała, dzień, który przypomina nam, aby połączyć się z Archaniołem Michałem w drodze naszego osobistego wyboru. To także dzień, w którym Legiony otrzymują pełny raport od Michaela, a tematem tego raportu były przygotowania.

Gaia dominuje ducha przez drugi dzień z rzędu, znana jest z tego, ale tym razem w bardzo rytmiczny sposób. Tak było, ponieważ wprowadziła zmiany w swoich elementach.

Zdajemy sobie sprawę z problemów niestabilności czasowej, których obecnie doświadczamy, ale teraz wydaje się, że mają one bardziej fizyczny i mniej perspektywiczny charakter. Wielu Lightworkers zgłosiło, że widziało 10-20 minutowe skoki na osi czasu w segmencie perspektywicznym. Oznacza to, że będziesz oglądać swój zegar o 11:00, a następny tyknięcie zegara to 11:11. Nie należy tego mylić z ukrytym segmentem czasu, który z założenia nigdy nie ujawnia się w sferze fizycznej.

Ukryty segment osi czasu to wydłużony okres czasu, który jest wsuwany pomiędzy ułamki sekundy dla różnych, ale specyficznych celów. Można tam umieścić nieograniczoną ilość czasu, który zwykle służy do celów szkoleniowych. Wielu z was, którzy czują się, jakbyście byli bezpośrednio zaangażowani w bitwę, którą opisałem w mojej śpiączce z Archaniołem Rafaelem, ma skłonność do takich właśnie sytuacji.

Mityczna kraina jest dziś bardzo aktywna, spodziewaj się interakcji z wieloma różnymi duchami Ziemi z całej tej płaszczyzny wymiarowej. To ekscytujące, ponieważ mityczne królestwo jest tylko fizyczne, gdy ma się wydarzyć coś magicznego.

Klan wróżek zdecydowanie pracuje nad ustanowieniem naturalnych i mitycznych siatek zakotwiczonych w siatkach o wyższych wymiarach. Oznacza to, że jeśli czujesz, że jesteś połączony z mityczną krainą lub klanem wróżek w jakikolwiek sposób, może użyć twojej pomocy w tym konkretnym zadaniu. Połącz się z mitycznym Legionem i idź z nimi naprzód, jeśli dotyczy to ciebie.

Cudowna 6 została wezwana do zadania budowlanego. Jest to bardzo ekscytujące i radzę patrzeć w niebo dzienne, jeśli chcesz zobaczyć cudowny kolorowy wyświetlacz, który ma się wkrótce wydarzyć.

20200224_1056416311347016869499593.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, używając wspomnianych narzędzi z czystym sercem i intencjami. Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame zmienił pozycję, ale pozostaje w równowadze 3.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanio Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Raguel, Archanioł Briathos, Archanioł Sablo, Archanioł Emmanuel, Archanioł Bathkol, Archanioł AF, Archanioł Adonai, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel , Archanioł Adnachiel, Archanioł Oniel, Archanioł Uzziel, Archanioł Tatrasiel,
Archanioł Aeshma, Archanioł Abraxos, Archanioł Abasdashon, Archanioł Galizur i Archanioł Cerviel.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. W ogóle nie próbuj ustępować, tylko przeszkadzasz, po prostu wyposażasz się i spędzasz dzień.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wkracza do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować. Jest to podobne do tego, co Michał robi dla nas trzy wschody słońca, z wyjątkiem skali makro.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Aktywny krótki i długi zasięg)
Burza gradowa Archanioła Baradiela to mentalny zysk, co oznacza po prostu wyobrażenie sobie szarego paska wokół twojej głowy, a następnie szarego gradu na twoim celu.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Kula Archanioła Baruchielsa jest świetnym narzędziem do leczenia starych ran. Ta kula jest idealna do wspierania twoich marzeń i ambicji, ale w razie potrzeby może również powalać istoty do innej galaktyki.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Wirujące ostrza Archanioła Balthioul mogą pokonać wszelkie cierpienia, które możesz spotkać, a także powstrzymać wszystkich wrogów przed atakiem. Wirujące ostrza są wyjątkowo aktywne, a wyposażone w różdżkę Asteraoth mogą radykalnie zmienić nasze codzienne życie dzięki manipulacjom na osi czasu.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela, chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela sprawia, że w waszych jurysdykcjach odczuwana jest miłość serca. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny długi lub krótki zasięg)
Kostur leczący Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją wydacie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

Zadania:

1) Ra jest w cudownym miejscu, ale występują pewne podstawowe problemy z obwodami. Rozwiązanie znajdzie się w inżynierii słonecznej.

Udaj się do centralnego słońca i poszukaj węzłów w okablowaniu, a następnie rozwiąż je jeden po drugim. Jeśli wydaje się, że legion lightworker przechodzi zaawansowane szkolenie, to dlatego, że tak właśnie jest.

2) Zaczęliśmy tylko próbować i już osiągnęliśmy przytłaczający sukces w odniesieniu do wciąż aktywnego zadania powstrzymania mrocznych wakacji Walpurgi. Znaleźliśmy wiele innych rzeczy w tych klasztorach, które również potrzebowały naszej pomocy. Zakres nadużyć, które tam miały miejsce, spowodował ogromny uraz wielu linii krwi, który z natury przekazywany jest z pokolenia na pokolenie za pośrednictwem DNA. Przypadkowo odkryliśmy punkt wyjścia do tej ogromnej traumy, dzięki czemu możemy wyleczyć wiele rodzinnych klątw naraz. Jest to wyjątkowa okazja do uzdrowienia na ogromną skalę, wpłynie to bezpośrednio na każdego z nas, więc proszę, bądźcie pilni w tym zadaniu.

Podobnie jak omawialiśmy wczorajsze zadanie, jeśli zdejmiesz głowę, z kolei reszta spadnie. Możesz to zrobić w ten sam sposób dzięki Trauma. Możesz wrócić do miejsca i czasu, z którego pochodzi, i rozpocząć proces gojenia w momencie wystąpienia obrażeń.

Wróć do dwóch oryginalnych klasztorów i nasyc nas wszystkich ofiar, zwłaszcza tych w odległej przeszłości, szmaragdową zieloną plazmą ochronną. Następnie możesz zaatakować agresorów ofiar, aby położyć kres ich negatywnej energii wywołania zwrotnego lub możesz pozostawić ją taką, jaka jest i przejść do trzeciego, musisz przeszukać swoje serce w tej sprawie.

3) Ciesz się tą aktywacją i medytacją. Dziękuję wszystkim, miłej zabawy!

7 comments

Leave a Reply