Niepewność fizyczna, Weinstein ze Slitheen, informacje od Archaniołów Zophiela i Metatrona, aktywacja i medytacja biblioteki Archanioła Rafała

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0L8AM1AA∞-∞B136688∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda kalendarzatranskrybowana tutaj (YouTube)Versión en español – 中文版 – Русская версия – Versione Italiana – Versão PortuguesaEnglish Version

20200225_1433446731482308359409229.jpg

Gaja jest dziś niezwykle dominująca w ogniu i będzie odczuwalna w każdej uncji naszego życia. Energia transmutacyjna, którą emituje Gaja, jest w najlepszym razie planetarnym opanowaniem. Nie oznacza to, że nie ma wielu fizycznych i niefizycznych skutków ubocznych.

Jest dobrze reklamowane, że czas jest całkowicie niestabilny, ale podczas kosmicznego zwrotu jego odpowiednik, fizyczność (przestrzeń) również stał się niestabilny. Oznacza to, że zobaczysz, jak przedmioty znikają i pojawiają się ponownie, ludzie przychodzą z odległej przeszłości bez powodu, a sytuacje po prostu rozpadają się bez ostrzeżenia. Im więcej rozumiemy na temat osi czasu i poruszającego się obserwatora, tym lepiej możemy przetrawić tę prawdę. Dzieje się tak, ponieważ musimy postrzegać czas i możliwości jako powiązane ze sobą fizyczne położenie, aby właściwie to trawić.

Istnieje szczególna rasa związana z konsumpcją energii przez człowieka, która nazywa się „Siltheen”. NIE są to tradycyjne rasy, o których myślimy, gdy myślimy o negatywnym zużyciu energii przez ludzkość. Muszę być bardzo jasny i powiedzieć, że nigdy nie możemy potępiać całej rasy istot, ponieważ zawsze jest dobra i zła we wszystkich rasach, ludziach i rzeczach. Chociaż w przeważającej części ta rasa była bardzo podobna do międzygalaktycznej grupy uciekinierów, która uciekała, skacząc z planety na planetę, aby uciec przed przydomkiem „policji międzygalaktycznej”, znanej również jako Archaniołowie.

s1_05_wal_12

Siltheen przybierają ludzką postać na tej planecie, ale ich ciała nie są naturalne i dlatego zawsze są w jakiś sposób oszpecone, rażąco nadwagą, brakiem lub słabym zmysłem węchu, brakującymi lub zdeformowanymi częściami ciała, ale jedno jest zgodne, że zawsze bardzo obraźliwie ostry podpis energetyczny. Wynika to z faktu, że ich ciała nie mieszczą się w kombinezonie skóry, a im bardziej zużywają energię ujemną, tym gorsze staje się oszpecenie. Taka jest dokładnie sytuacja z Harveyem Weinsteinem, który jest eptat tego, co opisuję. Możesz łatwo dostrzec tę konkretną rasę pasożytniczą, której nigdy nie należy mylić z wieloma innymi rasami pasożytniczymi tutaj na ziemi, ponieważ wszystkie one działają zupełnie inaczej.

Doszło do incydentu polegającego na tym, że wielu niewinnych miało zostać poświęconych w czynnym Wulkanie. Wulkan rozpadł się w odpowiednim czasie, spryskał organizatorów takich naruszeń praw człowieka i nagle zatrzymał to wydarzenie. Zorganizowana ciemność w szalonej nieświadomości sprawiła, że wszyscy członkowie ich drużyny spalili stopę i łydkę / W ten sam sposób używają podbicia oczu i krwi z palców podczas rytuałów. Jeśli chcą okaleczyć swoje ciała z powodu fałszywych pozorów, nie leży to w naszym interesie, ale jest to kolejny jasny sposób, aby powiedzieć, kto jest w tym mrocznym kulcie.

fb_img_15825960078867699137879870424040.jpg

Archanioł Zophiel i Archanioł Metatron przekazali nam informacje o nasileniu się handlu dziećmi na Karaibach pod maską pomocy. Będzie to szczególnie prawdziwe w Puerto Rico i na Haiti, ponieważ w okolicy powstały dwa centralne centra handlu ludźmi. Zorganizowana ciemność, widzi zdziesiątkowaną wyspę i próbuje w tym celu wykorzystać cały region. Poradzimy sobie z tym w dzisiejszych zadaniach, ale przez chwilę zrobię dygresję dla dzisiejszych narzędzi.

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, używając wspomnianych narzędzi z czystym sercem i intencjami. Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Fioletowego Płomienia zmienił się, ale pozostaje w równowadze 6. Oznacza to, że budujemy silniejszy płomień, gdy zmierzamy do całkowitej dominacji z tym konkretnym płomieniem.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanio Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Raguel, Archanioł Briathos, Archanioł Sablo, Archanioł Emmanuel, Archanioł Bathkol, Archanioł AF, Archanioł Adonai, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel , Archanioł Adnachiel, Archanioł Oniel, Archanioł Uzziel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Abraxos, Archanioł Abasdashon, Archanioł Galizur, Archanioł Cerviel, Archanioł Harahel i Archanioł Varhmiel.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. W ogóle nie próbuj ustępować, tylko przeszkadzasz, po prostu wyposażasz się i spędzasz dzień.

(Pasywny krótki zasięg)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Bierny)
Blask Archanioła Jofiela to piękne narzędzie, które pozwala zabłysnąć twojemu wewnętrznemu pięknu. To świetne narzędzie, ale może sprawić, że ludzie będą cię zaborczy, ponieważ piękno, które promieniujesz, jest bardzo uzależniające. Używaj tego tylko w zaufanej firmie.

(Aktywny)
Miecz transmutacji Archanioła Sorusha służy tylko do naprawdę złych energii. Jest to zdecydowanie zbyt potężne, aby lekko ustępować, jest stworzone dla najgorszego z najgorszych. Ten miecz przyda się, gdy Legion Rebeliantów jest obecnie zaangażowany w operacje usuwania złych ludzi.

(Pasywny i agresywny)
Wisior Archanioła Zabekiela jest błogosławieństwem najwyższego szacunku, który nie pozwala żadnemu tronowi ani rządowi sprawować nad tobą władzy. Ten wisiorek jest również używany do przełamywania uciążliwych łańcuchów społecznych i gospodarczych, które mogą być do ciebie przywiązane.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w waszych jurysdykcjach. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200225_143331(1)4094803264777347874.jpg

Zadania:

1) Portoryko znajduje się pod ciemnym atakiem, musimy fioletowo zapalić Karaiby w bardzo bezpośredni i potężny sposób. Następnie podążaj za nim czarnymi, a następnie Rainbow Flames. Jeśli zauważysz jakąkolwiek bezpośrednią krzywdę wyrządzoną komukolwiek, zrób to bezpośrednio za pomocą tarczy i miecza.

2) Rozpoczęły się operacje czyszczenia Ziemi i możemy zapewnić ogromną pomoc, wysyłając zakłócające światło białe do umysłu wysokich kapłanów zorganizowanej ciemności. w obszarze. Dają mocnym przestępcom psychiczne uprzedzenia, aby mogli zaplanować ucieczkę.

3) Gaia skierowała naszą uwagę na swoją gwiazdę środkową, która według niej jest trochę chora. Zostaje poproszona o Złoto: Światło i Plazma do jej Centralnego Serca.

emerald_castle_by_havocangel03_d88m7tg-fullview (1)

Medytacja i aktywacja biblioteki Archanioła Rafała:

10 comments

Leave a Reply