Realizując Plan Archanioła Michała, nadszedł Dzień Przesunięcia Czasu, Musztarda Overtaken the Garden

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0M6AM9AA∞-∞B178998∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Kalendarz LegendWersja YoutubeVersión en español – 中文版 – Русская версия –  Versione Italiana – Versão Portuguesa – English Version

20200304_1152425359775290358193754.jpg

Gaja jest ciężką Dominantką Ducha i zapewnia nas, że będzie tam przez następne dwa wschody słońca. Jest to ważne, ponieważ musimy trzymać się wszelkiej możliwej stabilności, ponieważ wszystko inne będzie wydawać się wyjątkowo niestabilne. Jest to bezpośredni wynik ciężkiej zmiany, którą czekaliśmy na wykonanie, która właśnie się pojawiła dzisiaj. Mogę powiedzieć z absolutną pewnością, że do następnego spotkania na tym medium, będzie znacznie inaczej. Możemy również spodziewać się wschodu Michała, który da nam więcej wglądu w nasz status.

Jest to dokładna data w kalendarzu archaniołowym, która miała zasygnalizować nam gwałtowne przeniesienie tej planety na wyższą oś czasu. Ta oś czasu jest lekko cofnięta w czasie i bez wątpienia spowoduje niestabilność na Pacyfiku przez krótki czas.

Sprawą najwyższej wagi jest uczynienie sekcji kalendarza „B178998” tak szybkim, jak to możliwe, przekształceniem w „B188898”, będzie to wymagało gwałtownego wzrostu w całej kolumnie świątyń i regresji w kolumnie lemuryjskiej. Ta część kalendarza jest oparta na zdarzeniach i ma na celu pomóc nam ustalić dokładną lokalizację w przestrzeni i czasie, do wielu celów, i właśnie to zamierzamy zrobić w dzisiejszych zadaniach.

Aby skutecznie wdrożyć ten plan, Legion Smoka ma za zadanie zapalić kolejną kompletną świątynię, a oni lubią nas wszystkich, otrzymują opór. Są w stanie poradzić sobie z tym samodzielnie, ale nie jest wykluczone, aby wysłać im szmaragdowo zieloną tarczę leczniczą, co pomoże w powodzeniu tego absolutnie najwyższego zadania.

Inna część tego nie będzie tak łatwa, jak potrzebujemy, aby Lumeria mogła cofnąć się w lumerii do jej idealnej pozycji, a dzieje się tak, aby ona i Atlantyda mogły rosnąć synchronicznie. Gdyby nie powstały w ten sposób, wyniki byłyby katastrofalne. Nie wspominając już o gigantycznej kosmicznej pułapce, którą zastawiła dla nas bardzo malnevolentna rasa kłopotliwych. Wspomaganie Legionów to intensywna energia wielu różnych gwiazd kosmosu, które wysyłają miłość i wsparcie, najlepiej jak potrafią.

Proszę was wszystkich o uważne monitorowanie efektów Mandeli, skoków Schumanna i innych niezwykłych anomalii, ponieważ to pomoże nam dowiedzieć się dokładnie, gdzie jesteśmy, w przeciwieństwie do tego, gdzie byliśmy, ponieważ kwantowo przeskakujemy do nowego krajobrazu.

Jeśli ten skok nie zostanie wykonany prawidłowo, nie zobaczymy gwałtownej zmiany rzeczywistości, ale jeśli tak, zobaczymy, jak przejdzie ona w pełni w ciągu trzech wschodów słońca. Muszę podkreślić, że jest to absolutnie najlepsza opcja, jaką mamy według Archanioła Michała, który jest nieugięty w stosunku do tego zadania, które omówimy po przejrzeniu dzisiejszych aktywnych narzędzi.

20200304_1145398024768350645917505.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post w najbliższych dniach), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame przeszedł z 9 z 3, to NIE jest normalne przełączanie. Oczywiście zamierzamy przejść przez coś ważnego.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Emmanuel, Archanioł Bathkol, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadiekiel i Archanioł Sablo.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Skoczek na osi czasu Archanioła Asteroatha przenosi cię na wyższą oś czasu niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze zabierze Cię droga o dwie lub wyżej. To w zasadzie sprawia, że wszystko jest lepsze na całym świecie.

(Aktywny)
Różdżka prawości Archanioła Elyona sprowadza niesprawiedliwe strony na sprawiedliwość. Jego metody nie są typowe, ponieważ normalnie odpowiada za gigantyczne naturalne anomalie w skali makro, takie jak chmary szarańczy i powodujące deszcz ognia na skorumpowane miasta. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku niesprawiedliwości rządowych i okrucieństw na całym świecie, niezależnie od ich kształtu i wielkości.

(Aktywny)
Piorunochron Archanioła Barakiela jest zaawansowanym narzędziem inżynieryjnym, wystarczy umieścić pręt na środku świątyni i sam go aktywuje. To narzędzie oszczędza nam sporo wysiłku.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygód Archanioła Ariela pomaga ci przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikro Skali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może przynieść dowolną negatywną energię na kolana. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela, chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela sprawia, że w waszych jurysdykcjach odczuwa się serdeczną miłość. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją wydacie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej obecnej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

Strategia zmiany planetarnej:
Zachowaj szczególną staranność przy tym niezwykle ważnym zadaniu.

– W miarę wzrostu Lemurii i Atlantydy pod skorupą narasta ciśnienie i powoduje przesunięcie tektoniczne, tylko jeśli nie zostanie ona odpowiednio odwodniona. Aby ograniczyć aktywność sejsmiczną, musimy uwolnić brud i glinę, zatykanie dolnej skorupy planety, używając broni metafizycznej.

– Istnieje gęsty system składników odżywczych, przepuszczany przez element powietrza, który przepływa przez jaskinie górnych skorup Gai. Musimy używać silnie sprężonego powietrza w silnych seriach, aby uwolnić potencjalne zatykanie, ponieważ będą to masowe napływy wiatru, niektóre na Ziemi, a niektóre nie.

– Kanały wodne pod Lemerią muszą być powoli osuszane, a jednocześnie musimy wywierać nacisk na samą masę lądową, aż poczujesz jej kliknięcie.

– Następnie musimy natychmiast wysłać uspokajającą różową plazmę do obu środkowych kryształów Lemurii i Atlantydy.

– Na koniec musimy aktywować 9 świątyń na granicy zarówno świątyń Atlantydy, jak i Lumerii, gdzie znajdują się ich centralne kryształy.

Możemy uniknąć zakłóceń na planecie, robiąc to szybko i skutecznie. Spowoduje to, że skręcimy ostro w kierunku wyższej osi czasu, a jak już czujesz, zdecydowanie nadszedł czas, aby to zrobić.

20200304_11542544106825173966961.jpg

Dzisiejsza medytacja, dzień 3 18, zainspirowana naszymi Legionami Archanioła. Dziś łączymy się z roślinami i zwierzętami

Musztarda przejęła ogród i dlatego mamy wśród nas wiele gniewnych chwastów. Otrzymujemy duży opór, ponieważ zakazano mi publikowania na niektórych platformach społecznościowych, a mój e-mail został zhakowany. Nie bójcie się, to nie pokrzyżuje moich starań, więc proszę, dzielcie się tymi pracami w moim imieniu. Ponieważ zawsze pojawia się reakcja, nie mogę wystarczająco podziękować moim Wolontariuszom Natashie i Devi, ponieważ naprawdę robią to wspólnie. Nie mogłem być bardziej wdzięczny za was oboje i idąc naprzód, będziemy w dużej mierze polegać na życzliwości naszych wolontariuszy.

Urosło nas średnio 2500 gości dziennie, a nawet jeśli połowa z was wykonuje te zadania, to naprawdę przenosimy góry. Dziękuję wam wszystkim!!!

8 comments

Leave a Reply