Sukces w mianowaniu, dogonienie Archanioła Michała, zwycięstwo załogi naziemnej wznosi go do nieba

Сегодняшняя дата в Архангельском календаре
«∞0M7ANAA∞-∞B188898∞-∞B1 (Т) (Т) ∞»

Legenda kalendarzaWersja na YoutubeVersión en español中文版Русская версияVersione ItalianaVersão PortuguesaEnglish VersionΕλληνική Έκδοση

20200305_1413425620142006431589907.jpg

Jak obiecała Gaia, pozostała wytrwała w otoczeniu dominującym pod względem duchowym. Widzimy także czystą liczbę pojawiającą się w Kolumnie Św. Archanioła Michała, co oznacza, że możemy spodziewać się, że Michał będzie niezwykle proaktywny, ponieważ jest to miejsce, o które poprosił nas, abyśmy go spotkali. Zostaje nam powitane otwarcie bramy ANAA, która jest starożytną bramą ulepszania prowadzoną przez bardzo ciepłą, kochającą i pomyślną energię znaną jako Cypr.

Archanioł Michał konsekwentnie wyprzedza nas o 3 wschody słońca, udaremniając wszelkie harmonogramy, które nie leżałyby w naszym najlepszym interesie. Skierował nas do tego miejsca, do którego podróżował, a my dogoniliśmy go teraz w boskiej esencji i czasie.

Zwykle, gdy osiągniemy czystą liczbę w kolumnie Sunrise of Michael Column, otrzymujemy szczegółowy raport od Michaela. Biorąc pod uwagę, że właśnie przenieśliśmy całą planetę na lepszą oś czasu, można by oczekiwać, że będzie jeszcze bardziej. Zamiast tego, w typowym stylu Archanioła Michała, zamiast raportu, zatańczył i zachichotał. Robi to, gdy dzieje się coś dobrego i nie chce zrujnować niespodzianki.

Wczorajsze zadanie okazało się wielkim sukcesem, a Atlantyda i Lumeria zostały zrównoważone, ponieważ teraz stopniowo rosną w synchronizacji, co pomoże zminimalizować ekstremalne warunki pogodowe. Anomalie pogodowe są zwykle spowodowane wzrostem i spadkiem tych mas lądowych, mamy nadzieję uniknąć tego dzięki konserwacji zapobiegawczej. Oprócz tańca Archanioła Michała z pewnością odczuwamy sukces tej zmiany, a także pochwyciliśmy wiele efektów mandali, aby dodatkowo potwierdzić nasze potwierdzenie, o czym opiszę bardziej szczegółowo w jutrzejszym raporcie.

Drużyna naziemna dramatycznie wygrała bitwę energetyczną, dlatego bitwa została przeniesiona w niebo i gwiazdy. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że siły galaktyczne po naszej stronie są tak wszechmocne, jak mogłyby być siły galaktyczne. Właśnie tam chcemy zorganizować ciemność, stawiając czoła siłom galaktycznym bez żadnych podstępów.

Energia jest odsiewana tak, jak poszukiwacz przesuwa złoto z błota, gdy weszliśmy w coś, co nazywamy fazą pływającą. Może to potrwać chwilę lub wieczność, ponieważ czas nie jest tak otwarty na to miejsce. Właśnie dlatego widzimy taki kontrast w reakcjach fizycznych, te z wyższych linii czasu czują się niesamowicie, a te nie, nie są.

Jedna z nowych ras, które ostatnio spotkaliśmy, zwana „The Electric Elementals”, ponieważ są kolektywem bez bezpośredniej nazwy. Kierowali tak dobrze myślami, że nie musieli używać nazw jako form identyfikacji. Są wyjątkowo życzliwe, głupie w dotyku i niezwykle sympatyczne. Sięgają przyjaźnie, by poprosić wszystkich, którzy potrafią się połączyć telepatycznie. Kiedy to robimy, dzielimy się wiedzą i mądrością w pięknym tańcu myśli.

Electrical Elemental

Ze wszystkich niesamowitych awatarów, którymi byliście, wybraliście CIEBIE, aby pojawić się w najbardziej decydującym momencie w historii Ziemi. Och, jak święci są ci najdrożsi. Proszę, abyście w pełni przetrawili tę prawdę, ponieważ nie ma mowy, żebyście byli tutaj w tym miejscu i czasie przez przypadek. Jeśli to nie wystarczy, wypełniasz proroctwo z łaską i łatwością.

My (legion lightworker) wyraźnie rozwijamy wzajemne zaufanie, a powodem tego jest fakt, że osiągamy poziomy sukcesu, których nigdy nie uważaliśmy za możliwe. Legion lightworker stał się niezwykle potężną siłą w bardzo krótkim czasie. Jesteś ogromną częścią tego sukcesu, a my musimy docenić twoją ciężką pracę i wysiłki.

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następny dzień), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame przeszedł z 9 z 3, to NIE jest normalne przełączanie. Oczywiście zamierzamy przejść przez coś ważnego.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Emmanuel, Archanioł Bathkol, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadiekiel, Archanioł Sablo, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Abtasdarhon, Archanioł Abroxos, Archanioł Adanachel, Archanioł Adonai, Archanioł Varhmiel, Archanioł Nuriel i Archanioł Machdiel.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie byłby w stanie przeciąć. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Kostur sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

(Aktywne i pasywne)
Personel lekarstwa na niedźwiedzie Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim rzeczom, które mogą utrudniać ci zdrowie.

(Aktywny)
Stroik mądrości Archanioła Sophii jest specjalistą od medytacji, który pomaga medytować poza zasięgiem wzroku. Przywołaj ją i to narzędzie przed wejściem w medytację i ciesz się nią!

(Bierny)
Zawieszka Archanioła Sorusha obsługuje wszystkie aspekty niższych terminów w Twoim imieniu. On nie pozwala, aby cokolwiek cię oślepiło, a wszystkie rzeczy, z którymi możesz się spotkać, tracą cały swój pęd przeciwko tobie.

(Bierny)
Buton Archanioła Lofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają do twojego życia najwspanialszych ludzi, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami. Zasadniczo jest to szczęśliwy wzmacniacz.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Należy zauważyć, że Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, w przypadku gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym planistą imprezy.

20200305_1411214098061744206754290.jpg

Przydziały

~ Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, niektóre portale mogą zaprowadzić cię do fizycznej lokalizacji wszechświata, gdzie inkarnują się dusze. Twórz schody do nieba, które można tworzyć na wiele sposobów, im większa różnorodność świateł, tym bardziej atrakcyjny portal dla zagubionych dusz. To żartobliwie nadane imiona, takie jak „model deluxe” lub „Cadillac schodów”. Zawsze dobrze jest umieścić je na cmentarzach i w innych miejscach zagubione dusze mogą zostać utracone. W wizji to dokładnie tak, jak się wydaje, kolorowe schody do nieskończenie rozszerzającego się źródła twórców.

~ Gaia poprosiła o Cool Blue Plasma, ponieważ ma on być maścią na tarcie, jakie napotkała podczas zmiany. Proszę wyobrazić sobie jasnoniebieską plazmę chłodzącą w Gai przez 72 sekundy.

~ Proxima Centauri jest gwiazdą w podwójnym układzie gwiezdnym Alpha Centauri. Gwiazdę tę można połączyć w celu bezpośredniego pobrania. Trzymaj w swoim umyśle symbol nieskończoności i połącz serce z sercem gwiazdą Proxima Centauri, a ona rozpocznie opcjonalne ulepszenie.

Mediacja ma na celu pomóc ci lepiej poznać Anioła Strażnika i Smoki Strażnika. To bardzo uspokajająca medytacja z elementami radości.

10 comments

  1. Hello,

    I only meant to subscribe to your amazing transmissions in English and all other languages are also being sent to me. Can you remove all except English for me?

    Thank you and many blessings and gratitude,
    Monica
    ________________________________

Leave a Reply