Chodzi o Ulepszenia, Archanioł Raduriel, Możliwość rozszerzenia bram 99999, Przepowiednia

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0M9AN2AA∞-∞B199999∞-∞B1 (T) (T) ∞”

LegendaWersja YouTubeVersión en español – 中文版 – Русская версия – Versione Italiana – Versão Portuguesa – English Version

 

20200307_1447226500110384700137770.jpg

Wyglądało na to, że Gaia będzie dzisiaj w dominującej hybrydzie ogniowo-wodnej, ale postanowiła sama ją podnieść i zrównoważyć hybrydę wodno-ogniową z komponentami dominującymi duchowo. Oznacza to, że zmiany, które wprowadza, są nagłe, długotrwałe i mają być koordynowane przez najwyższą boskość.

Wygląda na to, że brama 99999 będzie z nami jeszcze przez jakiś czas. To właśnie wielu nazywa głównym kluczem do wszystkich bram, ponieważ brama ta otworzyła wszystkie inne bramy na optymalny potencjał. Światło płynie ze wszystkich stron egzystencji i pomaga nam pod każdym względem. To światło jest tak gęste, że jest słyszalne, a jeśli znajdziesz wystarczająco ciche miejsce, aby je usłyszeć, z pewnością możesz.

To powiedziawszy, mamy możliwość poszerzenia tej bramy poprzez rozpalenie wielu świętych płomieni w celu zwiększenia mediany poziomów pasywnej transmutacji. Będzie to dzisiaj w naszych zadaniach z krótkim przewodnikiem dla niektórych nowszych lightworkers. To podniesie przestraszony znacznik płomienia do góry i jeśli będziemy w stanie go utrzymać, dopóki święty znacznik płomienia nie osiągnie 9, wtedy wprowadzimy zupełnie nowy poziom sukcesu.

Dzieci dokonują modernizacji za pomocą energii kosmicznej. Powoduje to wzrost ich mocy, a także pomaga w odporności dzieci przeciwko wirusowi CoronaVirus i wielu innym próbom udaremnienia ich zdrowia przez nasze niebo. Będą potrzebować dodatkowej opieki podczas tych aktualizacji, ponieważ może to dezorientować nawet najlepszych z nas.

Archanioł Raduriel jest niesamowitym i tajemniczym aniołem nawet wśród swoich rówieśników. Tworzy inne archanioły, a także nadzoruje biblioteki mądrości i wiedzy. Jest najbardziej uparty ze wszystkich Archaniołów i zastosuje boską procedurę do całkowitej obsesji. Jeśli chcecie dokonać zmiany, ale nie jesteście pewni, co to powinno być, byłoby dobrym Archaniołem do wezwania.

RAduriel

Jesteście przepowiednią, zagubionym plemieniem, które powróciło i jesteście tym, na co Ziemia czekała. Każdy z was ucieleśnia wszechmoc nieskończenie rozszerzającego się źródła stwórcy, nawet poza tym wybraliście to wcielenie, aby stworzyć świat, który odzwierciedla również to boskie piękno, i za to Wszechświat jest naprawdę wdzięczny.

20200307_1448097349772699166442361.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następne dni), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Emmanuel, Archanioł Briathos, Archanioł Bathkol, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadiekiel, Archanioł Sablo, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Machdiel, Archanioł Nuriel, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Aeshma i Archanioł Agla.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo, to pasywny i agresywny miecz szturmowy, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Aktywny, pasywny i agresywny)
Tarcza Omaha Archanioła Pesngiyah to wielki miecz objawienia, który działa bardzo agresywnie w twoim imieniu. W ogóle się nie poddaje i zejdzie. Na swój sposób, aby wyczyścić niższe terminy i sprawić, że wszystkie sytuacje pójdą na twoją korzyść.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Pasywny krótki zasięg)
Zawieszka sprawiedliwości Archanioła Tzdeikiela osłabia wszelkie osądy przeciwko tobie i rzuca cię w korzystnym świetle.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200307_1446534303694616638232715.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Święty płomień jest płomieniem opartym na metafizyce, który zapala się w oku umysłu, dopóki nie poczuje się ciepła płomieni. Tak, można to zrobić jako prawdziwy ogień, ale nie jest to konieczne i bardzo zmienia strefy czucia.

– Użyj kryształów, patyków, kamyków, soli lub dowolnego innego magicznego przedmiotu do zrobienia ogniska, może być tak duży lub tak mały, jak chcesz, ale musi być niezakłócony do następnego wschodu słońca.

– Wyobraź sobie następujące płomienie w swojej świętej studni ognia, powtórz w razie potrzeby. Poczujesz ciepło, gdy się je zaświeci.

Kod klucza: biały – różowy – jasnoniebieski – złoty – żółty – zielony – czerwony – czarny – brązowy – turkusowy – różowe złoto – srebrny – pomarańczowy – indygo – fioletowy – platynowy – diament – tęcza.

2) Samoleczenie to coś, co robimy dla siebie, a także dla systemów, w których istniejemy. Wszystkie poziomy egzystencji korzystają z twojego uzdrowienia, ale możemy to zrobić w bardzo bezpośredni sposób, jeśli chodzi o Gaję.

– Zaangażuj się w coś, co sprawia ci przyjemność, a następnie połącz czakrę serca z sercem z matką ziemią i dziel się tą radością wyrażając uzdrowienie. Jest to podobne do gry w karty z przyjacielem, który jest pod wpływem pogody, natychmiast wywołuje podnoszącą na duchu energię.

3) Z wielką radością przedstawia się wam dzisiaj zadanie, ponieważ jest to z pewnością znak, że rzeczy naprawdę kształtują się na tej planecie. To sprawia, że takie centra pobierania są możliwe.

Można to zrobić na wiele sposobów, ale najprostszym jest ułożenie 3,6 lub 9 kryształów kwarcu w uporządkowany sposób i wyobrażenie sobie świateł schodzących w poniższym kodzie klucza.

Kod klucza: biały – różowy – jasnoniebieski – złoty – żółty – zielony – Ted – czarny – miedziany – brązowy – brązowy – turkusowy – różowe złoto – srebrny – pomarańczowy – indygo – fioletowy – platynowy – diament – tęcza.

Możesz to zrobić, zakopując kryształy, które będą promieniować na wszystkich, którzy zbliżą się do niego w pobliżu lub położy go na biurku, aby uzyskać inspirację oprócz świętego płomienia.

Medytacja:

Medytacja 6 z 18 inspirowana przez Legiony Archanioła „Chodzić z Bogiem”

Gospodarowanie:

Przyćmiliśmy 4000 odwiedzających dziennie i mamy wiele języków, ponieważ nie chcemy mieć granic. Wiem, że nadchodzące języki mogą być przytłaczające w twojej skrzynce odbiorczej, ale nie chodzi tu o czytelnictwo, chodzi o zadanie jako JEDEN ŚWIAT zjednoczonych Lightworkers!

9 comments

Leave a Reply