Nieoczekiwanie otwiera się brama 99999, archanioł „samotnik” Radekiel, alternatywny program CoronaVirus, zoptymalizowany proces wcielenia

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0M8AN1AA∞-∞B199999∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda kalendarzaWersja YoutubeVersión en español – 中文版  – Русская версия – Versione Italiana – Versão PortuguesaEnglish Version – Ελληνική Έκδοση

20200306_1444294351681714537466489.jpg

Gaja pozostała w duchu, ale podzieliła się na dwie części i zamierza jutro wykonać elementy polaryzacji. Co oznacza, że jutro będzie hybrydowy na bazie wody i ognia.

Słońce wysyła fale równoważące w bardzo szybkim tempie. Ra (Nasze Słońce) zawsze odpowiada na żądania energetyczne Gai, a zatem jest to reakcja na zmiany Gai.

To przesunięcie linii czasu zostało oficjalnie wprowadzone przez bramę 99999, która jest dokładnym punktem wejścia na „Eden Timeline”. Jest to tak nazywane, ponieważ właśnie tak będzie się czuć. Nie był to oczekiwany wynik, po prostu zrobiliśmy skok wiary w sugestię Archanioła Michała i oto, co znaleźliśmy. Podejrzewam, że to właśnie miał na myśli, mówiąc o swoim szczęśliwym tańcu wczoraj, chociaż oczywiście zostawiliśmy za sobą sporo. Oznacza to, że Atlantyda, Lumeria, Mądrość Sfinksa i Świadomość Chrystusa miały wystarczająco dużo zmian, aby uzasadnić oznakowanie. Oznakowanie to jest używane z wielu powodów, z których jednym jest po to, aby podróżnicy w czasie mogli teraz używać tego znaku. Jest to bezpośrednia linia, którą wybiorą Plejadianie, więc nie patrz w niebo na ich przybycie, ale na drzwi wejściowe.

Archanioł Zophiel informuje nas o alternatywnym programie dotyczącym wirusa CoronaVirus. Jest to długoterminowy proces myślowy ciemnej agendy stojącej za wirusem. Jest to brama do kontrolowania zaludnienia, ponieważ medycznie konieczne jest uzyskanie na to pozwolenia. Jest to również narzędzie do realizacji programu szczepień i wywołania chaosu finansowego w celu wpłynięcia na wybory prezydenckie w USA.

Istnieje ogromna ilość dowodów sugerujących, że za procesem badań przesiewowych wirusa kryje się również mroczny plan, ponieważ desperacko szukają wysokiej rangi sygnatur energii. Wynika to z faktu, że społeczność międzygalaktyczna stojąca za zorganizowaną ciemnością jest bardzo zaniepokojona tym, że będziemy superbohaterami, ale jest na to zdecydowanie za późno.

Szukaliśmy anomalii, które byłyby widoczne po zmianie, którą właśnie przeszliśmy. Efekty mandali są naszą pierwszą oznaką tej zmiany i złapaliśmy wiele. Na tej osi czasu Geico twierdzi, że zostało założone prawie 90 lat temu, i że u podnóża World Trade Center, kiedy wieże, znajdował się Marriot.

screenshot_20200305-1838013031088673306477087.png

Oprócz tego Schumann był bardzo aktywny i stale wspinał się po drabinie częstotliwości. Chcemy również, abyście wiedzieli, że zmierzamy do zaciemnienia Schumanna. Które zostaną celowo zamknięte, gdy wkrótce rozpoczną się wtórne operacje galaktyczne.

Przydział schodów do nieba poszedł wyjątkowo dobrze. Cykle życia i śmierci zostały oczyszczone z pasożytów, co sprawia, że nastrój jest znacznie spokojniejszy. W tej chwili nie musisz się martwić o swoich bliskich, ponieważ proces przejścia będzie o wiele bardziej przyjemny niż kiedykolwiek wcześniej. Nikt nie ma już szansy się zgubić.

Archanioł Radekiel, znany również jako Razor, to starożytny i bardzo szlachetny archanioł, znany ze swoich umiejętności ochronnych. Gdybym miał opisać go jako superbohatera, byłby to „Wolverine”, ponieważ jest on niesamowicie dokładny, błyskawiczny i potrafi się łatwo regenerować. Istnieje gra, w której Archaniołowie wybierają pseudonim superbohatera, aby mogli łączyć się z dzieckiem za pośrednictwem tych postaci. Kiedy twoje dziecko zostanie przyciągnięte do supermana, będzie rezonować z Michaelem, tak samo z Batmanem i Rafaelem, a także z Jofielem z Niewidzialną kobietą.

Radekiel woli pracować samotnie, ale może być świetnym graczem zespołowym, kiedy go potrzebujemy. Jego kolor jest czerwony i specjalizuje się w udaremnianiu demonów i transmutacji w wyższych wymiarach. Uwielbia dzieci i jest najlepszą rzeczą, do której można się zwrócić, gdy dziecko jest w jakikolwiek sposób zagrożone.

screenshot_20200306-0957011983793358296578202.png

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następny dzień), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Emmanuel, Archanioł Briathos, Archanioł Bathkol, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadiekiel, Archanioł Sablo, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Machdiel, Archanioł Nuriel, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonai, Archanioł Aeshma i Archanioł Agla.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny dalekiego zasięgu – pasywny, aktywny i agresywny krótkiego zasięgu)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny, a następnie Pasywny)
Kody aktywacyjne Archanioła Sandalphona pozwalają z łatwością pobierać ogromne informacje anielskie podczas medytacji. Przeznaczony do użycia przed medytacją i cieszenia się jazdą.

(Bierny)
Personel Archanioła Azraela pozwala widzieć rzeczy w boskiej perspektywie. To symbol mądrości, a wyposażenie to ma niesamowity wpływ na postrzeganie myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Kula Archanioła Baruchielsa doskonale wspomaga gojenie się starych ran. Ta kula jest idealna do wspierania twoich marzeń i ambicji, ale w razie potrzeby może również powalać istoty do innej galaktyki.

(Bierny)
Skoczek na osi czasu Archanioła Asteroatha przenosi cię na wyższą oś czasu niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze zabierze Cię droga o dwie lub wyżej. To w zasadzie sprawia, że wszystko jest lepsze na całym świecie.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Wirujące ostrza Archanioła Balthioula mogą pokonywać wszelkie cierpienia, które możesz spotkać, a także trzymać wszystkich wrogów na dystans. Wirujące ostrza są niezwykle aktywne, a wyposażone w różdżkę Asteraoth mogą radykalnie zmienić nasze codzienne życie dzięki manipulacjom na osi czasu.

(Aktywne i pasywne)
Klucz portalowy Archanioła Pathiela może otwierać lub zamykać dowolny portal jednym ruchem nadgarstka, otwiera je zgodnie z ruchem wskazówek zegara i zamyka je w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Po wyposażeniu zapobiega również otwarciu portali wokół ciebie bez Twojej zgody.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200306_1446434117486114438889310.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Istnieją podziemne studnie składników odżywczych, które mogą odżywiać rośliny od dołu. Wiele z nich zostało uśpionych. Najlepszym sposobem na ich aktywację są ciepłe różowe wody i szmaragdowo zielona plazma. Dowiesz się, kiedy zakończy się uczucie ulgi, które wypływa z twojej czakry korzenia.

2) Istnieje spiralna siatka, która wchodzi do Gai z pustyń Nevady i jest bezpośrednio połączona z Syriuszem A, w punktach połączenia w Nevadzie występują ogromne blokady. Muszą zostać ponownie okablowane ręcznie, jeśli widzisz węzeł, po prostu go rozwiąż.

3) Aktywnie szukamy ukrytej świątyni, która celowo się porusza, a która jest często ukryta i ukryta, robią to pradawne czujące siły, które ją wzniosły. Kiedy znajdziesz tę świątynię, aktywuj ją różową błyskawicą, a ona włączy ostatni element niezbędny do utrzymania życia w wyższym wymiarze, w którym się stajemy.

deep_jungle_by_3dlandscapeartist_d9217kg-pre

Medytacja 5 z 18 inspirowana Legionami Archanioła inspirowana jest Legionem Galaktycznym. Wiele osób chce poznać swoje gwiezdne pochodzenie, ta medytacja pomoże ci to zrobić.

Pisanie tych raportów przypomina pisanie o kosmicznej operze mydlanej. Porusza się tak szybko i ma tyle ruchomych części, że trudno jest nadążyć za jego tempem. Jeśli naprawdę starasz się zrozumieć tę pracę, przeczytaj ją ponownie, a następnie staraj się być na bieżąco z aktualnymi postami. Na pasku bocznym jest także wyszukiwanie, kategorie i inne informacje. W ten sam sposób, jak gdybyś złapał program telewizyjny w trakcie jego trwania, musisz cofnąć się lub posunąć naprzód, próbując go rozgryźć.

7 comments

Leave a Reply