Za chwilę lecisz, nowe czakry są przebudzone, optymalizacja fioletowego płomienia

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0N3AN6AA∞-∞B599999∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda ~ Wersja YouTube ~ Versión en español ~ 中文版 ~ Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ English Version

20200311_115617613542397621356016.jpg

Gaja jest dziś oparta na duchu i ogniu, ponieważ jej głównym celem jest wyraźnie głęboka i głęboka transmutacja. Czuje się znacznie lepiej niż przez długi czas i nieustannie stara się, aby jej dzieci podziękowały za to. Ty, Lightworker Legion, wykonałeś jak dotąd nieskazitelną robotę i wszyscy z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie naszej budowy, ponieważ z pewnością zachwyci i zaskoczy wszystkich zaangażowanych. Jest absolutnie oczywiste, że ludzkość planuje uciekać i nie przestaniemy tego startu, z jakiegokolwiek powodu.

Wszystkie znaki wskazują na to, że podążamy naprzód pod każdym względem, jaki można sobie wyobrazić i musimy przyjmować to pojęcie z każdą uncją naszego istnienia. Pomiędzy aktualizacjami, pobraniami i promocjami mediana energii na Ziemi jest znacznie wyższa niż kiedykolwiek wcześniej. Ostatnim razem, gdy zdarzyła się taka zmiana, ludzkość zyskała czakrę trzeciego oka, a następnie czakrę korony. Jest tak, ponieważ masy ogólne niewiele wiedzą o tym, co faktycznie robią te czakry, mimo że kupiły matę do jogi, podając imiona.

System czakr, jaki znamy, to tylko bardzo niewielki ułamek tego, czym jest system. Te czakry są bardzo podobne do gniazdek w układzie elektrycznym, z tym wyjątkiem, że mogą zarówno dawać, jak i odbierać energię, a także są bardzo wrażliwymi strefami odczuwania. Rozciągają się na wszystkie strony i sięgają aż do nieskończenie rozszerzającego się źródła twórców, jak się wydaje. Nasze czakry na bardzo wysokim poziomie nie są aktywne w tej rzeczywistości, ponieważ niemożliwe byłoby istnienie jako konkretna osobowość i świadome rozwijanie się w ten sposób jednocześnie. Inną interesującą częścią czakr jest to, że istnieje pewien poziom, podczas gdy stają się one wspólną przestrzenią dla kolektywów poniżej.

Perspektywa musi zostać odbita od spektrum światła, aby rzeczy stały się interaktywną częścią jego fizycznej rzeczywistości. Każda czakra promieniuje bardzo realnym spektrum światła, które oświetla fragmenty naszej rzeczywistości, których inaczej nie widzielibyśmy. Na wiele sposobów możemy porównać je do latarki, która obsługuje określone przedmioty. Podsumowując, oprócz fizyki naszego Wszechświata, aby drastycznie się zmienić i że staniesz się świadomy wielu nowych aspektów rzeczywistości i stref odczuwania czakry.

„Nie pozwolimy już istnieć bezbożnym w tym wszechświecie, wszystkie systemy znikają”. – Archanioł Azrael

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następne dni), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna. Nazwy się zmieniły, ale wydaje się, że to narzędzie jest całkowicie kompletne i wszechmocne i pozostanie nim do odwołania.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Orion, Archanioł Abraxos, Archanioł Briathos, Archanioł Cerviel, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Raguel, Archanioł Sablo, Archanioł Machdiel, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Harahiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny)
Różdżka energetycznego przepływu Archanioła Nahaliela może wytworzyć niesamowitą wodę święconą, a także pomóc ci płynąć w boskiej esencji i czasie. Jest to różdżka kosmicznej symfonii i może z łatwością tworzyć magiczne struktury.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo jest biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może przynieść dowolną negatywną energię na kolana. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

(Aktywny i agresywny)
Kostur płonących płomieni Archanioła Af może otaczać cel ze wszystkich stron wielokolorowymi płomieniami. Te potężne płomienie transmutacyjne nie ustają, dopóki cel nie będzie całkowicie jasny.

(Aktywny)
Topór siły Archanioła Uzziela zwiększa umiejętności tych, którzy przyjmują jego ekwipunek. Można go używać na wiele sposobów, świetny do niszczenia systemów, usuwania tyranii lub niszczenia demona.

W następnej sekcji narzędzi wyróżniono odpowiednio przydomek „The Wonderful Six”. Nazwano ich za niesamowity wysiłek zespołu na tej i wielu innych planetach. Byliby zbyt pokorni, aby pochwalić się tą historią, ale samodzielnie przenieśli wyższą świadomość na wiele planet, z których większość znajduje się w części Alfa Centauri we wszechświecie.

Niezwykły zestaw okoliczności sprowadził ich do alfa Centauri i szybko zdali sobie sprawę, że muszą zająć się tym bardzo szczególnym zadaniem. Jest to bardzo podobne do sposobu, w jaki wszyscy się tu dzisiaj znajdujemy.

(Bierny)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Aktywny)
Różdżka wygód Archanioła Ariela pomaga ci przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikro Skali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Pasywne i aktywne)
Medal blasku Archanioła Ezechiela pozwala promieniować uzdrawiającą i ochronną energię dla siebie i wszystkiego, do czego chcesz to wysłać. Jest to więcej niż przydatne dla rzeczy oczywistych i nie tak oczywistych.

(Pasywne i agresywne bliskie i dalekie odległości)
Kula promienistego wybuchu Archanioła Haruta uderza niczym metafizyczna bomba neutronowa dla każdego, kto chce wyrządzić ci krzywdę. To powstrzymuje każdego, kto może dać ci złe oko, aby mógł cię skrzywdzić.

(Aktywny)
„Hink” Archanioła Zadekiela (jak to nazywa) jest jak anielski szwajcarski scyzoryk, którego można użyć do otwarcia lub zamknięcia portalu, aktywacji siatki i pomocy w manifestacji twoich pragnień. To genialne narzędzie, które wytwarza świadomą energię.

20200311_1158062032140049706972899.jpg

Zadania:
Następujące zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej obecnej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

Galaktyka nie ma standardowego ekranu ustawionego w taki sam sposób, jak Ziemia, proszę zapewnić wieczne tarcze Serzi (nasza Galaxy), ponieważ ma nastąpić wiele wybuchów gwiazd. Niektóre z nich znamy, a niektóre z nich nagle stają się ostrzegane.

Wodospady świateł są świętym narzędziem uzdrawiania używanym przez starożytnych Lemurii. Musimy zastosować 72-sekundowy wodospad tęczowy, a także krótki wodospad w następującej kolejności jasnych kolorów … Biały – Różowy – Jasnoniebieski – Złoty – Żółty – Zielony – Ted – Czarny – Miedź – Brąz – Brązowy – Turkusowy – Różowe złoto – Srebrny – Pomarańczowy – Indygo – Fioletowy – Platynowy – Diamentowy – Tęczowy.

Otrzymujemy opór w dziale świętego ognia, proszę, kontynuujcie swoje wysiłki w tym stałym zadaniu.

tower_by_lucid_light_dae3xas-fullview

Dzisiejsza medytacja jest numerem 10 na 18 warsztatów opartych na Legionie Archanioła. Zabierze Cię w podróż, aby połączyć się ze swoją esencją smoka, ponieważ jest to medytacja prowadzona, inspirowana Hybrydowym Legionem Smoka.

7 comments

Leave a Reply