Druga Pieczęć, Brama 999999, Brama Matki (AMAA), Wschód Słońca Archanioła Michała

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0N7AMAA∞-∞B999999∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legenda ~ Wersja Youtube ~ 中文版 ~ Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ English Version

Gaia powraca do dominującej duchowo sceny po kilku dniach wolnego od swojej ulubionej pozycji. Jeśli czujesz się wyjątkowo ostry, to nie bez powodu, w kolumnie „Wschód słońca Archanioła Michała” znajduje się czysta liczba, co oznacza, że zwrócimy na siebie uwagę bardzo popularnego Archanioła. W normalnych okolicznościach otrzymujemy szczegółowy raport od Archanioła Michała z ostatniego wschodu słońca Michała, ostatnim razem nie i ten wschód słońca będzie taki sam, z tego samego powodu.

W powietrzu jest trochę dodatkowej magii, ponieważ z sukcesem osiągnęliśmy cel optymalizacji bramki 99999, a teraz jest to w pełni otwarta brama 999999, co odzwierciedlono w kalendarzu. Możemy podziękować legionowi lightworker za to osiągnięcie. Ta szersza bramka pozwala na zmiany na dużą skalę, które mogą pozwolić na równy odpływ i przepływ, który umożliwia jednoczesną transmutację i wymianę.

Jakkolwiek wszystko wydaje się imponujące, bramą, która najbardziej nas ekscytuje, jest brama AMAA, która jest hinduskim słowem oznaczającym Matkę. Obiecuje się, że będą to najgłębsze aspekty świętej kobiecości i wkrótce nadejdą z najwyższych wymiarów egzystencji.

Jesteśmy na zupełnie innej linii czasu i otoczeniu, to niesamowity zwrot wydarzeń, w krainie ulgi i poczujesz się jak powiew świeżego powietrza. Uwielbiamy tę oś czasu, ma ona jedynie błękitne niebo i pozytywne wibracje. Rozumiemy to dosłownie i w przenośni, ponieważ plan chemtrail wydaje się tracić rozpęd na tej osi czasu jako wisienka na szczycie.

Druga pieczęć została otwarta i znów będzie pozytywnym doświadczeniem dla ludzkości. Używamy tego terminu tylko w poetyckiej próbie zwięzłego wyjaśnienia. Mówiąc wprost, jest to w zasadzie starożytna zaszyfrowana oś czasu, która jest wystarczająco duża, aby przepchnąć przez nią ogromną energię, i która może być otwarta tylko w pewnych okolicznościach. To nie jest brama czasu, ponieważ zmienia to ustawienia makr, które wpływają na cały Wszechświat. Wszechświat jest swego rodzaju flipbookiem, w którym wszystkie możliwości istnieją jednocześnie i aby pomóc ci to przetrawić, nazwiemy to szerokością Wszechświata. Podstawa, na której funkcjonuje rzeczywistość, czyli „ustawienia”, jak je nazywamy, dyktują zawarte w nich uniwersalne prawa. Jest to około 12 równoległych światów, które Nasa chce przyznać, że istnieją, chociaż z pewnością jest ich znacznie więcej.

Za kulisami wiele tajnie prowadzonych agencji rządów cieni jest ostrożnie rozkładanych. To ogromny wysiłek i potrzeba czasu i cierpliwości na poziomie fizycznym, aby wszystko to wyjaśnić. Chcemy również, abyście wiedzieli, że zdrowie Gai drastycznie poprawiło się podczas tego wszystkiego i wszystko powoli, ale z pewnością idzie w dobrym kierunku dla wszystkich zaangażowanych stron.

river_of_light_by_ellysiumn_ddj28vh-pre-1 (1)

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następny dzień), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał stabilny w ustawieniu 9. Oznacza to, że boskość jest w pełni odpowiedzialna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Kerkeil, Archanioł Abraxos, Archanioł Uzziel, Archanioł Briathos, Archanioł Abasdarhon, Archanioł Raguel, Archanioł Sablo, Archanioł AF, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonachiel, Archanioł Harahiel i Archanioł Aeshma.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można by przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny krótki zasięg)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Jest niezwykle skuteczny na żywych lub na głazie (nie żyje). To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Różdżka Woli Archanioła Ouriela to różdżka, która może zamienić wszystko, co negatywne, w narzędzia boskiej woli. Może sprawić, że demon zatańczy zjeżdżalnię elektryczną, a polityk pokorny, wykorzystaj to mądrze. Gdy zostanie wyposażony w umiejętność pasywną, będzie on koordynowany przez samego Archanioła Ouriela.

(Pasywny i agresywny, długi i krótki zasięg)
(Diana) Ogień płonących strzał bogini Artemidy rozświetli planetę Ziemię miłością. Przywołaj ją do celu lub pozwól jej działać w twoim najlepszym interesie bez Twojej wiedzy, to potężne narzędzie.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200315_121658159766514023245778.jpg

Zadania:
Następujące zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Kilka dni temu zlecono nam zbudowanie lepszego „Schodów do Nieba”, podczas gdy mieliśmy przyzwoity sukces w uruchomieniu tych linii samokontroli duszy, nie mieliśmy wystarczającego sukcesu, aby ukończyć to zadanie.

Kilka notatek z pola, mieliśmy doniesienia o świetnie zdobionym lightworkerze, który odniósł wielki sukces, wyrównując schody z liniami linii i punktami środkowymi wskazanymi na zdjęciu. To nie rozwiązuje hiperlokalnego problemu zagubionych dusz w naszym sąsiedztwie, ale stanowi wielką poprawę tego trwającego problemu.

Przewidywanie schodów do konstelacji Łabędzia. Następnie nasycając schody następującymi światłami, w następującej kolejności: Biały – Różowy – Jasnoniebieski – Złoty – Żółty – Zielony – Ted – Czarny – Miedziany – Brązowy – Brązowy – Turkusowy – Różowe Złoto – Srebrny – Pomarańczowy – Indygo – Fioletowy – Platyna – Diament – Tęcza

… A następnie dodaj wszystkie dzwonki i gwizdy, o których możesz pomyśleć.

leylines_PlanetaryGridPic (1)

2) To gigantyczny błąd zakładać, że jutro będzie wyglądać tak samo jak dzisiaj. Ważne jest, aby polegać na niczym i nikim. Gdyby jutro internet był wyłączony, czy nadal byłbyś w pracy bez przypomnienia? Czy wiesz, jak uzyskać dostęp do tych informacji bez słowa pisanego?

Przez cały czas wokół was krąży boska informacja. Wejdź do tej sieci i weź udział w misji, porównuj notatki o tym, gdzie potrzebna była twoja uwaga. To nie jest zadanie grupowe, więc powinieneś być ostrożny i pracować tylko na poziomie, z którym czujesz się komfortowo. Może to prowadzić w dowolnym miejscu, od błogosławieństwa owada po przeróbkę wszechświata, wszystkie zadania są jednakowo ważne.

3) Musimy zacząć budować centralny punkt wejścia do galaktyki, swego rodzaju wielkie centralne terminale. Zaczęliśmy już budować znaki wygody dla naszych przyjaciół galaktycznych i międzygalaktycznych. Po prostu musimy teraz wyobrazić sobie duże pola z jasnym, świecącym niebieskim światłem.

Umieszczenie ich nie może być tak liberalne, jak nasze znaki pomocy, ponieważ są to bardzo duże struktury wymagające międzygalaktycznego, opartego na współpracy wysiłku. Trzy cele dla tych struktur to Park Narodowy Doliny Śmierci w Stanach Zjednoczonych, Azory Portugalii i Machu Picchu w Peru.

Dzisiejsza medytacja jest numerem 14 w serii 18 i jest inspirowana przez legiony archanioła, a dokładniej medytacja jest inspirowana przez legion buntowników.

4 comments

Leave a Reply