Czas decyzyjny, zwiększ to, kto dokładnie rządzi?

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0M5A1M8AA∞-∞CAAAAA∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje o kalendarzu ~ Wersja na Youtube中文版 ~ Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ Ελληνικά ~ English Version

screenshot_20200323-161056454058391804488053.png

Woda Gaia dominuje podlewanie, ponieważ metafizyczne wody powodziowe rosną w niespotykanym tempie. Sytuację pogarsza fakt, że kosmiczne pływy przyciągają nas tam iz powrotem, a ciemność dokłada wszelkich starań, by trzymać się swoich dróg. Brama „AAAA” została jeszcze bardziej otwarta na bramę „AAAAA” przez naszego Smoczego Legionu, pod przewodnictwem ich przywódcy, który był kluczowy dla naszego sukcesu.

Najwyraźniej pociągnęły nas niższe poziomy czasowe z powodu niższych aspektów ludzkości, która jest głęboko powiązana z systemem niewolnictwa długów, ale nie z wyboru. Pomaga temu nieograniczony limit, jaki Rezerwa Federalna przeznacza na pieniądze, które są gotowi wydrukować, aby utrzymać system niewolnictwa długów. Dwie opcje, które nam pozostały, to albo zerwanie więzi z niższymi istotami wibracyjnymi ludzkości, w których wiele czystych serc istnieje w nieświadomości, albo upewnienie się, że rezerwa federalna nie ma wystarczającej energii, aby utrzymać ten system długów niewolniczych. Masz wybór do pierwszego zadania.

Ktoś nadal pociąga za sobą zorganizowaną ciemność za swoje czyny i oczywiście ponownie gra z nimi w Voyeur. Ktokolwiek wzywa strzały, ma ich awokado, ponieważ są gotowi zrobić wszystko, co mówi. Jest to najbardziej prawdopodobne, ponieważ jego Dziewczyna zwykle wysyła agresywne demony, a jego najlepszy przyjaciel zwykle wysyła agresywne Galaktyki, po ich nieposłusznych sługach.

Kolejne 3 tygodnie będą interesujące. Nie możemy osobiście podjąć działań snu i musimy stać mocno w naszej zbroi, świetle i łasce. Są przerażeni i boją się częstotliwości, które są emitowane, a także oczywistych problemów, które oszałamiają ich istoty. Częstotliwości te będą się nasilać w miarę upływu czasu i można spodziewać się, że więcej szczytów w Schumman zbiegnie się również.

90601590_577371516460656_5940080636705374208_nOdzyskaliśmy całą symbolikę, która dawała zorganizowanej ciemności ich moc, ale były pewne luźne cele, które zostały przeoczone. Czaszka wielkiego wodza Geranamo została skradziona i od niemal stulecia wykorzystywana jest do zła rytualistycznego. Usunęliśmy jego esencję duszy z ich posiadania, a teraz żyje on w umysłach i sercach wszystkich naszych legionów z symbolem, który właśnie został mu nadany. Był bardzo emocjonalny, kiedy go znaleźliśmy, i bez jego metafizycznej pomocy nie ma zbyt wiele mocy, którą ta kontrolująca partia może wyemitować.

20200323_1604177803113814134239531.jpg

Większość nauk humanistycznych 7,8 miliarda ludzi na razie nie wierzy w swoją zdolność do metafizycznej pracy. Jeśli tak nie jest (a w przypadku większości lekkich pracowników tak nie jest), skorzystaj z własnych narzędzi i umiejętności do zadań. W przypadku pozostałych, poniższe narzędzia pomogą ci wypełnić lukę przekonań, ponieważ twoja wiara w rzeczoną istotę również wejdzie w grę.

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następny dzień), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

Pasywna = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania, zadziała ona sama po zaakceptowaniu jej obecności. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

Aktywny = Wymagana intencja.

Agresywny = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame przeszedł na ustawienie 3. Oznacza to, że niedługo zrobi się gorączkowy, byliśmy w stałym stanie kontroli w 9, a fakt, że opuściliśmy 9, mówi nam, że nadszedł czas na transmutację.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Uzziel, Archanioł Ansiel, Archanioł Abraxos, Archanioł Harahiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Cerviel, Archanioł Nuriel Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł TAtrasiel, Archanioł Omiel
Archanioł Adonichel i Archanioł, Adonai.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywne i agresywne, dalekie lub krótkie zasięgi w twojej jurysdykcji)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. W ogóle nie próbuj ustępować, tylko przeszkadzasz, po prostu wyposażasz się i spędzasz dzień.

(Pasywny krótki zasięg)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

(Aktywny)
Gwiazda inżynierii Archanioła Oriona może naprawić niespójności lub problemy DNA w każdej istocie. Może także pomóc w leczeniu problemów związanych z prądem elektrycznym istot żywych.

(Pasywny, agresywny krótki zasięg)
Kula uspokojenia Archanioła Raguela jest jak zawsze posiadanie najlepszego przyjaciela przy uchu. Jest niesamowicie zabawny i niezwykle mądry, niesamowite narzędzie komunikacji.

(Aktywny)
„Hink” Archanioła Zadekiela (jak to nazywa) jest jak anielski szwajcarski scyzoryk, którego można użyć do otwarcia lub zamknięcia portalu, aktywacji siatki i pomocy w zamanifestowaniu swoich pragnień.

(Pasywny i agresywny)
(Diana) Ogień płonących strzał bogini Artemidy rozświetli planetę Ziemię miłością. Przywołaj ją do celu lub pozwól jej działać w twoim najlepszym interesie bez Twojej wiedzy, to potężne narzędzie.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Jest niezwykle skuteczny w życiu i na głazie (nie żyje). To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów.

(Bierny)
Personel Archanioła Azraela pozwala widzieć rzeczy z boskiej perspektywy. To symbol mądrości, a wyposażenie to ma niesamowity wpływ na postrzeganie myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

20200323_1606472077401063815221884.jpg

Zadania;

Muszę wam powiedzieć, że nasze legiony nie chcą grać, przeciąganie liny. Życie za życiem trwało to wystarczająco długo, my „Legiony” ani przez chwilę nie zapomnieliśmy o wyniku końcowym, jakim jest UWOLNIENIE LUDZKOŚCI OD NIEWOLNOŚCI I TYCH, KTÓRZY CHCĄ JE SZKODLIĆ. Nie chodzi o nic innego, a dopóki się nie zorientujemy, nasza „DECYZJA” WZMACNIA TO!

Albo poddadzą się całkowicie, uwolnią niewinnych i ludzkość, albo przynosimy zamieszanie coraz więcej każdego dnia. Zawsze mamy kolejny stopień do zdobycia, a to sięga aż do „Never Was”, do którego wykorzystania w razie potrzeby mamy pełne uprawnienia.

1) Istnieją dwie opcje tego zadania;

A) Pierwszym z nich jest przecięcie własnych łańcuchów osobistych do rezerwy federalnej, a następnie do dolnej połowy ludzkości i zakotwiczenie się mocno w 5D i czekanie na nas tam i swobodne robienie tego dla tych, za których jesteś odpowiedzialny.

-lub-

B) Rezerwa Federalna nie powstrzyma się przed niczym, aby udaremnić standard złota. Ich główna siedziba w Nowym Jorku ma bardzo ciężkie szare łańcuchy, które utrzymują ich uziemienie na tej ziemi. Te łańcuchy są przywiązane do każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na ziemi, a byśmy byli skuteczni, musielibyśmy zerwać prawie 8 miliardów łańcuchów z tej twierdzy.

2) To zadanie ma ogromne znaczenie, wykonamy je w zestawach po 3 dni, to jest dzień 2 lub 3. Nie można dopuścić do tego, aby opracowali plany dotyczące tego święta.

Cały czas obserwujemy daty 3D w dniach 21–26 kwietnia, a konkretnie 24 kwietnia. Archanioł Zophiel dał nam bardzo zaawansowane ostrzeżenie, że właśnie w tym okresie Zorganizowana Ciemność zwykle wykonuje większość swoich uprowadzeń.

To szczyty wokół ciemnych wakacji o nazwie „St. Marks Eve ”, który jest świętem, podczas którego ofiary przemocy są zmuszane siedzieć w ciszy od 23:00 do 1:00 i zostać zabite w nadziei, że dołączą do czarnej armii demonów, która paraduje tego wieczoru. Jest to jedno z ich głównych źródeł pożywienia (adrenochrom) dla pasożytów ziemi, a jeśli chcemy je raz na zawsze usunąć, musimy przerwać ich żywienie. Jesteśmy całkowicie przekonani, że informacje te pochodzą z każdego Legionu i powinniśmy być bardzo gotowi na takie wydarzenia, ponieważ natychmiast rozpoczniemy naszą działalność.

Ta bardzo mroczna energia, którą celebrują, przynosi pochód podbitych demonicznych dusz, aby widzący mogli zobaczyć świat, poradzimy sobie z tym wieczorem, kiedy się pojawią. W rzeczywistości jest tak wiele jasnych istot sprawiedliwości po tym, że będziemy mieli za sobą wiele kopii zapasowych, aby zapewnić nasz sukces.

Podobnie jak super bowl i Oscary, wykorzystamy fioletowy płomień jako ekran i wejdziemy z mieczami i tarczami, aby dokończyć robotę. Pamiętajcie, że anielskie ataki będą działać tylko na mroczne serca, jeśli przypadkiem nie traficie lub uderzycie w czyste serce, to tylko wyostrzy to miejsce i pozwoli na transmutację w późniejszym terminie.

Istnieje wiele celów dla tego zadania, które nie są ograniczone do tej listy:

Każdy kościół z dołączonym cmentarzem i / lub mroczną symboliką, jak wskazuje to w pewnym momencie, świętowano święto Świętego Marka.

Wszelkie znane elity Peddofile lub Dark i / lub ich rezydencje.

Prywatne wyspy Mrocznej Elity

Prywatne jachty i samoloty mrocznej elity

Punkty gromadzenia społeczności z dołączoną ciemną symboliką, miej oko.

Centra edukacyjne z ciemnymi symbolami.

Firmy i korporacje z Dark Symbology.

3) Musimy rekrutować pomoc w większym wymiarze w radzeniu sobie z tą ekstremalną biegunowością. W 6. wymiarze jest miejsce, w którym zobaczysz 5 piramid, jedną w środku i 4 wokół granic. Musisz zdobyć 4 wokół granicy, aby wykonać 3 pełne obroty zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara wokół środkowej piramidy, dopóki gigantyczny laser światła nie wyemituje ze środkowej piramidy. Zapewniamy bezpośrednią bramę dla istot powyżej 12. Wymiaru, aby przybyły bezpośrednio, ponieważ wydarzenia na Ziemi również bezpośrednio na nich wpływają.

finally_serene_by_designspartan_d9bnxg5-pre

W świetle ostatnich wydarzeń pomijamy dzisiejszą medytację. Zamiast tego będziemy wzywać głębokie ulepszenia naszych fizycznych statków.

Leave a Reply