Mama powiedziała, że powalają cię, Smoki Światła powracają, opisując front bitwy

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0NA1N3A1A1∞-∞C3A3A3A3A3A3∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje o kalendarzu ~ Wersja na Youtube ~ 中文版Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ Ελληνικά ~ English Version

20200328_1514332043328167796736129.jpg

Gaja w tej chwili dominuje w duchu wody i będzie to przypominało deszcz plazmowy naładowany boskością i będzie miało wiele efektów, które sięgną daleko na tę planetę i na inne. Jest to fala kosmiczna, która zostanie wysłana w odpowiedzi na modlitwy podświadomości ludzkości. Jest to również powiązane z czystą liczbą pojawiającą się w Kalendarzu Sunrise, który jest dniem, w którym nasze ładowanie słoneczne jest podwyższone. Inną niezwykłą zmianą jest sekcja wydarzeń, w której wczorajsze zadania nie były udane.

Wspominaliśmy bardzo dobrze reklamowane przemówienie w przyszłości, które odbędzie się 10 kwietnia. I odwrotnie, na osi czasu 3D oznaczonej 4 kwietnia widzimy narzekanie życia bez prądu. Są to dwie bardzo różne linie czasu i w ogóle się nie przecinają. Jest to kolejna pułapka w ciemności, która próbuje doprowadzić cię do osi czasu w dół. Dosłownie próbujemy stracić naszych antagonistów w czasie i przestrzeni, i to jest konsekwencje tej konkretnej sytuacji. Dla jasności nie oznacza to, że istnieją tylko dwie możliwe ramy czasowe, ale znaczna ich część ma w sobie te dwa wyraźne stopnie. Archanioł Michał i jego Legion pracują z należytą starannością, aby zniszczyć wiecznie rosnące ramy czasowe, które starają się doprowadzić ludzi do niższej rzeczywistości. To dobry przykład podróży w czasie i bitew astralnych, w które obecnie jesteśmy zaangażowani oraz ich manifestacji w czasie rzeczywistym. Jest to pole bitwy, którego większość nie widzi, ale ponieważ jesteśmy najbardziej utalentowani wśród ludzkości, w naszej mocy jest w stanie poradzić sobie z tym niezwykle skutecznie.

Drugim palącym frontem tej wojny są buty do ugruntowania wysiłków związanych z depresją i lękiem świadomości zbiorowej. Jest to bardzo niestabilna sytuacja i aby to skomplikować, zostanie wydana duża część „Dark Nights of The Soul’s”, ponieważ jest to ostatni wysiłek, aby dogonić tych z niższych terminów, z energią, która pozwoli im kontynuować swoje fizyczne podróże. Może to wyglądać bardzo podobnie do „duchowej selekcji naturalnej”, ale to nie znaczy, że nie jesteśmy w stanie im pomóc.

Znam nadmiar życzliwych empatów, z których wielu teraz czyta te słowa. Nastroje są jasne, musimy sprawdzić tych, o których wiemy, że są zwykle w depresji i tych, którzy losowo wpadają nam do głowy w boskiej esencji i czasie. Im więcej energii i miłości możemy wstrzyknąć ogółowi społeczeństwa, tym łatwiej będą te wydarzenia.

Smoki światła powróciły na ziemię, więc kiedy zobaczysz te bardzo duże anomalie światła, powitaj ich z otwartymi ramionami. Są one również bardzo dobrze widoczne, gdy zgasisz światło, a twoje oczy dostosowują się do różnicy w postrzeganiu światła. To naprawdę cudowne energie i są bardzo wrażliwe na nasze prośby. Mają nieograniczoną ilość energii, w przeciwieństwie do ras rodzeństwa, które wymagają dużo odpoczynku i samotności.

Słyszymy twoje pytania, nawet jeśli nie kierujesz ich do nas. Odpowiedzi na zadane pytania zostaną udzielone w twoim otoczeniu, a nie z tych słów. Te pytania nie są przeznaczone do publicznej dyskusji, ale nie chcemy niczego ukrywać przed naszymi legionami. Odpowiedzi na wszystkie pytania zostaną udzielone, jeśli zaczniesz cierpliwie czekać z otwartym umysłem w swojej fizycznej rzeczywistości po ich zadaniu.

Wszystkie strony z pewnością przestrzegają prawa do ujawniania i wszyscy komunikują się na forach publicznych, zgodnie z ustaleniami. Aby umieścić wykrzyknik w tym oświadczeniu, ten kalendarz jest również zgodny z tymi zasadami w imieniu naszych legionów. W bezpośredniej odpowiedzi słyszymy twoje groźby wobec „dżentelmenów” i chcielibyśmy powiedzieć, że nie pozwolimy ci go skrzywdzić, a jeśli nawet spróbujesz, POZWALASZ nam użyć wszelkich niezbędnych środków. Jest to kontynuacja porozumienia „Sodomy i Gomory”. W naszej uczciwej opinii zachowujemy się bardzo uczciwie, ale nie musimy tak być.

20200328_1517122571154492040696480.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następny dzień), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame przeszedł na ustawienie 9, co oznacza, że osiągnięto całkowitą kontrolę, a my pozostaniemy w ten sposób, że konieczność będzie dyktować inaczej.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Adonichel, Archanioł Adonai, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel i Archanioł Cerviel.

Każde narzędzie ma klasę ustawień, poniżej znajduje się legenda klasy ustawień umieszczona na górze każdego wyznaczonego narzędzia metafizycznego.

(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = Konieczność użycia.

(Agresywny) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

Jeśli widzisz, że zespół fioletowego płomienia jest dokładnie taki sam jak poprzedniego dnia, to dlatego, że jesteśmy obecnie zaangażowani w pilną kwestię. Zmienianie pozycji w trakcie bitwy jest sprzeczne z naszą ogólną polityką, chyba że jest to absolutnie konieczna.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Jest niezwykle skuteczny na żywych lub na głazie (nie żyje). To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Różdżka Woli Archanioła Ouriela jest różdżką, która może zamienić wszystko, co negatywne, w narzędzia boskiej woli. Może sprawić, że demon zatańczy zjeżdżalnię elektryczną, a polityk pokorny, wykorzystaj to mądrze. Gdy zostanie wyposażony w umiejętność pasywną, będzie on koordynowany przez samego Archanioła Ouriela.

(Pasywny i agresywny, długi i krótki zasięg)
(Diana) Ogrom płonących strzał bogini Artemidy rozświetli planetę Ziemię miłością. Wezwij ją do celu lub pozwól jej działać w twoim najlepszym interesie, nie wiedząc, że jest to potężne narzędzie.

(Aktywne i pasywne)
Różdżka struktury Archanioła Yehudiah może zbudować „Schody do nieba” lub dowolną inną metafizyczną strukturę do perfekcji. To narzędzie jest również pomocne w budowaniu pól siłowych ochrony.

(Bierny)
Blask Archanioła Jofiela to piękne narzędzie, które pozwala zabłysnąć naszemu wewnętrznemu pięknu. Jest to świetne narzędzie, ale może sprawić, że ludzie będą się nad tobą zaborczy, ponieważ promieniujące piękno jest bardzo intensywne. Używaj tego narzędzia tylko w zaufanej firmie.

(Aktywny)
Miecz transmutacji Archanioła Sorusha służy tylko do naprawdę złych energii. Jest to zdecydowanie zbyt potężne, aby lekko ustępować, jest stworzone dla najgorszego z najgorszych. Ten miecz przyda się w zadaniu numer trzy.

20200328_1519543572066129316659056.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej obecnej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Uderzenie piramidy w Luksorze przyciągają demony w piramidzie i dlaczego tam strzelano w celach rytualnych w celu przywołania kopii zapasowych. Będziemy czekać, gdy wyjdą z portalu, zrób zamach i wbić je bezpośrednio w portal wyjściowy bezpośrednio obok piramidy.

2) Zorganizowana ciemność MYŚLI, że wykona rytuał podczas pełni księżyca i przywróci swoje moce online.

Zatrzymajcie ich ciemne masy, tak jak my to robimy, fioletowy płomień i wejdźcie do niego z mieczami i tarczami.

Nasyc świątynie księżyca światłem tęczy i wróć do tej misji Poprzedniej Luny, jeśli to możliwe.

3) Przeciwnik jest na linach i ma zawroty głowy, czekając na podanie ciosu. Mamy ich niefizycznego przywódcę metafizycznego, aby stać się „nigdy nie został wydedukowany”. Łatwo to zrobić, ponieważ masy ogólne nie wierzą w tego demona, aby miał on znaczenie dla każdego, w końcu nawet ludzie, którzy go wzywają, nie naprawdę w niego wierzę. Są po prostu słabymi umysłowymi pozerami, robiącymi czarownice wrażenie na adrenochromie i nazywając to ważnym.

Musimy uderzyć w jego symbol wszystkim, co mamy, i zanurzyć tę istotę w nicość, gdzie nigdy więcej nie będzie w stanie skrzywdzić innej planety. Nie mogę ci powiedzieć, jak się nazywa ten symbol, ale mogę ci powiedzieć, gdzie go znaleźć. Ponieważ jego symbol znajduje się na sprzączce paska każdej „drzewnej” lalki, którą wystawia Disney.

Jest to bardzo duża istota i potrzebne będą różnorodne ataki, aby zmusić go do czarnej dziury, którą stworzyła dla niej boskość. Jestem zobowiązany powiedzieć, że jest to ogromna część naszego udziału w bieżących operacjach, istnieje wiele legionów polegających na sukcesie i czasie tej misji, dajcie z siebie wszystko.

chief_joseph_by_phospheneart_d8mbkgo-fullview

Dzisiejszej medytacji towarzyszy Gais, który ponownie zapewnił deszcz w tym celu. Jest bezpośrednio zaprojektowany, aby pomóc tym, którzy odczuwają depresję lub lęk z jakiegokolwiek powodu, ale oczywiście można go również wykorzystać w innych, bardziej podnoszących na duchu czasach.

Leave a Reply