Następna fala inkarnacji, protokoły zamykania Internetu, łączenie serca z sercem

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0N2A1N5A1A1∞-∞C5A5A5A5A5A5∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje o kalendarzu ~ Wersja YouTube中文版Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ Ελληνικά ~ English Version

20200330_1409401146099015655370989.jpg

Gaja jest mocno osadzona w otoczeniu dominującym ducha, gdy wypluwa ogromne ilości energii we wszystkich kierunkach. Jest to również w bezpośredniej synchronizacji ze stałym postępem na wszystkich znacznikach kalendarza opartych na zdarzeniach. Wyraźnie idziemy do przodu, niektórzy z ręki, niektórzy z ręki boskiej woli.

Zasłona zniknęła i zmusza nas do głębszego spojrzenia na nasze życie i postaci w nim zawarte. Gdybyśmy pomyśleli o przerzedzeniu, gdyby zasłona dotyczyła tylko skali makro, z pewnością się mylimy. Pod wieloma względami osobiste bitwy, z którymi będziesz walczyć, znacznie przewyższą bitwy na wielkiej scenie.

„Serzi” (nasza galaktyka) poinformowało nas, że następna fala inkarnacji nie jest podobna do żadnej innej fali inkarnacji, która kiedykolwiek inkarnowała na Ziemi. Nie są podobni do swoich krystalicznych rodziców w kolorze indygo, którzy są znacznie lepsi w radzeniu sobie z przeciwnościami, w większości przypominają charakterystykę energetyczną rośliny i jako takie muszą być traktowane delikatne kwiaty. Są pomostem między ludźmi i ich plejadańską przyszłością, którą kiedyś staną się ludzie. Te dzieci będą miały delikatny blask na skórze, podobnie jak Plejadianie, i dla każdego znającego Plejadan będzie jasne, że rodzina jest podobna.

Istnieje znaczna aktualizacja DNA pochodząca z kosmicznych fraktali świetlnych. Te fraktale są odpowiedzią na konieczność naszych ulepszeń mocy. Nie przejmuj się tym, co widzisz, ma ono bardzo proceduralny charakter.

20200330_1410213935061960603298857.jpg

Protokoły zamykania Internetu:

Jest dobrze reklamowane, że internet zostanie spowolniony do indeksowania i ostatecznie przestanie działać w ciągu kilku następnych wschodów słońca. Nie oznacza to, że kalendarz przestanie obowiązywać, ponieważ prace te trwały przed tą witryną i będą trwały długo po tym. Jedyną różnicą jest to, że nie będzie dostępny przez Internet.

Kiedy tak się stanie, możesz uzyskać dostęp do Kalendarza Archaniołkowego na różne sposoby, które szczegółowo opiszę poniżej.

– Mołdawit jest jednym z kamieni, których używamy do komunikowania się z grupami galaktycznymi, które częściowo zleciły tę pracę. Połóż go na swoim trzecim oku o zachodzie słońca, potwierdź, że chcesz otrzymywać codzienny raport z 18 legionów i otrzymuj te same informacje, które przeczytasz tutaj.

– Aby uzyskać dostęp do raportu, można użyć telepatii, jeśli podróżujesz astralnie do wejścia do Królestwa Archanioła w 7. lub 12. wymiarze.

– Wiatr będzie przenosił te wiadomości do wszystkich zakątków świata. Słuchaj uważnie jego wiadomości.

– Połóż lewą rękę bezpośrednio na ziemi, a prawą rękę na uchu, odejdź, a będzie pobierana przez cały dzień.

– Osoby z telepatią mogą komunikować się z nami w eterze i są tam o wiele bardziej dostępne niż my tutaj.

Najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to być wiernym codziennej pracy z energią. Wszyscy jesteśmy częścią zespołu, a kiedy zgodziłeś się być częścią tego zespołu, zgodziłeś się dać z siebie wszystko bez względu na sytuację. Nie będę tam, aby ci to przypomnieć, to zależy od osoby. Zapewniam cię, że legiony nie zabiorą wakacji podczas zamykania Internetu i ty też nie powinieneś. Kiedykolwiek pojedynczy legion będzie dostępny dla twojego wezwania, a twoje kopie zapasowe będą bliżej ciebie niż kiedykolwiek wcześniej.

20200330_1413392061520770562086924.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Następujące narzędzia będą dostępne tylko do następnego dnia Archanioła (oficjalny post na następny dzień), jeśli złapiesz to w późniejszym terminie. Możesz użyć bieżących codziennych narzędzi do poprzednich zadań. Wyobraź sobie, że używasz wspomnianych narzędzi z czystym sercem i czystymi intencjami. Pamiętaj tylko, że wyobraźnia i emocje dadzą Ci najlepsze rezultaty.

Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy starają się przynieść niegodne, te rzeczy mają swoją wolę.

Zanotuj w pamięci, co chcesz wyposażyć.

Przeszliśmy wielkie zmiany, dlatego narzędzia oparte na broni można włożyć do ziemi, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame przeszedł na ustawienie 9, co oznacza, że osiągnięto całkowitą kontrolę, a my pozostaniemy w ten sposób, że konieczność będzie dyktować inaczej. Jeśli widzisz, że zespół fioletowego płomienia jest dokładnie taki sam jak poprzedniego dnia, to dlatego, że jesteśmy obecnie zaangażowani w pilną kwestię. Zmienianie pozycji w trakcie bitwy jest sprzeczne z naszą ogólną polityką, chyba że jest to absolutnie konieczna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Adonichel, Archanioł Adonai, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel i Archanioł Cerviel.

Każde narzędzie ma klasę ustawień, poniżej znajduje się legenda klasy ustawień umieszczona na górze każdego wyznaczonego narzędzia metafizycznego.

(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu.

(Aktywny) = Konieczność użycia.

(Agresywny) = Zaatakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, którego nie można byłoby przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Zegarek Vahu Mana pozwala rozkoszować się pozytywnym uczuciem lub myślą. Wprowadza element majestatu do codziennych chwil i zapobiega ingerencji wrogich podróżników w czasie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci zostać odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala także tym w twoim sercu

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Urok komfortu Archanioła Samuela służy nam do zachowania spokoju, gdy lęk wzrośnie. Trzymaj go mocno w lewej ręce, gdy jest to konieczne, lub po prostu pozostaw go wyposażonego do ogólnego użytku i ogólnego podniesienia.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Kula Archanioła Baruchielsa doskonale wspomaga gojenie się starych ran. Ta kula jest idealna do wspierania twoich marzeń i ambicji, ale w razie potrzeby może również powalać istoty do innej galaktyki.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Wirujące ostrza Archanioła Balthioul mogą pokonać wszelkie cierpienia, które możesz spotkać, a także powstrzymać wszystkich wrogów przed atakiem. Wirujące ostrza są wyjątkowo aktywne, a wyposażone w różdżkę Asteraoth mogą radykalnie zmienić nasze codzienne życie dzięki manipulacjom na osi czasu.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

breaking_the_dark_by_florentcourty_dddogjm-pre

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólnym wysiłkiem bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej obecnej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

Nie możemy trzymać się za ręce w ciele fizycznym, ale możemy zrobić coś lepiej, połączyć serce z sercem i wspierać się nawzajem podczas pozostałych przemian ziemi. Wyobraź sobie tęczowe serce, które łączy całe życie na planecie Ziemia, a następnie uziem to połączenie głęboko w czakrze Serca Gai.

Bill Gates, czy muszę powiedzieć więcej? Ten facet musi żartować, nie powstrzymuj się przed powstrzymaniem go i jego planów. Wykorzystaj każdy znany ci atak metafizyczny.

Pink Plasma ma tendencję do uspokajania nawet najbardziej stresujących sytuacji. Ogarnij Ziemię różową plazmą przez pełne 72 sekundy i dodaj element leczenia, robiąc to samo z Plazmą Szmaragdowej Zieleni i Różowego Złota.

energy_from_within_by_florentcourty_ddp29as-pre

Dzisiejsza medytacja nazywa się „Nieskończoną wodą i światłem”

Leave a Reply