Zaskakująca opozycja, z kopalni węgla, słońce słońce słońce nadchodzi, trzymaj się!

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0N5A1N8A1A1∞-∞C8A8A8A8A8A8∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje o kalendarzu ~ Wersja YouTube中文版Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ Ελληνικά ~ English Version

20200402_1638491044261734798591448.jpg

Ponownie zgodnie z tematem zwięzłych i najistotniejszych informacji …

– Gaia dominuje w tej chwili w powietrzu, ale zmienia się w razie potrzeby w ciągu dnia. Kiedy ona jest stabilna w swoich ruchach, my też, kiedy ona jest aktywna, to samo dla nas. Według słów goryla CoCo (poprzez język migowy) „We are Nature”.

– Zgodnie z oczekiwaniami zorganizowana ciemność wymagała tworzenia kopii zapasowych. To pozwala nam zaciągnąć się do pomocy sojuszu Sirian – Pleadiean – Arcturian i za to dziękujemy. Sojusz, Legion Galaktyczny i legiony międzygalaktyczne wysyłają ogromne zakłócenie energetyczne do wrogich istot, które obecnie napotykają legion rebeliantów.

– Rozumiemy zagrożenia, jakie stwarza zorganizowana ciemność i do kogo są skierowane. Rozumiemy również, że ciężko jest zagrozić wszechmocnej boskości bezczynnymi zagrożeniami. Przypomina nam Nimroda, który strzela swoją strzałą w niebo, próbując zabić nieskończenie rozszerzające się źródło twórców. Jedyna różnica polega na tym, że ten reżim Archaniołów obecnie zaangażowanych jest o wiele bardziej agresywny niż wtedy, gdy Raphael był na pozycji Metatrona. Kolektyw Metatron, który początkowo był ludzki, był w tej chwili najlepiej przygotowany do prowadzenia legionów. Zmiana ta została zainicjowana przez samego Archanioła Rafała, ponieważ jest to jedyny sposób, aby ta zmiana mogła nastąpić.

– Istnieje około 6 głównych gwiezdnych ras, które sprzeciwiają się operacjom na Karaibach, co najmniej szokujące. Zaryzykuję stwierdzenie, że ta konkretna rasa jest dokładnym powodem, dla którego Galaktyczna Federacja Światła nie zaangażowała się bezpośrednio w konflikt na ziemi. Federacja wyznaczyła się zatem jako Galaktyczny Czerwony Krzyż, pomijając nonsensy faktycznego Czerwonego Krzyża, ale z własną wersją nonsensów.

– Na Ziemi są prawdziwi ludzie, którzy mają prawdziwe uczucia i których boskość osobiście kocha. Musisz zachęcać bliźniego bez względu na ich przekonania, większość ludzkości jest przerażona i zdezorientowana, co nie czyni ich złymi ludźmi. Informacje, które otrzymujesz na co dzień, nie są dla wszystkich, nie dlatego, że nie zasługują na wiedzę, ale czasami są po prostu zbyt obszerne, aby ktokolwiek mógł je zrozumieć bez doświadczenia z pierwszej ręki.

– Przyjazne przypomnienie, że zniknęło metafizyczne wsparcie wirusa Corona, ponieważ był to święty, którego już zdegradowaliśmy. To powiedziawszy, ludzie chorują z różnych powodów.

– Każdy wróg ludzkości wyszedł z kopalni węgla, aby wydobyć jakiś wielki plan. Te „amatorskie” i prawie „kreskówkowe” próby pozostaną niezauważone przez praktycznie wszystkich, ale tych, którzy je powstrzymują.

~ Jak już wspomnieliśmy, jesteśmy w trakcie ogromnej modernizacji naszego Słońca, i znowu nie pochodzi to z naszego Układu Słonecznego, ale z naszej galaktyki. Spowoduje to poważne zmiany w naszym codziennym życiu, ale zrozum, że jest to bardzo konieczne. Jedynym sposobem na uniknięcie tego byłoby wyłączenie wszystkich przedmiotów opartych na elektryczności podczas szczytu, co jest niemożliwe, biorąc pod uwagę, że ludzkie ciało jest również przedmiotem elektrycznym.

~ Mieszkałem na Brooklynie w Nowym Jorku (30 lat), byłem z różnych powodów w szpitalach w Nowym Jorku przez całe moje życie i byłem wolontariuszem EMT na początku lat 20-tych, aby jeszcze bardziej pogłębić moje doświadczenie ze szpitalami w Nowym Jorku. W powolny dzień, bez „problemów zdrowia publicznego”, ludzie stoją od ściany do ściany i panuje chaos. Mogę nawet przypomnieć sobie pacjentów w szpitalu w Brooklynie, którzy zostali pouczeni, aby utrzymywać presję na własne rany, ponieważ nie mieli wystarczającej liczby personelu, aby pomieścić wszystkich, a to był tylko przypadkowy dzień tygodnia. Opierając się na prawie średnich, nie ma nikogo, kto pokaże ci pustą poczekalnię w szpitalu w Nowym Jorku, po prostu nie dzieje się to w dużym obszarze metropolitalnym. Dostają napływy, być może nie przychodzą z oczekiwanymi problemami, ale z pewnością napływają.

~ Wyraźnie nie dzieje się „nic”, a włożony wysiłek powinien być wystarczającym dowodem, aby to udowodnić. Jedynym sposobem na poruszanie się po tym jest używanie intuicji i ufanie jej wyłącznie.

~ Następna fala przebudzonych już nadejdzie, bądźcie gotowi na ich przyjęcie.

20200402_164108(1)8047905449136978291.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Aby zapewnić nam odpowiednią ochronę, będziesz mógł wybrać 3 narzędzia, które nie wygasną, pod warunkiem, że nosisz je z czystym sercem. Sugerowałbym użycie Narzędzi Archaniołów, które znasz najlepiej, jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej opcji. Zawsze pamiętaj, że wolimy korzystać z własnych narzędzi i umiejętności, ale możesz skorzystać z poniższych narzędzi.

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, z wyjątkiem trzech, które chcesz wyposażyć na dłuższy czas, pamiętaj, że możesz mieć tylko 3 aktywne na dłuższy czas na raz.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej korzystać z wymienionych broni.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame przeszedł na ustawienie 9, co oznacza, że osiągnięto całkowitą kontrolę, a my pozostaniemy w ten sposób, że konieczność będzie dyktować inaczej. Jeśli widzisz, że zespół fioletowego płomienia jest dokładnie taki sam jak poprzedniego dnia, to dlatego, że jesteśmy obecnie zaangażowani w pilną kwestię. Zmienianie pozycji w trakcie bitwy jest sprzeczne z naszą ogólną polityką, chyba że jest to absolutnie konieczna.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Adonichel, Archanioł Adonai, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel i Archanioł Cerviel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Kula Archanioła Baruchielsa doskonale wspomaga gojenie się starych ran. Ta kula jest idealna do wspierania twoich marzeń i ambicji, ale w razie potrzeby może również powalać istoty do innej galaktyki.

(Bierny)
Róg Archanioła Dumy powoduje, że słowa tych, którzy przemawiają przeciwko wam, ucichają. To narzędzie doskonale nadaje się zarówno do kwestii prawnych, jak i argumentów. Świat nigdy nie będzie słuchał negatywnych słów przeciwko tobie, ponieważ róg Dumah zniszczy te słowa, gdy opuszczą oddech.

(Pasywny i agresywny)
Miecz losu Archanioła Marmarotha jest jak dotąd skutecznym narzędziem do transmutacji osi czasu. To narzędzie, podobnie jak Leo, jest ustawione i zapomnij o tym. Po prostu daj pozwolenie.

(Pasywny i agresywny, długi i krótki zasięg)
(Diana) Ogrom płonących strzał bogini Artemidy rozświetli planetę Ziemię miłością. Wezwij ją do celu lub pozwól jej działać w twoim najlepszym interesie, nie wiedząc, że jest to potężne narzędzie.

(Agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Personel kontroli energii Archanioła Kokobiela może regulować przepływ prądów energetycznych, odwracać je lub przekierowywać. Jest to również doskonałe narzędzie do tworzenia siatek i aktywowania majestatycznych struktur. Nadaje się do wszystkich zadań na dzisiejszej liście.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Niezwykle skuteczny na życie i na głaz. To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów. To świetne narzędzie do każdego zadania.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje również złotem, a manifestacja w tej metodzie jest zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Może także usunąć wszelkie przeszkody, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz się zamanifestować.

20200402_1638404392302462335876117.jpg

Zadania:

Każdy ma swobodę pracy z własnej woli, ale nie we własnym miejscu, ponieważ są to zadania bardzo wrażliwe na czas. Znajdujemy się pośród wielu rzeczy, które wymagają naszej bezpośredniej uwagi.

1) Mamy coraz większy problem z niestabilnością osi czasu, co przebije każdą pandemię, z którą moglibyśmy sobie poradzić. Pandemie, katastrofy i zawirowania są objawami problemów na osi czasu, mówimy o załamaniu mechaniki kwantowej, która leży u podstaw naszej rzeczywistości. Jest to spowodowane niestabilnością kryształów lemuryjskich i atlantyckich, która wciąż trwa. Oba te kryształy biorą udział w gigantycznej grze o kradzież flagi, a ktokolwiek może kontrolować ten kryształ wystarczająco długo, zdobędzie bazę.

Kontynuuj pracę na Karaibach, ładując kryształ Atlantycki plazmą Rainbow, a także zrób to samo dla centralnego kryształu Lemurii. Trzymaj się tak długo, jak to możliwe, pamiętaj, że konkurujesz z istotami, które stacjonują tuż obok wspomnianych kryształów.

Kontynuuj pomoc w wyzwoleniu ofiar ziemi, uderzając w maskowane wrogie istoty, które napotykają w tej chwili Legion Rebeliantów. (Zobacz Wczorajsze zadania, jeśli nie pamiętasz).

2) Wchodzące dusze stają się problemem, są oczywiste i bardzo oczywiste, bądźcie świadomi. Nie jesteśmy bezbronni wobec tego ukrytego wroga, ponieważ istnieją sprawdzone techniki, które działają natychmiast.

Uderzenia metafizyczne w tył głowy skierowane bezpośrednio w rdzeń są najszybszym sposobem na usunięcie wrogiego wejścia. Jeśli podejrzewasz, że ktoś został narażony na niebezpieczeństwo, zadaj tam uderzenie, jeśli nic tam nie ma, nie będzie to miało wpływu. Jeśli rozmowa jest obecna, natychmiast się dowiesz, a cel może odczuwać ból głowy. Łagodny dyskomfort jest znacznie lepszy niż alternatywa, z którą by zostały.

3) Archanioł Zophiel potwierdził bardzo dużą liczbę osób nieznanych z ofiar handlu ludźmi. Otworzyliśmy wiele rzeczy, które blokowały nas psychicznie, a tym samym będzie widocznych wiele innych ofiar. Pomóż znaleźć pozostałe ofiary, umieszczając symbol nieskończoności na ich czołach. Większość tych ofiar znajduje się głęboko w katakumbach pod ziemią, prosimy o pilne wypełnianie tego zadania, ponieważ jest to niezwykle czasochłonne.

cyberpunk_city_by_ryky_dccb5fy-fullview

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply