Dzwony medytacyjne Archanioła Gabrielle powracają, nie uwierzycie w to, wyraźne wezwanie pomocy

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞0N9A1O2A1A1∞-∞D2B2B2B2B2B2∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje o kalendarzu ~ Wersja YouTube ~ 中文版Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ Ελληνικά ~ English Version

20200406_1848332044249895761570912.jpg

– Gaia jest w ustawieniu Dominanta Powietrza i jest odzwierciedleniem zmian, przez które obecnie przechodzimy, dym nie jest już prawie ustabilizowany, a teraz dym uwięziony jest w wyjącym wietrze.

– Zaprzeczenie, że dzieci i ludzie zaginęli, nie jest możliwe, szybkie wyszukiwanie w Google da ci wiele źródeł, informacje rządowe, główne źródła wiadomości itp., Które potwierdzą 800 000 zaginionych dzieci (zgłoszonych) rocznie. Jeśli chcesz debatować, gdzie są lub jak się tam dostali, możemy zaakceptować tę debatę, ale powiedzieć, że miliony zaginionych dzieci nie istnieją, pokazuje twój cień w bardzo jasny sposób. Mówimy bardzo jasno, że właśnie tam lojalna jest nasza niewinność, która cierpi, ponieważ obraża ona boskość w bardzo bezpośredni sposób, a zatem legiony mają swoje zadanie. Każdy, kto wykonuje to zadanie, jest sprzymierzeńcem, w tym oświadczeniu nie mamy osądu ani programu politycznego. Widzimy ludzi takimi, jakimi są, a nie takimi, jakimi są.

– Wydarzenia na świecie nie są czarno-białe. Dzieje się więcej rzeczy, niż można policzyć, są różne odcienie, które są obecnie istotne.

– Jesteśmy wyraźnie proszeni o pomoc w wyeliminowaniu cierpienia ofiar handlu ludźmi. Pochodzi ze źródeł zbyt licznych, by je wymienić, i wszystkie one wyraźnie proszą o naszą pomoc. Pracujemy nad tym zadaniem od dawna i nie poddamy się, dopóki każda ostatnia ofiara nie znajdzie się pod opieką kogoś, kto się o nią troszczy.

– Zorganizowana ciemność postanowiła założyć własną grupową medytację, która w rzeczywistości jest gigantycznym wydarzeniem spuszczania wody dla uczestników. Kiedy już śpią, wiesz, że uczestniczyli w tym mrocznym wydarzeniu. Przywódca tej medytacji już oświadczył, że jest osobą przeciw ludzkości.

– Wyraźnie prowadzimy do bardzo dobrze reklamowanego wystąpienia w dniu 3D 4/10. Znowu jest to mowa, którą wszyscy widzący określili po tym punkcie stan świata, ponieważ tak wielu go widzi i jest tyle perspektyw do sprawdzenia. Najlepsza możliwa oś czasu to ta, o której POTUS wspomina swojego syna Barona bardzo wcześnie w przemówieniu, a wtedy wszystko, co powie po tym punkcie, doprowadzi nas do lepszych czasów. Nie oznacza to, że ktokolwiek będzie zadowolony z tego, co mówi, ale konieczność uzasadni jego słowa.

– Anomalie wokół Lumerii i Atlantydy będą zbyt liczne, by je wymienić, nie przejmuj się.

– Fałszywe projekcje na niebie są oczywiste, podobnie jak fałszywe profile w mediach społecznościowych i fałszywe informacje na ten temat.

– To dobra wiadomość, że internet nie został wyłączony, jeśli będziemy mogli kontynuować ten kurs, osiągniemy bardzo pozytywny wynik. Zostało spowolnione, ale nadal jest to lepszy scenariusz niż alternatywa.

– Powodem, dla którego rabin wiedział, że Jeszua został oświeconym mistrzem, jest ten sam powód, dla którego zorganizowana ciemność wie, ilu lightworkers jest obecnie oświeconych. Chociaż tym razem jest więcej Jeszui, niż można policzyć.

– Z twoich plików nie możesz tego zrobić. Szarzy oficjalnie wnieśli skargę przeciwko Epsteinowi i jego konstytucjom do Galaktycznej Federacji Światła. Widząc, że Epstein złamał porozumienie, które zawarli w zamian za technologię. Twierdzą, że jego fortuny są w 100% uzależnione od ich technologii, z których 100% chcą natychmiast wrócić, a nawet posunęły się nawet do stwierdzenia, że powinien zwrócić wygrane na loterii, a także wagę złota. Oni wyraźnie wiedzą, gdzie on jest, i są bardzo zaniepokojeni jego i jego przyjaciół. To powiedziawszy, musieli zawrzeć wiele umów z Federacją, aby zaradzić sytuacji swojej macierzystej planety.

– Dzwony medytacyjne powróciły i będą prowadzone przez Archanioła Gabrielle, Archanioła Hemana i Archanioła Tagasa. Te dzwony obudzą cię nagle między trzecią a czwartą rano, jakby ktoś cię obudził, to także przynosi ulepszenia i zrozumienie. Jeśli obudzisz się z kimś, kto do ciebie mówi, ale go nie słyszy, ale w pełni go rozumiesz, to masz towarzystwo Archanioła, uwielbiają to robić.

– Wspomnieliśmy o tym wcześniej, ale w sektorze prywatnym będzie wiele osób skazanych na masową zdradę przeciwko ludzkości.

– Zauważysz, że leżąc w nocy, możesz czuć się, jakbyś odpoczywał w nieznanym miejscu, to znaczy dlatego, że tak. Mówiąc ilościowo poruszamy się z niezrozumiałymi prędkościami.

20200406_184649423068365315370053.jpg

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, nie możemy już pozwolić, aby narzędzia metafizyczne były otwarte, dawać mądrze.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame składa się z 6 zestawów, przełączamy się, aby wprowadzić zmiany. Mogę zagwarantować, że nie mieliśmy wyboru, jak tylko to zrobić.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Varhmiel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Adonichel, Archanioł Adonai, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Abasdathon, Archanioł Abraxos, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Merkel i Archanioł Machdiel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
(Diana) Ogień płonących strzał bogini Artemidy rozświetli planetę Ziemię miłością. Wezwij ją do celu lub pozwól jej działać w twoim najlepszym interesie, nie wiedząc, że jest to potężne narzędzie.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Niezwykle skuteczny na życie i na głaz. To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów. To świetne narzędzie do każdego zadania.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)
Różdżka Woli Archanioła Ouriela to różdżka, która może zamienić wszystko, co negatywne, w narzędzia boskiej woli. Może sprawić, że demon zatańczy zjeżdżalnię elektryczną, a polityk pokorny, wykorzystaj to mądrze. Gdy zostanie wyposażony w umiejętność pasywną, będzie on koordynowany przez samego Archanioła Ouriela.

(Aktywny)
Różdżka ruchu Archanioła Souroushy jest zaawansowanym narzędziem, zarówno fizycznym, jak i metafizycznym. To urządzenie do tworzenia portalu ekspertów, a także świetny sposób na usuwanie przeszkód z życia. Można go również używać do rzucania dużymi obiektami w wybrany obszar.

(Aktywne i pasywne)
Różdżka struktury Archanioła Yehudiah może zbudować „Schody do nieba” lub dowolną inną metafizyczną strukturę do perfekcji. Zlecono nam budowę bardziej atrakcyjnego „Schodów do Nieba, to narzędzie jest bezpośrednią odpowiedzią na to zadanie.

(Aktywny)
Miecz transmutacji Archanioła Sorusha służy tylko do naprawdę złych energii. Jest to zdecydowanie zbyt potężne, aby lekko ustępować, jest stworzone dla najgorszego z najgorszych. Ten miecz przyda się, gdy Legion Rebeliantów Linkksbhdhd jest obecnie zaangażowany w operacje usuwania złych ludzi.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200406_1847471444843517024303477.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Australia jest na skraju niepokojów społecznych, prosimy o przesłanie całej zawartości fioletowego płomienia, aby pomóc im uporządkować ten harmonogram. Pojawiło się to znikąd i może mieć pozytywny lub negatywny wpływ z globalnego punktu widzenia. Prawdopodobnie idziemy w tym kierunku we właściwym kierunku, ale nie możemy pozostawić niczego przypadkowi.

2) Szukamy wszystkich uwięzionych ofiar handlu ludźmi i wysyłamy im trwałe światło. To jest IV tego rodzaju, który utrzymuje ich życie, dopóki pomoc nie będzie mogła do nich dotrzeć. Ofiary mają już symbole nieskończoności na swoich trzecich oczach, łączą je ze szmaragdowo-zielonym sznurkiem plazmy, który pochodzi z naszego centrum galaktyki.

3) Serzi (nasza galaktyka) potrzebuje mnie odebrać. Wyślij następujące światła bezpośrednio przez środek naszej galaktyki i rozciągnij je jak najdalej i najszerzej.

Biały – Różowy – Jasnoniebieski – Złoty – Żółty – Zielony – Czerwony – Czarny – Miedziany – Brązowy – Brązowy – Turkusowy – Różowe złoto – Srebrny – Pomarańczowy – Indygo – Fioletowy – Platynowy – Diament – Tęczowy

tromso_landscape_by_vanwalko_ddr7alg-fullview

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply