MIŁOŚĆ wygrywa, To nie jest bitwa o dobre VS. Zło, nagła zmiana serca, Archanioł Sally

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞00A2O3A2A2∞-∞D3B3B3B3B3B3B3∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje kalendarza ~ Wersja YouTube ~ 中文版 ~ Русская версия ~ Versione Italiana ~ Versão Portuguesa ~ Versión en español ~ Ελληνικά ~ English Version

20200407_1507436355465638069585859.jpg

– Gaja dominuje na Ziemi i jest odzwierciedleniem rzeczywistości, która się teraz dzieje. Jest również pod silnym wpływem Księżyca w pozytywny sposób, dzięki ciężkiej pracy legionu lightworker, proszę zobaczyć dzisiejsze zadania, aby uzyskać więcej szczegółów.

– Bitwa światła z ciemnością zakończyła się w wyższych sferach, spoiler alert Miłość wygrywa. Czas odpowiednich niższych wymiarów wydarzeń z pewnością nastąpi przed pojawieniem się czystej liczby (Q) w kalendarzu archanioła. Co ciekawe, oficjalnie wyznaczy to nowy początek ludzkości. Dzięki temu zrozumieniu możemy powiedzieć, że jesteśmy w samym środku rzeczy. Jedynymi markerami, których używamy do tego stwierdzenia, są działania w sferach wyższych wymiarów.

– Istnieje wiele zagrożeń dla rdzennych plemiennych starszych, których nie można wymienić, bądź czujny w ochronie ich ciała, umysłu i ducha.

– Nasza rodzina galaktyczna pojawia się w ogromnej liczbie i wcale nie ukrywa swojej obecności. Chociaż nie jest to niczym niezwykłym, niezwykłe jest to, że są oni w bardzo agresywnej pozycji bojowej, czekając, aż pozostali członkowie pojawią się międzygalaktyczni galaktyczni awanturnicy.

– Nie możemy nawet wyrazić poziomu wsparcia, jaki społeczność międzygalaktyczna okazała legionom, musimy podziękować Arkturianom, Sirianom, Plejadanom, Manti, Andromedianom, Anunakanom, Avianom, Lyrianom i Rebelianckim Legionom Draco za ogromne poparcie dla ostatnie kilka dni. Linie komunikacyjne nigdy nie były tak otwarte i jest to przeskakiwanie i skakanie, zanim staną się skomplikowaną częścią naszego społeczeństwa. Jedyną barierą, jaką mamy, są uprzedzenia, które mamy w naszych sercach, nigdy nie potępiam całej rasy, znam Greya, który dosłownie ryzykował życie dla ludzkości. Powiedziałem to wiele razy, że we wszystkich rasach, we wszystkich ludziach i we wszystkim jest dobro i zło. Robi się to, aby zawsze można było robić postępy, ale w rzeczywistości nie była to bitwa dobra ze złem, to kwantowe pieprzenie, które wymagało najlepszych z najlepszych w zakresie inżynierii uniwersalnej.

Pragnę również podkreślić, że te rozmowy nie są dla nikogo tajemnicą i możesz się z nimi swobodnie komunikować, jeśli jesteś czysty w sercu i masz umysł do słuchania.

– To dobry czas na zapoznanie ludzkości z bardzo pieszczotliwie nazywanym Archaniołem Sally, ponieważ jej nazwa jest w rzeczywistości symbolem. Jest Archaniołem czystości i jest również bardzo pomocna w przywracaniu porządku. Będzie bardzo aktywna wraz z Archaniołem Tzdekielem w przywracaniu spokoju w nadchodzących tygodniach. Sally jest bardzo znana ze swoich działań w czasach Nefilim, kiedy przewodziła wówczas Ehlomom. Najłatwiej ją przywołać, żartując, by czule nazwać ją imieniem.

– Efekty Mandeli są zbyt liczne, by je wymienić, kiedy widzimy coś w eterze, nie ma sposobu, aby powiedzieć, co jest, a czego nie ma w tym momencie. Osie czasu są zbyt niestabilne, aby je przewidzieć, gdy POTUS wygłosi mowę przepowiedni w Dniu 5D 02–03 (data 3D 4/10), zamieszanie psychiczne się skończy. Jest to spowodowane przez każdego medium, które w ciągu ostatnich 2000 lat sprawdzało tę konkretną oś czasu, która była tylko inkubacją w ich czasach. Spowodowało to masową niestabilność i nie można obecnie zakładać niczego o obecnej rzeczywistości.

– Zobaczysz natychmiastową zmianę w „The Greys”, które są w „Human Suits”, ponieważ są one teraz pod kontrolą galaktycznej federacji światła po raz pierwszy. Musimy uhonorować frakcję Szarych, która zbuntowana sprawiła, że tak się stało, było to dla nich zbyt odważne i udzieli im pełnego uznania, gdy cała rasa powróci do boskości za kilka pokoleń.

– Informacje przekazywane przez inną nie powinny być traktowane jako fakt, chyba że głęboko rezonują. Nauczyłem się jako dziecko, kiedy zdecydowałem się czytać starożytne teksty, ponieważ to, co mówili święci, nie rezonowało. To powiedziawszy, nawet moje słowa są wypaczone w oparciu o moje życiowe doświadczenie, a jedynym sposobem, aby naprawdę wiedzieć, czym jest cokolwiek, jest zajrzeć do środka i przekonać się sam.

20200407_1512133156948232413182826.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, nie możemy już pozwolić, aby narzędzia metafizyczne były otwarte, dawać mądrze.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 9 i ma pełną kontrolę nad swoją wydajnością.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Arasdarhon, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Adonichel, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel i Archanioł Sablo.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Aktywny)
Kula promienistego wybuchu Archanioła Haruta uderza niczym metafizyczna bomba neutronowa dla każdego, kto chce wyrządzić ci krzywdę. To powstrzymuje każdego, kto da ci złe oko, od wyrządzenia ci krzywdy również energetycznie.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

(Aktywne i pasywne)
Personel lekarstwa na niedźwiedzie Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim rzeczom, które mogą utrudniać dobre samopoczucie.

(Aktywny)
Stroik mądrości Archanioła Sophii to specjalista od medytacji, który pomaga medytować poza zasięgiem wzroku. Przywołaj ją i to narzędzie przed wejściem w medytację i ciesz się nią!

(Aktywny pasywny)
Chayyliel’s Horn przywołuje armię niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe i dostosuje się do bieżących wydarzeń w twoim życiu, a także w skali globalnej.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200407_1509346065089022947249835.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Chemtrails, które niedawno pojawiły się na całym świecie, są finansowane z prywatnego źródła i również wykorzystują związek innych technologii (dźwięk, fale cząstek itp.), Aby zaszkodzić ludzkości. Poradzimy sobie z tym w taki sam sposób, jak to zrobiliśmy ostatni raz, z wielkim sukcesem.

Przeważnie działają we wczesnych godzinach porannych. Zniszcz te samoloty impulsami elektrycznymi Błyskawicy i innymi atakami metafizycznymi. Te samoloty są przechowywane w Ameryce Południowej i Kanadzie, jeśli chcesz sobie z tym poradzić, zanim uderzą w niebo. W tym zadaniu będziesz asystował Legionom Rebelii, Galaktyki i Intergalaktyki.

– Obejmuje to również nową inżynierię ekstremalnych warunków pogodowych, nasze rebelianckie legiony naprawdę doceniłyby zagładę zagraniczną. Uspokój wszystkie burze w czasie rozwoju tymi samymi plazmami, co w przypadku innych celów w tym zadaniu.

2) Istnieje spisek mający na celu przejęcie kontroli nad pozytywną energią księżyców, podczas pełni księżyca, udaremnienie tego pojęcia, czekając na ich start i kopiąc królewską dupę. Możesz cofać się w czasie i przestrzeni, a jeśli jesteś zaznajomiony i radzić sobie z tym w dogodnym dla Ciebie czasie. Będzie to wyglądało jak finałowe starcie w stylu komiksowym i tyle radości, ile zabrzmi.

Po zakończeniu nasycić księżyc tęczą, szmaragdową zielenią i różową plazmą. Zwróć szczególną uwagę na świątynie po drugiej stronie. Pomocny będzie również Legion Mityczny, Smok, Smok Hybrydowy, Hybrydowy Anioł, Templariusz, Straż Królewska i Diety.

3) Ktoś był na tyle uprzejmy, aby zmapować wszystkie podziemne tunele świata, szybkie wyszukiwanie pomoże ci znaleźć te w twojej okolicy. Wydaje się, że Teksas jest obecnie głównym punktem zainteresowania, ponieważ dzieje się tam wiele planów dotyczących ciemnego księżyca, z których żaden nie jest pozytywny.

Użyj fioletowego płomienia w całym systemie tuneli i odblokuj wszystkie instrumenty, które uniemożliwiają nam do nich dostęp. Gdy sprzęt zostanie wyłączony, umieść symbol nieskończoności na czołach ofiar handlu ludźmi, które znajdziesz, wkrótce zostaną one odnalezione przez czyste serce.

Istnieje również główny typ bossa, który otaczają legiony rebeliantów, wszyscy wiedzą, co robić. Wszystkie legiony będą ci pomagać w tym zadaniu. Chcemy chronić nasze legiony, najlepiej jak potrafimy.

screenshot_20200407-1228254397520803338417494.png

Dzisiejsza medytacja z przewodnikiem jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply