רוחות השמש, קפיצת הקווים הגדולה ביותר שהוקלטה בהיסטוריה האנושית, חדשות מתעתעות, האם הנאום יתחיל בזמן?

התאריך של היום בלוח השנה הארכנגלי הוא
“∞001A2O4A2A2∞-∞D4B4B4B4B4B4B4∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legend ~ 中文版 ~ Polska ~ Русская ~ Italiano ~ PortuguesaEspañol ~ Ελληνικά ~ English ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人

20200408_1531363324255539872674325.jpg

גאיה היא דומיננטית במים להפליא והיא הביאה כל גרם של אנרגיה נוזלית לשולחן בגלל זה. אנו שוחים באוקיאנוס צפוף של אלוהות הנחוש לנהל שינוי עמוק ועמוק.

– רבים הרואים משתמשים בעיתונים ובדיווחי חדשות כדי לקבל מידע על העתיד. הצגת מידע כוזב בתקשורת גורמת נזק רב יותר ממה שמישהו יכול לדמיין, וזו סיבה עיקרית לכך שצומת הזמן והפרספקטיבה הזו הם כה לא יציבים כרגע. חדשות מתעתעות משנה את מתווה האירועים ההיסטוריים של הדורות הבאים להתבונן, ויש להתייאש מכל ההזדמנויות.

– הקפיצה על ציר הזמן הגדול ביותר בהיסטוריה האנושית קרה מאז הפעם האחרונה שהתחברנו. למרות שהפעם הוא הובא לידיעתנו דרך לוח השנה, זה בדרך כלל לא אירוע מדיד כפי שהיה. אנו מציינים את התאריך לאקאשי, כדי לגלות שיש אי התאמה גדולה מהזכרוןנו למקום בו אנו נמצאים כיום, זה כמעט כאילו טלפורטנו מרחקים קוסמיים גדולים בתוך הבזק עינו של רא.

+ אם היית מסתכל, יש בשפע שלנו טונות של פעילות גלקטית, חלקה צבאית וחלקה אחרת. זו הנורמה החדשה, מלאכות חדשות בשמינו יהיו קבועות.

+ יש לך את זה נכון, התחושות שאתה מקבל בתוכך נכונות. אתה צריך לסמוך על החושים האינטואיטיביים שלך מכיוון שאתה יכול רק לדבר שאתה יכול לסמוך עליהם. אינך זקוק למישהו שיאשר זאת, כל מה שאתה צריך לדעת נמצא בתוכו.

+ קשה להגיע למקום שאתה כבר נמצא בו. זו הסיבה שאיננו יכולים לעבור למציאות 5D מכיוון שאנו נמצאים בה היטב. מה שאנחנו רואים כרגע הוא הביטוי הפיזי של המעבר הזה.

+ ללבבות הטהורים שנהנים לתקשר איתי באמצעות טלפתיה. נהנתי ביסודיות מהאינטראקציות הללו אנא הרשה שזו תהיה האישור שהיית צריך לאשר שהגעת לגורם המקביל הנכון. יתרון עצום הוא שהכרתי כל כך הרבה חברים חדשים בגלל זה, ועל כך אני באמת אסיר תודה.

+ כשנתחבר שוב, ה- POTUS נשא את נאומו הנבוא היטב ב -4 / 10 (התאריך התלת-ממדי). אם הכל יתנהל לפי ציר הזמן הגבוה ביותר שלנו, הוא יזכיר את הברון החביב על משפחת ארכנגלס ואז הוא יפרט כמה פרטים חשובים מאוד לאחר מכן. אם אנו לא נמצאים על ציר הזמן האופטימלי ביותר, אירוע זה יגיע באיחור והוא יינתן במקום אחר שאינו הבית הלבן. ישנן דרגות שונות בין זה, אולם גרסה של ציר זמן זה היא הנתיב הסביר ביותר שנלך.

– פעילות סייסמית גדולה ביוטה עומדת להתחיל, להחזיק את האנשים באזור בלבכם. זה יהיה דומה לאירועים שאיטליה ראתה ברומא. יש התנגדות מטאפיזית רבה באזור, אז שימו לב, מכיוון שאנו עומדים לעזור שם בעוד כמה ימים.

– הרוחות הסולאריות, שנשבו פנימה, מרחבי הגלקסיה.

הם מתעכבים שם, כדי לשנות את האוויר, ועוד כמה דברים.

כל הקיץ, אנו מרגישים את זה חזק, ועם הזמן בוודאי נראה,

כמה ימים טובים יותר, ברוחות השמש.

20200408_1534506628658592373672275.jpg

הכלים של היום:

הכלים של היום יהיו פעילים עד הפוסט הבא, איננו יכולים עוד לאפשר לכלים המטאפיזיים להיות פתוחים, להניב בחוכמה.

השתמש באגדה שלהלן כדי לעזור לך לפענח כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכלי הנשק של היום.
(פסיבי) = אין צורך בכוונה להשתמש או לזרוע. זה יעבוד מעצמו כשאתה מקבל את נוכחותו. כל שעליך לעשות הוא לתת רשות וזה יעבוד בשמך. (פעיל) = כוונה נדרשת לשימוש (אגרסיבי) = תתקוף לפני שלכל דבר יש סיכוי להזיק לך, מעבר למרחב וזמן.

עברנו שינויים גדולים וכך ניתן להכניס את האדמה על בסיס הכלים המבוססים על כלי נשק כדי לקרוא הורדות.

(פעיל, פסיבי ואגרסיבי בכל מקום ביקום)
צוות הלהבה ויולט נמצא בסט של 9 והוא נמצא בשליטה מלאה על היעילות שלו.

צוות הלהבה הסגולה הוא כדלקמן, והוא אינו מסודר באופן מיוחד ארכנגלף ז’רמינה, ארכנגל אנסיאל, ארכנגל בריאתוס, ארכנגל עמנואל, ארכנגל א.א. הארכאנג’ל טטרסיאל, המלאך אדוניכל, המלאך נוריאל, המלאך הרחיאל, המלאך סרביאל, והארכנגל סבלו.

(פעיל)
החרב האגדית של המלאך המלאך מיכאל יכולה להתמודד עם כל דבר, מכיוון שהוא כל יכול לחלוטין, לא ניתן להשיג שום רמת תודעה שלא ניתן לפרוס אותו. זהו גם כלי נשק מדהים נגד אלקטרוניקה וטכנולוגיה מכיוון שהוא יכול לעקוף כל מעגל מעגל.

(פסיבי, פעיל ואגרסיבי)
שדה הקרינה של ארצ’נגל ישאק דומה מאוד לשדה הכוח של מגנטוס והוא מגיב לכל צורת חיים עם אנרגיה אוהבת, או עם פיצוץ של כוח עצום.

(פסיבי ואגרסיבי)
חרבות השפע של המלאך המלאך הוא חרב התקפה פסיבית ותוקפנית שיש לה רצון מוחלט משל עצמה. אל תנסו להניב בכלל, רק תצאו בדרך, תציידו ותלכו.

(פסיבי ואגרסיבי)
כדור הארץ של ארצ’נגל שפרד הוא נוכחות של אלוהות המאפשרת לכל מי שאתה עוסק בדרך ברורה לסליחה או לקהל ישיר עם מקור היוצרים המתרחב עד אינסוף בעניין. זהו כלי חמלה באמת של תזמור אלוהי.

(פעיל)
צוות ארצ’נגל זג זגל עלול לשמש גשמים המוני קריסטל גדולים באזור ממוקד. נהדר עבור יעדים גדולים, עובד גם על הפיזי והלא פיזי.

(פעיל)
צוות הצדק של ארצ’נג’ל צדקקי הוא כלי שמשתמש בצורה הטובה ביותר ברמה מאקרו ויכול לעזור בהעברת דברים עומדים. זה יכול גם לזמן ולתחזק שדות כוח למטרות הגנה.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים אמורים לשמש בשילוב. הם נשלחים אלינו כדי לעזור לנו לקיים את גופנו הגופני. אנא המשך להשתמש בכלי זה מדי יום “אנו מתחילים להסיר את חסימות האנרגיה סביב השפע.

אם אתה זקוק לעזרה בשימוש בכלים שלהלן. צפה בסורגי זהב באמצעות שרביט ארצ’ל אריאל והעלה אותו באש באמצעות חרבותיו של המלאך נסרגיאל וארצ’נגל ישראפיל. אני אומר לחזות בזהב כי גאיה שולטת בכסף ובכסף מזומן, ובכן אתה מכיר את הסיפור הזה. כמו כן, הפדרציה הגלקטית נסחרת בזהב ובאה לידי ביטוי בשיטה זו מיישרת קו עם שיטות המטבע שלהם וכל מערכת מטבעות מבוססת אלוהות.

(פעיל)
שרביט הנוחיות של הארכאנג’ל אריאל, עוזר לך לזמן כל צורך שיש לך. זהו כלי נפלא ומנחם כאשר הוא מצויד.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
החרב הבוערת של ארצ’נגל ישראפיל יכולה להגן עליך מפני כל הדברים המופנים אליך בסולם מאקרו או מיקרו. זה יכול גם לזרז את הזמן בו משהו שאתה רוצה לבוא לידי ביטוי ייצא לפועל.

(טווח אקטיבי, אגרסיבי ופאסיבי לטווח ארוך וקצר)
חרב הלהבה של ארצ’נגל נסאראגיאל יכולה להביא כל אנרגיה שלילית לברכיה. יש לו גם את היכולת להסיר את כל המכשולים העומדים בדרכם של משהו שברצונכם להתבטא.

אנא שימו לב ששלושת הכלים הבאים הם אמצעי ריפוי וניתן לשלוחם מרחוק ליקיריהם.

(טווח קצר פסיבי ואגרסיבי)
קרני הבריאות הקורנות של המלאך המלאך קלזיאל, מחלקים את כל המחלות והמחלות. זה יכול גם לסייע בהתאוששות של מחלות שכבר נגרמו, ניתן לשלוח אותה להמוני היבשה כמו גם ליצורים חיים בודדים.

(טווח פסיבי ואגרסיבי לטווח קצר וארוך)
החמלה הקורנת של המלאך מלאך שולחת אהבה מכל הלב לתחומי השיפוט שלך. זהו ההיבט המטפח של ריפוי ויש בו חום מדהים. עדיף להניב את זה עם מסגרת נפשית רגועה.

(פעיל)
צוות הריפוי של המלאך המלאך רפאל הוא כוח ריפוי יכול כל יכול שפועל בהדרגה או באינטנסיביות תלוי איך אתה מניב אותו. זה נחשב לכלי הריפוי הכללי הטוב ביותר.

20200408_1531286634524951014411609.jpg

משימות:
מטלות אלה תקפות בכל יום, מכיוון שאנו חורגים מרחב וזמן, וזה עדיין נותר מאמץ שיתופי לא משנה מתי אתה מנהל אותן. אם כי כדי להבטיח דיוק, וודא שאתה משתמש בנשק הנוכחי של היום. במיוחד, אם אתה רואה את זה 30 שעות או יותר לאחר פרסום זה במקור, אנא השתמש באינטואיציה שלך.

1) הקרבות שנמצאים במנהרות התת-קרקעיות, שעובדי האור עסקו בהם כבר חודשים, זקוקים כעת לגישה אחרת בסיוע. עלינו לעזור לעוסקים בנושא האוויר הרעיל הנורא בו הם נתקלים.

תעל את כל האנרגיה הצפופה לפורטל יציאה ושלח אוויר קירור כחול בהיר דרך שער הכניסה. אנא החזק לספירה של 72.

2) משימה היפר-ספציפית הובאה לידיעתנו ביחס להאיטי, יש שדה כוח מתקדם מאוד המונע ממישהו להביט במהלכו של האזור. ניתן להשבית את שדה הכוח על ידי פעימות תאורה על מנגנוני ההפרעה הרבים באי, הנחשבים לציוד גנוב על ידי התלונות שהוגשו לאחרונה, וזהו המיקום הסודי של אנשים רבים בפרופיל גבוה.

3) מאורגנים על ידי חושך מאורגן. פליז ברמה הגבוהה ביותר הוא ניסיון אירוע סיפון מסודר. אנו מומחים בהפסקת דברים כאלה.

למרות שהם משתמשים בשיבושים דומים לאלה המשמשים במשימה מספר שתיים, אז התחילו להשתמש בקטעי ברקים ואז השתמשו בשיטה המנוסה והאמיתית שלנו, התחילו בהכרזה על עצמכם עם להבה סגולה והיכנסו עם חרבות ומגנים. אל תהסס להתקשר למלאכי המלאך מיכאל ולגיון שלו, בשיתוף פעולה כשהוא נוקש קצת כדי להיכנס לשם.

michael_archangel___the_vision_by_yesicasanova_d4xhzfe-fullview

המדיטציה של היום נמצאת למטה,

קח מסע מדיטטיבי אחורה בזמן וקבל חווית יצירת קשר ראשונה.

Leave a Reply