Wiatry słoneczne, największy zarejestrowany skok w linii czasu w historii ludzkości, zwodnicze wiadomości, czy mowa rozpocznie się na czas?

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞001A2O4A2A2∞-∞D4B4B4B4B4B4B4∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Legend ~ 中文版 ~ Русская ~ Italiano ~ PortuguesaEspañol ~ Ελληνικά ~ English ~ نسخه های فارسی ~ עברית ~ हिन्दी ~ 日本人

20200408_1531363324255539872674325.jpg

– Gaja jest niesamowicie dominująca w wodzie i dzięki temu wniosła na stół każdą uncję płynnej energii. Pływamy w gęstym oceanie boskości, który jest zdeterminowany, by zarządzać głębokimi i głębokimi zmianami.

– Wielu widzących korzysta z gazet i wiadomości, aby uzyskać informacje na temat przyszłości. Umieszczanie fałszywych informacji w mediach wyrządza więcej szkody, niż ktokolwiek może sobie wyobrazić, i jest to główny powód, dla którego to skrzyżowanie osi czasu i perspektywy jest obecnie tak niestabilne. Zwodnicze wiadomości zmieniają zarys wydarzeń historycznych, które obserwują przyszłe pokolenia, i należy go zniechęcać przy każdej okazji.

– Największy skok osi czasu w historii ludzkości nastąpił od ostatniego połączenia. Chociaż tym razem zwrócono na to uwagę za pośrednictwem kalendarza, zwykle nie jest to wymierne wydarzenie. Odwołujemy datę do akashy, aby stwierdzić, że istnieje wielka rozbieżność w naszych wspomnieniach do miejsca, w którym obecnie jesteśmy, prawie tak, jakbyśmy teleportowali wielkie kosmiczne odległości w błysku oka Ra.

+ Jeśli patrzyłeś, na naszych niebiosach jest mnóstwo aktywności, trochę galaktycznych, trochę wojskowych i trochę innych. To nowa norma, nowe rzemiosła na naszym niebie będą stałe.

+ Masz rację, uczucia, które masz w sobie, są prawidłowe. Musisz zaufać swoim intuicyjnym zmysłom, ponieważ możesz tylko na nich polegać. Nie potrzebujesz nikogo, aby to potwierdzić, wszystko, co musisz wiedzieć, znajduje się w środku.

+ Trudno jest dotrzeć do miejsca, w którym już się znajdujesz. Dlatego nie możemy przejść do rzeczywistości 5D, ponieważ jesteśmy już w niej mocno osadzeni. To, co obecnie widzimy, to fizyczna manifestacja tego przejścia.

+ Do czystych serc, które lubią komunikować się ze mną przez telepatię. Bardzo podobały mi się te interakcje i proszę pozwolić, aby było to potwierdzenie, że musisz potwierdzić, że dotarłeś do właściwej strony. Ogromnym plusem jest to, że dzięki temu poznałem tak wielu nowych przyjaciół i za to jestem naprawdę wdzięczny.

+ Zanim ponownie się połączymy, POTUS wygłosi swoją przepowiednią mowę 4/10 (data 3D). Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z naszą najwyższą linią czasu, wspomni ulubionego barona rodziny Archaniołów, a następnie przedstawi kilka bardzo ważnych szczegółów. Jeśli nie znajdujemy się w najbardziej optymalnej linii czasu, wydarzenie przyjedzie późno i zostanie podane w innym miejscu niż biały dom. Pomiędzy tym są różne stopnie, ale wersja tej osi czasu jest najbardziej prawdopodobną ścieżką, którą wybierzemy.

– Wkrótce rozpocznie się duża aktywność sejsmiczna w Utah, trzymaj ludzi w okolicy w swoim sercu. Będzie to bardzo podobne do wydarzeń, które Włochy widziały w Rzymie. W okolicy panuje duży opór metafizyczny, więc miej oko, bo za kilka dni będziemy tam przy pomocy.

– Wiatry słoneczne przyleciały z całej galaktyki.

Pozostają tam, aby zmienić powietrze i kilka innych rzeczy.

Przez całe lato będziemy czuć się silni, az czasem z pewnością zobaczymy,

kilka lepszych dni, w wiatrach słonecznych.

20200408_1534506628658592373672275.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, nie możemy już pozwolić, aby narzędzia metafizyczne były otwarte, dawać mądrze.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 9 i ma pełną kontrolę nad swoją wydajnością.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Arasdarhon, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Adonichel, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel i Archanioł Sablo.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200408_1531286634524951014411609.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 30 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Bitwy w podziemnych tunelach, w których lightworkers angażują się od miesięcy, potrzebują teraz innego podejścia do pomocy. Musimy pomóc osobom zaangażowanym w straszny problem z jakością toksycznego powietrza, z jakim się spotykają.

Wprowadź całą gęstą energię do portalu wyjściowego i wyślij jasnoniebieskie chłodzące powietrze przez portal wejściowy. Proszę czekać na 72 liczyć.

2) Zwrócono uwagę na hiper-specyficzną misję w odniesieniu do Haiti. Istnieje bardzo zaawansowane pole siłowe, które uniemożliwia komukolwiek wpatrywanie się w okolicę. To pole siłowe można wyłączyć pulsującym oświetleniem wielu zakłócających mechanizmów na wyspie, które jest uważane za skradziony sprzęt na podstawie ostatnich złożonych skarg, i jest tajną lokalizacją wielu głośnych ludzi.

3) Zorganizowana ciemność ma wiele zwojów. Najwyższy poziom mosiądzu próbuje zorganizować wydarzenie syfonujące. Jesteśmy ekspertami w powstrzymywaniu tego rodzaju rzeczy.

Mimo że używają zakłóceń podobnych do tych używanych w zadaniu numer dwa, zacznij od użycia impulsów błyskawicy, a następnie skorzystaj z naszej wypróbowanej i sprawdzonej metody, zacznij od ogłosić się fioletowym płomieniem i wejdź w posiadanie mieczy i tarcz. Zapraszam do wezwania Archanioła Michała i jego legionu, we współpracy, gdy on gryzie kawałek, żeby się tam dostać.

michael_archangel___the_vision_by_yesicasanova_d4xhzfe-fullview

Dzisiejsza medytacja jest poniżej,

Wybierz się w podróż medytacyjną w czasie i przeżyj pierwszy kontakt.

One comment

Leave a Reply