Archanioł Michał zbiega się z fizycznością, Różnica między aniołem a archaniołem, Co się dzieje w Agartha?

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to
„∞002A2O4A2A2∞-∞D5B5B5B5B5B5B5∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Informacje o kalendarzu ~ 中文版 ~ Русская ~ Italiano ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ English ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200410_0441567204944557237707730.jpg

– Gaja dominuje w najbardziej interesujący sposób. Przypomina nam dawnych magów-wojowników. Nie mamy z nią doświadczenia w tej formie, ponieważ nigdy nie była wystarczająco zdrowa, aby to założyć.

– Wspomnieliśmy, że Archanioł Michał będzie zmieniać role, a on wkrótce zetknie się z nami w bardzo fizyczny sposób. Ostatnim razem, gdy to zrobił, miał miejsce 26 sierpnia 1914 r., Co było początkowym punktem, w którym poprowadził swoje legiony do okopy z pierwszej wojny światowej dla Brittana, a następnie ponownie robiąc coś podobnego w drugiej wojnie światowej dla rosyjskich armii.

– Regresja Michaela spowodowała cofnięcie się „Wschodu Kolumny Michała” do tyłu i jesteśmy na progu spotkania w tej chwili. Spowodowało to także bardzo dziwną anomalię czasową, w której istniejemy za trzy dni jednocześnie i unosimy się w kieszeni przestrzeni i czasu, którymi nie rządzi percepcja. Właśnie dlatego bardzo zalecamy ostrożność, gdy zaglądamy w astral, aby prognozować przyszłość. Sprawy są zdecydowanie zbyt niestabilne, a spojrzenie kolejnych widzących może tylko jeszcze bardziej skomplikować sprawę. O ile nie jesteś doświadczonym weterynarzem, najlepiej utrzymać się na ziemi. Opieranie się pokusie osiągnięcia szczytu jest dokładnie tym, co oznacza, że mówi się „zaufać procesowi”.

– Kalendarz Archanhgeliczny odsuwa się od osi czasu 3D, a przestarzały kalendarz liniowy 3D staje się coraz mniej istotny dla Kalendarza Archaniołowego. Nie będziemy już mogli używać znaczników ziemi stojącej. Będziesz musiał użyć kalendarza archanioła, aby obliczyć czas wydarzeń od tego momentu. Niezależnie od tego, gdzie jesteśmy w przestrzeni i czasie, wyglądamy, jakbyśmy zdążyli na mowę prorocką POTUSA.

– Przyrządy pomiarowe rezonansu Schummana po prostu nie są w stanie zmierzyć skoków osi czasu, których obecnie doświadczamy. Potrzebujemy do tego innej jednostki miary i powinniśmy pilnie pracować nad tym właśnie. Uznaj to za oficjalną prośbę do Galaktycznej Federacji Światła.

– Główną różnicą między Aniołem a Archaniołem jest to, że Archanioł nie szczędzi wydatków, aby wykonać zadanie. Anioł ma być łagodny, aby być naprzód i nie ma czegoś takiego jak zastraszający anioł, w przeciwieństwie do Archanioła, który drży nawet najpotężniejsze góry. Archaniołowie nie wiedzą, jak odejść lub odwrócić się od niesprawiedliwości, a jeśli to cię opisuje, witaj w Legionie Archanioła. Należy zauważyć, że możemy należeć jednocześnie do wielu legionów.

– Do Legionu Lekkiego Robotnika, jak śmiesz którykolwiek z nas się męczy! Jak śmiałoby którekolwiek z nas przestać, dzieci, które zostały skrzywdzone, muszą być znacznie bardziej wyczerpane niż my. Każdy wojownik ma cel jako lekarz lub specjalista od transmutacji. Pamiętaj tylko, że obecnie nikt nie jest bez pracy.

20200409_1519332819669153918906266.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, nie możemy już pozwolić, aby narzędzia metafizyczne były otwarte, dawać mądrze.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 9 i ma pełną kontrolę nad swoją wydajnością. Jesteśmy w trakcie operacji, zmiana polityki podczas sytuacji jest sprzeczna z polityką, chyba że jest to absolutnie konieczne.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Arasdarhon, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel i Archanioł Sablo.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
(Pasywny i agresywny – długi i krótki zasięg)
Wizje Archanioła Pesageniyah pozwalają na pełną empatię nieskończenie rozszerzającego się źródła twórców, aby przenikać wszelkie osobiste blokady, z którymi możesz mieć do czynienia

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200409_1520578092206742920027899.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Gdy pchamy Dywizję Intergalaktyczną zorganizowanej ciemności jeszcze głębiej w tunele, znaleźliśmy kolejny zestaw tuneli nurkujących głębiej w ziemi i docierających do Agartha, który jest ambasadorem, który ma wyraźnie „do zrobienia”. Będziemy potrzebować szczegółowego wyjaśnienia, jak to może się dziać pod ich obserwacją, ale zrobię dygresję ze względu na nasze zadanie.

Musimy użyć hybrydowego Fioletowego Płomienia, aby opróżnić wszystkie tunele i skupić się na wejściu do Agartha pod Teksasem / Utah, gdzie zmieszamy Fioletowy Płomień z Czarnym Płomieniem Archanioła Azraela, aby to zrobić. Spowoduje to przecięcie niektórych gęstych warstw napotykanych przez Legion Rebelii. Następnie wejdź w metafizyczne miecze i tarczę i pomóż najlepiej, jak potrafisz.

Zgodnie z prawem ujawniania informacji, jeśli nasz Rebeliancki Legion napotka jakiś metafizyczny opór, unieważnimy wszystkie obecne traktaty z atakującymi stronami.

2) Dzieci wyciągane z tuneli krążą na wideo z różnych części świata. Musisz połączyć serce z sercem z dziećmi (i ogólnie ofiarami handlu ludźmi), aby pomóc im w uzdrawianiu emocjonalnym, które będzie dla nich wielkim wyzwaniem.

Wyślij wszystkie ofiary handlu szmaragdowym zielonym światłem i szmaragdową zieloną plazmą za 72 hrabie.

3) Podział Chaosu w Zorganizowanej Ciemności próbuje wglądu do zamieszek. Połącz się z ogólnymi masami świata i wyślij im różowe, pomarańczowe i jasnoniebieskie plazmy za 72 liczby. Mamy nadzieję, że wszyscy utrzymają spokój, aby przetrwać kilka następnych wschodów słońca.

ornamental_by_justinderosa_ddugs5l-pre

Dzisiejsza medytacja jest medytacją prowadzoną, która ma na celu wywołać pokój poprzez naszą wewnętrzną boskość, ciesz się!

Leave a Reply