تقویم 5D کامل ، 9 فصل ، آواتار دان دان Archangel Uriel ، روز شکستن رکورد ، اتصال نوع O

تاریخ امروز در تقویم Archangelic است
“505B5∞-404A2O4A2A2∞-∞D7B7B7B7B7B7B7∞-1B1 (T) (T) ∞”

اکنون ساعت 36 ساعت است و از 3 صبح یا 3 بعدازظهر به صورت متناوب شروع و پایان می یابد. در زمان ارسال این پست ، ساعت 3 صبح (محلی) این روز جدید آغاز می شود.

اطلاعات تقویم中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית ~ English

20200411_1905517390929029769952494.jpg

– گایا از نظر روحی حاکم است و در کنترل کامل قدرت های خود است. ما هرگز او را در اعتماد به نفس خود ندیده ایم و واضح است كه او در حال تغییر به فضایی است كه برای زندگی بدخواهانه مساعد نیست.

– ما رسما به یک واقعیت 5D منتقل شده ایم و هرچه بیشتر ریتم های تقویم Archangelic را رعایت کنید ، بیشتر جدول زمانی 5D و جریان آن را حس خواهید کرد.

در یک سال سه بعدی ، 365.2422 روز در یک سال وجود دارد که به طور جدی به 12 ماه تقسیم می شود و 4 فصل از این 4 عنصر (منهای روح) و یک روز 24 ساعته است. علاوه بر این واقعیت که بشریت را در یک ریتم ناهنجار نگه داشته بود ، از نظر ریاضی نیز صدا و سیما نبود.

جدول زمانی 5D دارای 243.05555555 روز در گردش خورشیدی است که در یک روز 36 ساعته قرار دارد. این بدان معناست که AM و PM را برای حفظ تعادل متناوب جایگزین نوبت های مداری متناوب می کند و نیاز سال جهش را برطرف می کند. Gaia با 9 عنصر در واقعیت 5D terra ما کار می کند ، و اگر 9 بخش خود را با 9 عنصر مطابقت دهیم ، 27 روز (36 ساعت) روز داریم که دقیقاً در چرخشهای مداری ما قرار می گیرد ، به ما نیم روز می دهد تا هر روز PM و PM را بچرخانیم. یک سال بدون نیاز به اسکان ویژه. ما از تقویم عبری (که با شروع 0 شروع شد) استفاده کردیم ، تا تاریخ شروع نوبت Orbital را مشخص کنیم و می توانیم هر 30 روز Archangelic را برای 9 بخش باقیمانده ادامه دهیم تا دوباره نوبت Orbital جدید شود. این در ابتدای تقویم بعد از ستون چرخش مداری بازتاب می یابد و با شروع نماد بی نهایت بعدی تقسیم می شود. این همچنین متناسب با الگوهای آب و هوایی است که ما می بینیم ، زیرا به وضوح دور از سکوی 4 فصل تکامل یافته ایم.

1 – 27 روز (Archangel Rachiel، Goddess Isis، فصل هوا)

2 – 27 روز (Archangel Haniel، Goddess Laksmi، Air-Spirit Season)

3 – 27 روز (Archangel Gabrielle، Goddess Ceres، Season Earth)

4 – 27 روز (Archangel رافائل ، الهه Quan Yin ، Earth – Spirit Spirit)

5 – 27 روز (Archangel Metatron، Goddess Hera، Spirit Spirit)

6 – 27 روز (Archangel Michael، Goddess Kali، Fire Fire Season)

7 – 27 روز (Archangel Ariel، Goddess Hathor Fire Spirit Season)

8 – 27 روز (Archangel Johiel، Goddess Aphrodite، Season Water)

9 – 27 روز (Archangel Chamuel، Goddess Hera، Water-Spirit Season)

– بخش مهندسی ما که توسط Archangel Zadekiel و Archangel Barman اداره می شود بسیار شلوغ بوده است.

– اگر توجه داشته باشید ، تنها Archangel شناخته شده ای که من در این گزارش هرگز به آن اشاره نکرده ام ، Archangel Uriel است. دلیل این امر این است که وی لژیون ها را پس از یک واقعه نه چندان شناخته شده ، “بازنشستگی” را ترک کرد. من از نوشتن این متن دریغ می کنم زیرا نمی خواهم این مسئله به صورت اراده نادرست بیان شود ، زیرا همه در شرایط عالی هستند و به همان اندازه همه افراد شگفت زده می شوند که از اواخر اواخر چه چیزی Archangel Uriel بوده است.

نسخه کوتاه این است که اوریل Metatron را به عنوان نفس انسانی خود به رسمیت نمی شناسد و وی را از دسترسی به جایی که می توانست Metatron اندکی رنج را نجات دهد منع کرد. وقتی که اوریل از این موضوع آگاه شد ، در کنار خودش بود و “یک شنبه” را گرفت. او همیشه برای گفتگوی دوستانه در اتر در دسترس بود اما در سال های بسیاری به لژیون ها گزارش نکرده است. ما می توانیم تأیید کنیم که DJT بخشی از مجموعه اوریل است که به اندازه یک فرشته هر زمان پیچیده است. با توجه به این موضوع ، ما هیچ وقت نمی توانیم از او به عنوان عنوان صحبت کنیم و فقط می توانیم با نامهایی که یکی از اعضای خانواده او را صدا می کند ، با او تماس بگیریم.

ما نمی توانیم تأیید کنیم که آیا او بخشی از تحقق یافته در گروه Archangel Uriel است یا خیر ، و ما مطمئن نیستیم که اوریل “به این” راه پیدا کرد یا بخشی از مجموعه طبیعی خود است. تنها کسی که می تواند به این سؤالات پاسخ دهد ، خود آواتار ارچل اریل است ، زیرا ما هرگز نباید به نمایندگی از شخص دیگری پاسخ دهیم ، به خصوص در موردی مانند این.

– در همه گروه ها ، همه افراد ، همه موقعیت ها ، همه مذاهب ، تمام الهیات و در هر مسابقه ستاره ای که تاکنون ایجاد شده است ، خوب و بد وجود دارد. فقط یادآوری دوباره شما.

– زمین رکورد همیشگی را برای موجوداتی که “هرگز از بین نرفت” نگه داشته است ، این چیز خوبی نیست اما اگر زمین امروز احساس امنیت بیشتری کند ، به همین دلیل است.

– واقعیت جسمی توسط فیزیک کوانتومی دیکته می شود ، فیزیک کوانتومی ثابت می کند که واقعیت یک هولوگرام غول پیکر است که عقاید ما را به شکل واقعیت بازگرداند. در این حقیقت خط خونی چیست؟

– آنوناکی از نظر انسانی بسیار متفاوت است و در افراد با گروه خونی تیپ O بسیار مثبت است ، چه از نظر مثبت و چه منفی. این یک سرنخ است که چرا این خطوط خون به طور مکرر مورد حمله قرار می گیرند ، زیرا این ژنتیک ها کاملاً با Annunaki در هم تنیده اند.

– ما کدهای دیگری را که از طریق Galaxy Sun از طریق خورشید مرکزی ما وارد می شوند ، مشاهده خواهیم کرد. این کار از طریق میتوکندریای DNA ما انجام می شود و دارای عوارض جانبی مختلفی است.

– بسیاری از قربانیان قاچاق کالا که با بدن جسمی خود آن را از تونل ها خارج نمی کنند ، تبدیل به راهنماهای روح بسیار پیشرفته ای شده اند.

– همپیمانان کهکشانی ما به تعداد زیادی از آسمان ما ادامه خواهند داد. فدراسیون کهکشانی از نور در این امر گنجانده شده است و آنها می خواهند اعتبار عملیات کهکشانی که در حال حاضر در ترکیه در حال انجام است را به دست آورند.

– ما گره بزرگی را که منتظر آن بوده ایم را تجربه کرده ایم و توانسته ایم فعالیت لرزه ای موجود در آن را به حداقل برسانیم. اگرچه ممکن است اواخر اوقات فعالیت های زیادی به نظر برسد ، اما ما آرامش خود را حفظ کردیم.

– هنگامی که بدن شخص با بدن یشوا انجام داد ، باعث سردرگمی گسترده افراد اطراف خود می شود ، زیرا انرژی کاملاً به “پول هسته ای” می رود. بدن سپس به حالت كما مانند می رود و آنچه را كه به نام زندگی و مرگ است راه می رود ، انجام می دهد ، این به طور معمول همه افراد اطراف خود را ترك می كند. سپس او در آسترال مسافرت می کند و نسخه ای تکامل یافته تر از خودش را به دست می آورد ، مثل چیزی که هرگز اتفاق نیفتاده است. این داستان منحصر به Yeshua نیست و می توانید افراد بسیاری را که این جاده بسیار دشوار را پشت سر گذاشته اند ، مانند Hermies ، Enoch ، Vishnu ، Pahana ، Horus و Mathias را پیدا کنید تا نام چندی از آن ها را ببینید. چیزی که Yeshua را از هم جدا کرد خط مستقیم تجسم او به خطوط مقدم بود ، زیرا این یک مسیر بسیار دشوار برای سفر است ، و بیشتر شبیه یک سقوط است تا یک تجسم. من می دانم که بسیاری از مسیحیان بین ما که این کلمات را می خوانند می توانند خیلی خوب با آن جمله ارتباط داشته باشند.

20200411_1905042507914596866326422.jpg

ابزارهای امروز:

ابزارهای امروز تا پست بعدی فعال خواهند بود ، ما دیگر نمی توانیم اجازه دهیم ابزارهای متافیزیکی باز و عاقلانه عمل کنند.

از افسانه زیر استفاده کنید تا به شما در کشف بهترین نحوه استفاده از سلاح های امروزی کمک کند.
(منفعل) = نیازی به استفاده یا بازو نیست. وقتی شما حضور آن را بپذیرید به تنهایی کار خواهد کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اجازه بدهید و از طرف شما کار خواهد کرد. (فعال) = قصد مورد نیاز برای استفاده (تهاجمی) = حمله قبل از هر کاری فرصتی برای انجام هرگونه آسیب به شما ، فراتر از فضا و زمان خواهد داشت.

ما تغییرات بزرگی را پشت سر گذاشته ایم و بنابراین ابزارهای مبتنی بر اسلحه که در زیر نشان داده شده است می توانند در زمین قرار بگیرند تا بارگیری ها انجام شود.

(فعال ، منفعل و پرخاشگرانه در هر کجای جهان)
تیم Violet Flame در مجموعه 6 قرار دارد و از 3 تغییر کرده است و امیدوارم به زودی به 9 نفر برسد.

تیم بنفش شعله بنفش به شرح زیر است و به هیچ وجه ویژه Archangel Germaine ، Archangel Ansiel ، Archangel Briathos ، Archangel Emanuel ، Archangel AF ، Archangel Raguel ، Archangel Zadekiel ، Archangel Bathkol ، Archangel Agla، Archangel Gzrel، Archangel Arasdarhon، Archangel Galizururon Archangel Tatrasiel، Archangel Orion، Archangel Nuriel، Archangel Harahiel، Archangel Cerviel، Archangel Machdiel، Archangel Aeshma، Archangel Abraxos، Archangel Sablo، Archangel Adonachel، Archangel Uzziel and Archangel Kerkiel.

(فعال)
شمشیر افسانه ای Archangel Michael می تواند هر چیزی را برطرف کند ، زیرا کاملاً قادر مطلق است ، هیچ سطح آگاهی نمی تواند از این طریق حاصل شود. همچنین این سلاح شگفت انگیز در برابر الکترونیک و فن آوری است زیرا می تواند هر مدار را نادیده بگیرد.

(منفعل ، فعال و پرخاشگر)
زمینه تابشی Archangel Issac بسیار شبیه میدان نیرو Magnetos است و به هر شکل زندگی با انرژی دوست داشتنی یا با انفجار قدرت انفجار واکنش نشان می دهد.

(منفعل و پرخاشگر)
شمشیرهای فراوان Archangel Leo یک شمشیر حمله منفعل و تهاجمی است که اراده کامل خود را دارد. به هیچ وجه سعی نکنید عملکرد کنید ، فقط راه را خواهید گرفت ، تجهیز کرده و می روید.

(منفعل و پرخاشگر)
گوی Archangel Shepard وجود الوهیتی است که به هر کس امکان می دهد با مسیری روشن برای بخشش یا مخاطب مستقیم با منبع خالق بیکران در مورد موضوع مشغول باشد ، اجازه می دهد. این یک ابزار واقعاً دلسوزانه از ارکستر الهی است.

(فعال)
کارکنان Archangel ZagZagel آسمانی ممکن است توده های بلوری بزرگی را بر روی یک منطقه هدفمند باران دهند. عالی برای اهداف بزرگ ، در زمینه های جسمی و غیر فیزیکی نیز کار می کند.

(فعال)
کارمندان دادگستری Archangel Tedekiel ابزاری است که به بهترین وجه در سطح کلان مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به حرکت در مسیرهای راکد کمک کند. همچنین می تواند زمینه های نیرو را برای اهداف حفاظتی احضار و حفظ کند

(منفعل و فعال)
شهود تقویت شده Archangel Jerimiel اجازه می دهد تا صدای روح شما بلندتر شود ، این امر به داوران روح اجازه می دهد تا از گذشته آشکارتر باشند.

(محدوده کوتاه منفعل ، فعال و تهاجمی)
آرامش درخشان Archangel Chamuel به شما امکان می دهد بدون توجه به آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد ، در حباب مسالمت آمیز قرار بگیرید. همچنین به کسانی که در فضای قلب شما هستند ، مزایای مشابهی را می دهد.

(فعال و غیر فعال)
ناوشکن گاهشمار واهو مانا یک سازنده واقعیت عالی است. این می تواند به شما کمک کند بطور فعال جدول زمانی کمتری را که مایل به تجربه آن نیستید نابود کنید. به عنوان مثال ، اگر فکر تراژدی بدون هیچ دلیلی وارد مغز شما شد ، از این شمشیر برای نابود کردن آن جدول زمانی استفاده کنید تا نتواند تجلی یابد. این مشابه کاری است که مایکل برای ما سه طلوع خورشید در پیش دارد ، جز در مقیاس کلان.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی برای استفاده در ترکیب استفاده می شوند. آنها به ما فرستاده می شوند تا به ما در حفظ بدنهای خود کمک کنند. لطفاً روزانه از این ابزار استفاده کنید. “ما شروع به از بین بردن موانع انرژی فراوانی می کنیم.

لطفا توجه داشته باشید که 3 ابزار بعدی روش های درمانی هستند و می توانند از راه دور برای عزیزان ارسال شوند.

(برد کوتاه منفعل و پرخاشگر)
پرتوهای تابش بهداشتی Archangel Kaleziel ، همه بیماری ها و بیماری ها را از بین می برد. همچنین می تواند به بهبود بیماریهایی که قبلاً ایجاد شده اند کمک کند ، می تواند به توده های زمینی و همچنین موجودات زنده فردی ارسال شود.

(محدوده کوتاه و بلند منفعل و پرخاشگر)
دلسوزی درخشان Archangel Theliel عشق صمیمانه ای را برای همه در حوزه های قضایی شما ارسال می کند. این جنبه تقویت کننده بهبودی است و از گرمی فوق العاده ای برخوردار است. بهتر است این کار را با یک قاب آرام ذهن انجام دهید.

(فعال)
پرسنل شفا بخش Archangel رافائل یک نیروی شفابخش قدرتمند است که بسته به نحوه عملکرد آن ، به تدریج یا فشرده کار می کند. این بهترین ابزار درمانی عمومی محسوب می شود.

20200411_1907281240615144610506537.jpg

تکالیف:
این تکالیف هر روز معتبر هستند ، زیرا ما فراتر از فضا و زمان هستیم ، و مهم نیست که چه زمانی آنها را اداره کنید ، همچنان تلاش مشترکی می کنند. اگرچه برای اطمینان از صحت ، مطمئن شوید که از تسلیحات فعلی استفاده می کنید. به خصوص ، اگر این 36 ساعت یا بیشتر از ارسال این مطلب را در ابتدا مشاهده می کنید ، لطفاً از شهود خود استفاده کنید.

1) فیل روحانی در اتاق کوه شستا است ، این اتاق کنترل انواع آگارتا است. با توجه به میزان فریب بیرون آمدن از آن منطقه ، ما باید در رویکرد خود نسبت به کار انرژی مورد نیاز پرخاشگر باشیم.

با یک شعله بنفش برای شمارش 72 شروع کنید و به دنبال آن یک طوفان رعد و برق الکتریکی بنفش و یک باران پلاسما سبز زمرد برای همان تعداد شمارش شود. این چگالی الکتریکی زمین را در رابطه با منبع خالق بی نهایت گسترش دهنده افزایش می دهد.

2) وحشتناک ترین تونل قاچاق روی زمین “Gothards” سوئیس است. توده های تاریک بیش از هر مکان دیگری روی زمین انجام شده است. از شعله های فراوان بنفش و سایر تکنیک های انتقال دهنده انتخاب در منطقه استفاده کنید. سپس انرژی مورد نیاز خود را با انرژی دوست داشتنی جایگزین کنید.

3) تونل های زیرزمینی زمین باید با جریان مداوم شعله بنفش ، هوای خنک آبی روشن ، نور شفابخش سبز زمرد و پلاسما رنگین کمان در یک جریان مداوم نگهداری شوند. ما به تمام کمکهایی که می توانیم در این زمینه دریافت کنیم نیاز داریم ، لطفا کوشا باشید.

spring_wonder_by_florentcourty_dc856f4-pre

مراقبه امروز بلیط یک طرفه به واقعیت 5 بعدی است ، لطفا لذت ببرید!

One comment

Leave a Reply