Olbrzymi wybuch, postępy, Nibiru przychodzi w pokoju, archanioł Elyon, bitwa o żołnierzy

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

„∞05B6∞-∞05A2O5A2A2∞-∞D9B9B9B9B9B9B9∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00. W momencie pisania tego postu rozpocznie się nowy 15:00 (lokalny).

Informacje o kalendarzu ~ English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200413_1938282877666467827429340.jpg

– Gaia jest w prawdziwej dominacji ognia i przedziera się przez linie czasu jak mistrz szermierzy. Oczywiste jest, że nie ma już wesołego nastroju i domaga się szybkich zmian na wszystkie sposoby. Wezwała Archanioła Elyona, który będzie jej pomagał w jej codziennych zadaniach.

– Mieliśmy gigantyczny wybuch w ruchu opartym na wydarzeniach (między innymi), co oznacza, że skaczemy na osi czasu jak doświadczona kozioł górski na klifach szaleństwa. Zbliżamy się również do niezwykle potężnej bramki czasowej, którą musimy zrobić, aby nie przekroczyć, zobacz dzisiejsze zadania.

– Tęcze, które widzisz, są czymś więcej niż anomaliami światła, to niewidzialna siła, która przez nas przepływa, aw pewnych okolicznościach staje się coraz bardziej widoczna dla naszych zmysłów. Ma to przypominać całe życie, że zawsze istnieje hierarchia, która rządzi wszystkimi rzeczami, a gdy jest to naprawdę uzasadnione, przywróci równowagę bez ostrzeżenia.

– Utworzenie amerykańskich sił kosmicznych z pewnością pomogło w naszych relacjach z Galactics. To otworzyło wiele nowych rozmów w dziedzinie handlu, co będzie mile widzianym postępem w naszej obecnej technologii. Biorąc to pod uwagę, podejmowane są bardzo duże wysiłki, aby wprowadzić kolejne pokolenie do głównego nurtu, ale jak można sobie wyobrazić, dostrzega opór dużej farmacji wśród wielu innych. Ujawnienie Gwiezdnych Wyścigów może pomóc w szybkim udostępnieniu tych lekarstw, ale to rozmowa na inny czas.

– Musimy jasno powiedzieć, że Nibiru nadchodzi, ale nie oznaczają one dla nas żadnej szkody i przybywają tylko po to, aby pomóc ludzkości w niezwykle głęboki i nowy sposób. Nie ma zbyt wiele „dzieje się”, dopóki ten gigantyczny przelot nie zostanie zakończony i, aby spotęgować niepokój, jaki światowi przywódcy czują, mamy w tej chwili wiele dużych przedmiotów nieprzewidywalnych trajektorii. Ponownie chcę wyjaśnić, że żadna z tych rzeczy nie oznacza dla nas żadnej szkody, a tak naprawdę nie jesteśmy tutaj, aby nam pomóc.

– Zgodnie z ciągłymi skargami Szarych wypełnionymi Galaktyczną Federacją Światła, przy 55 Waters Street znajdują się przedmioty, które twierdzą, że są ich prawowitą własnością. Ponadto istnieje inne, nie tak dobrze znane tajne stowarzyszenie, które opiera swoją teologię na „nanotechnologii”, które „jakoś” weszły również w posiadanie tej technologii, i chociaż nie są bezpośrednio zaangażowane w szarość kontra Epstein są jednak w posiadaniu przedmiotów i znajdują się na środku.

– Bitwa walk-ins osiągnęła rekordowy poziom i stało się jasne, że jest to główny problem, z którym mamy do czynienia. Zajmiemy się tym w bardzo bezpośredni sposób w dzisiejszych zadaniach, ale muszę zachęcić wszystkich do bardzo częstego sprawdzania konserwacji wszystkich przyjaciół, rodziny i odpowiednich osób publicznych. Oczywiste jest, że archaniołowie weszli na wiele ludzkich ciał, jest to świetny znak, ale na razie nie jesteśmy tam w 100%.

– Nigdy nie jesteś karany za swoje czyny, tylko oni są karani i nikt nie zostanie ukarany przez siły zewnętrzne inne niż ty. Jeśli wasze sumienie jest czyste, nie ma powodu do niepokoju, jeśli serce mocno wisi, to pochwycą go wiatry zmian.

– Dajemy każdemu, kto przechodzi na światło, natychmiastową ochronę, aby zapewnić ich bezpieczeństwo. Wielu chce odejść z różnych grup spośród wielu, którzy już wybrali tę ścieżkę.

– Zorganizowana Ciemność wydała ostatni alarm, ostrzegając swoich członków, że ostatecznie poddają się zgodnie z ustalonymi prawami Magii. Nie ma już mocy, aby zorganizowana ciemność mogła wzywać ją fizycznie, metafizycznie lub w inny sposób. Dlatego też reklama SmallSoft z narzeczoną Draculi nie poszła tak dobrze. Zwykle istnieje poparcie metafizyczne, które pozwala wsunąć to oko opinii publicznej do żył głównego nurtu życia, ale nasze legiony bardzo skutecznie zebrały je i doprowadziły do szybkiego rozwiązania.

20200413_1941265421472183329092167.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, nie możemy już pozwolić, aby narzędzia metafizyczne były otwarte, dawać mądrze.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 6, na który liczyliśmy już 9, ale wyraźnie pochłaniają dużą energię.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Arasdarhon, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Nuriel, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Machdiel, Archanioł Aeshma, Archanioł Abraxos, Archanioł Sablo, Archanioł Adonachel, Archanioł Uzziel i Archanioł Kerkiel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wpadnie do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować. Jest to podobne do tego, co Michał robi dla nas trzy wschody słońca, z wyjątkiem skali makro.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200413_1944543123407194847095630.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Wspomnieliśmy, że najszybszym sposobem na usunięcie wszelkich wrogich walk jest metafizyczne uderzenie rdzenia zainfekowanych stron przy użyciu wybranej przez ciebie metafizycznej broni. Jeśli nic nie jest obecne, nic nie poczują, jeśli zauważysz, że coś wychodzi, musisz natychmiast je powstrzymać i transmutować. Będą mieli ból głowy, jeśli w rzeczywistości zostali zainfekowani.

2) Aby uspokoić hiper-energię i upewnić się, że trafimy w słodkie miejsce, aby otworzyć bardzo potężną bramę. Musimy użyć szmaragdowej zielonej plazmy, aby pochłonąć Ziemię z początków galaktyk.

3) SmallSoft podjął próbę masowego posiadania z projektem odrzuconych okularów przez Internet, co otwiera nam drzwi do ewakuacji tych wpisów i stworzenia w nich portalu trwałego wyjścia i całej technologii. Może to stworzyć wirtualny złośliwy portal wyjścia, który będzie zawierał łącza do wszystkich produktów Microsoft.

20200414_0647417865466752732128349.jpg

Dzisiejsza medytacja to medytacyjna podróż do starożytnego Egiptu, ciesz się!

Leave a Reply