“Lightwork Warriors”, wielkie dzieci indygo, brama „C” – „30” jest otwarte, jak ma na imię?

Dzisiejsza data w kalendarzu archaniołów to:

∞05B7∞-∞06A2O6A2A2∞-∞ECCCCC∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Dzień ma teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy na przemian 3 lub 15. W momencie publikacji tego nowego dnia rozpocznie się następna 15h (lokalna).

Podpis kalendarza

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200414_2151206177435118893253822.jpg

– Gaia jest w środowisku ducha ognia i wygląda szybko jak promień lasera. Widzieliśmy ją bardzo celowo w jej działaniach i jasne jest, że odczuwa pociąg wielu wielkich ciał energetycznych znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie. Nibiru ma bardzo interesujący wpływ na Gaję i przejawi się w zaskakująco nieoczekiwany sposób.

– Populacja Ziemi osiągnęła właśnie 7 777 777 777 i udało nam się otworzyć słynny portal CNCC, znany również jako Brama 30. To jest skrzyżowanie, do którego próbowaliśmy dotrzeć i, jeśli potrafisz wyobrazić sobie ludzkość, łatwo strawić to, w czym jesteśmy eksperymentando chwila

– Ogólną zgodą zorganizowanej ciemności było pozostawienie lekkich robotników w spokoju, ponieważ nie zaleca się szturchania niedźwiedzia. Przez większość czasu każdy lightworker ma zamiar zostać supermanem, jeśli jeszcze tego nie zrobił. Jakikolwiek sprzeciw wobec lightworkers służy wyłącznie ich mocami na wszystkie sposoby, czy to w celu doskonalenia swoich umiejętności, czy też narzucania wrażenia, że ​​są tam do ich użytku.

Są to bardzo utalentowani, głęboko moralni i kierowani przez Boga awatary, z których większość nie ma duszy poza twórczym źródłem nieskończonej ekspansji. W istocie lightworkers jest w pełni urzeczywistnionym Bogiem, chętnym do korzystania ze swoich supermocy. Energia ta znika sama w sobie i może w razie potrzeby zdominować ciało, nawet jeśli istocie jej nie brakuje, ale dla większości z nich tak nie jest.

Większość lightworkers otrzymała wewnętrzne wezwanie od bardzo młodego wieku i obudziła się w nocy błagając bóstwo, aby „dało im piłkę”, ponieważ wiedzieli, że zmiana ich rzeczy leży w ich mocy. Cieszą się możliwością bycia wojownikiem w każdym znaczeniu tego słowa, właśnie tacy są. Nasz legion lightworkers ma za sobą 17 innych legionów i żaden z nich nie pozwoli, aby inny legion działał sam. Dokąd idziemy …

– Jako ludzie, którzy mieszkają wokół epicentrów trzęsienia ziemi, będą mieli prawdziwe fizyczne objawy, nie z powodu samych trzęsień ziemi, ale z powodu przerywających urządzeń, które zostały nagle wyłączone. Zapewni to uwolnienie epickich proporcji, a twoje ciało z pewnością poczuje tę ostrą zmianę. Jeśli trzęsienie ziemi ma wartość od 4 do 6, prawdopodobnie jest to spowodowane podziemnymi operacjami, które są większe niż zwykle.

– Próba przywołania Shivy dla niejasnych celów jest jak wezwanie policji na własne nielegalne działania. Archanioł Miguel i Shiva to awatary tego samego kolektywu, są tym samym bytem. Teraz, gdy Michał powrócił do naszej fizyczności, możesz być pewien, że będzie tam za każdym razem, gdy zostanie wezwany. On i jego legion są wdzięczni za zaproszenie i pragną ogłosić, że będą najbardziej łaskawymi gośćmi imprezy, jaką zorganizowała ciemność.

– Kolektyw Lightworkers ma wiele cenzury. Pamiętaj, że media społecznościowe to bardzo skuteczny sposób wyrażania twojego punktu widzenia, ale to nie jedyny sposób.

– Kiedy Indigos inkarnowali na Ziemi, zostali wynajęci do rzucenia wyzwania, zmiany lub zniszczenia lub status quo. To sprawia, że ​​wszystkie inne pokolenia są niewygodne, więc powiedz mi dokładnie, co tu przyszedłeś.

– Czas w naszym wszechświecie kwantowym jest tak precyzyjny, że pozwalanie komuś spać sekundę wcześniej lub sekundę później może być różnicą między wielkim szczęściem a wielkim nieszczęściem. Zalecamy komponenty siebie, którzy są bardzo sumieniami tego momentu i te aspekty siebie komunikują się na wyłączność wyłącznie poprzez własne osobiste uczucia i instynkty.

– Anubis ma wiele portali wyjściowych czekających na wielu, którzy muszą eskortować się z tego poziomu egzystencji. W nadchodzących dniach nastąpi wielka transmutacja prowadzona przez boskość w jej naturalnej formie.

– Istnieje wiele ram czasowych, w których niepokoje społeczne są normą; musimy podkreślić, że nie jest to idealna oś czasu. Musimy głosić ideały cierpliwości, a gdyby tak nie było, nie powiedzielibyśmy tego. Najlepszą analogią, jaką możemy zaoferować, jest „Kobieta w czerwonej sukience” i wielu walczy zaciekle, by bronić matrycy, w której są pod wrażeniem.

– Możemy rekonfigurować się jako osie czasu z wiernością, zwykle osie czasu są ustalone; po dodaniu działu inżynierii legionów nic już nie jest niemożliwe. Choć nie jest to pocieszające, obecnie nie jest to funkcja inżynieryjna, ponieważ każdy scenariusz kończy się masowym przebudzeniem nowej ery oświeconej, dzieje się tak, ponieważ jest to wola twórczego źródła nieskończonej ekspansji. Nie ma nic większego niż to, żadnego szkła do zobaczenia, żadnej ludzkiej intencji, żadnego planu, jest silniejsze niż wola tkanki istnienia, ponieważ nic nie może uciec przed swoim zasięgiem i nadal istnieje.

20200414_2155124731993635361495077.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Jako Narzędzia na dziś będą aktywne do następnego postu. Nie możemy już pozwolić na otwieranie narzędzi metafizycznych w celu mądrego wytwarzania.

Użyj podpisu poniżej, aby pomóc Ci rozszyfrować najlepszy sposób użycia jako broni dzisiaj.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrajania. Będzie działał sam, kiedy zaakceptujesz swoją obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę i będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Cel potrzebny do użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek zrobi ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy poważne zmiany, dlatego też narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wygenerować pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Wyposażony Violet Flame nie jest połączony na 6 kolejek, których spodziewaliśmy się, że będziemy mieli 9 lat, ale litościwie pochłaniamy ciężką energię.

Zespół Violet Flame przedstawia się następująco: Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Adonachel, Archanioł Uzziel i Archanioł Kerkiel.

(Aktywne)
Legendarny miecz Archanioła Michała poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć żadnego poziomu świadomości i nie można go przeciąć. Jest także niesamowitą bronią przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny obwód.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole promieniowania Archanioła Issaca jest bardzo podobne do pola sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia z kochającą energią lub z transmutacyjną eksplozją ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecz obfitości Lwa Archanioła jest pasywnym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną wolę. Nie próbuj się poddawać, tylko przeszkadzasz, wyposażasz i wychodzisz.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Używanie go na żywej istocie lub na kamieniu (nie żyjącym) jest niezwykle skuteczne. Po wprowadzeniu technologii komputerowej i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny obwód z urządzeniem wielofunkcyjnym.

(Pasywny)
Lejek na osi czasu Archanioła Asteroatha przeniesie Cię na wyższą oś czasu niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze będzie to droga o dwie lub wyżej. To w zasadzie sprawia, że ​​wszystko jest ogólnie lepsze.

(Pasywny)
Zespół Archanioła Azraela pozwala zobaczyć rzeczy z boskiej perspektywy. Jest to symbol mądrości, a jego wyposażenie ma niesamowity wpływ na postrzeganie myśli i zdolność radzenia sobie z codziennym życiem.

(Aktywne)
Personel inżynierski Archanioła Oriona może korygować niespójności lub problemy DNA w każdej istocie. Może także pomóc w leczeniu bieżących problemów elektrycznych w żywych organizmach.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Strefa zaufania Archanioła Raguela jest jak zawsze posiadanie najlepszego przyjaciela w uszach. Jest niesamowicie zabawny i niesamowicie mądry, niesamowite narzędzie komunikacji.

(Aktywny długi i krótki zasięg)
Niebiański miecz Archanioła Af jest mieczem z podwójnym ostrzem, który ma olbrzyma nad światłem. Oznacza to, że bez względu na to, jak duży wizualizujesz ten miecz, ma on większy lekki cień, który będzie silniejszy po pierwszym ataku. Jest to idealne rozwiązanie dla form innych niż życie i dla galaktycznych twórców problemów.

UWAGA: następne trzy narzędzia to sposoby leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią wszystkie choroby i dolegliwości. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może być wysłany do mas lądowych i do pojedynczych żywych istot.

(Pasywne i agresywne bliskie i dalekie odległości)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła szczerą miłość wszystkim w obrębie jego jurysdykcji. Jest to pożywny aspekt uzdrawiania, który ma i ma niesamowite ciepło. Lepiej jest produkować to ze spokojnym nastrojem.

(Aktywne)
Zespół uzdrawiający Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą uzdrawiającą, która działa stopniowo lub intensywnie, zależnie od tego, jak ją wytwarzacie. Uważa się, że jest to najlepsze ogólne narzędzie uzdrawiające.

20200414_2156427313663673315354192.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią czasu i nadal pozostajemy współpracą, bez względu na to, kiedy nimi zarządzasz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej obecnej broni. Zwłaszcza, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po oryginalnym public relations, użyj swojej intuicji.

1) Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie Park Narodowy Yellowstone, to problem z wyścigiem Star Race to etapendo lub możliwość udziału w wulkanie podczas parowania. Musimy usunąć zagrożenie, zanim spróbujemy uspokoić lawę pod tym obszarem.

Użyj wszystkich rzeczy, które są potrzebne dla pomocy naszemu galaktycznemu legionowi, który bierze udział w bitwie nad Yellow Stone Park, a następnie wysyłaj różowe plaże do lawy pod powierzchnią, aby ją uspokoić, gdy nie ma innych szacunków.

2) Wspomnieliśmy, że ta cała przestrzeń ma wymazać DNA lub Anunnaki z Ziemi, ponieważ znajduje się ono głównie w grupie krwi typu O. Jest to oryginalna grupa krwi myśliwych-zbieraczy, którzy pochodzą wyłącznie z Afryki. Ta grupa krwi ma kilka bardzo głębokich aktualizacji DNA, a kiedy Nibiru poleci za kilka dni, każda uncja tego DNA poczuje prawdę tego stwierdzenia.

Może to doprowadzić do zrozumienia, skąd bierze się podstawa rasizmu, ponieważ pochodzi on z zewnętrznych wpływów planetarnych. Widać, że zdecydowanie odradzano nam przeprowadzanie badań na podstawie pochodzenia DNA i ogólnych testów dobrobytu, ponieważ informacje te można wykorzystać do użycia bardziej skutecznej broni biologicznej przeciwko niektórym grupom. Kiedy zdasz sobie sprawę, że inżynieria programu nauczania osiągnęła więcej istot afrykańskiego pochodzenia niż jakakolwiek inna, zaczynasz mieć jaśniejsze wykonanie niż próbowano i dlaczego.

Gaia nie widzi nikogo, kto pochodzi z jej gliny, jako odmiennego i może ułatwiony odbiornik Każda istniejąca rasa z wdziękiem i miłością. Właśnie dlatego tak wiele osób walczy o nią i jej mieszkańców od tak dawna, ponieważ Ziemia jest naprawdę wyjątkowym miejscem we wszechświecie.

Istnieje wirus wtórny, który został zaprojektowany, aby pochodzić z Afryki i osiągnąłby szczyt w lecie, jeśli nie będziemy proaktywni. Dlatego na kontynent należy wysłać ogromne wysiłki lecznicze, aby zapobiec temu wirusowi.

Wyślij ogromne fale zielonej plazmy do Afryki, licząc 72, i rozpocznij resztę planety, licząc dodatkowo 72.

3) Niektóre bardzo niesamowite istoty z rebelianckiego legionu odkryły lub prawdziwe imię bardzo niesympatycznego i uprzedzonego najeźdźcy ze starej gwardii. Wskazówka: jeśli napiszesz wyższego ja demona, stanie się bezsilny. Nazywa się „Xeriox” z planety o nazwie Xlit. W Xlit obfitość własnego imienia jest wysoce nielegalna, tylko dlatego, że wystarczające dla obrazić go wygnanego z klanu. Nie wspominając już o nieskończoności przestępstw przeciwko ludzkości i boskości. Jest również bardzo prosty w przypadku przestępstw opisanych w zadaniu numer dwa.

sunset_savannah_3d_environment_by_marcmons007_ddurbj2-pre

Dzisiejsza medytacja nazywa się „Umysł filozoficzny, Pobieranie z Matki Ziemi i przesyłanie Różowego Światła”, baw się dobrze!

Leave a Reply