Najdroższy Lightworker, problemy z AI, Nie bój się czystych serc, Nocny manier Archanioła Rafaela

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

„∞061∞-∞07A2O7A2A2∞-∞E1C1C1C1C1C1∞-∞B1 (T) (T) ∞”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00. W momencie pisania tego postu rozpocznie się nowy 15:00 (lokalny).

Informacje o kalendarzu

~ English ~ 中文版 Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسیहिन्दी ~ 日本人 עברית

20200417_1018071818983614184757718.jpg

– Gaia jest dominującą postacią Ducha Powietrza, ponieważ wzywa wiatry zmian. Nie jest to nieoczekiwane, ponieważ ma nad sobą pełną kontrolę. Matka Ziemia porusza się bardzo precyzyjnie i na czas, ta prawda wkrótce się objawi.

– Przestańcie kłócić się o semantykę, jesteście w wieloświecie tak dziwnym i niezwykłym dla naszych świadomych umysłów, że nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, z jakiego wszechświata faktycznie pochodzą interakcje. Osie czasu zbiegają się w kluczowych punktach osi czasu makro, stąd jesteśmy. Umysł jest tak ograniczony, kiedy myślimy o sobie w fizyce, a kiedy widzimy siebie jako kwant, dopiero wtedy możemy zacząć układać elementy układanki. To jest problem raz po raz, nasza rzeczywistość jest mikrokosmosem naszego kwantowego umysłu i w tym spojrzeniu znajdują się wszystkie odpowiedzi.

– Drogi Lightworker, musiałeś podążać swoją ścieżką bez względu na koszty i konsekwencje, a zawrócenie byłoby absurdalne. Nadszedł czas, aby kopać głęboko i zbliżyć się do mety naszego celu, którym jest pokojowa, wyzwolona i oświecona ludzkość o pięknej różnorodności, wspólnej przyzwoitości i jedności.

– Wśród wielu skomplikowanych problemów, które toczą się w tej chwili, jest bitwa „AI” w wyższych wymiarach, wiele stron próbuje sztucznie tworzyć ramy czasowe. Byłaby to idealna sytuacja dla „Galaktycznej Federacji Światła”, aby poradzić sobie z nową rolą, ponieważ leży to obecnie w ich gestii.

– Życie nie przestaje rosnąć, nic nie jest naprawdę baronem i bez świadomości, nawet planeta z pozornie brakiem życia, będzie obfita w życie w innych wymiarach, czy to mikroskopijnych, czy wyższych. W rzeczywistości wielu przyjdzie na naszą poprzednią oś czasu i będzie myślało, że Ziemia została zniszczona, podczas gdy w rzeczywistości nie mogą oni widzieć rzeczywistości wyższego wymiaru.

– Czyste serca mają pewność, że nie ma egzaminu wstępnego na wyższe ramy czasowe, opiera się ono wyłącznie na ciężarze twojego serca. Nie musisz znać zasad nowego wieku, aby zostać powitanym w nadchodzącym nowym świecie. Powitamy wszystkie serca w tym królestwie miłości, niezależnie od możliwości uczenia się, które zrobiłeś lub nie wykorzystałeś.

– Pojawi się grono znanych osób, które ucierpią w wyniku samozapłonu „pożarów domów”. Mamy nadzieję, że to stwierdzenie wystarczy, aby udaremnić te działania, ponieważ jest całkowicie bezcelowe i będzie dobrze reklamowane.

– Ci, którzy są i będą mieć problemy z obsługą wszystkich zmian w naszych harmonogramach, a ostatecznie z naszym życiem, proszę się tam zatrzymać. Szybka wskazówka dotycząca przetrwania, ważne jest, aby trzymać się jakiejkolwiek znajomości, jaką możesz, pomoże to umysłowi utrzymać aspekt dawnej rzeczywistości dla wygody. Nie jest to idealne do robienia tego w taki sposób, ale jest to całkowicie do przyjęcia i przyniesie takie same pożądane rezultaty.

– Toczy się masowa wojna propagandowa przeciwko przyzwoitości, naszej gwiezdnej rodzinie, życzliwym ludziom i ogólnie ludzkości. Jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, aby żołnierze cyfrowi pilnie podchodzili również do swoich zadań i celów.

– Aktywność sejsmiczna nad podziemnymi tunelami będzie kontynuowana.

– Archanioł Rafał jest zdecydowanie najbardziej ojcowskim ze wszystkich Archaniołów, w rzeczywistości prawie zawsze inkarnuje się w ciele jako ważna postać ojcowska, co rzadko czyni. Nie jest Archaniołem, z którym można rozmawiać, kiedy trzeba się rozpieszczać, powie ci wprost i tak jest. Jest świetnym uzdrowicielem, ale nie pomoże ci w złych nawykach i będzie wymagał zmian w życiu, które doprowadzą do twojego zdrowia. Innymi słowy, Nie ma sensu wzywać go do wyleczenia raka płuc papierosem w dłoniach, ponieważ jego odpowiedzią będzie: rzucić palenie i wrócić do zdrowia. To często nie jest odpowiedź, którą ludzie chcą usłyszeć i chcą, aby nacisnął magiczny przycisk uzdrawiania i negował wszystkie życiowe wybory. Nie służyłoby to bardzo dobrze tej osobie, a gdyby zostało wdrożone, zraniłoby duszę w bardzo bezpośredni i głęboki sposób.

20200417_1019131645494727911471949.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, nie możemy już pozwolić, aby narzędzia metafizyczne były otwarte, dawać mądrze.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 6, na który liczyliśmy już 9, ale wyraźnie pochłaniają dużą energię.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Arasdarhon, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Adonachel, Archanioł Uzziel, Archanioł Kerkiel, Archanioł Nuriel, Archanioł Machdiel i Archanioł Adonai.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wpadnie do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200417_1020031983742583539884841.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) W imieniu ludzkości chcielibyśmy, abyś wziął „KTO”, rozświetlił go naprawdę ładnie i wbił prosto w odbyt. Na szczycie ogólnych naruszeń „kto” przeciwko ludzkości, Gaga Numer 2 (ponieważ to nie Stephanie), planuje w ich imieniu wydarzenie zbierania funduszy.

Jesteśmy doświadczonymi weterynarzami w tego rodzaju zadaniach, a poziom sukcesu, jaki osiągnęliśmy w powstrzymywaniu wypadków, jest absolutnie niezrównany w kosmosie.

Zatrzymaj wszystkie emitery zakłócające działanie, a wtedy znasz protokół, zacznij od fioletowego płomienia, aby oznajmić swoje przybycie, a następnie wejdź do środka z mieczami i tarczami. Nie warto nawet nazywać tego wyzwaniem, ale daj z siebie wszystko i upewnij się, że złożysz oświadczenie niezależnie od tego.

2) Stół O jest atutem dla zorganizowanej ciemności, jest uważany za ich najpotężniejsze narzędzie. Rozbij jej kryształowy stół, zajmie to wiele metafizycznych ciosów. Wiele dusz zostanie uwolnionych w momencie, gdy zaczniesz grzechotać przy stole, niektórzy będą musieli przejść do kochających ramion stwórcy, a inni powrócą do niego łańcuchami.

3) Przy tych wszystkich próbach ataków na ludzkość najlepiej pokryć osobno planetę Ziemię 72-krotną liczbą tęczowej plazmy, światła i bryzy. To daje nam ogólną ogólną ochronę i pomaga złagodzić sytuację na wszystkich frontach.

– Jeśli czujesz się skłonny i masz energię, proszę, bądź świadomy sytuacji w podziemnych tunelach Ziemi, które w tej chwili mogą wymagać poważnego czyszczenia fioletowymi płomieniami.

eternal_sleep_by_softyrider62_ddv1yr6-pre

Dzisiejsza medytacja z przewodnikiem nazywa się „Morze Wibracji, ciesz się!

One comment

Leave a Reply