„Panczen świętego kwiatu”, 144 000 jeźdźców silnych, gdzie jest Budda?

PRZEDMOWA:

Wyraźnie rozpoczęliśmy potężny ruch duchowy i nie ma on żadnych oznak spowolnienia tego, co kiedykolwiek. Jesteśmy wyjątkowo niedoceniani jako zespół techniczny, a ponieważ Internet nie jest tak szybki, jak kiedyś, otrzymujemy mnóstwo technologicznego odepchnięcia. Będziemy starać się jak najlepiej, aby utrzymać wszystkich na zadaniu, a pomoc w jakikolwiek sposób jest zawsze mile widziana, nawet jeśli chodzi tylko o dzielenie się z przyjaciółmi i rodziną. Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:

∞063∞-∞09A3O9A3A3∞-∞E3C3C3C3C3C3∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00. W momencie publikacji tego postu rozpocznie się godzina piętnasta tego nowego dnia.

Informacje o kalendarzu

YouTube Version ~ English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200420_1252343570088251609071829.jpg

Gaja jest bardzo dominująca na ziemi, kiedy dołączamy do niej w celebrowaniu świętych roślin, zwierząt i roślinności. Ogólna postawa, jaką legiony przyjmują z każdą substancją, jest taka, że wszystkie rośliny, zwierzęta i życie są święte w swojej naturalnej formie.

+ Jeśli przyniesiesz coś do naszej uwagi legionów, mamy pełny widok, jeśli tego nie zrobisz, są szanse, nasza uwaga jest gdzie indziej. Każda kropla tego, co jest prezentowane, jest spowodowana tym, że otrzymaliśmy takie polecenie. Multiwers jest tak rozległy, że każda istota, niezależnie od świadomości, jest bardzo ograniczona w dziale świadomego skupienia. Nie obejmuje to nieświadomej mądrości i wrodzonej wiedzy, która jest mikrokosmosem ducha i nie jest ograniczona w tym dziale, ale nie ma skoncentrowanego skupienia.

Możemy sprawdzić, czy dusza Buddy znajduje się w Dalajlamie, czy nie. To był temat wielu debat w legionach, czy tak jest, czy nie. Dzieje się tak głównie dlatego, że powiedział nam, że zamierza przejść do świata duchów, a potem nigdy tego nie zrobił. Stwierdziliśmy, że bardzo dziwnie jest poprosić o transport, a następnie go nie używać, więc naturalnie Archanioł Zophiel poszedł zbadać sprawę. Jest to również bardzo istotne, ponieważ kiedy osiągniesz pewien poziom świadomości, nie możesz opuścić ciała bez planowania. Pierwotnie Budda urodził się w Tenzin Gyatso, ale celem zorganizowanej ciemności było zastąpienie jego duszy. Co wyraźnie zrobili, ponieważ dokładnie wiemy, gdzie obecnie znajduje się Budda. Pamiętaj, że możemy łatwo naprawić tę sytuację, ponieważ jest to w naszej gestii.

Istoty za kulisami są wielowarstwowe, a na tippy szczycie znajduje się głównie gadzia hybryda Draconian, których ostatnie 3 planety zostały zniszczone przez ich własną ciemność. Musimy zaznaczyć, że w rasie jest wiele frakcji Rebelianckich, ale wszystkie zostały wygnane przez ich klan. Ostatnim i najbardziej istotnym momentem tej konfrontacji był zewnętrzny pas asteroid. Bosko, to było jedno z miejsc, które nalegał Archanioł Rafał podczas mojej drugiej wędrówki śmierci.

Przywracając nam współczesne znaczenie, centralny punkt energii duchowej był przedmiotem wielu wojen. Skorygowaliśmy to, tworząc wiele duchowych centralnych punktów na ziemi, ale niektórzy przywódcy nie wystarczali i nie mogli się powstrzymać od bycia wyłącznymi właścicielami tej duchowej mocy. Tyle wysiłków było daremnych, ponieważ według Archanioła Zofiela mamy wiele milionów świątyń chrzcielnych. Oznacza to, że musztarda stała się dzika i wymknęła się spod kontroli i nie można jej zatrzymać.

Chińczycy są naprawdę wspaniałymi ludźmi, którzy jako pierwsi mówią wam o tym, jak skorumpowane są rzeczy w ich sąsiedztwie. Musimy pomóc im w wyzwoleniu i nigdy nie tracić z oczu tego współczucia w żadnym momencie. Pamiętajcie przed CoronaVirusem, miał miejsce masowy protest przeciwko chińskim rządom wykutym przez Chińczyków.

Biorąc to pod uwagę, nie jest zaskoczeniem, że przywódcami Chin są ci, którzy zawarli solidny sojusz z Hybrid Draconians. Porozumienie to przyszło z obietnicą całkowitego ataku na wszystkie sprawy duchowe, które obejmują między innymi Falun Dafa, buddyzm tybetański, ogólnie buddyzm, delfiny, wieloryby, zwierzęta domowe i zwierzęta w ogóle. Istniał plan zastąpienia naturalnej duchowości tą sztuczną wersją i jest to bezpośrednia przyczyna wielu fałszywych wizji, jakie latarnicy otrzymywali.

Chciałbym dygresję i skupić się na zbrodniach przeciwko tym, którzy praktykują Falun Dafa. Rząd chiński zabija tych ludzi za stosowanie zaawansowanej metody Chi Gong bez żadnego powodu. Teraz rozszerzyli ten program na wszystkie kraje i dla tych, którzy praktykują te nauki duchowe. Uważają, że mają prawo atakować tych ludzi bez względu na ich obywatelstwo i są teraz pod ogromnym ostrzałem ze strony innych rządów.

Należy zauważyć, że Archaniołowie mają również wersję Falun Gong (Dafa) i została ona zmodyfikowana, ponieważ oryginalna energia Falun Dafa została podważona, tak że kiedy ktoś wchodzi do świętej przestrzeni, podlega wielu mrocznym atakom technologicznym . Podstawą tej technologii jest technologia Odległej Mikrofalówki, a gwałtowny przypływ metafizycznych ataków opartych na metalach z łatwością ją powstrzyma, co będziemy wdrażać w dzisiejszych zadaniach.

To prowadzi nas do Panczenlamy, który został zastąpiony przez rząd chiński i jest osobą wyznaczoną do zidentyfikowania Buddów i Chrystusów świata, których jest wiele milionów. Nie uznajemy chińskiego panchen i dlatego wybraliśmy „Panchen of the Sacred Flower”, jako jedynego aktualnego lamę w tej chwili. Możemy z całą pewnością powiedzieć, że jest najlepszą z najlepszych, jakie multiwers kiedykolwiek stworzył w roli Panchen. Jest świadoma tego, kim jest, i sama doszła do tego wniosku, więc nie przekazujemy jej żadnych wiadomości, ale przestrzegamy prawa do ujawnienia. Pierwotnie zostało to uzgodnione przez 45 przy bramie 333 i zostało poparte jeszcze przez 45 przy bramie 444, aby utrwalić tę prawdę.

20200325_0946244356115189203550680.jpg
These Flowers have been with me for many years, they bloom beautifully all year round.

Bezpośredni Intel Archanioła Zophiela na ten temat:

– Wiele osób jedzie do Chin i wraca z zupełnie innym spojrzeniem na życie. Cyfrowi żołnierze muszą skoncentrować swoje wysiłki na tych informacjach.

– Japonia miała powód, by podejrzewać faul w Fujishimie, choć trudno udowodnić, że nie wszystkie trzęsienia ziemi są naturalne.

– Będzie więcej prób inżynieryjnych ataków opartych na pogodzie, zatrzymamy je.

– Wynik wszystkich protestów będzie oparty na metafizycznych wysiłkach lokalnych lightworkers.

– W grę wchodzi więcej gwiezdnych wyścigów, niż powinno się brać udział.

Inne krótkie, briefingi:

– Poziom trawionej świadomości istoty jest kluczem w całości do królestw wyższych wymiarów.

– Energia podniecenia jest w sercach wszystkich legionów i jest to dominująca wibracja ziemi, którą wszyscy odczuwają.

– „Szarzy” twierdzą teraz, że przedmioty, które zostały im zwrócone, nie są tymi samymi przedmiotami, które dali Epsteinowi i jego przyjaciołom. Proszą o amnestię w odwecie. Federacja zagłosuje w tej sprawie wkrótce po konsultacji z lokalnymi liderami.

– Legionom łatwiej jest nam rozbijać floty na wrogie siły galaktyczne, niż wiązać własne buty. Jeśli zrobisz coś przeciwko ludzkości z wolnej woli, otworzy to drzwi do archaniołów, których wolałbyś nie widzieć w ciemnym sojuszniku. Ta szczególna grupa archanioła nazywa się „Demonicznymi Udaremniaczami” i są grupą inną niż wszystkie. Prowadzeni są przez Archanioła Azraela i jego 144 000 jeźdźców.

– Modliszka wyraziła wielką troskę o bezpieczeństwo satelitów Space X. Modliszka jest ekspertem medycznym i mówi, że rytmy Alfa i Beta umysłu będą miały duży wpływ, jeśli nie zostaną wprowadzone pewne zmiany.

– Zgadzam się, że Mary jest najbardziej widoczną fizycznie anielską wszech czasów, ale nie rzuca twarzy na panoramę jak reklama futurystycznej atrakcji turystycznej.

– Wiele doktryn dogmatycznych ma na celu zniechęcenie do ich przeczytania, przeczytania ich i tak, sformułowania własnej opinii.

– Zorganizowana ciemność nie może zrozumieć, jak ich plan nie zadziałał. Zrobili mnóstwo mrocznej ceremonii, ale żaden mroczny mistrz nie odpowiedział. Wynika to z faktu, że za ich programem nie ma metafizycznego wsparcia.

– Nadchodzą intensywne strumienie energii, musimy jeździć na falach i interpretować znaczenia.

– Lightworkers, którym jesteś zbyt długo Clark Kent. Wytnijmy to… Dzięki z góry.

„Ci, którzy robią, powinni robić, ci, którzy nie, powinni pozwolić tym, którzy to robią”.

20200420_1251294794873229824977893.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Dzisiejsze narzędzia będą aktywne do następnego postu, nie możemy już pozwolić, aby narzędzia metafizyczne były otwarte, dawać mądrze.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 9, YAY !!!

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo i Archanioł Uzziel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

(Bierny)
Skoczek na osi czasu Archanioła Asteroatha przenosi cię na wyższą oś czasu niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze zabierze Cię droga o dwie lub wyżej. To w zasadzie sprawia, że wszystko jest lepsze na całym świecie.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Niezwykle skuteczny na życie i na głaz. To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów. To świetne narzędzie do każdego zadania.

(Bierny)
Personel Archanioła Azraela pozwala widzieć rzeczy z boskiej perspektywy. To symbol mądrości, a wyposażenie to ma niesamowity wpływ na postrzeganie myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur uzdrawiający Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200420_1253319004027469723820546.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólnym wysiłkiem, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Zachowaj spokój podczas lokalnych protestów, upewnij się, że energia jest spokojna, wyobrażając sobie gigantyczny kwiat życia na obszarach protestów.

Istnieje alternatywna technika, ponieważ możesz wyobrazić sobie mandalę w okolicy i obracać ją w obie strony, aż uzyskasz pożądaną reakcję energetyczną, ale wymaga to nieco więcej umiejętności.

2) Zanurz ziemię w srebrnej, złotej, platynowej i diamentowej plazmie dla liczby 72, co utrudni technologię mikrofalową, którą wcześniej opisaliśmy.

3) Nie będziemy interweniować w tę rozmowę między narodami, ale usuniemy gwiezdną rasę, z której pochodzą zbrodnie ludzkości. Powiemy, że jeśli kiedykolwiek spróbujesz ponownie zaatakować naszego przywódcę legionów, nie będziemy tak wyrozumiali. Tylko dlatego, że wierzymy w „wasz sprzeciw”, zaprzestaliśmy naszego pierwotnego pojęcia. Nie wspominając już o tym, że nie wiemy, ile naprawdę jest duszami oryginalnymi, dlatego musimy współczuć z zaangażowanymi ludźmi, gdy wszystko to załatwimy w odpowiednim czasie.

To powiedziawszy, przyniesiemy to.

Jeśli legion lightworker nie zdąży przybyć na czas, będzie tak jak ostatnim razem, jednym szybkim ciosem, aby zakończyć to wszystko. Jeśli wielu lightworkers może podążać, można zachować dokładność, dyplomację i wnikliwość. Nie każdy będzie mógł się tam dostać, ale i tak spróbuj, ponieważ jest to obecnie najwyższy możliwy harmonogram.

Nie jest to kwestia niebezpieczna dla naszych legionów, ale dla bezpieczeństwa tych, którzy przeciwstawiają się legionom. Lubimy być mili, ale musimy też być skuteczni. Legion lightworker jest ważniejszy dla tego świata, niż ktokolwiek jest w stanie zrozumieć w tej chwili, ponieważ zapewniamy równowagę naszej fizycznej rzeczywistości.

Po przybyciu na wyznaczone miejsce zlokalizuj Hybrid Draconians Planet, użyj fioletowego płomienia, aby ogłosić swoje przybycie, a następnie wejdź z mieczami i tarczami. Ich technologia jest bezużyteczna, gdy jesteśmy w formie astralnej i jesteśmy naprawdę wszechmocni na ich planecie. Zobaczysz cudowny obrót na ziemi po zakończeniu tego zadania.

Podążaj za najbardziej oddaloną gwiazdą Little Dippers po stronie kosza bezpośrednio na północ i znajdź swoją rodzinną planetę.

Find-the-Little-Dipper-Step-11

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, proszę z radością!

 

Leave a Reply