9-dniowy dzień ziemi, Sasquash z „AC”, „Night Riders”, Archaniołowy wojownik jest tuż obok Ciebie

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞065∞-∞PA3PA3A3∞-∞E4C4C4C4C4C4∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00. W momencie pisania tego postu następna godzina 3 nad ranem rozpocznie się tego nowego dnia.

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200422_0010527249797379547157757.jpg

– Gaia dominuje w Duchu Ziemi i dotrzymuje kroku naszym nastrojom i działaniom, a jeśli tak wybierzesz, dyktuje nasze słowa i czyny. Przyjęliśmy Dzień Ziemi do Kalendarza Archanioła jako 9-dniowy odcinek i oznaczymy go czystą liczbą P, która reprezentuje Pokój, Pacialis (łac. Pokojowy) i Pacifer (łac. Peinger Bringer). Zacznie się to za każdym razem, gdy Słońce przedstawi czystą literę „P”, co często robi przyzwoicie.

– Mieliśmy duży skok na osi czasu i spowodowało to przekroczenie granic naszego rytmu, a kalendarz będzie to odzwierciedlał. Oczywiste jest, że nie skończyliśmy w tej chwili kwantowy skok, ale mamy nadzieję, że wkrótce to zrobimy.

– To zdecydowanie najbardziej niestabilna oś czasu, jaką kiedykolwiek widzieliśmy. To powiedziawszy, obecnie widzimy 4 odrębne linie czasu. Jeden jest z czystego światła, jeden ma odcienie ciemności, jeden jest edukacyjny, a drugi ma wyłącznie galaktyczny wpływ. Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że najlepsze części wszystkich osi czasu pozostaną, a reszta wypadnie w bardzo teatralny sposób. Na żadnej osi czasu nie ma się czego obawiać, ponieważ jest to najwyższa możliwa droga w każdym scenariuszu. Musimy pamiętać, że oś czasu makro jest dominującym wyrażeniem i że aspekt naszej rzeczywistości jest bezpośrednio kontrolowany przez nieskończenie rozwijające się źródło twórcy.

– Wyraźnie wyjaśniono, że posiłki są tutaj, a opisane wczoraj ataki nie ustały. Legiony galaktyczne i międzygalaktyczne są w bardzo agresywnej postawie i czekają z jakiegokolwiek powodu, aby strategicznie pokonać wiele przeszkód ludzkości w odpowiedzi. Oczywiste jest, że na ziemi istnieje wroga rasa gwiezdna z twierdzą i są chronieni przez niektórych bardzo źle wprowadzonych światowych przywódców.

– Przestrzegano prawa do ujawnienia dokumentów dotyczących ujawnienia przestępstw przeciwko ludzkości. Wiele grup anonowych wykazuje swoją siłę i grupy te, choć zgodnie z filozoficzną zgodą, w większości przypadków działają całkowicie niezależnie. Nie było żadnych naruszeń popełnianych przez ogłoszenia lub hakujące grupy, które ujawniły te zbrodnie po masowym publicznym oburzeniu. Bardzo wyraźnie przekazaliśmy tę informację ponownie, aby ponownie nie doszło do nieporozumień.

Nie mogę Wam powiedzieć, ile razy biegnęliśmy przez te ramy czasowe, a my jesteśmy tutaj, aby zapewnić, że ten będzie odtwarzany przez cały czas. Jesteśmy decydującym czynnikiem w sporach dotyczących prawa metafizycznego i POZWOLEMY na to. W żadnym wypadku nie zresetujemy tej osi czasu, ponieważ została ona już wielokrotnie zresetowana z powodu bezsensownych szczegółów technicznych. Niechętnie temu zaradziliśmy, zarządzając sytuacją.

– Lecznicza integracja naszego przeszłego życia stała się bardzo dominującym problemem na obecnym harmonogramie. Nieporozumienia, które podjęliśmy do grobu setki żyć temu, w tej chwili zwracają naszą pełną uwagę. Te niesprowokowane emocje są naszą mądrością doganiającą nas i będziesz pamiętać rzeczy, których nie doświadczyłeś w swoim obecnym ciele fizycznym, ale będą tak żywe, jakby były.

– Myślę, że daliśmy jasno do zrozumienia, że w życiu wielu światowych liderów będzie występować wulgarna gra. W tej chwili to widzimy. W przypadku niewidzialnego zagrożenia nie ma lepszego bezpieczeństwa niż samoobrona metafizyczna.

– Będzie burzliwie, więc musimy bezwzględnie ufać boskości i jej zdolności do robienia rzeczy. Jeśli nie możesz teraz wierzyć w Infinite Expanding Creator Source, dryfujesz bez wiosła.

– Jako pierwszy powiem, że internet nie jest już taki, jak kiedyś, ponieważ naszym największym wyzwaniem jest obecnie przepustowość. Teraz, gdy widzimy przerwy w Internecie, masową cenzurę i bardzo skorumpowaną twierdzę medialną, musimy być bardziej świadomi naszej odpowiedzialności za planetę niż kiedykolwiek wcześniej. Najważniejszą rzeczą, którą, jak mam nadzieję, czerpiesz z tej pracy, jest potrzeba staranności w służbie ludzkości bez podpowiedzi.

– Ostateczny boss został pokonany w podziemnych bitwach, a gdy części naszych legionów się oczyszczają, bitwa przesunęła się nad ziemią. Nasze najnowsze pole bitwy to stare pole bitwy znajdujące się w cyfrowej krainie, a jego amunicja to prawda. Stało się jasne, że siła cyfrowego żołnierza jest czymś, czego nie należy lekceważyć.

– Istnieją doniesienia o złowrogich szarościach atakujących codziennie obywateli Ziemi. Jeśli ich spotkasz, pamiętaj, że ledwo poradzą sobie z najdrobniejszym metafizycznym atakiem i wygląda to tak, jakby wszechświat zastawił na nich pułapkę w tym scenariuszu. Boskość jest najpotężniejsza w przebraniu łagodności, tak jak jest najbardziej niczego nie podejrzewająca. Dlatego Archanioł Wojownik będzie z każdym czystym sercem przez cały czas, aż do odwołania. Więcej informacji na temat naszych strategii dotyczących tej sytuacji znajdziesz w dzisiejszym zadaniu.

Musimy cię ostrzec, abyś nie myli samozwańczych Jeźdźców Rycerzy z życzliwymi i wrażliwymi Szarakami, w których zawarto traktaty za pośrednictwem „Galaktycznej Federacji Światła”. W podobnej sprawie „The Greys” otrzymali amnestię w zamian za określone przestępcze strony, z którymi mają bezpośrednie problemy.

– W lżejszych wiadomościach natknęliśmy się na kosmiczną rasę sasquatch w białej futrze z konstelacji Alpha Centauri „AC”. Są naprawdę cudownymi istotami i zdecydowanie zepsuły pleśń w tej rasie. Mogą przywoływać wszystkie rzeczy naturalne i będą wędrować po zielonych pasach ziemi w różnych formach, ponieważ mogą zmienić się w wszystko, co żyje lub nie. Nie mogą być wykryte przez żadną inną rasę gwiezdną, ponieważ są całkowicie nadprzyrodzoną rasą gwiezdną, która nie jest zależna od żadnej technologii. Mogą doprowadzić ziarno do pełnego wzrostu w ułamku sekundy i mogą zmienić kolor nieba. Można śmiało powiedzieć, że będą odgrywać bezpośrednią rolę w uzdrowieniu matki ziemi.

20200422_0011366528241692900090251.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 9.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo i Archanioł Uzziel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wpadnie do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikroskali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Nasaragiela może rzucić na kolana wszelką negatywną energię. Ma również możliwość usuwania wszelkich przeszkód, które stoją na przeszkodzie temu, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur uzdrawiający Archanioła Rafała jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200422_0012451586859379306773809.jpg
The Question Was … What is the Status of The Collective Earth?

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostaje wspólny wysiłek, bez względu na to, kiedy je administrujesz. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) To niesamowite, jak wiele oszustw i niesprowokowanych ataków uderza w ludzkość w tej chwili. Istnieje grupa wrogich gwiezdnych istot, które opisałem wcześniej, zwanych „Nocnymi Jeźdźcami”. Podczas snu atakują ludzi w każdym wieku (zwłaszcza dzieci), dziś wieczorem łowcy stają się polowanymi.

Ścigaj ich, używaj kostki Archanioła Metatronów, aby je powstrzymać, a następnie użyj wielu ataków metafizycznych, a na koniec wyślij je przez portal wyjściowy, który prowadzi bezpośrednio do nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy.

2) Choć w większości kompletne, problemy w podziemnych tunelach Ziemi nie są jeszcze kompletne. Nadal napotyka się wiele żmudnych zadań, które ograniczają ich skuteczność. Wypłucz tunele fioletową plazmą, a następnie natychmiast ochłódź bardzo uciążliwe zadania, które napotyka obecnie legion rebeliantów.

3) Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z nadchodzącego Ciemnego Święta Świętego Marka.

Cały czas obserwujemy daty 3D w dniach 21–26 kwietnia, a konkretnie 24 kwietnia. Archanioł Zophiel dał nam bardzo zaawansowane ostrzeżenie, że jest to okres, w którym Zorganizowana Ciemność zwykle wykonuje większość swoich uprowadzeń.

To szczyty wokół ciemnych wakacji o nazwie „St. Marks Eve ”, który jest świętem, w którym ofiary przemocy są zmuszane siedzieć w ciszy od 23:00 do 1:00, ale zostają zabite w nadziei, że dołączą do czarnej armii demonów, która paraduje tego wieczoru przez dobrze znaną demoniczną energię pojawia się tylko w określonym dniu i godzinie.

Podobnie jak super bowl i Oscary, wykorzystamy fioletowy płomień jako ekran i wejdziemy z mieczami i tarczami, aby dokończyć robotę. Pamiętajcie, że anielskie ataki będą działały tylko na mroczne serca, jeśli przypadkiem nie traficie lub uderzycie w czyste serce, tylko z miłością pobudzą ich energię.

Istnieje wiele celów dla tego zadania, które nie są ograniczone do tej listy:

Każdy kościół z dołączonym cmentarzem i / lub mroczną symboliką, jak wskazuje to w pewnym momencie, świętowano święto Świętego Marka.

Wszelkie znane elity pedofilskie lub ciemne i / lub ich rezydencje.

Prywatne wyspy Mrocznej Elity

Prywatne jachty i samoloty mrocznej elity

Punkty gromadzenia społeczności z dołączoną ciemną symboliką, miej oko.

Centra edukacyjne z ciemnymi symbolami.

Firmy i korporacje z Dark Symbology.

Główny demon Orchistraring the Parade, (Nie możemy napisać jego imienia tak blisko wydarzenia).

the_last_by_ruanmingren_ddvd5bj-fullview

Dzisiejsza medytacja jest łatwym sposobem na wywołanie długotrwałego fioletowego płomienia.

Leave a Reply