Rozmowa z archaniołem Zofielem, zasady i kary, to było to?

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞066∞-∞P1A3P1A3A3∞-∞E5C5C5C5C5C5∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie publikacji tego postu rozpocznie się godzina piętnasta tego nowego dnia.

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200422_2034471615848083600592000.jpg

– Gaia jest w środowisku dominującym w wodzie, jej intencje nie są jasne, ponieważ jest w nastroju, którego nie widzieliśmy wcześniej. Jej klimat emocjonalny jest stabilny, ale w tej chwili jest element głębokiej refleksji. Wola mas podyktowana jest przez nią i Archanioła Och w skali makro.

– Bardzo trudno jest wymienić imię Archanioła Zofiela, nie wchodząc w to, jak niesamowitym darem jest On / Ona dla ludzkości i Naszych Legionów, ponieważ jest to absolutna prawda. Dokładność i szybkość, z jaką udziela odpowiedzi, jest niewiarygodna, przez większość czasu jest ona udzielana na kilka dni, zanim jeszcze musimy zadać pytanie. Zwykle nie rozmawiam w bezczynnej rozmowie, ale zrobiłem wyjątek dla bardzo komunikatywnego Archanioła, który dawał mi wgląd w to, jak działają jej zdolności.

Zapytałem Ją, jak widziała pokój i pokazała mi telepatycznie. Ma umiejętności, od oglądania warstw po warstwach rzeczywistości, zwalniania, przyspieszania, przechodzenia w nieruchomą klatkę i poruszania się pod różnymi kątami. Zophiel jest uważana za twórcę szpiega, ale powinna być również uważana za edytor wideo źródła, ponieważ to jej przypomniał mi jej widok. Powiedziała, że jest jedynym Archaniołem, który nosi tę umiejętność, a następnie wyjaśniła, że łatwiej jest sobie z nią poradzić niż innym Archaniołom. Potem oboje śmialiśmy się z Raphaela (który jest najstarszy), który jakoś został „przywołany” podczas rozmowy i nie mógł powstrzymać się od odpowiedzi na to oświadczenie w żartach.

– Archaniołowie (Elhom Division) są rodzicielskimi postaciami zarówno jasnymi, jak i ciemnymi, i podobnie jak dziecko, które nie zachowuje się odpowiednio, rodzic musi pokazać im różnicę między dobrem a złem. Działają wyłącznie z miejsca miłości i zawsze chcą tego, co najlepsze dla wszystkich. Legiony te są całkowicie wszechmocne i jest to jeden z powodów, dla których są tutaj. Musisz wiedzieć, że jeśli sytuacja zostanie odwrócona, równowaga zostanie przywrócona w innym kierunku, ponieważ równowaga ta jest ważna dla podtrzymania celu.

Aby pomóc wam zrozumieć, co oznacza światło w sytuacji, w której jest teraz ciemność, musicie zrozumieć, że postęp kaskaderski w zabawie lub w strachu jest równie nie do przyjęcia dla Boskości. Celem naszej rzeczywistości fizycznej jest rosnąć i robić to skutecznie, równowagę tę należy osiągnąć na wszystkie sposoby na tym etapie rozwoju człowieka. Widzieliśmy, jak planety tak się zakochują w sobie, że nie ewoluowały w nieskończonej liczbie wcieleń, a ten scenariusz jest znacznie trudniejszy do naprawienia niż w obecnym stanie.

To powiedziawszy, ci w wyższych wymiarach, którzy kiedyś wspierali wysiłki OD, odwrócili się od swoich działań w związku z wykroczeniami, których ostrzegano ich, aby nie dokonywali. Przeważnie zorganizowani ciemności poparli i zlecili wiele z tych kar. To był ich wysiłek, aby spróbować zrównoważyć rzeczy z ich perspektywy. Musisz także wiedzieć, że są równie przerażeni tą sytuacją i gdyby nie rozłączali się ze swoimi uczniami, stali się „nigdy nie było” i przestali być.

Aby zagłębić się w to oświadczenie, zobaczyliśmy, że Papież właśnie zaczął przestrzegać umowy o ujawnieniu informacji, która została ustanowiona prawie 13 000 lat temu. Wydał oświadczenie, w którym stwierdza, że zamierzają zaatakować ludzi przez sen, o czym już poinformował nas archanioł Zophiel. Jest to doceniane, ale „OD” ma galaktykę kar do przezwyciężenia, ponieważ nigdy dotąd nie w pełni przestrzegała żadnej z tych umów. Mówiąc konkretnie, nie możesz ujawniać tajemniczych wiadomości lub symboli i nazwać go ujawnieniem, ani nie można wnosić zgody, i nie, podanie komuś szczepionki NIE jest zgodą na „zaakceptowane zło” i / lub sodomię. Prawdę mówiąc, gdyby te przestępstwa nie miały miejsca, legiony w ogóle nie byłyby zaangażowane w tę sytuację.

– W dążeniu do sprawiedliwości wszechświat ZAWSZE wyznacza wszechmocnych agentów równoważących, którzy wchodzą szybko, a następnie opuszczają tak szybko, jak przybyli, gdy są ukończeni, tylko po to, aby zrobić to ponownie na innej planecie. Kiedy zdarzyło się to na ziemi w przeszłości, bogowie mitologii byli tak samo prawdziwi jak ty i ja, a ich działania są bardzo podobne do tych, które obecnie podejmujemy. Jedyna różnica polega na tym, że mamy do czynienia z bardziej oświeconą ludzkością, która może interpretować takie ruchy w bardziej logiczny sposób niż ich przodkowie.

„Bitwy nocy” nie było wiele do zobaczenia i uważanie tego za realne wyzwanie jest obelgą. Legion lightworker samotnie pokonał mroczne zagrożenie galaktyczne prawie bez wysiłku i biorąc pod uwagę, że była to najsilniejsza siła w tym sektorze, można śmiało powiedzieć, że w tym dziale został koronowany nowy mistrz. Bitwa astralna trwała około pół godziny, a następnie rozkwitła i ostatecznie zakończyła się, gdy poczuliście gwałtowne uwolnienie energii.

„Anioł mówi dziękuję za śmiech, podczas gdy Demon mówi dziękuję za ból”

– Zorganizowana ciemność ma plany wypuszczenia drugiego wirusa, zobacz dzisiejsze zadania.

– Należy szanować wolną wolę, niepotrzebne jest wyjaśnianie, dlaczego po raz miliardowy.

– Nie zatrzymuj się na podziale ludzkości, ponieważ problemem jest tylko kilka wybranych, większość ludzkości pójdzie naprzód bez ingerencji.

– Największy strach przed każdą organizacją kontrolującą na ziemi polega na tym, że lightworkers zostałby supermanem. Najwyraźniej strach ten został w pełni zrealizowany, ponieważ otrzymywane przez nas raporty o nadprzyrodzonych zdolnościach są zbyt liczne, by je zdyskredytować. Umiejętności, o których mówimy, wykraczają poza technologię, ponieważ jeden nieuzbrojony lightworker może z łatwością pokonać całą flotę najbardziej zaawansowanej technologicznie rasy gwiazd. Zostało to potwierdzone osiągnięciami i rozmowami z naszymi nowymi przyjaciółmi z Sasquatch, którzy powiedzieli, że lightworkers podążają podobną ścieżką do wszechmocy i do świadomej planety, jak kiedyś. Jest całkowicie jasne, że wrogie istoty są bardzo podatne na ataki metafizyczne, a ta prawda była jedynym zagrożeniem stojącym na drodze ich niezbyt przemyślanych planów.

„Jeśli znasz jego czującą naturę, musisz chronić jej suwerenność”.

20200422_203226596351471978527270.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 9.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo i Archanioł Uzziel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniujące Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

(Bierny)
Skoczek na osi czasu Archanioła Asteroatha przenosi cię na wyższą oś czasu niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze zabierze Cię droga o dwie lub wyżej. To w zasadzie sprawia, że wszystko jest lepsze na całym świecie.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Niezwykle skuteczny na życie i na głaz. To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów. To świetne narzędzie do każdego zadania.

(Bierny)
Personel Archanioła Azraela pozwala widzieć rzeczy z boskiej perspektywy. To symbol mądrości, a wyposażenie to ma niesamowity wpływ na postrzeganie myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200422_2034072333749948728654882.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostanie wspólnym wysiłkiem, bez względu na to, kiedy będziesz nimi zarządzać. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) To jest święta wigilia, znasz protokół, patrz wczorajsze zadanie w tej sprawie.

2) Mamy informacje, że Chiny zamierzają wypuścić kolejną broń biologiczną przeciwko własnemu narodowi i ostatecznie ludzkości. Ten jest podobny do grypy i nie będzie wiadomo, gdzie kończy się jeden, a drugi zaczyna. Oznacza to, że dopóki nie zatrzymamy go, zanim zacznie się, co zamierzamy.

Zanurz planetę Ziemię za pomocą Szmaragdowego Zielonego Światła, aby transmutować wszystkie szkodliwe mikroorganizmy w liczbie 72. Następnie użyj Szmaragdowej Zielonej Plazmy, aby poradzić sobie z wszystkimi fizycznymi zagrożeniami, które mogą się z nią wiązać w tej samej liczbie.

Cyfrowi wojownicy „Trzymaj oko” na wszystkie mroczne ceremonie złudzące chorobę i pandemię.

3) Naszym absolutnym pragnieniem jest, aby pokój stał się dominującym miejscem na Ziemi. Przy całej gęstości, z którą musimy sobie poradzić, dobrze jest przywołać najbardziej pozytywne aspekty wszechświata, aby zastąpić niesłuszne energie, które ostatnio opuściły.

Zanurz planetę Ziemię w następujące światła (osobno) i tak długo, jak to możliwe.

Biały – Różowy – Jasnoniebieski – Złoty – Żółty – Zielony – Czerwony – Czarny – Miedziany – Brązowy – Brązowy – Turkusowy – Różowe złoto – Srebrny – Pomarańczowy – Indygo – Fioletowy – Platynowy – Diament – Tęczowy

Dzisiejsza medytacja to potężny sposób na wywołanie uzdrowienia, ciesz się!

 

Błogosławieństwo nowiu, również ciesz się!

(Kliknij link lub zdjęcie poniżej, aby uzyskać dostęp do strony)

europe_and_zeus_by_gaudibuendia_d9l5g2i-fullview

One comment

Leave a Reply