Pomagając zbiorowym radzeniu sobie z ich emocjami, Pink Ray Light archanioła Chamuela, jesteś zebrą!

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞067∞-∞P2A3P2A3A3∞-∞E6C6C6C6C6C6∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie pisania tego postu następna godzina 3 nad ranem rozpocznie się tego nowego dnia.

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسیहिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200424_1101083751861925950059538.jpg

– Gaia znajduje się w dominującym duchu wody, co ułatwia zmiany długoterminowe, które pojawiają się dość szybko. Zaczniesz widzieć większy obraz, który będzie pocieszającym widokiem wielu zmęczonych podróżą.

+ Pojawiła się oś czasu, która unieważni lub anuluje wybory w USA i odbędzie się z wielu powodów. Spowoduje to masowe niepokoje społeczne i można tego całkowicie uniknąć, podejmując środki w celu zapewnienia uczciwych i bezpiecznych wyborów w tej chwili. To stwierdzenie nie ma nic wspólnego z wirusem Corona, ale może mieć coś wspólnego z drugim wirusem, który jest przygotowywany do wydania. Kluczem do tej bitwy będzie indywidualna samokontrola i umiejętność odróżnienia prawdy od fikcji. Pamiętajcie tylko, że nic się nie stanie, jeśli dojdzie do przemocy, i mogę z całkowitą pewnością powiedzieć, że gdyby leżało to w najlepszym interesie ludzkości, nie zawahalibyśmy się tego powiedzieć.

– Lightworkers wznoszą się bez żadnych oznak zatrzymania, co zbiega się z częstotliwością, że Ziemia idzie nawet wyżej niż to, co kiedyś uważaliśmy za ekstremalnie wysokie. Nastąpi moment, w którym rezonans Schumanna będzie konsekwentnie wynosił średnio 300-500. Przychodzące kody świetlne, które to spowodują, mają naprawdę rzadką częstotliwość i nie cała energia będzie w stanie obliczyć współczesną naukę. Te kody świetlne dodają coraz więcej umiejętności kolektywowi lightworkers i są starożytne i galaktyczne.

– Intencje muszą być rozważone i wykonane w ciągu dnia archanioła, aby liczyć na poziomie makro. To stwierdzenie nie dotyczy większości oczu, którzy to widzą, ale musi zostać zadeklarowane zgodnie z prawem ujawnienia.

– Ulepszona technologia gojenia się światła i technologia ozonowa, której wymykał się POTUS, jest częścią postępu medycznego, o którym mówiliśmy ostatnio. Istnieją obecnie inne wersje tych terapii, ale te, które chcą wdrożyć, wyprzedzają te technologie.

– „Bitwy nocy” są tak jednostronne, że nie jesteśmy pewni, dlaczego trwają. To jak najlepsza z siedmiu serii, która zakończyła się zwycięskim zwycięstwem w 4 grach, a jednak „OD” wciąż chce grać resztę serii. W pokrewnych wiadomościach widać spore ilości międzygalaktycznych szczątków statków spadających z nieba.

– Emocje „kolektywu” będą musiały być przetwarzane w skali makro, ponieważ masy same sobie z nimi nie poradzą. Jasne jest, że zadaniem lightworkers jest przetworzenie wszystkich tych uczuć w stosunku do innych. Wszechświat doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że te emocje nie są twoje, i w rzeczywistości będzie nalegał na zawdzięczenie ci ogromnej ilości pozytywnej energii, gdy wszystko zostanie powiedziane i zrobione.

– Jeśli ktoś nazywa cię Zebrą, wyśmiejesz ją, ponieważ jest to śmieszne, ale jeśli istnieje element prawdy, obraza zostanie podjęta. Jeśli coś wydaje ci się strzałem, przeanalizuj, dlaczego to cię wyzwala i jakiej boskości próbuje cię nauczyć w tym konkretnym scenariuszu. W trakcie tego procesu dzieje się tak wiele uzdrowień i jest to droga, którą wszyscy musimy w pewnym momencie obrać.

– Nibiru krąży wokół planety z ogromną prędkością, a to spowoduje pewne ważne wydarzenia w umyśle, ciele i duchu ludzkości. Wpłynie to również na planetę Ziemię, ale w inny i najgłębszy sposób.

– Wszechświat ma mechanizm ochronny, który chroni się przed infekcjami, wirusami itp., Podobnie jak ludzkie ciało. Wynika to z faktu, że jesteśmy mikrokosmosem znacznie większej istoty, która powstaje w bardzo podobny sposób. Jeśli zastanawiasz się, jak wyglądają te komórki samoobrony, spójrz w lustro.

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 3, starając się dostosować nasz obecny harmonogram.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galizur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Nuriel, Archanioł Varhniel i Archanioł Adonachel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos, ponieważ reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywny)
Różdżka wygody Archanioła Ariela pomaga przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Bierny)
Gwiezdny krążownik Archanioła Cochobiela pozwala zobaczyć galaktyczne przeszłe życia i inne kosmiczne atrakcje. To niesamowita przeglądarka międzygalaktyczna i może pokazać ci rzeczy poza twoją strefą komfortu.

(Pasywny i agresywny)
Zawieszka Archanioła Lamachiela ujawnia wszystkie plany, gdy jest na wyposażeniu. Nie pozwala na oszustwo, a jeśli występuje oszustwo, jego energia automatycznie rozpuszcza się lub ujawnia przestępstwa.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200424_110744177163083423649751.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostanie wspólnym wysiłkiem, bez względu na to, kiedy będziesz nimi zarządzać. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Ludzkość szuka spokoju. Ci, którzy nie mają wcześniejszej wiedzy na temat metafizyki lub manipulacji kwantowej, nie będą w stanie nawigować w tych czasach tak łatwo, jak wielu, którzy są pobłogosławieni tą prognozą. Najlepszą dostępną technologią, jaką mamy dla mas śpiących, są różowe promienie świetlne, które są bardziej skupioną wiązką i stałą mieszanką światła niż różowe światło. Jest on również regulowany wyłącznie przez Archanioła Chamuela, w przeciwieństwie do powszechnie używanego różowego światła, które jest wspólnym wysiłkiem.

Zanurz Ziemię w Różowym Promieniu Światła za 72 liczyć, a jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń bezpośrednio do Archanioła Chamuela.

2) „Nocni jeźdźcy” będą przychodzić, być gotowi i nie wahaj się korzystać z każdego możliwego narzędzia metafizycznego. Należy zauważyć, że zbierają się i ładują w Szwajcarii. Jeśli chcesz zabrać go „do nich” na przerwę na kawę, to właśnie tam znajduje się sala przerw.

Jak zawsze, użyj fioletowego płomienia, aby się ogłosić, a następnie wejdź z mieczem i tarczą.

3) Legion Lightworker miał niewiarygodny występ w zatrzymaniu wydarzenia Syfonowanie wigilijnej. W rezultacie istnieje wiele zagubionych dusz, które nie mają pojęcia, jak dostać się do linii reinkarnacji.

Proszę skanować wszędzie (a mamy na myśli wszędzie), aby pomóc zagubionym duszom wrócić do domu przez portal wyjściowy do nieskończenie rozszerzającego się źródła twórców. Proszę, nie zapomnijcie podać zachęty przed wysłaniem ich do domu.

somewhere_close_to_impossible_by_sara_arasteh_dd1gre6-fullview (1)

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply