Pleiadian Pobierz kody, Archanioł Michał i Archanioł Metatron, Zapobieganie niepokojom społecznym

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞068∞-∞P3A3P3A3A3∞-∞E7C7C7C7C7C7∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie publikacji tego postu rozpocznie się godzina piętnasta tego nowego dnia.

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200425_151731201952555267214786.jpg

– Gaja dominuje nad duchem i zamierza wykorzystać każdą uncję tej mocy w tym dniu. Przywołuje pokój w sercach i umysłach ludzkości, co przejawi się w bardzo nagłym wybuchu kreatywnych rozwiązań problemów, przed którymi obecnie stoimy.

– Istnieją konkretne kody pobierania sugerowane przez Plejadan, którzy twierdzą, że ten zestaw liczb jest dobrym sposobem na utrzymanie się na właściwej mikro osi czasu. Kiedy poprosiłem ich o optymalny sposób ich użycia, powiedzieli, że po prostu patrzą na nich z wiedzą i skupieniem.

„42224, 42244, 4222442244 i 42244422244”

– Zdajemy sobie sprawę z doniesień o śmierci Kim Jung-un, ale zapewniam, że jego akta nie trafiły jeszcze na nasze biurko. Być może jest poza ciałem, ale jego dusza jak dotąd nie wróciła do linii wcielenia.

Mam nadzieję, że Kim Yo-jong przejmie pozycję brata, a Legiony mają ogromne nadzieje na jej przywództwo. Robi niezwykle kreatywne rzeczy i robi wielkie kroki, aby wprowadzić pokój i handel w tym regionie.

– Dżongowie nie są jedynymi, którzy zmieniają pozycję, zamiana obowiązków została wykonana przez Archanioła Metatrona i Archanioła Michała. Robią to od czasu do czasu i są naprawdę świetnymi współpracującymi partnerami. Dla tych, którzy nie znają Archanioła Metatrona, jest człowiekiem w całej rzeczywistości. Został awansowany w ciągu ostatnich 2000 lat, a wtedy nie było zbyt wielu ludzi, którzy zostali awansowani do Archanioła, ale obecnie jest to bardziej powszechne, niż można sobie wyobrazić. Archanioł Michał jest oryginalnym Archaniołem z umysłu Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy i jest wszechmocny w bardzo szczególny i wyjątkowy sposób. Kiedy zmieniają role, nie ma pominięcia odpływu i przepływu w naszych legionach, a im bardziej poznajesz Archaniołów, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, jak wszechstronni mogą być, gdy nie utknęli w swoich starożytnych sposobach.

– Nigdy nie jesteś karany za swoje czyny, jesteś przez nich karany. Powodem tego jest nasze wrodzone połączenie z polem kwantowym. Jesteśmy głęboko uwikłani i zakorzenieni w sobie nawzajem, a to sprawia, że wszystkie działania podejmowane wobec innych czynów wobec siebie. To nie jest filozofia, ponieważ ta prawda objawi się uczestnikowi w bardzo realny i bezpośredni sposób. Innymi słowy, dawaj dobro, bądź dobry, dawaj zły, otrzymuj to samo.

– Muszę jeszcze raz powiedzieć, że przemoc fizyczna nigdy nie jest odpowiedzią. O ile nie jest to absolutnie konieczne w przypadku samoobrony w nagłych wypadkach, nic i nikt nie powinien wnikać w ciebie w przemoc. Co więcej, nikt nie powinien planować przemocy w jakikolwiek sposób, ponieważ Metafizyka ma surowe prawa dotyczące tego rodzaju rzeczy.

– Główną kwestią niepokojącą jest to, że kolektyw nie będzie tolerował stagnacji, a jeśli nie nastąpi codzienny postęp, grozi nam niestabilność kolektywu, która może prowadzić do niepokojów społecznych. Jest to zagrożenie numer jeden w fizycznym wymiarze planety i to od mas decyduje, dokąd to zmierza, ponieważ jesteśmy teraz w strefie wolnej woli. Oświeceni i przebudzeni wśród nas nie będą mieli kontroli fizycznej, ale mogą wpłynąć na pokój w metafizyce, patrz dzisiejsze zadania.

Uważamy Boba Marleya za największego muzyka wszechczasów, nie tylko ze względu na jego geniusz muzyczny, ale także z powodu boskości, którą wzbudził u wszystkich, którzy związali się z jego mądrością. Jakby tego było mało, przerwał wojnę domową, a następnie zainspirował ruch pokoju i nadziei na Jamajce. Zainspirował także niezliczoną liczbę ludzi do bycia świadomym społecznie i duchowo obecnym. Prawdę mówiąc, możemy przez wiele dni mówić o jego osiągnięciach, ale musimy dygresję do tego stopnia, że wszyscy musimy skierować naszego wewnętrznego Boba Marleya na dzisiejsze zadania.

20200425_1519531669383148827316865.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 6, starając się dostosować nasz obecny harmonogram. Miejmy nadzieję, że wkrótce przejdzie do pełnej liczby 9.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Galiur, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Nuriel, Archanioł Varhmiel, Archanioł Adonachel, Archanioł Kerkiel, Archanioł Abraxos i Archanioł Machdiel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos, ponieważ reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w jasną ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Aktywne i pasywne)
Różdżka struktury Archanioła Yehudiah może zbudować „Schody do nieba” lub dowolną inną metafizyczną strukturę do perfekcji. To narzędzie jest również pomocne w budowaniu pól siłowych ochrony.

(Bierny)
Blask Archanioła Jofiela to piękne narzędzie, które pozwala zabłysnąć naszemu wewnętrznemu pięknu. Jest to świetne narzędzie, ale może sprawić, że ludzie będą się nad tobą zaborczy, ponieważ promieniujące piękno jest bardzo intensywne. Używaj tego narzędzia tylko w zaufanej firmie.

(Aktywny)
Miecz transmutacji Archanioła Sorusha służy tylko do naprawdę złych energii. Jest to zdecydowanie zbyt potężne, aby lekko ustępować, jest stworzone dla najgorszego z najgorszych. Ten miecz przyda się w zadaniu numer trzy.

(Bierny)
Buton Archanioła Lofiela uwydatnia piękno ciebie i wszystkiego, co oglądasz. Podobnie jak wszystkie pasywne narzędzia, należy uzyskać pozwolenie na pracę w Twoim imieniu.

(Bierny)
Promienne dźwięki Archanioła Jeduthuna przyciągają do twojego życia najwspanialszych ludzi, a także wzbogacają twoje otoczenie pięknymi kosmicznymi dźwiękami. Zasadniczo jest to szczęśliwy wzmacniacz.

(Bierny)
Atmosferyczna bransoletka Archanioła Jefisca wnosi element zabawy do twoich nocy. Jefisca jest Archaniołem, który jest odpowiedzialny za zebrania, na wypadek gdybyś miał taką ochotę, byłaby zalecanym organizatorem imprezy.

20200425_1521195454914842784737153.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostanie wspólnym wysiłkiem, bez względu na to, kiedy będziesz nimi zarządzać. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

+ Zagrożenie niepokojem społecznym jest zagadnieniem złożonym i jest obecnie największym problemem ludzkości. Kombinacja ogromnych ulepszeń energetycznych, mrocznych planów, galaktycznych planów, podprogowego programowania i ogólnego efektu ograniczenia są zbieżne, powodując poważne zagrożenie dla pokojowych wyobrażeń ludzkości. Następne trzy zadania dotyczą tego celu.

1) Źródła tych impulsów, które mają być wędrowne, nie są pochodzenia ludzkiego i faktycznie pokrywają się ze zwykłym użyciem 5G, które można wykorzystać na dobre, jeśli jest zaprogramowane w ten sposób, ale obecnie nie jest wystarczająco stabilne, aby to zrobić. To powiedziawszy, jest łatwe do zhakowania i porusza się tam iz powrotem w galaktycznej przeciągnięciu liny w wyścigu gwiazd. Technologia 5G nie jest potrzebna, a gdy handel będzie kontynuowany z Galaktyczną Federacją Światła, technologia ta stanie się przestarzała. Jest to bardzo prymitywna metoda przesyłania danych, a kiedy nauczymy się prawidłowo używać kryształu kwarcu, całkowicie przejdziemy przez te metody.

Wysyłaj impulsy elektryczne przez wszystkie linie danych, satelity i technologię. Możemy oczyścić linie (że tak powiem), a także możemy nasycić te linie diamentowymi kodami świetlnymi pokoju, wysyłając również diamentowe błyskawice przez te naczynia.

2). Musimy zachować spokojną i świętą przestrzeń dla tych, którzy nie mają takiej możliwości. Istnieje wiele lamp, które będą działać w tej sytuacji, ale nie są one ograniczone do żadnego niebieskiego odcienia, dowolnego zielonego odcienia, dowolnego różowego odcienia, różowego złota, diamentu lub tęczy. Ważną rzeczą jest to, że trzymasz 72 punkty, a jeśli zamierzasz okryć planetę, pamiętaj o zastosowaniu zindywidualizowanych promieni, aby upewnić się, że dociera ona także do mas ogólnych.

3) Przy każdej mrocznej agendzie pojawiają się mroczne rytuały, które są prekursorami. Będzie wiele prac dla ludzkości i można je łatwo dostrzec za pomocą czarnych skrzynek w kształcie ośmiokąta, które będą wokół nich. Rozbij pudła, a potem znasz wiertło, ogłaszaj się fioletowym płomieniem i wejdź z mieczem i tarczą.

nebula_wave_by_kimchiiart111_ddvgrjx-pre

Dzisiejsza medytacja podkreśla technikę nauczaną przez Archanioła Michała dla Esseńczyków, zwaną „Oddechem Nieskończoności”.

2 comments

Leave a Reply