Wiele głównych energii przychodzących, objawy wstąpienia są najwyższe w historii, Archanioł Azrael przejmij kontrolę

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞069∞-∞P4A3P4A3A3∞-∞E8C8C8C8C8C8∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie pisania tego postu następna godzina 3 nad ranem rozpocznie się tego nowego dnia.

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200426_2319507876401052879744498.jpg

– Gaia pozostała w duchu dominującym przez drugi dzień z rzędu. Widzieliśmy, jak robi to tuż przed nadchodzącymi dużymi wybuchami Słońca i kosmosu, i uważamy, że jesteśmy już na podwyższeniu, może to być wybuch, który podnosi Schumanna do 300. Jest to jedyny znacznik, którego używamy, aby wiedzieć, kiedy nadejdą napływy, ponieważ w tej sytuacji jest bardzo dużo wolnej woli. Jeśli zostanie tu jeszcze przez jeden dzień, można śmiało powiedzieć, że wkrótce nastąpi wielkie wydarzenie słoneczne.

– Nadchodzące energie ulepszenia zwiększą naszą zdolność do obwieszenia światła, energii fraktalnej, a ostatecznie boskości. Jest to bardzo zaawansowane ulepszenie fizyczne, psychiczne i emocjonalne, objawy wstąpienia będą się różnić od osoby do osoby i będą niezależne od innych ulepszeń i nadchodzących energii, które są obecnie dominujące. Te objawy wstąpienia będą dotyczyły tylko górnych czakr. Biorąc to pod uwagę, wszystkie znaki wskazują, że ten dzień będzie cudownym ulepszeniem postępu.

– Dodatkowe ulepszenia będą pochodzić od gwiazdy „babci” Meissy. Spowoduje to oddzielny zestaw objawów wstąpienia, które będą bardziej oparte na brzuchu i dolnej części pleców.

– Utalentowani tego świata mają wiele różnych kształtów i rozmiarów. Uświadomiłem sobie ekstremalne wrodzone zdolności psychiczne osób, które zostały oznaczone jako niepełnosprawne umysłowo i fizycznie podczas mojej drugiej śmierci śmierci. Oczywiste jest, że ich umysły działają w wyższym wymiarze w bardzo bezpośredni sposób i nie oznacza to dokładnie umiejętności komunikowania się werbalnie. W ogólnym sensie nie powinniśmy oceniać zdolności istoty na podstawie jej zdolności do wypowiadania słowa.

W wielu przypadkach istoty, które postanowiły przyjechać na ten świat z niepełnosprawnością fizyczną, pobierają najwyższe i najgłębsze energie egzystencji, a ludzkość jest im winna dzięki temu wielki dług wdzięczności. Będziemy musieli zmierzyć się z własną boskością w kwestii tego, jak traktujemy najświętszych spośród nas. Osoby niepełnosprawne fizycznie i umysłowo są naprawdę święte dla „Nieskończenie rozwijającego się źródła twórcy”, proszę, traktujcie ich odpowiednio.

– Zapewniamy, że „Diwy i Bóstwa” naszej galaktyki mają wolną wolę działania w ramach własnych przekonań. Jeśli zostaną przywołani i nie chcą uczestniczyć, jak w przypadku ciemnej ceremonii, mają prawo nie uczestniczyć. Oznacza to, że aby przywołać Diwę lub Bóstwo, musisz mieć z nimi osobistą relację i oni również musieliby podpisać się pod twoimi intencjami. Nie ma znaczenia, z jakiej jesteś krainy, wolna wola zawsze będzie szanowana w zrównoważonym wszechświecie.

– Błyski światła po ciemnej stronie księżyca są wyraźnym znakiem naszego sukcesu w aktywowaniu ciemnej strony świątyń księżyca za pomocą odpowiednich kodów świetlnych.

– RA (Nasze Centralne Słońce) jest wyjątkową gwiazdą boskości, a ze względu na wyjątkową sygnaturę energetyczną przyciąga wiele gwiezdnych ras do ogólnego obszaru. Dosłownie zachęca do ekspansji i dlatego Annunaki wybrała swoją trzecią skałę, jako główną pozycję do ekspansji humanoidalnej.

– Nie spuszczaj oczu z nieba, wkrótce odbędzie się zjazd rodzinny.

20200426_2318503851433693427190521.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 9, i to jest świetna wiadomość.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel i Archanioł Abraxos.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos, ponieważ reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wkracza do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje również złotem, a manifestacja w tej metodzie jest zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygód Archanioła Ariela pomaga ci przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikro Skali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może przynieść dowolną negatywną energię na kolana. Może również usunąć wszystkie przeszkody na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200426_2321278264345145264313610.jpg

Zadania:
Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostanie wspólnym wysiłkiem, bez względu na to, kiedy będziesz nimi zarządzać. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Gaia prosi o zastosowanie fioletowego płomienia bez względu na konsekwencje. Zanurz Gaję fioletowym płomieniem dla liczby 72, a następnie pochłoń naszą galaktykę (Serzi) dla liczby 72.

2) Wygląda na to, że bitwa o „walk-inów” bardzo mocno uderzyła w Koreę Północną, ale jest to mikrokosmos o znacznie większym znaczeniu. Nasza oryginalna strategia ręcznego wykonywania tego zadania okazuje się zbyt nużąca, dlatego skonsultowaliśmy się z Archaniołem Barakielem, aby pomóc nam w rozwiązaniu makr. Sugeruje, aby zelektryfikować powietrze na tyle, aby uczynić je niesmacznym dla osób wchodzących. Efektem ubocznym tego będzie potężna eksplozja w ziemskim polu elektrycznym, a to może powodować więcej symptomów wniebowstąpienia, które będą całkowicie oddzielone od tych, które opisaliśmy wcześniej.

Użyj diamentowej i srebrnej błyskawicy, aby wprowadzić niezbędne zmiany w atmosferze. Nie sugerujemy używania zbyt wielu innych świateł, aby utrzymać nasze wysiłki na odpowiednim poziomie, konieczne jest użycie powściągliwości.

3) W ciągu ostatnich dwóch dni Legiony Smoków i Archaniołów walczyły z „Nocnymi Jeźdźcami” bez żadnej pomocy innych legionów, aby pozwolić sobie na odpoczynek. Tej nocy legionowi lightworker poprowadzi Archanioł Azrael, który poprowadzi 144 000 Jeźdźców, aby spotkać już zdziesiątkowanych Jeźdźców Rycerzy, aby raz na zawsze zakończyć te nocne ataki. Zwykle legion lightworker jest prowadzony przez Archanioła Metatrona i zauważysz drastyczną różnicę w podejściu, gdy Azrael przejmie legion.

dark_light_by_morphine_cloud_ddvpav8-fullview

Dzisiejsza medytacja jest medytacją prowadzoną, która pomaga odkryć swoje górskie ja. Jest to podróż zainspirowana 22-kilometrowym spacerem, który odbyłem wiele lat temu, gdzie pomagali mi przodkowie Lenape. Istnieje wiele kodów pobierania i częstotliwości leczenia w tej pracy, proszę cieszyć się!

Leave a Reply