Wielka premiera Nowych Energii, Wielkie Zgromadzenie się dzieje, Więcej o Archaniele Ourelu

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06A∞-∞P5A3P5A3A3∞-∞E9C9C9C9C8C8∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie publikacji tego postu rozpocznie się godzina piętnasta tego nowego dnia.

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी ~ 日本人 ~ עברית

20200428_1858581907868059875656514.jpg

– Gaja pozostała w duchu dominującym przez trzeci dzień z rzędu i zawsze powoduje głębokie i głębokie zmiany. Możemy w pełni oczekiwać, że działania kosmosu pójdą w tym samym kierunku, co widzieliśmy wcześniej, i wpływa to na wszystkich i na wszystko w regionie. Inicjuje te rzeczy z poczuciem celu i jasne jest, że ma konkretną zmianę w umyśle. Jeśli zwracacie wystarczającą uwagę, możecie zobaczyć sposób, w jaki te ciała niebieskie komunikują się ze sobą, podczas całej tej sytuacji. Przygotowuje się również do zmian energetycznych, które mają nastąpić z bardzo dużego ciała niebieskiego, które ma wypaczać się na naszą orbitę. To nie jest asteroida, ale świadoma żywa masa niebieska znana również jako Nibiru, która może przybierać różne formy.

– Najlepszy z najlepszych w dziedzinie inżynierii to Archanioł Raziel, Archanioł Barman i Archanioł Zadekiel. Starannie pracują nad nowymi systemami sieci, portalami, filarami i wieloma innymi rzeczami, aby upewnić się, że będzie gotowy na nowe energie, które wkrótce mają zadebiutować tego dnia. Te nadchodzące energie ujawnią się natychmiast, przyniesie nam również filozoficzne pytanie: „Dokładnie jak świadome są te energie?”.

– Jak informowaliśmy, 5G wkrótce stanie się przestarzałe, ponieważ technologia gwiazd nadchodzi do nas w stałym tempie. Sprzyja temu otwarty handel z galaktyczną federacją światła, a my będziemy nadal widzieć te wybuchy technologiczne, które pojawią się codziennie. Jest to podobne do tego, co wydarzyło się podczas rewolucji przemysłowej, nagle wybuch postępów opanował planetę, a z kolei życie ludzi zmieniło się. Naszym najnowszym importem jest „Internet kwantowy”, który nie jest dokładnie nowy, ale w tej adaptacji na pewno tak jest. Po połączeniu tej technologii z płynącą energią uzyskasz natychmiastowy bezprzewodowy transfer danych, który nie ma granic ani żadnych skutków ubocznych.

– Zostało dobrze ogłoszone, że wielkie spotkanie miało się odbyć i rozpocząć przepowiednię w maju 2020 r. Została ona zmuszona do ewolucji przez kwarantannę, tak jak się nieoczekiwanie zbiegła w tej chwili. Jesteś już obecny w wyższych wymiarach. To sprawiło, że wielkie zgromadzenie stało się wspaniałym zgromadzeniem na sterydach i ostatecznie doprowadzi do powstania bardziej spójnego legionu lightworker.

– Dzięki aktualizacjom szybkich prędkości, których doświadczamy, zauważymy coraz więcej wrażliwości na jedzenie. Ważne jest, abyśmy słuchali naszych ciał na ten temat, ponieważ niektóre pokarmy wibracyjne będą działać na nasze ciała, a niektóre nie. Nie jest to tak proste jak „czyste jedzenie”, ponieważ wszystko, od wibracji rolnika do wibracji ziemi, będzie miało zastosowanie.

– Archanioł Ouriel jest niesamowitym Archaniołem, bardzo przypomina hipnotyzera negatywnych energii, ponieważ może kontrolować ich działania, gdy zostanie przywołany. Sprawił, że wiele demonów nagle zmieniło zdanie i powoduje, że wiele łez płynie w autorefleksji wśród najgorszych spośród nas. Jest także znany z budowania wspaniałych bibliotek i był jednym z Ulubionych Archaniołów Aleksandra Wielkiego, nad którym pracował przy budowaniu swojej słynnej kolekcji.

– W galaktyce GSN69 widzimy gwiazdę białego karła krążącą wokół czarnej dziury po nieudanej próbie demontażu z tej samej czarnej dziury, którą teraz krąży. Po raz pierwszy fizycznie widzieliśmy, jak gwiazda pokonuje czarną dziurę, ponadto wydaje się, że gwiazda karłowata przejęła kontrolę nad funkcjami czarnej dziury. To powiedziawszy, jest to makro-manifestacja o wiele większej bitwy w astralu, co jest bardzo ekscytujące.

… A Miłość pokieruje gwiazdami.

20200428_1901335834451280456806004.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 9, i to jest świetna wiadomość.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel i Archanioł Abraxos.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos, ponieważ reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Pasywny krótki zasięg)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli w twoim umyśle pojawi się pojęcie tragedii, użyj tego miecza, aby zniszczyć konkretną oś czasu, aby nie mogła się przejawić.

(Pasywny i agresywny)
(Diana) Ogień płonących strzał bogini Artemidy rozświetli planetę Ziemię miłością. Wezwij ją do celu lub pozwól jej działać w twoim najlepszym interesie bez twojej wiedzy, w obu przypadkach, jest to potężne narzędzie.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Niezwykle skuteczny w życiu i na głazie. To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów. To świetne narzędzie do każdego zadania.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)
Różdżka Woli Archanioła Ouriela to różdżka, która może zamienić wszystkie negatywne energie w narzędzia boskiej woli. Może sprawić, że demon zatańczy zjeżdżalnię elektryczną, a polityk pokorny, wykorzystaj to mądrze. To narzędzie nie jest dostępne bardzo często, więc wydaj odpowiednio.

20200428_190247926432481492871809.jpg

Zadania:

1) Staramy się zachęcić ludzkość do poszukiwania pokojowych rozwiązań, które przyniosą korzyści wszystkim stronom. To powiedziawszy, pragnienie wyzwolenia zastąpiło pragnienie pokoju. W niektórych krajach poziom tego przejawi się bardzo szybko, ale musimy nadal promować jak najwięcej pokoju. Wraz z poniższą metafizyczną pracą zachęcaj każdego, kto zamierza zaprotestować, do bycia ostrożnym ze swoimi emocjami. Staramy się unikać wielu rzeczy, dlatego uważamy, że najlepiej jest trzymać ludzkość za rękę. Zawsze musimy pamiętać, że nieliczni to problem, a nie masy.

Zaabsorbuj ziemię i jej mieszkańców jasnym różowym światłem dla 72 hrabiów, a następnie podążaj za nią szmaragdowo zielonym dla tej samej liczby.

Pomoże to również pokonać drugiego wirusa, który jest w laboratorium.

2) Z woli nieskończenie rozszerzającego się źródła twórcy dochodzi gigantyczny strumień światła. Ta energia pokryje nas ulepszeniami, ale możemy również wykorzystać tę energię do ukierunkowania przepływu prądów elektrycznych, które są w tej chwili zablokowane.

Zachęcaj jasną białą energię do przepłynięcia przez piramidę w Gizie, do Chichen Itza, do Gobekli Tepe, do Świętych Ziem 4 Narożników, do świątyni syberyjskiej znanej jako Por-Bajin, do rzeki Ganges, do Nilu i wreszcie do Świątyni Atlantydy na byłym biegunie północnym. Musisz najpierw zlokalizować przychodzącą energię, aby zrobić to poprawnie, a następnie popłynąć nią do punktów połączeń w dowolnym kształcie lub formie. Mogę zasugerować użycie błyskawicy, ale światło i plazma działają również świetnie, podobnie jak ręczne łącze.

3) Ziemia ma wiele ustawień i ze względu na przychodzące energie próbuje przejść w bardziej otwarty tryb. Miejsca, które powodują rozłamy, to Góra Shasta, Góra Edna i Morze Martwe. Wszystkie z nich są zatkane przychodzącymi i wychodzącymi energiami i muszą zostać oczyszczone, aby mogła prawidłowo i bez żadnych problemów otrzymać wspomniane ulepszenia. Fioletowy płomień jest najłatwiejszym rozwiązaniem, ale zachęcam również do ręcznego wejścia.

mountain_fortress_monastery_by_ardoric_art_ddvynln-pre

Dzisiejsza medytacja to medytacja prowadzona zatytułowana „Absorpcja światła”. Jest to bardziej aktualizacja lub pobieranie w zależności od tego, jak na to patrzysz, ciesz się w obu przypadkach!

Leave a Reply