Gaia znów się kokonuje, łagodząc cierpienia ludzkości, nowe traktaty międzygalaktyczne, kim jest archanioł Naya’il

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06A2∞-∞P7A3P7A3A3∞-∞F1D1D1D1D1D1∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie pisania tego postu następna godzina 15:00

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200502_1147488931568899855265105.jpg

– Gaia pozostaje w duchu przez 5 dzień z rzędu. Wiemy, że kiedy zasygnalizuje te masowe ulepszenia, wchodzi w kokon i wychodzi w znacznie innej formie niż weszła. Gaia będzie również czyścić od pokoleń traumę, a także zbiorowe trudności swoich dzieci. Energiczny klimat w tej chwili jest z pewnością ogromnym przedsięwzięciem, z którym musimy sobie poradzić, wszyscy musimy zrobić wszystko, aby ugruntować ten ogromny napływ.

– Jednocześnie unowocześniamy czakrę korony, serca i trzeciego oka. Będzie wiele symptomów wniebowstąpienia, które temu towarzyszą. Jak wspomnieliśmy kilka dni temu, trudno będzie dostrzec, jakie są aktualizacje, ponieważ mamy tak wiele aktywnych w tej chwili.

– Zastrzeżenia, jakie „Szaracy” zgłosili wobec swoich byłych ludzkich partnerów biznesowych, osiągnęły punkt krytyczny. Wiele firm technologicznych zostanie z tego powodu rozwiązanych, nawet jeśli nie przyznają się do tego publicznie. Pragnienie „The Rebel Grey” chce, abyśmy wiedzieli, że zorganizowana ciemność jest w posiadaniu skradzionych substancji chemicznych do manipulacji płcią, które są dystrybuowane w zaopatrzeniu w wodę i chemtrails.

– Wielu lightworkerów spóźnia się na przyjęcie. Wieże 5G są programowalne i wkrótce staną się przestarzałe. Poddanie się tej technologii, przyjmując, że jest to wspaniałe narzędzie przyszłości, jest taktyką kontrolowanego sprzeciwu. Nowa technologia sprawi, że technologia 5G stanie się przestarzała. Nie powinniśmy próbować pomagać 5G w ich wysiłkach i widzimy, że wielu lightworkers właśnie to robi.

Używajcie wielkiego rozeznania z wieloma masowymi medytacjami, które wydają się obecnie tak popularne, że nie wszystkie z nich są zgodne z najwyższym dobrem. Jeśli chcesz pomóc ludzkości w walce 5G, zobacz zadania wymienione tutaj.

– Mamy niefortunne zadanie bycia uczciwym, więc nie sprawia nam radości doniesienie, że ludzkość wybrała drogę niepokojów społecznych. Zostało to WYBRANE przez kolektyw i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zmniejszyć liczbę nieszczęść, które spowodują te działania. Musimy pamiętać, że wszystkie te ruchy będą tą samą stroną walczącą z tą samą stroną. Muszę wezwać wszystkich lightworkers do unikania podejścia „mas śpiących” do wyzwań, przed którymi stoi ludzkość. Musisz wiedzieć, że jeśli uznamy, że jest to właściwa ścieżka, zachęcamy do skorzystania z niej.

Ta linia czasu niepokojów społecznych jest spowodowana wieloma czynnikami, ale jest to głównie znak ogólnej nieufności, jaką ludzkość darzy ludzi władzy, i słusznie. Nadzieja była na wyższą formę masowej organizacji i właśnie do tego dążyła większość przebudzonych (których nie należy mylić z lightworkers). Zamiast źle ulokowanego gniewu jest kilka osób powodujących te problemy, najlepiej byłoby zająć się nimi bezpośrednio.

Gdy słowa te uderzają o płótno, widzimy nową oś czasu, w której większość lightworkers pełni role przywódcze i uczciwie promuje się wśród problemów globalnych. Najwyraźniej, uświadomienie tego zmienia wasz wynik, jest to prawda, która powinna mocno obciążyć serca wszystkich, którzy to czytają.

– Legiony wynegocjowały nowe traktaty, umowy i porozumienia z zewnętrznymi kwadrantami Andromedy, w których żyje wiele wysoko rozwiniętych smoczych oidów. Zgodzili się bezpośrednio interweniować w przypadku wszelkich problemów bezpieczeństwa, które mogą się pojawić. Zgodziliśmy się pomóc im w opracowaniu bardziej mobilnego układu planetarnego.

– Archanioł Naya’il jest Archaniołem Testowania, ten Archanioł sprawi, że nigdy nie będziesz nad głową. Jeśli siedzisz na pozycji wielkiej odpowiedzialności, zostałeś wypróbowany i potwierdzony przez Archanioła Naya’ila. Możesz przywołać AA Naya’il dla pozytywnego wyniku we wszystkich okolicznościach testowych oraz dla inspiracji, gdy cierpisz na blok pisarza.

– Przez wszystkie dni i noce, ogień lub powódź, nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców jest zawsze hierarchia, w której wszyscy musimy być posłuszni. Bez tego oceanu boskości wszyscy byśmy przestali istnieć.

20200502_1151593272228903098774772.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 9, i to jest świetna wiadomość. Pocieszające jest wiedzieć, że kolejka górska energii jest dobrze kontrolowana.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel i Archanioł Abraxos.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos, ponieważ reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Bierny)
Skoczek na osi czasu Archanioła Asteroatha przenosi cię na wyższą oś czasu niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze zabierze Cię droga o dwie lub wyżej. To w zasadzie sprawia, że wszystko jest lepsze na całym świecie.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Niezwykle skuteczny w życiu i na głazie. To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów. To świetne narzędzie do każdego zadania.

(Bierny)
Personel Archanioła Azraela pozwala widzieć rzeczy z boskiej perspektywy. To symbol mądrości, a wyposażenie to ma niesamowity wpływ na postrzeganie myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała. Proszę, używajcie tego narzędzia codziennie ”zaczynamy usuwać blokady energetyczne otaczające obfitość.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygód Archanioła Ariela pomaga ci przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

20200502_1148261963418882873986957.jpg

Zadania:

Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostanie wspólnym wysiłkiem, bez względu na to, kiedy będziesz nimi zarządzać. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Mamy mnóstwo zagubionych dusz, które nie mają pojęcia, gdzie jest linia reinkarnacji. Utwórz schody do nieba (portale do źródła), które będą atrakcyjne dla tych, którzy niedawno przeszli. Być może będziesz musiał zrobić trochę rozpieszczania z tymi istotami, więc proszę o poradę.

2) Jak wspomnieliśmy wcześniej, chcemy udaremnić przemoc fizyczną, która ma nastąpić w wyniku niepokojów społecznych. Chcielibyśmy powiedzieć, że jest to bitwa sił zewnętrznych, ale jest to bitwa światła i ciemności w umysłach zbiorowej ludzkości.

Ogólnie rzecz biorąc, różowe metafizyczne narzędzia są najlepszą opcją do promowania pokoju, ale potrzeba wiele sprawiedliwości, aby uspokoić masy, więc użyjemy również odcieni niebieskiego.

Możesz użyć plazmy, świateł, promieni świetlnych, chłodnej bryzy lub wód, aby pochłonąć Ziemię i jej mieszkańców z zamiarem promowania pokojowego i szybkiego rozwiązania tego problemu.

3) Skanujemy ziemię i naszą galaktykę w poszukiwaniu dużych kieszeni ciemnych substancji podobnych do oleju. Wyglądają jak duże jeziora ropy i mogą unosić się w dowolnym miejscu w kosmosie lub na ziemi.

Kiedy znajdziesz kosmiczne szczątki, usuń je przez portal wyjściowy i połącz z gwiazdą na pasie Oriona znaną jako „Sigma Orionis”, w jakiś sposób mają one wiele zastosowań dla tej substancji.

jwf_2_5_20_2_by_bgai_ddw8sjx-pre

Bogini Hera opowiada historię, kiedy była człowiekiem, a Anunnaki dali jej kolumnę energii, w której pomagała przekształcać swojego człowieka w bóstwo. Była to konieczność spowodowana tym, że jej rozdarty wojną świat potrzebuje wielkiego superbohatera. Opowiada także historię wielu ludzi o wielkich zdolnościach, którzy stali się „bogami” z ciężką pracą i poświęceniem dla swojej sztuki, takiej jak ona sama.

Today’s Meditation – To medytacja prowadzona inspirowana osobistą podróżą Bogini Hera, Please In-Joy!

Leave a Reply