Archanioł Ea, To nie jest test, ale wciąż się liczy, Intensywna energia trwa, jesteśmy Mama Ptaki

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06A3∞-∞P8A3P8A3A3∞-∞F2D2D2D2D2D2∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie pisania tego postu następna godzina 3 nad ranem rozpocznie się tego nowego dnia.

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी~ 日本人 ~ עברית

20200503_1159481019666108697376493.jpg

– Gais znajduje się w ogniu po 6 dniach bycia kokonem w duchu. Do tej pory nie umknęła swoim planom, ale możemy powiedzieć, że będzie intensywnie. Będą kontynuowane aktualizacje i intensywne nadchodzące fale pobrań, które przywołała Gaia. Wyraźnie sygnalizuje wzrost transmutacji.

– Po niewielkim spadku aktywności aktywność na Karaibach wraca do normy. Wydaje się, że Atlantyda rośnie w szybszym tempie niż Lemuria, mimo że jesteśmy pewni, że tak nie jest. Wydaje się, że jest to właściwe na czas, biorąc pod uwagę przyszłe wydarzenia na tej osi czasu, która ma dramatyczną zmianę bieguna i aktywność sejsmiczną, niż to, o co nam chodzi.

– Wyzwania, przed którymi stoi ludzkość, nie są testem, ale wydaje się, że nasze wyższe ja używa wyników jako takich. Oznacza to, że wkrótce pojawi się o wiele więcej ulepszeń i wiele obowiązków dla legionu lightworker, ponieważ próby, przed którymi stoimy, liczą się na tablicy wyników.

– Nie moglibyśmy być bardziej przeciw szczepionkom, musi istnieć bezpieczna lub skuteczna szczepionka, co stanowi poważny przełom dla naszych legionów. Nie zezwalamy i nie pozwolimy, aby szczepionki były wymuszane na społeczeństwie, szczególnie w sytuacji bardzo przesadzonej. Jest to kwestia wolnej woli i już widzieliśmy, że masy domagają się prawa do rezygnacji. Większość z was zdaje sobie sprawę, że Archanioł Och jest odpowiedzialny za to zadanie, wielokrotnie powtarzał, że nie ma ograniczeń co do stopnia, w jakim jest gotów to zatrzymać.

– Druga wersja wirusa zostanie skierowana na „my wybory”, globalną gospodarkę i niepokoje społeczne w Azji. Widzimy także nowe programy, które stały się głównymi graczami na światowej scenie. Ważniejsze niż kiedykolwiek jest to, że używasz rozeznania, gdy otrzymujesz nowe informacje.

– Wiele organizacji przysięga chronić ochrzczonych, którzy uświadomili sobie „Chrystusową świadomość” lightworkers. Dochodzi do punktu, w którym lightworkers wypełniają proroctwo, a ci, którzy oczekują na wypełnienie się tego proroctwa, również są tego świadomi.

– Energia osiąga najwyższy poziom, a my jesteśmy w bardzo niestabilnym miejscu w przestrzeni i czasie, jedno złe potknięcie się języka przez światowych liderów może doprowadzić do bardzo dramatycznej i klimatycznej sytuacji. Najlepiej jest zacząć dawać ludziom to, czego chcą i usunąć programy, za którymi nie dostają tego, czego chcą. Nie możemy być bardziej jednoznaczni, że inspirujące zamieszki nie będą w czyimś interesie.

– Archanioł Ea to wyjątkowy wojownik Archanioł, który jest niezwykle energiczny i niezwykle dokładny. Jest odpowiedzialny za wyzwolenie planety Ziemia i połączył siły z Archaniołem Och, aby chronić dzieci również przed szczepionkami. Ea jest świetną istotą do pracy, gdy coś w pokoju się czuje, ponieważ jest również ekspertem w dziedzinie transmutacji i inżynierii.

20200503_120326603738484785674539.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 9, i to jest świetna wiadomość. Pocieszające jest wiedzieć, że kolejka górska energii jest dobrze kontrolowana.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel i Archanioł Abraxos.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Bierny)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Pasywny i agresywny)
Radiant Testing Archanioła Naya’ila Sprawdza cnoty wszystkich napotkanych istot. Ludzie, którzy nie dbają o twoje najlepsze interesy, wyjaśnią się poprzez nerwowe tiki, dziwne zachowania lub przypadkową komunikację.

(Pasywny i agresywny)
Wizje Archanioła Pesageniyah pozwalają na pełną empatię nieskończenie rozszerzającego się źródła twórców, aby przenikać wszelkie osobiste blokady, z którymi możesz mieć do czynienia.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)
Różdżka Woli Archanioła Ouriela to różdżka, która może zamienić wszystkie negatywne energie w narzędzia boskiej woli. Może sprawić, że demon zatańczy zjeżdżalnię elektryczną, a polityk pokorny, wykorzystaj to mądrze. To narzędzie nie jest dostępne bardzo często, więc wydaj odpowiednio.

(Aktywny)
Trójząb Kali Ma poradzi sobie ze wszystkim, ponieważ jest całkowicie wszechmocny. Niezwykle skuteczny w życiu i na głazie. To niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić każdy zespół obwodów. To świetne narzędzie do każdego zadania.

(Bierny)
Personel Archanioła Azraela pozwala widzieć rzeczy z boskiej perspektywy. To symbol mądrości, a wyposażenie to ma niesamowity wpływ na postrzeganie myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200503_1200408377635158081888012.jpg

Zadania:

Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostanie wspólnym wysiłkiem, bez względu na to, kiedy będziesz nimi zarządzać. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Jesteśmy bardzo zaniepokojeni niepokojami społecznymi w Ameryce Południowej, wydaje się, że zamieszki te będą głównym punktem zamieszania. Ta sytuacja będzie w stanie ukryć wiele zepsucia i ciemności, która szerzy się również w tym obszarze.

Wyczyść tunele pod Ameryką Południową, które rozciągają się od Peru do Kanału Panamskiego. Użyj fioletowych płomieni, aby ogłosić swoje przybycie, a następnie wejdź z mieczem i tarczą.

Następuje różowy plazma, aby uspokoić masy Ameryki Południowej za 72 zliczenia, a następnie użyj różowego plazmy, aby pochłonąć całą planetę za 72 zliczenia.

2) Masy ogólne nie mają żadnego problemu z przyswajaniem energii, która w tej chwili nadchodzi, najlepszym sposobem dla mas ogólnych na wykorzystanie tych energii jest uziemienie się na ziemi i umożliwienie jej rozproszenia ich w razie potrzeby. Najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić dla tych, którzy zmagają się z tą prawdą, jest działanie jako naczynie i pomaganie uziemić te energie w Gai.

Wizualizuj siebie jako lejek, złap jak najwięcej energii i wyślij ją głęboko w głąb ziemi. Jak ptak-matka, pomoże to młodszym strawić pokarm.

3) Wenus ma 3 świątynie, które łączą się bezpośrednio z jej siostrzaną planetą, ziemią. Można je łatwo zauważyć dzięki zielonemu, niebieskiemu i brązowemu odcieniu świątyń. Wizualizuj światła w następującej kolejności, zapalając strefę aktywacji świątyni, która znajduje się bezpośrednio na środku konstrukcji. Świątynie te automatycznie podpalą wiele świątyń na ziemi i we wszechświecie.

Biały – Różowy – Jasnoniebieski – Złoty – Żółty – Zielony – Czerwony – Czarny – Miedziany – Brązowy – Brązowy – Turkusowy – Różowe złoto – Srebrny – Pomarańczowy – Indygo – Fioletowy – Platynowy – Diament – Tęczowy

silberion_ii_by_tornadoeyesart_ddw95y7-fullview

Dzisiejsza medytacja jest poniżej, ciesz się!

Leave a Reply