Boskość rządzi, Archaniele Aaron, Energie nadchodzą w siłę i będą nadal rosły

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06A4∞-∞P9A3P9A3A3∞-∞F3D3D3D3D3D3∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie pisania tego postu następna godzina 15:00 nad ranem rozpocznie się tego nowego dnia.

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200505_0808538034020771800647978.jpg

– Gaia jest w ogniu dominującym i odzwierciedla jej nastrój, ale w bardzo głęboko duchowy i emocjonalny sposób. Wezwała Archanioła Azriela (nie mylić z Azraelem), aby celować w określone obszary do transmutacji. Jesteśmy jednością z Naturą i dlatego pracujemy również nad starą traumą i energiami z tego makro-sentymentu. Innymi słowy, widzimy wielką zmianę w pełnym rozkwicie, a lightworkers wkrótce znajdą swoje miejsce w tym skomplikowanym nowym świecie.

– Nawiązaliśmy podstawowe połączenia z Ra, (Nasze Słońce), co oznacza, że Słońce będzie bardziej wydajne w odżywianiu naszych ciał energetycznych. Wspaniale jest patrzeć na świat przyrody, który powraca do swojego naturalnego stanu, ale w bardziej rozwinięty i bardziej zaawansowany sposób.

– Nibiru wprowadził do naszej atmosfery więcej technologii, aby pomóc ludzkości i jej wyzwoleniu.

– Słoń w pokoju jest taki, że jutro będą wschody słońca z Q, które potrwają 9 dni archanioła. Trzeba powiedzieć, że kiedy te prace się rozpoczęły, „Q” nawet nie istniało. Wydaje się, że to wydarzenie zakończyło się także podczas pełni księżyca, a uroczystość zwycięskiej bitwy pod Puebla oznacza, że wszystkie znaki wskazują na bardzo produktywny okres. Podczas pracy nad klinem okazało się niezwykle oczywiste, że ten dzień zamanifestuje się szybkim zwrotem we właściwym kierunku.

sr-last

– Mieliśmy duże przesunięcie w czasie i nie spodziewaliśmy się tego w najmniejszym stopniu. Ta właśnie zmiana makr została zainicjowana przez nieskończenie powiększające się źródło twórcy. Z tego powodu zawsze pojawia się element zaskoczenia, żadna osobowość, fizyczna ani niefizyczna, może przebijać wolę sumy całości.

– To nie jest ostatnia wiadomość, że doświadczamy nadchodzących energii, jak nigdy dotąd, powoduje to wiele zmian w wielu aspektach nas samych i na Ziemi. Niespodziewanie ciała niebieskie wszechświata przechodzą modernizację dokładnie w zgodzie z nami. To stwierdzenie jest prawdziwe, ale prawdą jest również to, że gdy obserwator dyktuje rzeczywistość, a te rzeczy są mikrokosmosem naszej wyższej świadomości manifestującej tę rzeczywistość.

– Wibracje będą jeszcze wyższe. Może się wydawać, że byliśmy na kolejce górskiej obserwując Schumanna, ale zapewniam cię, że wielkie emocje jeszcze przed nami. Kiedy uderzą te wyższe energie, stan mentalny mas ogólnych będzie poważnym problemem, a ci, którzy nie są tego świadomi, będą mieli problem z poruszaniem się po tych falach. Dzwonienie w uszach i żywe sny są obecnie powszechne, ponieważ podświadomy umysł staje się bardziej świadomy i skuteczny niż kiedykolwiek wcześniej.

– Czas płynie do przodu i do tyłu i skacze, jakby to była gra w klasy. Na przykład, możesz przysiąc, że zegar właśnie powiedział 11:54, ale zegar odczytuje teraz 11:20, jest to efekt mikro mandali i jest to prawdziwy znak tego, gdzie jesteśmy w tej chwili. To gigantyczny sygnał, że znajdujemy się w środku wysoce aktywnej bramy kwantowej, która będzie dostosowywać naszą rzeczywistość, aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu, i znów musi to być kierowane przez najwyższy autorytet.

– Boskość może naprawdę sprawić, że coś się stanie, jak nikt inny. Tu musi być wasza wiara, nie ma ograniczeń co do mocy, jaką posiada boskość. Zawsze mamy cichego partnera w naszym kącie i bez względu na szanse i logiczny umysł może powiedzieć: To może i spiskuje dla twojego dobrego samopoczucia. Kiedy działasz poza wyższym umysłem, który automatycznie komunikuje się bardzo dobrze z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórcy, czy to puja, czy nie, jesteśmy słyszani.

– Archanioł Aaron jest przydzielony do stanowiska zwiadowczego, aby pomóc w poszukiwaniu anomalii galaktycznych, takich jak te, które zobaczymy w zadaniu numer trzy. Jest bardzo szybki i nigdy nie nosi zbroi, jego talenty niekoniecznie walczą, podobnie jak inteligencja i inżynieria. Jest bardzo inteligentnym i komunikatywnym Archaniołem, który bardzo chętnie współpracuje z ludzkością, a ponieważ nie daje żadnej zbroi, jest mu bardzo wygodnie na każdym poziomie zrozumienia.

20200505_081029706212946174414876.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame jest w zestawie 3, co oznacza, że jest wiele do zrobienia.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Abraxos, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Harahel i Archanioł Nuriel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywny)
Niebiański personel Archanioła ZagZagela może pada na duże obszary dużych kryształów. Idealny do dużych celów, działa również fizycznie i niefizycznie.

(Aktywny)
Sztab sprawiedliwości Archanioła Tzedekiela jest narzędziem, które najlepiej jest stosować na poziomie Makro i może pomóc w przemieszczaniu rzeczy, które są w zastoju. Może także przywoływać i utrzymywać pola siłowe do celów ochrony

(Pasywny i agresywny)
Kula Archanioła Sheparda jest obecnością boskości, która pozwala każdemu, kto angażuje się w czystą ścieżkę do przebaczenia lub bezpośrednią publiczność z nieskończenie rozszerzającym się źródłem twórców w tej sprawie. To naprawdę współczujące narzędzie boskiej orkiestracji.

(Bierny)
Skoczek na osi czasu Archanioła Asteroatha przenosi cię na wyższą oś czasu niż zamierzałeś. Bez względu na to, kiedy i gdzie skoczymy, zawsze zabierze Cię droga o dwie lub wyżej. To w zasadzie sprawia, że wszystko jest lepsze na całym świecie.

(Bierny)
Personel Archanioła Azraela pozwala widzieć rzeczy z boskiej perspektywy. To symbol mądrości, a wyposażenie to ma niesamowity wpływ na postrzeganie myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)
Różdżka Woli Archanioła Ouriela to różdżka, która może zamienić wszystkie negatywne energie w narzędzia boskiej woli. Może sprawić, że demon zatańczy zjeżdżalnię elektryczną, a polityk pokorny, wykorzystaj to mądrze. To narzędzie nie jest dostępne bardzo często, więc wydaj odpowiednio.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200505_0811596075855170647744288.jpg

Zadania:

Te zadania są ważne każdego dnia, ponieważ jesteśmy poza przestrzenią i czasem, i nadal pozostanie wspólnym wysiłkiem, bez względu na to, kiedy będziesz nimi zarządzać. Chociaż dla zapewnienia dokładności, upewnij się, że używasz dzisiejszej broni. W szczególności, jeśli widzisz te 36 lub więcej godzin po tym, jak zostało pierwotnie opublikowane, skorzystaj z intuicji.

1) Istnieje wiele podróbek chodzących po Ziemi. Istnieje specjalna technologia, która pozwala wyświetlać fałszywe obrazy. Znajduje się na okrytym maską wrogim statku, który porusza się losowo po naszej orbicie i może być zlokalizowany dzięki ciemnej i śmierdzącej aurze. Użyj wszelkich środków niezbędnych do wyłączenia tego statku.

2) Gaia prosi nas, abyśmy trzymali się mocno i mocno. Mamy również możliwość uziemienia naszych bliskich w ich imieniu, zwykle tak nie jest, ale jest to konieczna zmiana. Użyj dowolnej metody uziemienia, którą wolisz, jeśli potrzebujesz pomocy korzeni wizji pochodzących od twojej istoty i kop je głęboko w ziemię, i zrób to samo dla swoich bliskich.

3) Jak już wspomnieliśmy, wyznaczyliśmy Archanioła Aarona do zadania skanowania anomalii galaktycznych, nawet jeśli ta konkretna prośba pochodzi bezpośrednio od Serzi (Nasza Galaktyka). Przed Serzi jest rozerwanie w czasie i przestrzeni, a ponieważ nasza galaktyka stale się powiększa, ta otwarta rana musi zostać zszyta i wysłana do leczenia zanim zainfekuje naszą rezydencję.

Złota nić jest najłatwiejszym narzędziem do szycia, jakie mamy, a każdy odcień zieleni w dowolnym zastosowaniu światła lub plazmy sprzyja uzdrowieniu, które chcemy uzyskać. To powiedziawszy, nie krępuj się, używając dowolnej metody leczenia, która rezonuje z tobą.

may_dusk_by_bluemario1016_ddwek76-pre

Medytacja to medytacja grupowa, która jest poza przestrzenią i czasem. Kiedy połączyłem się z tą energią, mogłem dojść do niesamowitych realizacji na temat naszego kolektywu. Stało się oczywiste, że poziom mocy, który dajemy, jest czymś naprawdę wyjątkowym i wyjątkowo wszechmocnym.

2 comments

Leave a Reply