Bardzo wyjątkowa Matka, Miłość jest siłą napędową, trzęsieniem ziemi wywołanym przez Boskość

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie wysyłania tego postu rozpocznie się nowy 15:00.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06A6∞-∞Q1A4Q1A4A4∞-∞F5D5D5D5D5D5∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

(((∞-∞-∞))) 

English ~ 中文版 Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200507_1158582631380473276041754.jpg

– Gaia powróciła w duchu, a po jej wczorajszej zmianie jesteśmy na łasce jej nastroju. Poprosiliśmy każdą istotę z legionu i nikt nigdy wcześniej nie widział, żeby planeta to robiła. Jej świadomość wykracza daleko poza przeciętną planetę rytmiczną i to jest powód, dla którego tak wiele ważnych teologii krąży wokół niej. Absolutna prawda jest taka, że jest tak świadoma, osobista i emocjonalna jak my.

– Gaia wzywa nas do wzywania boskości na najwyższe i najgłębsze możliwe sposoby. Oznacza to, że energie, które trawimy, zmieniają nas w szybkim tempie, a to dlatego, że boskość manifestuje się poprzez ludzkie naczynie.

– Dotarliśmy do nowej, cudownej osi czasu, która może wydawać się sprzeczna z intuicją, ale jest to prawda. Możemy oczekiwać, że nieoczekiwana pomoc z niewidzialnej ręki będzie głównym czynnikiem w naszym codziennym życiu. Jest to oświadczenie zmieniające grę, które poważnie zaniżam, ale muszę dygresję ze względu na zwięzłość.

– Energie przychodzące odbierane przez rezonans Schumanna są bardzo wyjątkowe i wyjątkowe. Chociaż to urządzenie mierzy tylko minimalną ilość tego, co faktycznie nadchodzi, wciąż wyczuwamy klimat. Widzieliśmy zwolnienie przez pół dnia, ale tylko krótki, intensywny podmuch skoncentrowanej energii. To dobra wskazówka, że galaktyka ma pełną kontrolę nad sobą, ponieważ idealnie właśnie tak powinna wyglądać aktualizacja.

– Słonie w pokoju piętrzą się coraz bardziej, ponieważ pierwszego dnia oznaczonego literą Q w kalendarzu archaniołów nastąpiło poważne oddalenie zarzutów przeciwko dżentelmenowi o imieniu Quinn. Musisz pamiętać, że ruchy ziemi są kierowane przez zupełnie inną wolę i wiele rzeczy może być przeczuciem błędnie pojmowanego pojęcia osi czasu, o którym właśnie się manifestujemy. Widzimy wyraźnie, że żadna ze stron nie ma żadnych złych zamiarów, a każdy po prostu robi wszystko, co w jego mocy, biorąc pod uwagę obecne okoliczności.

– Jeśli ktoś chce udawać, że jest po twojej stronie, pozwól mu działać. Jeśli jesteś świadomy tego faktu, nigdy nie wpłyną one na twoje ruchy. Skorzystaj z ich energii, aby odskoczyć, a dotyczy to także wszystkich tych, których serc też nie ma w sobie, ponieważ są one w jakiś sposób pomocne w sprawie. Jeśli zdradzą ruch, weź energię, którą ci dali i wykorzystaj swoją zdradę, by odskoczyć do jeszcze większego sukcesu.

– Miłość jest pierwotną siłą napędową wszystkich rzeczy, ale ciężko jest zobaczyć wschód słońca z gigantycznym statkiem kosmicznym na drodze. Cenzura jest prawdziwa i stanowi powrót do lat 40. XX wieku, ale mamy moc większą niż wszystkie testamenty, a ta wola jest wykuta w miłości.

– Nadchodzi gigantyczne trzęsienie ziemi i będzie jasne, że to trzęsienie zostało zlecone przez nieskończenie powiększające się źródło twórcy bezpośrednio i nie należy go mylić z podziemnymi operacjami ziemi. Nie było zmieniania nieskończonego umysłu źródła na ten temat i jasne jest, że taka jest jego absolutna wola.

– Mogę mówić tylko za siebie, kiedy mówię, że nie przyszedłem na tę ziemię tylko po to, by cieszyć się krajobrazem. Moje życie podyktowało, że najważniejszym czynnikiem w moim życiu jest podążanie ścieżką o największym celu. Miałem nadzieję, że nie jestem normą, ale widzę, że dotyczy to coraz większej liczby ludzi każdego dnia. Dla tych z was, którzy są na tej łodzi, pozwólcie mi mówić z głębi serca … Nigdy nie będziemy w stanie istnieć świadomie, dopóki nam się nie uda. Wojny psychiczne są na najwyższym poziomie, nie ma możliwości obejścia tej prawdy, jesteś częścią tego, czy chcesz być, czy nie.

– Nikt z nas nie czyta tego, kto nie wykonuje zadania dotyczącego wyzwolenia ziemi. Znajdujemy się na rozdrożu, gdzie musimy zdecydować, w jaki sposób chcemy postępować w tej nowej ziemskiej dynamice ludzkiej.

20200507_115811498690640040811165.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame pozostał w zestawie 6, co oznacza, że zmierzamy we właściwym kierunku, jeśli chodzi o transmutację.

Zespół Fioletowego płomienia przedstawia się następująco: Archanioł Germaine, Archanioł Ansiel, Archanioł Briathos, Archanioł Emanuel, Archanioł AF, Archanioł Raguel, Archanioł Zadekiel, Archanioł Bathkol, Archanioł Agla, Archanioł Gzrel, Archanioł Tatrasiel, Archanioł Orion, Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Abraxos, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Adanchiel, Archanioł Galizur i Archanioł Uzziel.

(Aktywny)
Legendarny miecz Archanioła Michała może poradzić sobie ze wszystkim, ponieważ jest on całkowicie wszechmocny, nie można osiągnąć poziomu świadomości, który nie mógłby się przebić. To także niesamowita broń przeciwko elektronice i technologii, ponieważ może zastąpić dowolny zespół obwodów.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Pasywne i aktywne)
Ulepszona intuicja Archanioła Jerimiela pozwala, aby głosy twojej duszy stały się głośniejsze, a także pozwala sędziom ducha być bardziej oczywistym niż kiedykolwiek wcześniej.

(Pasywny, aktywny i agresywny krótki zasięg)
Promienny pokój Archanioła Chamuela pozwala ci być odizolowanym w spokojnej bańce, bez względu na to, co dzieje się wokół ciebie. Pozwala również osobom w twoim sercu korzystać z tych samych korzyści.

(Aktywne i pasywne)
Niszczyciel osi czasu Vahu Mana to świetny twórca rzeczywistości. Pomoże ci aktywnie niszczyć niższe terminy, których nie chcesz doświadczać. Na przykład, jeśli myśl o tragedii wkracza do twojego mózgu bez powodu, użyj tego miecza, aby zniszczyć tę oś czasu, aby nie mogła się manifestować.

PROSZĘ Pamiętaj, że kolejne 3 narzędzia mają być używane łącznie. Są one wysyłane do nas, aby pomóc nam utrzymać nasze fizyczne ciała.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy użyciu poniższych narzędzi. Wyobraź sobie sztabki złota za pomocą Różdżki Archanioła Ariel i podpal ją za pomocą Miecza Archanioła Nasaragiela i Archanioła Israfila. Mówię: wyobraź sobie Złoto, ponieważ Gaia kontroluje złoto i pieniądze, dobrze znasz tę historię. Federacja galaktyczna handluje złotem, a manifestacja w tej metodzie jest również zgodna z ich metodami walutowymi i dowolnym systemem walutowym opartym na boskości.

(Aktywny)
Różdżka wygód Archanioła Ariela pomaga ci przywołać każdą możliwą potrzebę. Jest to wspaniałe i pocieszające narzędzie po wyposażeniu.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płonący Miecz Archanioła Israfila może chronić cię przed wszystkimi rzeczami skierowanymi do ciebie w Makro lub Mikro Skali. Może także przyspieszyć czas, w którym coś, co chcesz zamanifestować, dojdzie do skutku.

(Aktywne, agresywne i pasywne dalekiego i krótkiego zasięgu)
Płomienny Miecz Archanioła Nasaragiela może przynieść dowolną negatywną energię na kolana. Ma również możliwość usuwania wszystkich przeszkód na drodze do czegoś, co chcesz zamanifestować.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200507_1159544616848048305192974.jpg

Dzisiejsze zadania:

Wciąż pracujemy na poziomie makr, dlatego format pozostanie spójny. Jeśli potrzebujesz pomocy w wykonywaniu poniższych zadań, skorzystaj z obecnych narzędzi.

Wokół Ziemi istnieją gęste i ciemne łańcuchy, które są metafizycznymi narzędziami kontroli, które zostały tu umieszczone przez wrogie gwiezdne istoty. Łańcuchy te są bardzo słabe i łatwe w utrzymaniu ze względu na zmiany energetyczne, które przeszły na Ziemi.

Zaczniemy od zerwania łańcuchów i zastąpienia ich punktów połączenia szmaragdową zieloną plazmą, aby zmniejszyć blizny i przyspieszyć gojenie.

Aby uziemić energię, którą ten wysiłek wytworzy, umieścimy gęstą warstwę różnych plazmy (dowolnego koloru) na dnie oceanu, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich form życia na Ziemi.

Sieć Anielska, która jest tęczową siecią w stratosferze, musi być połączona ręcznie z dowolnym punktem siatki. Nie mogę tego wystarczająco podkreślić, musisz wyobrazić sobie rękę, odplątując siatkę od źródła i łącząc ją z ważnymi punktami siatki i miejscami, które są dla ciebie ważne w skali makro. Ta siatka ostatecznie obejmie każdy cal kwadratowy ziemi, więc bądźcie bardzo liberalni w swoich wysiłkach.

Naszym wysiłkom towarzyszyć będą anomalie nieba, które będą powodowane przez nasze galaktyczne i międzygalaktyczne legiony, są one również w tym zadaniu, ale ich zdolność do pracy w ukryciu jest bardzo ograniczona. Legion lightworker, który zamanifestuje nasze działania w większej liczbie tęcz, niż można liczyć.

Co więcej, psychiczna bitwa w eterze szybko i wściekle zbliża się do punktu kulminacyjnego. NIE powinniśmy porzucać przekonania, że ataki psychiczne będą obfite. Jeśli czujesz, że ktoś cię atakuje nawet w najmniejszym stopniu, odwróć się do niego z pełną siłą, ponieważ chcemy zakończyć to raz na zawsze. Łowcy, którzy zostali ścigani, mają zupełnie inne znaczenie niż nasze legiony.

20200507_0533454951997201140909626.jpg

Dzisiejsza medytacja:

Medytacja zawiera Arkturian / Sirian kody pobierania i częstotliwości leczenia, które zostały nam dane przez nasz Legion Intergalactic.

One comment

Leave a Reply