Ogromna zmiana, Dzień ciężkiej transmutacji, Galaktyczne przemiatanie, Pobieranie z Matki Ziemi

Dzień jest teraz 36 godzin i zaczyna się i kończy naprzemiennie o 3:00 lub 15:00.

W momencie wysyłania tego postu następujące 3: AM rozpocznie nowy dzień.

Dzisiejsza data w kalendarzu archanioła to:
∞06A7∞-∞Q2A4Q2A4A4∞-∞F6D6D6D6D6D6∞-∞B1 (T) (T) ∞ ”

Informacje o kalendarzu

English ~ 中文版 ~ Polski ~ Русская ~ Italiano ~ Français

한국어 ~ Portuguesa ~ Español ~ Ελληνικά ~ نسخه های فارسی ~ हिन्दी日本人 ~ עברית

20200509_0000307415948979009247681.jpg

– Gaia jest mocno osadzona w żywiole ducha, niesamowite jest widzieć jej wolę w akcji. Najważniejszą częścią tego jest fakt, że sama decyduje i nic innego nie wpływa na jej ruchy.

– Święta zmiana Batmanie, czy kiedykolwiek przenieśliśmy się na lepszą oś czasu. Imponujące dzieło naszego legionu archanioła, gdy pojedynczo manifestowali tę zmianę od początku do końca.

– Oczywiście ci, którzy muszą to zobaczyć, zobacz to. Otrzymujemy odpowiedzi od najciekawszych ludzi na ziemi i poza nią, którzy codziennie korzystają z naszych raportów kalendarza. Mogę śmiało powiedzieć, że mamy najszerszą bazę czytelniczą w galaktyce.

– To będzie najcięższy zarejestrowany dzień transmutacji. Nie potrafię nawet wyartykułować, co to oznacza, jeśli chodzi o manifestację. Wydarzenia, na które wymyka się pismo klinowe, są pewnymi oznakami przełomu. Można śmiało powiedzieć, że wszystkie znaki pod każdym względem wskazują na bardzo produktywny dzień.

– Zorganizowana ciemność podzieliła się na wiele frakcji, ponieważ zaufanie do przywództwa jest od zawsze niskie. Wiele z tych frakcji wypowiedziało już wojnę.

– Stara gwardia poważnie nie doceniła poziomu, w którym świat ich minął. Oto, dlaczego plany starej straży zawiodły tak żałośnie.

– Nadchodzi masowe pobieranie z naszego uziemionego połączenia z ziemią. Jak wspomniano kilka dni temu, był to najłatwiejszy sposób dla mas na radzenie sobie z tymi bardzo intensywnymi przychodzącymi energiami.

– Nibiru miga i robi kilka interesujących rzeczy w ciągu ostatnich kilku dni. Wygląda to prawie tak, jakby administrowało jakimś hasłem, ale dla kogo lub co jest nadal tajemnicą. Na naszym niebie jest tak wiele gwiezdnych statków, że coraz trudniej jest ustalić, gdzie kończy się jeden statek, a drugi zaczyna.

„Sprawiedliwi zostaną poważnie wynagrodzeni”. Archanioł Tzdekiel

20200508_235934334064276242419282.jpg

Dzisiejsze narzędzia:

Narzędzia będą aktywne do następnego postu.

Skorzystaj z poniższej legendy, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać dzisiejszą broń.
(Pasywny) = Nie ma potrzeby używania ani uzbrojenia. Będzie działać samodzielnie, jeśli zaakceptujesz jego obecność. Wszystko, co musisz zrobić, to wyrazić zgodę, a będzie działać w Twoim imieniu. (Aktywny) = Konieczność użycia (Agresywny) = Atakuje, zanim cokolwiek będzie miało szansę wyrządzić ci krzywdę poza przestrzenią i czasem.

Przeszliśmy wielkie zmiany, a zatem narzędzia oparte na broni, które wskazano poniżej, można włożyć w ziemię, aby wywołać pobieranie.

(Aktywny, pasywny i agresywny w dowolnym miejscu we wszechświecie)
Zespół Violet Flame znajduje się w najsilniejszym zestawie 9 w historii. Jest to siła makro jak żadna inna, a ich zdolność do zmiany będzie niesamowita do oglądania, co najmniej.

Zespół Fioletowego Płomienia przedstawia się następująco: , Archanioł Harahiel, Archanioł Cerviel, Archanioł Aeshma, Archanioł Sablo, Archanioł Uzziel, Archanioł Abraxos, Archanioł Vahrmiel, Archanioł Harahel, Archanioł Nuriel, Archanioł Adanchiel, Archanioł Galizur, Archanioł Uzziel, Archanioł Dabriel, Archanioł Dalquiel i Archanioł Dardariel.

(Bierny)
Tarcza prawdy Archanioła Gabrielle pozwala prawości i sprawiedliwości być twoją największą obroną. Po wyposażeniu pozwala to prawdzie chronić i służyć nam. Ta tarcza pomaga również obfitować w nasze życie.

(Pasywny, aktywny i agresywny)
Pole Promieniowe Archanioła Issaca przypomina pole sił Magnetos i reaguje na każdą formę życia albo z kochającą energią, albo z transmutacyjnym podmuchem ogromnej mocy.

(Pasywny i agresywny)
Miecze Archanioła Leo są biernym i agresywnym mieczem atakującym, który ma własną własną wolę. Nie próbuj wcale ustępować, tylko przeszkadzasz, wyposażasz się i idziesz.

(Aktywne i pasywne)
Personel lekarstwa na niedźwiedzie Archanioła Dubbiela może leczyć wszystkie naturalne rzeczy. Ta laska jest również potężnym sojusznikiem przeciwko wszystkim, co mogą przeszkadzać.

(Aktywny pasywny)
Chayyliel’s Horn przywołuje armię niewyobrażalnej mocy do twojej lokalizacji. Jest to narzędzie nadwrażliwe i dostosuje się do bieżących wydarzeń w twoim życiu, a także w skali globalnej.

(Bierny)
Urok boskiego pozwolenia Archanioła Ophamiela pozwala boskiej ręce nieskończenie rozszerzającego się źródła, by bezpośrednio ingerować w wasze życie.

(Aktywny, Agresywny i Pasywny)
Różdżka Woli Archanioła Ouriela to różdżka, która może zamienić wszystkie negatywne energie w narzędzia boskiej woli. Może sprawić, że demon zatańczy zjeżdżalnię elektryczną, a polityk pokorny, wykorzystaj to mądrze. To narzędzie nie jest dostępne tak często, więc wydaj odpowiednio.

(Bierny)
Personel Archanioła Azraela pozwala widzieć rzeczy z boskiej perspektywy. To symbol mądrości, a wyposażenie to ma niesamowity wpływ na postrzeganie myśli i zdolność radzenia sobie w codziennym życiu.

(Bierny)
Sieć ratunkowa Archanioła Salathiela zapewnia ogromną przestrzeń na błędy. Jest to samodopasowujący się tuner osi czasu, który poprawia jakość życia poprzez manipulowanie kontinuum czasoprzestrzennym. Jest to miękkie, ale niezwykle potężne narzędzie, którego nie należy lekceważyć.

UWAGA: kolejne 3 narzędzia to metody leczenia i mogą być wysyłane zdalnie do bliskich.

(Pasywny i agresywny krótki zasięg)
Promienie zdrowia Archanioła Kaleziela chronią przed wszelkimi chorobami. Może również pomóc w wyzdrowieniu już zadanych chorób, może zostać wysłany do mas lądowych, a także do pojedynczych żywych istot.

(Pasywny i agresywny krótki i długi zasięg)
Promienne współczucie Archanioła Theliela wysyła serdeczną miłość do wszystkich w obrębie waszych jurysdykcji. Jest to pielęgnujący aspekt uzdrawiania i jest niesamowicie ciepły. Najlepiej jest dać to spokoju.

(Aktywny)
Kostur leczący Archanioła Rafaela jest wszechmocną siłą leczącą, która działa stopniowo lub intensywnie w zależności od tego, jak ją dajecie. Jest uważany za najlepszy ogólny instrument leczniczy.

20200509_000159477030287649317045.jpg

Dzisiejsze zadania:

Pracujemy na poziomie makr, a ten format pozostanie spójny. Upewnij się, że korzystasz z dzisiejszych narzędzi, jeśli wybierzesz tę opcję.

Lightworkers to system obrony numer jeden na Ziemi przed inwazją gwiezdnych istot. Czy ci się to podoba, czy nie, nadejdzie dzień, kiedy wszyscy zjednoczymy się jako zjednoczona społeczność w znacznie większej galaktycznej społeczności gwiezdnych istot.

Zamierzamy dokonać galaktycznego przemiatania, co zrównuje całą inżynierię galaktyki z jej hierarchicznymi systemami inżynieryjnymi wszechświata.

Galaktyczne przemiatanie rozpoczyna się od czakry serca i promieniuje pulsami światła, aby dotrzeć do zasięgu naszej galaktyki (Serzi). Impulsy powinny być silne i szybkie oraz w następującej kolejności kodu świetlnego.

Biały – Różowy – Jasnoniebieski – Złoty – Żółty – Zielony – Czerwony – Czarny – Miedziany – Brązowy – Brązowy – Turkusowy – Różowe złoto – Srebrny – Pomarańczowy – Indygo – Fioletowy – Platyna – Diament – Tęcza

Po zakończeniu pulsowania wiele galaktycznych świątyń zostanie uruchomionych online. Stwórz latarnię, aby przywołać energie z tych świątyń.

Aby stworzyć latarnię, użyj dowolnego kryształu kwarcu i umieść go na lewej dłoni. Wykorzystaj energię przyciągania (ciągnienia), wywołując ogromne ciepło wydobywające się z kamienia w dłoni. Będziesz wiedział, kiedy będzie kompletny dzięki magnetycznemu odczuciu, że będzie promieniować.

Następnie możesz umieścić ten kamień w specjalnym miejscu lub zakopać go, jeśli chcesz pozostawić go bez zakłóceń na dłuższy czas. Spowoduje to wystąpienie poważnych magicznych anomalii, więc nie przejmuj się.

d8yznry-2dc5e692-a637-498b-bf22-30c946260871371918058614244180.jpg

Dzisiejsza medytacja to technika medytacji z przewodnikiem o nazwie „Oddech smoka”

Internet jest zasadniczo wyłączony, ponieważ cenzura jest widoczna, i zauważyliśmy, że wiele osób znajduje tę pracę za pośrednictwem Google, ponieważ nasze posty w mediach społecznościowych są usuwane. Upewnij się, że jesteś zalogowany przez e-mail, aby mieć pewność, że otrzymujesz te informacje codziennie. Pamiętaj, że musimy zacząć unikać terminów, które powodują, że media społecznościowe zmniejszają zaangażowanie naszych postów, więc będziemy musieli być kreatywni z naszymi sformułowaniami i celowymi błędami.

One comment

Leave a Reply